زمان مورد نیاز برای گرفتن آیلتس 7 در تمامی مهارت ها از پایه

How much Time for IELTS Band 7کلاس ها و دوره های گوناگونی برای آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال برگزار میشود که دوره های زمانی آن ها از پایه تا پیشرفته معمولا بین 6 ماه تا 2 سال متغیر است. منظور از سطح پایه زبان آموزانی است که مدرک دانشگاهی داشته ولی برای زبان انگلیسی دوره خاصی را نگذرانده است.

باید توجه داشت بعنوان یک زبان آموز زمانی که بعنوان زمان مورد نیاز به ویژه از سوی آموزشگاه ها یا مدرس آیلتس به شما اعلام میشود همیشه با واقعیت سازگار نیست چرا که زبان آموزان بسیاری در برخی ترم های آموزشگاهی به حد نصاب نمره لازم نمیرسند و باید برخی ترم ها را تکرار کنند. از این رو عجیب و دور از ذهن نیست که یک پروژه آیلتس 7 در تمامی مهارت ها چیزی بین 1.5 تا 2 سال و با تکرار دست کم 2 بار آزمون به پایان برسد.

کلاس های فشرده آیلتس گروه مهندس ابوالقاسمی

مایه افتخار ماست که بسیاری از زبان آموزان دوره های پیشین در بازه های زمانی بسیار کوتاه تر از آنچه در بالا اشاره شد موفق به دریافت مدرک آیلتس یا تافل خود شده اند. این زبان آموزان بین 2.5 تا 5 ماه در کلاس های خصوصی شرکت کرده و موفق به دریافت نمره های مورد نظر خود (6 و 7 آیلتس آکادمیک و جنرال) شدند. این کلاس ها در منزل زبان آموزان برگزار شده و زبان آموزان برای شرکت در دوره های فشرده 30 جلسه ای که دقیقا 2.5 ماه به طول می انجامد می بایست دست کم 7 ساعت زمان آزاد برای مطالعه داشته باشند.

زبان آموزانی که شاغل بوده ولی میتوانند دست کم 5 ساعت در روز را برای مطالعه و تکالیف درسی محول شده در کلاس ها کنار بگذارند میتوانند بجای بازه زمانی 2.5 ماهه کار خود را در نهایتا 5 ماه به پایان برسانند.

کسانی که کمتر از 5 ساعت در روز زمان دارند در این دوره ها پذیرش نخواهند شد و باید آگاه باشند به احتمال بسیار زیاد در بازه زمانی کمتر از 1 ساله قادر به پایان رساندن دوره خود و دریافت مدرک 7 آیلتس آکادمیک یا جنرال نخواهند بود و باید توجه بیشتری به وعده های آموزشگاه ها یا استاد های خصوصی آیلتس داشته باشند.

اطلاعات بیشتر درباره کلاس های فشرده آیلتس و نام نویسی در دوره ها

اگر توضیحات ارائه شده در بالا با شرایط شما سازگار است و علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر و احتمالا ثبت نام در این دوره های خصوصی و فشرده هستید میتوانید با مراجعه به پیوند های زیر در این زمینه اقدام فرمایید:

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های تضمینی آیلتس و تافل

بیشتر بخوانید:

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

پیشینه آموزشی و حرفه ای مهندس ابوالقاسمی و خانم امیدی

فهرست بهترین منابع آیلتس

منابع خودخوان (بدون کلاس) آیلتس آکادمیک جنرال

منابع پیش آیلتس Pre IELTS

0 پاسخ های ایجاد شده:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.