جستجو

کلاس نیمه خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

کلاس های نیمه خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی
کلاس های نیمه خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

کلاس های نیمه خصوصی آیلتس آنلاین مهندس ابوالقاسمی

دوره های فشرده آیلتس نیمه گروهی 3 ماهه یکی از کلاس های فشرده آیلتس مهندس ابوالقاسمی است که هدف آن رساندن زبان آموزان از سطح نمره 5.5 تا 6 به نمره 6.5 تا 7+ در یک بازه زمانی 3 ماهه است. در این صفحه با ویژگی های این دوره ها و خدماتی که زبان آموزان در این دوره ها دریافت میکنند آشنا خواهید شد. همچنین میتوانید مستقیما با مشاور با شماره (09107751201) در تماس باشید. آغاز دوره جدید روز 5 شنبه 31 خرداد ماه 1403 خواهد بود. 

 • برای کلاس های پیش آیلتس و تخفیف ها با شماره بالا در تماس باشید.

.

🔴 کلاس 6 نفره آیلتس اردیبهشت 1403 برای روزهای شنبه و 3 شنبه ساعت 8 تا 9.30 شب رو در حال ثبت نام هستیم.
➖➖➖➖
✍️ این دوره از سطح نمره 5.5 تا 6 آیلتس شروع میشه و شما رو تا سطح 6.5 تا 7.5 آیلتس میرسونه.

✅ کلاس آنلاین ویدیویی هست و هر 4 مهارت آیلتس (رایتینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و لیسنینگ) + لغت و گرامر رو شامل میشه.

✅ تمامی تکالیف در تلگرام در تایم خارج از کلاس تصحیح میشه.

✅ حرفه ای ترین پشتیبانی رو در تلگرام و در ارتباط مستقیم و پیوسته با استاد دارید.

📝 ضمنا 12 تصحیح کامل رایتینگ کاملا منطبق با فرمت رایتینگ های آیلتس و فیدبک بر روی 100 فایل صوتی ارسالی بخش  اسپیکینگ وجود داره.

🎯  اصول تمامی 4 مهارت آیلتس و صفر تا صد نکته ها به صورت دقیق در همین دوره کاور میشه.

📆 دوره به مدت 3 ماه در 24 جلسه 1.5 ساعته ادامه داره.

👨🏻‍🏫 مدرس این دوره مهندس ابوالقاسمی با نمره 8 آیلتس آکادمیک و بیش از 15 هزار ساعت تجربه تدریس هستند. (بررسی رزومه و مدارک) – (نمونه تدریس)

🚀 آغاز این دوره روز 4 شنبه 5 اردیبهشت 1403 هست.

👈 اطلاع از شهریه و تخفیف ها: 09107751201

.

زمان مطالعه مورد نیاز برای این دوره ها

با توجه به فشرده بوده و پوشش کامل مطالب در یک بازه زمانی 3 ماهه، پیشنهاد میشود زبان آموز روزانه دست کم 4 تا 5 ساعت برای مطالعه در نظر داشته باشد. در صورت کمتر بودن زمان، ادامه مطالعه و تکمیل کار می بایست به بعد از پایان دوره موکول شود. 

.

تعیین سطح برای این دوره ها

پیشنهاد ما برای عزیزان شرکت کننده در این دوره داشتن نمره 5.5 آیلتس یا سطح A2 تا B1 می باشد. برای داشتن یک براورد کلی میتوانید تعیین سطح آنلاین خود را در سایت معتبر کمبریج در این نشانی انجام دهید و نتیجه را به مدرس اعلام بفرمایید.

اگر سطح شما پایین تر از این هست در دوره های پیش آیلتس ما شرکت بفرمایید. برای اطلاعات این دوره ها با شماره های زیر در تماس باشید.

.

شهریه دوره حضوری 3 ماهه آیلتس

✅ این دوره فشرده گروهی در 12 هفته (24 جلسه 1.5 ساعته در روزهای 1 شنبه و 4 شنبه) برگزار شده و بعد از اعمال تخفیف  شهریه ….. تومان برای هر زبان آموز در نظر گرفته شده است. این دوره ها نیمه خصوصی بوده و تا 6 ثبت نام دارد. 

✅ پرداخت شهریه پیش از آغاز جلسات و به صورت یک پرداخت می باشد. امکان تقسیط یا شرکت در جلسه آزمایشی جداگانه وجود ندارد. 

❌ در این دوره ها امکان بازگشت شهریه یا جابجایی با دوره های دیگر وجود ندارد. مدرس ادعایی درباره خاص یا غیر متعارف بودن اطلاعات ارایه شده در دوره ندارد. تنها شیوه تدریس و درک عمیق مدرس از 4 مهارت آیلتس، تجربه 15 هزار ساعته و نمره 8 آیلتس ایشان در آزمون رسمی از ویژگی های این دوره هست. همچنین تکالیف می بایست در زمان مقرر ارسال شوند و امکان نگه داشتن خدمات بررسی و فیدبک رایتینگ برای تایمی در آینده وجود ندارد. 

📞 مشاوره تلفنی: 09121355087 / 09107751201

 ثبت نام در تلگرام: 09107751201

یا https://t.me/PouyaAbolghasemi

.

نمره 8 آیلتس مهندس ابوالقاسمی

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس.

نمره 8 رایتینگ در کارنامه مهندس ابوالقاسمی

.

نگاهی به برخی نمره های اعلام شده زبان آموزان

نمره 8 آیلتس جنرال سمیرا در 3 ماه تدریس فشرده

کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

.

نمره 5.5 آیلتس جنرال نسیم در 5 هفته تدریس فشرده

کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

.

نمره 6 آزمون ماک از سطح مقدماتی در 40 جلسه – همایون

کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

.

نمره 6 و 5.5 آزمون ماک از سطح متوسط در 30 جلسه – رامین و مهدی


کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

.

نمره Overall 6.5 خانم صفورا

کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

.

نمره 6.5 شیوا در 36 جلسه

❤️ تبریک به #شیوا الف عزیز در رسیدن به نمره آیلتس مورد نظرشون(6.5 آکادمیک) در بازه زمانی 3 ماهه (36 جلسه) و آرزوی موفقیت های بیشتر برای ایشان

کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

✅ شیوا از زبان آموزان دوره های خصوصی مهندس ابوالقاسمی کلاس های خودشون رو در آغاز تیرماه 1401 از سطح intermediate حدود نمره 5 استارت زدن و در 2 مهر 1401 برای #بار_اول در آزمون رسمی آیلتس شرکت کردند.

👌 تکالیف و #رایتینگ های ارسالی ایشان به همراه فیدبک های ارایه شده در این مدت در این نشانی در دسترس می باشد:
https://ielts2.com/سایت-جواب-دادن-به-سوالات-انگلیسی/

کلاس های خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی
%

  

  

25 پاسخ

 1. سلام
  در writing task2 می تونیم برای جملات supporting از عدد و ارقام و statistics استفاده کنیم؟ هرچند که این امار الکی و بدون داشتن امار دقیق در مورد اون مطلب باشه؟

 2. سلام خواستم ببینم بعد از یکبار شرکت در ازمون ایلتس چه مدت بعد میتوانم دوباره شرکت کنم.ممنون.

  1. درود به شما

   محدودیتی از این نظر وجود ندارد. با اینهمه چون 2 هفته زمان برای اعلام نتایج لازم است، شرکت کنندگان پیش از 2 هفته آزمون برگزار نمیکنند.

 3. سلام

  یک ماهی میشه که کارُ زندگی رو تعطیل کردم و کل تمرکزم رو گذاشتم رو آیلتس از اول هم هدفم خودخوان بود (کلا چه زمان کارشناسی چه ارشد تو کلاس چیزی یاد نگرفتم هرچی بوده خودم خوندم !) توی این یک ماه بیشتر دنبال منابع و روش های خودخوان بودم که یه چیزهایی هم تو اینترنت پیدا کردم و از روی همون ها کتاب های آقای معمارزاده رو خریدم و تقریبا 50 گیگ هم کتاب و فیلم و .. دانلود کردم با بررسی که کردم می تونم به صورت خودخوان لیسنیگ و ریدینگمُ بهتر کنم ولی اسپیکینگ و رایتینگ که از 2تای قبلی ضعیف تر هستم رو مطمئن نیستم ! الان یه حالت گیجی به هم دست داده که نمیدونم چی بخونم تقریبا 10-20 صفحه هر کتابُ میخونم میرم سراغ بعدی :/

  حالا به نظرتون کلاسهای فقط جمعه ها می تونه مشکل اون 2بخشُ برام حل کنه یا نه باید کلاس های 3روز تو هفته رو شرکت کنم؟؟ اینُ کلاس‌ها از نظر کیفیت تو یه سطح هستن یا محتوای ارائه شده با هم تفاوت داره ؟ یعنی فقط از نظر تایم با هم فرق میکنن یا نه ؟؟

  اینم بگم که هدفم اورال 7 آکادمیک و تا اول تابستونِ!

  ببخشید که زیاد شد

  1. درود به شما

   کلاس های جمعه ها دقیقا برای عزیزانی مثل شما برگزار میشه که روش خودخوان رو پیش گرفته اند ولی نیازمند یک برنامه ریزی و البته فیدبک و پشتیبانی آموزشی با هزینه پایین تر هستند. بنابراین در این کلاس ها میتونید به نمره مورد نظرتون برسید به شرطی که تمرین و زمان آزاد به اندازه کافی داشته باشید.
   از طرف دیگه کلاس های 3 روز در هفته تمرین بسیار بیشتر و فشردگی بالاتری داره و همچنین بدلیل بالاتر بودن تعداد کلاس ها هزینه بالاتری هم برای شما خواهد داشت.

   با توجه به (1) اهمیت آزمون و (2) زمان آزاد و هزینه میتونید هر کدوم از این گزینه ها رو انتخاب بفرمایید. آشکار هست که شانس شما در کلاس های 3 روز در هفته بیشتر خواهد بود.

  1. درود به شما

   بله با توجه به شمار زبان آموزان که 6 تا 10 نفر هست کلاس ها حضوری در کلاس برگزار میشود.

 4. با سلام
  ضمن تشکر از اطلاعات بسیار مفیدی که در اختیار همگان گذاشتید،
  بنده به 4 نمره 7 در آیلتس جنرال نیاز دارم و 19 فروردین در ایرسافام امتحان دارم. سطح زبانم متوسط بالاتر هست. تمام کتابهای آیلتس 1 تا 11 رو با زمانبندی امتحان انجام دادم، و نتیجه چنین بوده:
  در 95 درصد مواقع لیسنینگ رو با لاتر از 7 زدم.
  ریدینگهای جنرال رو از 6.5 زدم و حتی 8.5 هم داشتم ولی 50 درصد مواقع بالاتر از 7 زدم
  سئوالاتم به شرح زیر هستند:
  1- بنظرتون برای تمرین ریدینگ در این فرصت باقی چه کتابی رو بخونم؟
  2- چطور می تونم از نمره رایتینگم با خبر بشم؟ آیا مرجعی هست که رایتینگ من رو نمره بده؟ و ایرادهام رو بگه؟
  باز هم از تمام زحماتتون متشکرم

  1. درود

   لطفا پرسشتان را در بخش پاسخ به پرسش ها مطرح بفرمایید.
   بخش پاسخ به پرسش ها را میتوانید به سادگی در نوار کناری سایت چهارمین تصویر از پایین پیدا کنید.

 5. آیا کلاس نیمه خصوصی برای روزهای جمعه بصورت انلاین از سطح پایه با شروع پیش ایلتس با هدف رسیدن به سطح ایلتس در این لینک:
  http://ielts2.com/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3/
  با توضیحات این بند:
  کلاس های نیمه خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی – شهریه و شیوه پرداخت
  شهریه کل دوره در این کلاس های 12 جلسه ای برابر با 450 هزار تومان برای هر زبان آموز خواهد بود که میبایست بصورت یکجا پیش از آغاز دوره پرداخت گردد.
  هماهنگ و یکسان هستند یا شرایط متفاوتی دارند؟

  1. دود. درونمایه تمامی کلاس ها یکسان هستند ولی با توجه به ساعت آموزشی و فشرده بودن دوره امکان تمرین بیشتر یا کمتر خواهد بود. شهریه هم باید در هر دوره بررسی شود.

 6. سلام جناب مهندس ابوالقاسمی
  یک سوال داشتم
  بنده در یک موسسه زبان ثبت نام کرده ام اما قبل از اینکه با سایت شما و موسسه شما آشنا شوم . اما میخواهم در یک کلاس معتبر تر و بهتر ثبت نام کنم
  شما داخل یکی از فایلهای صوتی تون فرمایش کردید که کتاب های American English File رو ترجیح نمیدم و فوکوس روی اسپیکینگ نداره
  اما داخل این کلاس این کتاب ها تدریس میشه ؟

  نظر شما در این مورد چی هست ؟

  با تشکر از شما و موسسه بسیار خوبتون

  1. درود. بله ولی متاسفانه در بعضی از موسسات به دلیل نا آشنایی مسئولین به عنوان کتاب اصلی برای مهارت مکالمه تدریس میشه که بسیار نامناسب است بهتر هست موسسه دیگر را انتخاب فرمایید تو کتاب های دیگری مثل تاپ ناچ را تدریس کنند البته کیفیت هر آموزشگاه همچنین به مدیریت و استاد های موسسه بستگی خواهد داشت نه فقط منابع.

   امیدوارم این پاسخ برای شما سودمند بوده باشد پیروز باشید

   1. بنده حتما کلاسم رو تغییر میدهم و در دوره های شما ثبت نام میکنم
    اول اینکه بخاطر مشاوره ای که میدید و دوم هم بخاطر راهنماییتون که دانشجویان گمراه نمی شوند
    با تشکر

 7. سلام
  من در کلاسهای غیرحضوری 26 تیرماه مهندس ابوالقاسمی ثبت نام کرده ام. تعدادی کتاب از طریق کانال تلگرام به من معرفی شده که همه را تهیه کرده ام. اما فقط کاربرد نیمی از آنها در سایت توضیح داده شده. در حال حاضر هیچ ایده ای ندارم که کلاسهای غیرحضوری این موسسه چطور و چگونه برگزار خواهد شد. ممکن است مرا راهنمایی بفرمایید ؟
  مرسی

  1. درود به شما قبل از آغاز کلاس نیازی به خواندن هیچ گونه کتابی نیست ولی اگر تمایل داشته باشید پیشرفت سریع تری داشته باشید می توانید منابع معرفی شده را از ساده به دشوار شروع کنید.
   فایل های راهنما در زمینه چگونگی استفاده از منابع به صورت کامل و گام به گام در کانال تلگرام معرفی شده و در سایت قابل شنیدن میباشد در صورت نیاز میتوانید با این منابع و با این فایل ها به سادگی کار خود را آغاز بفرمایید.

 8. سلام من سوالي داشتم

  سطح زبان من Pre Intermediate هست و سعي دارم كلاسي رو پيدا كنم كه در زمان كوتاه و فشرده بتونه بمن كمك كنه تا به سطح مناسب براي شركت در كلاسهاي آمادگي آيلتس شما برسم ،
  آيا در آموزشگاه شما دوره هايي براي امثال من درنظر گرفته شده؟
  و اگر نه ،
  ميشه آموزشگاهي رو كه قبول داريد معرفي كنيد تا بتونم شروع كنم ؟

  خيلي ممنون از شما ??

  1. درود.
   کلاس های ما از سطح پایه هست و نیازی به هیچ آموزشگاهی نیست.
   فایل صوتی همین صفحه رو بشنوید

 9. استاد گرامي با نظر شما خواندن كتابهاي سطح پيشرفته امريكن انگليش فايل مي تواند زبان اموزان سطح متوسط را به سطح پيشرفته برساند يا خير با تشكر از شما

  1. درود.

   بسته به شیوه به کار رفته و جدیت زبان آموزان بله. البته این کتاب ها با تجربه ای که از اونها دارم بیشتر تکیه بر لیسنینگ و ریدینگ دارند و در مهارت های دیگر ضعیف هستند.

 10. سلام ببخشید کلاسهای انلاین ظرفیتش چند نفره و اینکه من سطحم ظعیفه کدوم کلاساتون برام مناسبه ممنون

 11. سلام ببخشید کلاسهای انلاین ظرفیتش چند نفره و اینکه من سطحم ظعیفه کدوم کلاساتون برام مناسبه ممنون.

  1. درود به شما دوست گرامی

   در کلاس های آنلاین معمولا آموزش بصورت گروهی هست و ممکن است 20 نفر شنونده باشند ولی فیدبک و پشتیبانی آموزشی کاملا فردی هست و ارتباطی به دیگر زبان آموزان ندارد. کیفیت فیدبک، تصحیح رایتینگ شما و فیدبک بر روی ویس ها ارتباطی به دیگر زبان آموزان ندارد.

   در زمینه سطح باید عرض کنم میبایست فایل صوتی راهنما رو بشنوید و درصورت وجود پرسش با مشاور در تماس باشید

   https://ielts2.com/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3/

   شماره مشاور 09121355087

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

اطلاعات عمومی آیلتس

دانلود TPO 1-74

دانلود TPO 1-74 سایت www.ielts2.com در سال 1395 یکی از اولین سایت های ارایه کننده نسخه دانلود رایگان نرم افزار

بیشتر بخوانید
error: Content is protected !!