دیدگاه های جابجا شده ielts2.com

در راستای احترام به آزادی بیان سیاست ielts2.com پاک نکردن دیدگاه بازدید کنندگان و انتشار 99.99% آن ها بوده است. با اینهمه با توجه به ماهیت business آموزش آیلتس و تافل، برخی دیدگاه ها با هدف حمله های شخصی، توهین یا دگرگون کردن چشم انداز مثبت زبان آموزان و بازدیدکنندگان از سوی برخی مراکز و افراد خاص در این سایت منتشر میشود که قابل انتشار در مکان اولیه خود(در پربازدید ترین بخش های سایت) نیستند.

از این رو تصمیم گردانندگان ielts2 بر این بوده که (1)قضاوت کننده پایانی خود بازدید کنندگان باشند و (2) این افراد حتی با توجه به ماهیت نوشته های خود امکان صحبت کردن داشته باشند و فضایی برای بازانتشار دیدگاه ایشان، که صفحه پیش روی شماست، برایشان در نظر گرفته شده است.

 

5 پاسخ های ایجاد شده:
 1. admin
  admin says:

  درود دوباره

  دوست گرامی شما با دیدگاه دوم خودتون نشون دادید قصد گفتگو یا نتیجه گیری ندارید و هدفتان تنها تخریب و حمله است. همچنین به نظر میرسد نه از هزینه سایت هایی با رتبه های نخست گوگل و بازدید های چندین هزار نفری در روز اطلاعاتی دارید نه از حقوق و پیگیری قضایی (برای مثال پیگیری کارت به کارت کردن پول) و نه از هزینه استاد های خصوصی بطور کل(زبان، کنکور، آیلتس، و….)، نه از ارزش و سطح استادهای دانش آموخته محیط های انگلیسی زبان و نه نادر بودن و ارزش استاد آیلتس خصوصی با نمره 8 و هزاران هزار ساعت تجربه تدریس؛ به باور ما قصد شما تنها صدمه زدن به افکار بازدیدکنندگان است و برای گردانندگان این سایت مشخص است شما کسی که میفرمایید نیستید و از مسیر مشخصی خط گرفته اید.
  به هر حال دیدگاه شما برای ما محترم و در این سایت برای تمامی بازدیدکنندگان قابل بازدید و بررسی است و تصمیم ما بر این بوده که خود افراد قضاوت نهایی را داشته باشند.
  بعنوان کسانی که شاید بالاترین بازده آموزشی(شمار تعداد زبان آموزان ورودی به دریافت کنندگان مدرک آیلتس/تافل) در کشور را دارند، کوشش کردیم چهارچوب قوانین و چرایی وجود آن ها را برای شما روشن کنیم ولی به نظر میرسد شما از ابتدا انتقادی نداشتید و هدفتان تنها حمله شخصی بوده است.

  برای شما آرزوی دریافت مدرک آیلتس با نمره مورد نظرتان را داریم.

  پاسخ
 2. admin
  admin says:

  اینجا اولین وتنها وب سایتی در ایران است که تمامی نظرات تائید میشود 😀 😀 😀 😀 😀 😀
  میدونستم
  مرسی که حرفمو رو با کارتون ثابت کردید

  موفق باشید و منتظر

  پاسخ
 3. admin
  admin says:

  اول ممنون که سعی کردید پاسخگوی سوالات که نمیشه گفت ایراداتی که من گرفته بودم باشید ! اما میتونم بگم تقریباً اصلاً پاسخی ندادید و فقط خودتون رو توجیح کردید ! که این نظر شخصی من هستش.

  در وهله اول بگم که در هیچکدوم از کشورهای غربی که شما مرتباً خودتون و همکارانتون رو محصول تربیت اون کشورها میدانید تر و خشک رو با هم نمیسوزونند !
  بخدا فقط شما خارج رفته و غرب رفته نیستید ! بقیه هم رفتن و دیدن که نسبت به مشتری (چه کالا و چه خدمات) چه احترام بی نهایتی قائل هستند و هدر رفتن بخشی از انرژی و منابع مالیشون بخاطر مشتری های بد رو بخشی از سرمایه گذاری کاری میدونند نه ضرر و زیان.
  کل جوابهای شما حاصل تفکر جهان سومی ماست (اگر میشد میگفتم جهان چهارمی)!
  طبق نظریه شما دیگه هیچکس نباید چاقو بفروشه ! چون میدونید چند درصد از افرادی که چاقو بدستشون میرسه به خودشون و یا بقیه آسیب جدی میرسونن ؟
  یا دیگه نباید هیچ وقت سیگار بفروشند چون کم نیستند افرادی که دچار اعتیاد میشوند و با سیگار کارشون شروع شده !
  نه دوست عزیز ! سیگار و چاقو نیستند که مضر و خطرناکند ! خطرناک تفکراتی شبیه تفکرات نگارندۀ این قوانین است که بدون درنظر گرفتن روح انسانیت دچار خودبینی زیاد شده و فکر میکنه چون میتونه برای دادن خدمات قانون وضع کنه پس باید همش رو طوری تنظیم کنه که فقط خودش منتفع باشه.

  باور کنید قصد نداشتم بحث رو به اینجا بکشم و انقدر وقتم برام مهم هست که نخوام مسائل بی اهمیت رو اینطوری کش دار کنم اما بدونید اگر روزی استادی پشت درب منزلی رفته و کسی نبوده حاصل اشتباه خودش بوده ! چرا که میتونسته قبلش قرار بگذاره و برای گرفتن شهریه و هماهنگی کلاس ها هماهنگی لازم رو انجام بده . جایی مثل آموزشگاه نه پشت تلفن !
  در تمام جای جای سایتی که کل هزینش بقول شما ۱۰ میلیون (خواستید با ۱ میلیون براتون انجامش بدم) نوشته شده آموزش حرفه ای تخصص فلان و بهمان آمده ولی دریغ از یک آدرس ! دریغ از یک محل ثابت ! دریغ از یک خط تلفن ثابت !
  من هم برای خدماتی پولهای میلیونی به حساب افراد ریختم ولی قطعاً اون شخص رو به واسطه و یا بی واسطه می شناختم و بهش اطمینان داشتم !
  شما دم از حرفه ای بودن میزنید و همه جا تیتر زدید آموزش حرفه ای … اما من جایی رو تو کشورای غربی سراغ ندارم که یه مرکز با ادعای حرفه ای بودن حتی یک خط تلفن ثابت نداشته باشه چه برسه به آدرس …. یک مجوز آموزش یک گواهی صلاخیت … یک مدرک تحصیلی مرتبط
  اگر کمی منصف باشید می بینید که خیلی دبل استاندارد هستید !!! از یک طرف به هیچکس اطمینان ندارید و میگید باید همه، همۀ شهریه رو پیش بدن که نکنه یه وقت استادی بره و در روش باز نشه و استادایی هستند که برای برگزاری جلسات گذشته دنبال گرفتن پولشون هستند از یه طرف من رو محکوم به چرتکه ای فکر کردن میکنید و میگید عصر ارتباطات و همه اینترنتی پول میریزن و به کسی که سایت رو ساخته چشم بسته اطمینان داشتید !
  کدومش بالاخره عزیزم ؟ فقط شما اجازه دارید اطمینان نداشته باشید و بقیه نه ؟ فقط شما باید خیالتون راحت باشه ؟ چون شما استادها رو انتخاب کردین یعنی اونها فرشتگانی معصومند ؟ اصلاً خود شما رو کی میشناسه ؟ من بعنوان مشتری چی از شما میدونم که بخوام تازه به انتخاب شما اطمینان کنم ؟ شما اول برادری خودت رو ثابت کن عزیزم بعد دنبال اطمینانم باش ! جالب اینجاست که قوانین یکطرفه خودتون رو ماحصل این انتخاب خداگونۀ خودتون از اساتید دونستید و آنها را انسانهایی سختکوش و ۳ رقمی کنکور می دونید و بقیه بی سواد و محتاج جرعه ای علم شما ؟ !
  میدونستید هزاران هزار سایت وجود داره که فقط توش موبایل هست و در ازای ارائه خدمات از شما میخواد پول براشون کارت به کارت کنید (که طبق قوانین بانکی به هیچ وجه نمیتونید پولتون رو پس بگیرید چون با رضایت خودتون واریز کردید) ولی بعد از واریز هیچ اثری از اون شخص پیدا نمیکنید….
  پس اگر قرار به این نوع طرز فکر باشه شما خودتون حق رو بدید که باید این اعتماد ۲ طرفه باشه …

  از موارد دیگه دبل استاندارد بودن صحبتهای شما اینکه شما در جایی این قوانین رو ماحصل شرایط یک کشور در حال توسعه (منظور غیرقابل پیش بینی و اعتماد) میدونید و در جایی مدعی غربی بودن تفکرات و عملکردتون هستید !

  نمیخواستم این مطلب رو بگم اما شما در جواب من گفتید که هزینه هایی که از نظر من هنگفت بوده مطابق با نرخ روز عرف مراکز آموزشی بوده و چیز عجیبی نیست ! اما من واقعاً تعجب می کنم که چطور به خودتون اجازه دادین اصلاً همچین مقایسه ای بکنید !!!
  شما بدون هیچ جا و مکانی بدون هیچ مجوز و قانونی دارید بصورت غیر حرفه ای کار میکنید و پول حرفه ای میگیرید از مردم !
  اون آموزشگاهی که سالانه میلیونها تومن پول آب، برق ، گاز مالیات عوارض و … رو میده و باید پول خرید ملک یا اجاره ملک و عوارض تابلو . حقوق کارمندان دفتری و غیره بده هم این مبالغی که شما بابت کلاسهایی که تنها هزینتون سالی ۸۰۰ هزار تومن پول تمدید هاست هستش و یک خط موبایل هست رو از مردم نمیگیره !

  جای دیگری از حرفاتون علت موفقیت و پیشرفت خیلی از آدمایی که الان امریکا و استرالیا و کانادا هستن رو گذراندن دوره در کلاس های خودتون دونستید ! خیلی برام جالب بود که یک عمر تلاش و کار افراد رو در گرو یک دوره ۳-۴ ماهه زبان دونستید ! 😀 نه دوست عزیز ! اگر کسی خواسته و تونسته ایران نباشه خواست و اراده و تلاش خودش بوده ! ماحصل یک عمر تحصیل و فعالیت علمی و عملیش بوده ! زبان فقط یک مدرک خیلی جزئی از مدارک مهاجرت هست دوست من !
  عزیز من شما نهایت تونستید کمک کنید که یک مانعی رو راحت تر و سریعتر عبور کنن افراد ولی خودتون برای خیلی ها دارید مانع میسازید.
  با این نوع دیسیپلین پادگانی در برخی آدما باعث موفقیت و در خیلی ها باعث ترس و زدگی از آموزش زبان میشید.

  شاید بد نباشه بدونید من مهندس الکترونیکم، ۲ تا اختراع ثبت شده دارم و زبان انگلیسی و ایتالیایی رو روان صبحت می کنم.
  در این همه سالی که بیشتر وقت من به مطالعه و تحقیق گذشته حتی برای نمونه یک ثانیه در هیچ کلاس خصوصی و یا موسسه ای حضور نداشتم و شخصاً همه چیز را خودآموز یاد گرفتم.
  سالها همکار خارجی داشتم و سفرهای زیادی هم رفته ام و هیچوقت حس نکردم برای داشتن این نوع زندگی باید روزی ۷ ساعت زبان مطالعه کنم !!!
  این روزهای برام فرصت مهاجرت مهیا شده بود و نیاز به این داشتم که منابع مطالعاتی خوبی برای IELTS پیدا کنم تا بتونم مدرک زبان به اداره مهاجرت ارائه کنم و سایت شما رو هم در نتیجه همین جستجو پیدا کردم.
  مسلماً تحت هیچ شرایطی و طبق این قوانین تن به درخواست جلسه ای برای پیدا کردن منابع شما نمی دادم چرا که نه انسانی است و نه فایده ای برایم دارد.
  ضمن اینکه اعتقاد دارم شما آن منابع را نیافریده اید که اینچنین از آن دفاع و مراقبت میکنید که کسی آن را از شما ندزدد ! شما تنها استفاده کننده هستید و خالق آن منابع چنین حقی بر خودش قایل نیست که شما به عنوان استفاده کننده ! این نوع بدگمانی شما به همه و بقول خودتون بسیاری از افراد ! در برابر اعتمادتون به طراح این سایت خیلی جالب و عجیب است !

  شاید یکبار در شروع مطالب بالا که دیدم خیلی فشرده و یکماهه میتونستید کمک کنید کسی سریعتر به هدفش برسه وسوسه شدم که درخواست جلسات با شما رو بررسی کنم اما بلافاصله با خواندن قوانین دیکتاتوری و غیر اخلاقیتون تصمیمم عوض شد و بکلی از شما دلسرد شدم.
  این رو صرف این گفتم که بدونید درسته که خداروشکر سرتون شلوغه و جا توی هیچ کلاسی خالی ندارید اما با این نوع رفتار روزی میرسه که باید برای پر کردن کلاسهاتون دنبال زبان آمور بگردید. چون افراد زیادی این روزها شبیه من فکر میکنند و تن به قوانین یکطرفه نمیدهند.

  ممنون که وقت گذاشتید و جواب من رو دادید. به هر حال برام ارزشمند بود.
  متشکرم

  پاسخ
 4. admin
  admin says:

  درود به شما دوست گرامی

  به موارد زیادی اشاره کردید که تمامی اون ها پدید آمده کار کردن در یک کشور رو به توسعه با فرهنگی پیچیده و افرادی با پیشینه های گوناگون و رفتار و باورهایی گاه واروی یکدیگر است. کم نیستند مدرسانی که درب خانه زبان آموز در جلسه اول روی ایشان هرگز باز نمیشود و یا برای دریافت شهریه جلساتی که داشته اند تلفنشان پاسخ داده نمیشود!

  من کوشش میکنم درباره نکته هاییکه پیش کشیدید پاسخگو باشم ولی پیش از همه باید بگم سیستمی که من، همسر و چند تن از استادهای چیره دست پایه گذاری کردیم مایه افتخار ما و بسیاری از کسانی بوده که از خدمات ما بهره گرفتند چرا که بالاترین بازدهی که بتونید در این حوزه کاری متصور بشید رو ما تولید میکنیم و کم نیستند کسانی که اگر بخاطر آشنایی با ما نبود الان بجای استرالیا، کانادا یا آمریکا مجبور به ادامه کار یا تحصیل در ایران بودند و این رو مدیون سیستم سختگیرانه ای هستند که ما پایه گذاری کردیم و از اون نه تنها شرمسار نیستیم بلکه بهش افتخار میکنیم.

  اما پاسخ به پرسشهای شما:
  ۱٫ در تمامی بند ها و رفتاری که با زبان آموزان داریم تهایت احترام را قائل هستیم. اگر شما احترام را به رو راست صحبت نکردن یا تعارفات بیجای ایرانی میدانید باید بگم ما از این “احترامات” گذشته و برای آینده زبان آموزان و بهای پولی به به ما پرداخت میکنند، زمان ایشان و زمان خودمان و از همه مهمتر به وجود آوردن نتیجه درخشان “احترام” قائل هستیم.

  ۲٫ قوانین یکطرفه نیست. اگر از “زبان آموز” بیشتر سخن به میان آمده به این دلیل است که در گزینش استاد های این گروه سخت ترین معیارها لحاظ شده و ۹۹٫۹۹% از مشکلاتی که پدید آمده همانند غیبت، درخواست برهم زدن کلاس، بیعلاقگی نشان دادن، خسته شدن و بسیاری از دیگر موارد از سوی “زبان آموزان” بوده و نه استاد ها.

  همچنین ما به همان زبان آموزانی خدمات ارائه میکنیم که گوشی Iphone و ساعت Iwatch بدست داشته، در خانه های متری ۷ تا ۳۰ میلیون تومانی زندیگی کرده و در آزمونی شرکت میکنند که ۸۰۰ هزار تومان هزینه دارد. همچنین کل جلساتی که بیشتر زبان آموزان در آن شرکت میکنند بین ۳۰ تا ۴۵ جلسه است نه ۱ تا ۲ سال و مجموع پرداختی های ایشان برابر ۳ تا ۴ میلیون تومان است که درصورت تکرار ۲ یا ۳ باره آزمون (که در حوزه آیلتس/تافل اصلا چیز عجیبی نیست) مبلغ پرداختی ایشان کمابیش یکسان خواهد بود. شهریه بنا به واقعیت های بیرونی و سطح مهارت و تحصیلات و نه حقوق حداقل کارگران فصلی تعیین شده است.

  ۳٫ استاد های این گروه دارای مدرک ۷ یا ۸ آیلتس هستند، دانش آموخته دانشگاه هایی با معیارهای سختگیرانه از کشورهای غربی و یا رتبه های ۳ رقمی از کنکور ایران و با پیشینه های درخشان کاری هستند. زمان این بزرگواران بسیار ارزشمند بوده و افرادی سختکوش و جدی هستند. شیوه کاری این گروه آموزشی با آنچه بسیاری به نادرست از موسسات زبان در ذهن دارند بسیار ناهمگون است و تمامی این بند ها باید تک به تک بازبینی شود تا مشکلی پدید نیاید.

  ۴٫ تعداد قابل توجهی از زبان آموزان تنها برای دریافت فهرست کتاب ها و آشنایی با شیوه کلی تدریس اقدام به تشکیل کلاس میکنند و اقدام به برهم زدن کلاس مینمایند و نه تنها خود هرگز به مدرک آیلتس/تافل نرسیده بلکه دیگران را که میتوانند از زمان ارزشمند استادها بهره ببرند را نیز از این موقعیت بی بهره مینمایند. برای شناسایی این افراد باید قوانینی مناسب(عدم باز پرداخت شهریه) وجود داشته باشد و قوانینی که میبینید به بهترین شکل کارکرد خود را نشان داده اند.

  ۵٫ اگر با دقت مطالعه میفرمودید آشکارا نوشته شده که درصورت “توهین” زبان آموز کلاس ایشان ادامه نیافته و باید از راه قانون بدنبال بازپس گیری شهریه خود باشند که منطقی ترین راه و همگام با قوانین کشور خواهد بود.

  ۶٫ حرفه ای بودن برای ما به معنای “قابل اطمینان بودن تعهدات استاد در قبال شهریه دریافتی”، “بهره گیری از بهترین منابع آموزشی”، “پدید آوردن بهترین نتیجه با توجه به سطح زبان آموز” و “داشتن بالاترین سطح دانش = مدرک آیلتس ۷ تا ۸″ و صرف هزران ساعت از زندگی برای “بهترین ماندن” میباشد. بی گمان باشید استاد ها ما حرفه ای ترین های ایران هستند و این امر به تمامی کسانی که در کلاس هایشان شرکت داشته اند آشکار است.

  ۷٫ این سایت نخستین سایت در تاریخ سایت های فارسی زبان است که نزدیک به ۱۰۰% دیدگاه های آن تایید شده و خواهد شد و این بابت نگرانی نباشید 😉

  ۸٫ گرچه میپذیرم شاید پدر یا پدربزرگ من که به تاریخ چرتکه باز میگرندند به ریختن پول برای کسی که تابحال ندیده اند بدگمان باشند، بسیاری از زبان آموزان در عمل هزینه جلسه نخست را در کلاس و از راه “همراه بانک” پرداخت میکنند. همچنین بیش از ۱۰ میلیون تومان هزینه ای که برای ساخت و بهبود همین سایت(ielts2.com) هزینه شده به کسانی که پرداخت شده که من هرگز ایشان را ندیده ام! سازندگان سایت، فروشندگان هاست دانلودی، برخی مترجمان و ….؛ پس فقط ما نیستیم که از دیگران میخواهیم مبلغ ۱ جلسه را پیشاپیش پرداخت نمایند. همچنین توجه داشته باشید “اجباری” در کار نیست و هرکس تمایلی نداشته باشد میتواند از دیگر فعالان در زمینه آموزش آیلتس/تافل بهره بگیرد.

  ۹٫ در ۵ سالی که روزانه بین ۵ تا ۷ کلاس در روز داشتم نه کسی تصادف کرده و نه دستش شکسته بلکه فراوان بوده اند آدم های بی مسئولیتی که با جا زدن در میانه راه یا دریافت منابع و شیوه کار و به دلایل فراوان دیگر اقدام به برهم زدن کلاس کرده اند. در عمل، دوست من، قانون برگشت داده نشدن شهریه، که در دانشگاه آزاد و بسیاری از موسسات دیگر هم وجود دارند، کسانی را که اهل عمل، فعالیت و به نتیجه رسیدن هستند از اکثریتی که این ویژگی ها را ندارد جدا میسازد که این همان هدف ما از پایه گذاری این قوانین بوده است.

  ۱۰٫ کسانی که جلسات کمتر میخواهند در عمل خود را به مرحله خطرناکی رسانده اند و جایی برای انعطلاف در تصمیم گیری باقی نگذارنده اند. همچنین آغاز کلاس با ایشان در عمل راه را برای کسانی که به ۴۰ یا تعداد بیشتری جلسات نیاز دارند میبندد و برای بهره مندی از این گروه آموزشی باید شرایط سخت تری رابپذیرند(که البته باز هم اجباری در آن وجود ندارد).

  کارکرد شگفت انگیز این کلاس ها و بهبود سطح زبان آموزان به گونه ای بوده که حتی در ماه های فروردین و اردیبهشت و هم به سختی جایی برای آغاز کلاس های تازه باز شده و این ها تا اندازه ای بازده کارکرد همین قوانین غربالگری و ماهیت جدی و سختگیرانه استاد های محترم این گروه است. برای گرفتن آیلتس در یک بازه زمانی ۳ تا ۴ ماهه باید یک “سرباز” شجاع، سختکوش و اهل تلاش و سختی بود. آیلتس پله اول زندگی کسانی است که در جستجوی آینده ای بهتر هستند و این افراد را در سراسر جهان با ویژگی هایی که در بالا از آن ها نام بردم میشناسند.

  برای شما هم آرزوی پیروزی دارم.

  پاسخ
 5. admin
  admin says:

  سلام

  خیلی جالب بود !
  با اینکه کلی از وقتم رو تلف کرد ولی نشستم تا انتهای مطالب و بندهای قرارداد شما رو خواندم.
  اول خندیدم و بعد خجالت کشیدم از شیوه برخورد شما با بقول خودتون زبان آموز !
  در هیچ کدوم از بندهاتون کوچکترین احترامی برای زبان آموز قایل نشدید
  شرم آوره که تمامی بندها یکطرفه و صرفاً برای رفع مسئولیت و نیاز به پاسخ گویی نوشته شده.
  با این قیمت شهریه های نجومی و فضایی فک نکنم لازم باشه اینهمه قوانین بزارین.
  دولت های و کشورها برای مهاجرت اینقدر سخت نمی گیرن که شما برای آموزش زبان قوانین وضع کردید و جگم و مجازات تعیین کردید.
  قوانینی که نصفش با رنگ قرمز نوشته شده تا بگه: آهای ما برای هیچی و هیچی مسئول و پاسخگو نیستیم و اگر استاد دلش خواست میتونه بزنه تو گوشتون و شما اگر جواب بدین میتونه بگه بهش برخورده و دیگه نمیخواد ادامه بده و شهریه شما به هیچ وجه بازگردانده نخواهد شد.
  بیش از ۱۰۰ بار نوشتین که شهریه ۲۰ جلسه برگشت داده نمیشه !!!!
  یکبار گفتین اگر ایراد از استاد بود دانشجو میخواد چیکار کنه ؟
  یا اینکه نوشتید برید شهریتونو از طریق شکایت و قانون پس بگیرید.

  واقعاً برای واضع این قوانین افسوس میخورم که کوچکترین نشانی از حرفه ای بودن در کلامش پیدا نشد.

  ۱۰۰% مطمئنم که این کامنت تائید نمیشه ولی همین که یکی بخونه و تائیدشم نکنه برام کافیه.
  مسلماً کسانی که این قوانین خنده دار و ظالمانه و یکطرفه رو وضع کردن امکان نداره این نظرات رو تائید کنند.

  نمونه های از قوانین جالب شما :
  – کارت به کارت کردن پول و سپس رسید در جلسه اول (از کجا معلوم؟)
  – بازنگرداندن پول جلساتی که در آینده دور قاره کنسل بشه ! (مگه سر گردنست ؟ شاید افتاد دستش شکست یا تصادف کرد !)
  – برای کسانی که جلسات کمتر میخوان هیچ حقی قایل نیستن چون قرار نیست جیب شمارو پر کنن

  موفق باشید و بخندید

  پاسخ

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.