نمره 6 آیلتس آکادمیک خانم بختیاری (اسفند 1394)

سرکار خانم بختیاری با Candidate Number: 010901 آزمون آیلتس 26 فوریه 2016 در مرکز ایرسافام، از زبان آموزان دوره زمستان در یک دوره فشرده 3 ماهه و آزمون نخست خود موفق به دریافت نمره کلی 6 شدند. کارکرد کلاسی ایشان در تمامی مهارت ها بسیار خوب بوده و هدف ایشان در نهایت نمره بالای 7 آیلتس است و این آزمون برای ایشان آزمون آزمایشی به شمار میرود.

Listening: 5.5           Reading: 6            Writing: 6           Speaking: 7

Bandscore: 6

ایشان واروی آنچه در کارنامه به چشم میخورد ایشان در بخش لیسنینگ دوره آموزشی خود بسیار خوب عمل کرده و حتی در تمرین های کلاسی 2 هفته پیش از آزمون با کتاب های سری کمبریج به نمره 8 لیسنینگ(35 پاسخ درست از 40 پرسش) نیز دست یافتند. چیره دستی ایشان در مهارت اسپیکینگ در فایل زیر که به پرسش های روز آزمون خودشان پاسخ میدهند آشکار است.

گرچه ایشان در بخش ریدینگ کارکرد کلاسی بسیار خوبی نداشتند(در سطح نمره 6)، مهارت رایتینگ ایشان از نقاط قوتشان به شمار رفته و دست کم نمره 6.5 از این آزمون انتظار میرفت. رویهمرفته این آزمون برای ایشان جنبه آزمایشی داشته و آزمون اصلی ایشان احتمالا در ابتدای تابستان 1395 برگزار خواهد شد و در آن آزمون دنبال نمره بالای 7 خواهند بود.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از