سخت ترین کلمه انگلیسی برای تلفظ – Sour

سخت ترین کلمه انگلیسی برای تلفظ

سخت ترین کلمه انگلیسی برای تلفظ

در اینجا ششمین ویدئوی آموزشی از مجموعه خطاهای متداول تلفظ در زبان انگلیسی را داریم. برای بررسی و دانلود ویدئوهای قبلی میتوانید در کانال اسپیکینگ ما که آدرس آن در پایان همین صفحه درج شده همراه باشید.

سخت ترین کلمه انگلیسی برای تلفظ

در این مجموعه ویدئویی به سخت ترین کلمات زبان انگلیسی برای تلفظ مثل کلمه Enthusiastic یا entrenched که اکثر زبان آموزان با آن ها مشکل دارند یا لغاتی که به ظاهر ساده هستند اما اکثرا اشتباه تلفظ میکنند پرداخته ایم. تمامی این لغات برای نمره 7 اسپیکینگ آیلتس و بالاتر باید به صورت کاملا صحیح تلفظ شود چون تلفظ(نه لهجه) به تنها 25% کل نمره اسپیکینگ آیلتس را تشکیل میدهد. برای زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را ندارد، تلفظ درست بسیار حیاتی بوده و تاثیر مستقیمی بر روی مخاطب و البته اعتماد به نفس خود شخص میگذارد. 

این ویدئوی آموزشی را در کانال آپارات ما دنبال بفرمایید:

.

در کنار این مجموعه ها، یک مجموعه از متداول ترین خطاهای رایج تلفظ در میان زبان آموزان ایرانی به صورت صوتی گردآوری شده که برای دانلود مستقیم در دسترس هست. برای دانلود رایگان این مجموعه از این لینک در کانال دانلودی تلگرام ما استفاده بفرمایید: 

https://t.me/ielts2download/4

بایگانی این ویدئو در صفحه اینستاگرام ما + دسترسی به صدها ویدئوی بایگانی شده قبل:


.

دیدن و دانلود این ویدئو + صدها ویدئوی آموزشی دیگر در کانال تلگرام اسپیکینگ ما:

https://t.me/ielts2SpeakingWriting/3066

.

شاید این مجموعه هم برای شما سودمند باشد:

همچنین چندین فیلم آموزش تلفظ که توسط مدرسان انگلیسی زبان تنظیم شده را به شما پیشنهاد میکنیم. تمامی این ویدئوها برای دیدن یا دانلود در این صفحه و در کانال آپارات ما در دسترس هستند. امیداوریم مورد پسند شما عزیزان قرار گیرند. 

فیلم های آموزشی زبان انگلیسی

.

موفق باشید ❤️

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از