نمونه صدای ضبط شده از کلاس مهندس ابوالقاسمی (بخش اسپیکینگ آیلتس)

IELTS Speaking Questionsشیوه تدریس در کلاس های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی یکی از پرسش های همیشگی زبان آموزان محترمی است که علاقمند به آغاز دوره های فشرده و خصوصی خود با ایشان هستند ولی از چند و چون آن بی اطلاعند. در اینجا بریده ای از یک فایل ضبط شده از یکی از کلاس های مهندس ابوالقاسمی در بخش اسپیکینگ آورده شده که با بررسی آن زبان آموزان خواهند توانست درک بهتری از این کلاس ها داشته و تصمیم گیری درستی داشته باشند.

روال کلی تدریس در بخش مکالمه(اسپیکینگ):

تقویت مهارت اسپیکینگ یا مکالمه بیش از همه در کلاس روی میدهد و پایه آن تکرار و تمرین با بهترین منابع پرسش های استاندارد آیلتس و متذکر شدن ایرادهای زبان آموز در بخش واژگان، دستور زبان و تلفظ میباشد. همگام با شناسایی ایرادها، منابع مناسبی از واژگان و گرامر به زبان آموز معرفی شده تا با بررسی دقیق آن ها و تمرین جلسه به جلسه بتواند ایرادهای خود را برطرف کرده و بتواند کارکرد خوبی در روز آزمون داشته باشد. همچنین زبان آموزانی که سطح آن ها پایین تر از سوال های متداول در آیلتس یا تافل می باشد، با نمونه هایی ه مراتب ساده تر آموزش دیده و نمونه پاسخ های استاندار و بسیار ساده ای برای ایشان نوشته میشود تا با تمرین و تکرار با آن ها خود را برای پرسش های دشوار تر(نمونه پرسش های اصلی آیلتس و تافل) در آینده آماده نمایند.

در نمونه زیر صدای یکی از زبان آموزان در پاسخ به سوال های استاندارد آیلتس تنها چند روز پس از برگزاری آزمونشان(اسفند 1394) ضبط شده است. ایشان در این آزمون موفق به دریافت نمره 7 اسپیکینگ شدند.

6 پاسخ های ایجاد شده:
 1. milad
  milad says:

  the voice is bullshit . there’re many clear mistakes in it and i think the right score for this candidate is 6.00

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود
   میلاد عزیز بهتر است بیاموزید با ادب و نزاکت دیدگاه خود را مطرح بفرمایید. براورد شما از سطح زبان آموزان و نمره احتمالی ایشان نادرست درست. پیامکی با محتوای زیر از مرکز آیلتس ایرسافام به ایشان فرستاده شده و ایشان موفق به دریافت نمره 7 اسپیکینگ شده اند:

   Dear Candidate No.010901 You can find your scores of exam 27Feb2016 as below: L:5.5, R: 6,, W:6 S:7, Band score: 6

   بنابراین بهتر است برای براورد سطح اسپیکینگ دیگران تجربه بیشتری کسب کنید تا براورد نزدیک تری ارائه بفرمایید.
   پیروز باشید

   پاسخ
  • admin
   admin says:

   Hi Reza,

   Her actual score is 7 in speaking and she prepared herself for IELTS in about 4 months. although there are some errors in her sentences and vocabulary choice is limited sometimes, she did a very good job,

   پاسخ

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.