دانلود TPO 1-74

دانلود TPO 1-74

دانلود TPO 1-74

دانلود TPO 1-74

سایت www.ielts2.com در سال 1395 یکی از اولین سایت های ارایه کننده نسخه دانلود رایگان نرم افزار tpo در فضای مجازی به صورت لینک مستقیم بود. امروزه بعد از نزدیک به 9 سال خرسندیم که همچنان این وبسایت برای دانلود این شبیه ساز سوالات تافل ibt مورد توجه و اعتماد بسیاری از عزیزان می باشد. در ادامه میتوانید لینک های دانلود رایگان نسخه 73 این نرم افزار را در دسترس داشته باشید.

همراه با این نرم افزار پیشنهاد میکنه نسخه اندروید و ویندوز دیکشنری لانگمن Advanced را هم در همین سایت دریافت بفرمایید.

.

✅ لینک دانلود این نرم افزار با حجم 3.2 گیگابایت در 4 پارت:

TPOV4.0.5_Win32(www.ielts2.com).part1.rar - 1000.0 MB
TPOV4.0.5_Win32(www.ielts2.com).part2.rar - 1000.0 MB
TPOV4.0.5_Win32(www.ielts2.com).part3.rar - 1000.0 MB
TPOV4.0.5_Win32(www.ielts2.com).part4.rar - 183.1 MB 

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

بعد از دانلود تمامی پارت ها، فایل های دانلود شده را در یک پوشه قرار داده و با استفاده از آخرین نسخه نرم افزار winrar یکی از فایل ها را باز کنید. فایل نهایی به طور خودکار ساخته خواهد شد. اگر با خطای عدم وجود فایل dll روی سیستم خودتان مواجه شدید، فایل مربوطه را از سایت (www.dll-files.com) دانلود بفرمایید و در پوشه مربوطه وارد کنید.

پسورد یا گذرواژه راه اندازی این نرم افزار در پوشه اصلی قرار داده شده است.

.

کوتاه درباره نرم افزار TPO

با دانلود TPO یک گام از تمامی رقیبان جلوتر خواهید بود. نرم افزار TPO یک ابزار آموزشی است که برای ارزیابی مهارت‌های زبان انگلیسی در آزمون تافل، به ویژه مهارت‌های شنیداری و خواندن، استفاده می‌شود. این نرم افزار با ارائه تمرین‌های تعاملی و تصویری، به کاربران کمک می‌کند مهارت‌های زبانی خود را در فرمت تست های تافل ibt بسنجند.

نرم افزار TPO از مجموعه تست‌های آماده TOEFL (تافل) استفاده می‌کند تا به کاربران کمک کند تا با ساختار و نحوه سوالات این آزمون آشنا شوند و مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند. این نرم افزار شامل تمرین‌های شنیداری و خواندن، سوالات چند گزینه‌ای، سوالات متنی و تصویری، و تمرین‌های تشخیص اشتباهات است. همچنین، TPO امکان مطالعه و تمرین در حالت‌های مختلف را فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند بهترین روش برای آمادگی برای آزمون TOEFL را پیدا کنند.

.

سخن پایانی

در اینجا درباره نرم افزار tpo 74 و لینک های دانلودی آن صحبت کردیم. در پایان میتوانید برای دریافت جدیدترین کتاب ها و جزوه های آیلتس در کانال دانلودی منابع آیلتس (https://t.me/ielts2official) و همچنین برای انجام تمرین های روزانه در گروه تصحیح رایکان رایتینگ آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما همراه باشید.