یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

How Long to Learn English fullyبسیاری از زبان آموزان و علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی سال ها به آموختن این زبان مشغول بوده و پس از شرکت در انواعی از کلاس های گروهی، نیمه گروهی و گزینش شیوه های تدریس گوناگون احساس میکنند به نتیجه ای که باید و شاید نرسیده و همچنان در سطح مقدماتی یا متوسطی از زبان انگلیسی باقی مانده اند. اما یک دوره حرفه ای زبان انگلیسی برای رسیدن به سطح پیشرفته چقدر باید طول بکشد و زبان آموز را به چه سطحی برساند؟

یادگیری حرفه ای زبان انگلیسی تا سطح پیشرفته در 3 تا 5 ماه

زبان آموزان و علاقمندانی که تصمیم جدی برای یادگیری زبان انگلیسی دارند و فرای یک فعالیت تفریحی و بعنوان یک نیاز کاری یا با هدف تحصیل یا مهاجرت آن را دنبال میکنند باید بدنبال کلاس های فشرده زبان انگلیسی بصورت خصوصی و با استاد های حرفه ای این حوزه آموزشی باشند. کلاس های فشرده گوناگونی بصورت آنلاین و خصوص در منزل یا آموزشگاه پیشنهاد میشود که هر یک برتری ها و کاستی های خود را دارند. کلاس های مهندس ابوالقاسمی زبان آموزان را در تنها 3 تا 5 ماه از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته پیش خواهد برد. نمونه های بسیاری از این کلاس ها در سال های گذشته انجام شده و نمونه هایی از صدای این زبان آموزان و نتیجه کار ایشان در دسترس می باشد.

چه سطحی از زبان انگلیسی پس از 5 ماه آموزش؟

زبان آموزان هوشمند و با برنامه همیشه درباره راستا و برنامه درسی کلاس های آموزش زبان انگلیسی پرسش دارند. این کلاس ها پس از 5 ماه آموزش قرار است زبان آموز را از سطح مقدماتی تا چه سطحی پیش ببرد؟ پاسخ این است که در کلاس های گوناگون بازده بسیار متفاوت بوده و معمولا پاسخ روشنی به این پرسش داده نمیشود.

در کلاس های برگزار شده توسط گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی زبان آموزان پس از 3 تا 5 ماه آموزش فشرده به سطحی بسیار حرفه ای از مکالمه، لیسنینگ و مهارت خواندن دست میابند و قادر خواهند بود در آزمون های اصلی یا آزمایشی آیلتس یا تافل شرکت کرده و افزایش 2 نمره در سطح اسپیکینگ یا مکالمه خود را تا سطحی که مورد قبول بسیاری از دانشگاه های جهان است شاهد باشند.

این کلاس ها تنها کلاسه یا دوره های مکالمه ای است که در آن ادعا میشود زبان آموزان در پایان کار خواهند توانست در آزمون هایی اینچنینی شرکت داشته باشند و یکی از افتخارات این گروه آموزشی به شمار می آید.

شرایط و هزینه کلاس ها چگونه است؟

برای آشنایی بیشتر با این کلاس ها، مطالعه دقیق شرایط و مقررات و در نهایت نام نویسی و بهره گیری از این دوره ها میتوانید به پیوند هایی که در زیر آمده بازدید کرده و با شماره های ارائه شده تماس حاصل فرمایید:

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های تضمینی آیلتس و تافل

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

پیشینه آموزشی و حرفه ای مهندس ابوالقاسمی و خانم امیدی

0 پاسخ های ایجاد شده:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.