کلمات انگلیسی رایج در فارسی با تلفظ اشتباه – قسمت اول

کلمات انگلیسی رایج در فارسی با تلفظ اشتباه

کلمات انگلیسی رایج در فارسی با تلفظ اشتباه

تلفظ 25% نمره اسپیکینگ آیلتس را تشکیل میدهد و بجز این موضوع تلفظ درست لغات فرد صحبت کننده، در اعتماد به نفس ایشان تاثیر قابل توجهی دارد. از این رو در یک مجموعه جدید آموزش تلفظ کوشش کردیم مجموعه لغاتی که در زبان فارسی به صورت روزمره به کار میروند اما زبان آموزان در تلفظ درست آن ها در زبان انگلیسی مشکل دارند را خدمت شما عزیزان ارایه کنیم. 

.

کلماتی انگلیسی رایج در فارسی با تلفظ اشتباه – قسمت اول

در بخش اول به 3 واژه Hotel، Stress و Architect نگاهی داشتیم. همانطور که در ویدئوی زیر مشخص هست، تلفظ فارسی شده ما در زبان مادری با تلفظ انگلیسی زبان ها بسیار متفاوت هست و به ویژه بجز مساله “لهجه” که نمره ای در آزمون آیلتس ندارد، از نظر استرس یا تکیه بر روی سیلاب مورد نظر اگر بدون تغییر به همان شکل تلفظ شود کاملا نادرست خواهد بود. 

 

.

فراموش نکنیم که برای رسیدن به نمره شش و نیم آیلتس باید حتما خطاهایی اینچنینی برطرف شود و تمرکز ما تنها بر روی لغت و گرامر نباشد. برای نمره هشت و نیم آیلتس در بخش اسپیکینگ که بسیاری از دوستان درباره آن پرسش داشتند باید دقت بفرمایید که هر چهار معیار اصلی نمره دهی یعنی تلفظ، لغات درست و مناسب، گرامر درست و مناسب + تنوع در ساختارهای دستوری، و در نهایت روان صحبت کردن باید در بالاتری سطح خود قرار داشته باشند. جدول فهرست این معیارها را در صورت تمایل میتوانید در این لینک بررسی بفرمایید.

.

بایگانی همین ویدئوی آموزشی در صفحه اینستاگرام ما:

.

بررسی و دانلود همین فایل آموزشی در کانال تلگرام اسپیکینگ + صدها سمپل نمره 8 اسپیکینگ

https://t.me/ielts2SpeakingWriting/3067
.

شاید این مجموعه ها مورد پسند شما عزیزان باشد: 

این مجموعه لغات جزء خطاهای متداول زبان آموزان هست و برای نمره های بالاتر از 6.5 آیلتس و سطح حرفه ای تر از زبان انگلیسی به صورت کلی کاملا توصیه میشود. برای دانلود مستقیم این لینک را دنبال بفرمایید یا با شماره 09107751201 در تلگرام در تماس باشید:

https://t.me/ielts2download/84

.

لطفا برای دانلود این مجموعه ارزشمند از آهنگ های انگلیسی برای تقویت زبان این لینک را دنبال بفرمایید یا با شماره 09107751201 در تلگرام در تماس باشید:
https://t.me/ielts2download/79

.

موفق باشید ❤️

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از