نمونه صدای ضبط شده از کلاس مهندس ابوالقاسمی (بخش اسپیکینگ آیلتس)

IELTS Speaking Questionsشیوه تدریس در کلاس های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی یکی از پرسش های همیشگی زبان آموزان محترمی است که علاقمند به آغاز دوره های فشرده و خصوصی خود با ایشان هستند ولی از چند و چون آن بی اطلاعند. در اینجا بریده ای از یک فایل ضبط شده از یکی از کلاس های مهندس ابوالقاسمی در بخش اسپیکینگ آورده شده که با بررسی آن زبان آموزان خواهند توانست درک بهتری از این کلاس ها داشته و تصمیم گیری درستی داشته باشند.

روال کلی تدریس در بخش مکالمه(اسپیکینگ):

تقویت مهارت اسپیکینگ یا مکالمه بیش از همه در کلاس روی میدهد و پایه آن تکرار و تمرین با بهترین منابع پرسش های استاندارد آیلتس و متذکر شدن ایرادهای زبان آموز در بخش واژگان، دستور زبان و تلفظ میباشد. همگام با شناسایی ایرادها، منابع مناسبی از واژگان و گرامر به زبان آموز معرفی شده تا با بررسی دقیق آن ها و تمرین جلسه به جلسه بتواند ایرادهای خود را برطرف کرده و بتواند کارکرد خوبی در روز آزمون داشته باشد. همچنین زبان آموزانی که سطح آن ها پایین تر از سوال های متداول در آیلتس یا تافل می باشد، با نمونه هایی ه مراتب ساده تر آموزش دیده و نمونه پاسخ های استاندار و بسیار ساده ای برای ایشان نوشته میشود تا با تمرین و تکرار با آن ها خود را برای پرسش های دشوار تر(نمونه پرسش های اصلی آیلتس و تافل) در آینده آماده نمایند.

در نمونه زیر صدای یکی از زبان آموزان در پاسخ به سوال های استاندارد آیلتس تنها چند روز پس از برگزاری آزمونشان(اسفند 1394) ضبط شده است. ایشان در این آزمون موفق به دریافت نمره 7 اسپیکینگ شدند.

دیدگاه ها

6
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Comment threads
3 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
1 Comment authors
miladRezaadminmitra Recent comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
milad
میهمان
milad

the voice is bullshit . there’re many clear mistakes in it and i think the right score for this candidate is 6.00

Reza
میهمان
Reza

I think she is very good speaker. What is her band score?

mitra
میهمان
mitra

Tnx. I think I can make a better decision now wink