منابع مطالعه و تمرین آنلاین تافل از ETS

TOEFL ETS Resourcesزبان آموزان متقاضی شرکت در آزمون تافل به منابع مطالعه و تمرین بسیاری دسترسی دارند که بیشتر آن ها شامل کتاب های قابل دانلود یا خریداری در کتابفروشی ها و همچنین منابع نرم افزاری مثل TPO ها و همچنین ویدیوهای آموزشی در این زمینه است.

در اینجا به معرفی برخی منابع مطالعاتی و تمرینی تافل iBT که از سوی سازمان ETS برای زبان آموزان سراسر جهان طراحی شده میپردازیم.

Quick Prep: یک ابزار تمرینی با سوالات آزمون های واقعی دوره های پیشین است که شامل متن فایل های صوتی و در برخی موارد خود فایل های صوتی میباشد.

Sample Questions: نمونه سوالات تعاملی تافل iBT برای آشنایی زبان آموزان با ساختار و چهارچوب آزمون تافل.

TOEFL Talks: سمینارهای حضوری و سمینارهای آنلاین(webinar) که نمایندگان ETS درباره آزمون تافل، ثبت نام در تافل و آماده شدن برای این آزمون صحبت میکنند.

TOEFL TV: ویدیوهای داخل YouTube که چهارچوب و قالب آزمون تافل را توضیح داده و نکته های مطالعه برای این آزمون به زبان آموزان سراسر جهان توضیح میدهد.

TOEFL Planner: این فایل راهنمای پی دی اف به توضیحات کاربردی برای روز آزمون میپردازد. این راهنما درباره هر بخش آزمون صحبت کرده و راهنمایی ها و توضیحاتی درباره نحوه نمره دهی و بارم آزمون تافل و گزارش نمره ها دارد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از