دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس و تافل مهندس ابوالقاسمی

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی

در این بخش که به تازگی گشوده شده از تمامی زبان آموزان دوره های پیشین خواهیم خواست دیدگاه خود را آزادانه درباره نحوه برگزاری کلاس ها، کیفیت و بازده کلاس ها،  برخورد و شخصیت مدرسان و دیگر موارد در 100 واژه توصیف نمایند.

در این برگه تنها زبان آموزانی میتوانند اظهار نظر کنند که دست کم در 5 جلسه کلاسی شرکت داشته اند ولی بیان دیدگاه ها در تمامی دیگر 1200 صفحه این وبسایت 100% آزاد است.

با توجه به باورند بودن گردانندگان این سایت به اصل آزادی گفتار، دیدگاه ها در این بخش، همانند تمامی دیگر دیدگاه هایی که تاکنون در ielts2.com از سوی بازدیدکنندگان پیش کشیده شده، بدون کم و کاست منتشر خواهد شد و کوچکترین حذف یا ویراشی در آن ها صورت نخواهد گرفت.

.

نمره زبان آموزان دوره های خصوصی تابستان 1401

❤️ تبریک به #شیوا الف عزیز در رسیدن به نمره آیلتس مورد نظرشون(6.5 آکادمیک) در بازه زمانی 3 ماهه (36 جلسه) و آرزوی موفقیت های بیشتر برای ایشان
@ielts2com

✅ شیوا از زبان آموزان دوره های خصوصی مهندس ابوالقاسمی کلاس های خودشون رو در آغاز تیرماه 1401 از سطح intermediate حدود نمره 5 استارت زدن و در 2 مهر 1401 برای #بار_اول در آزمون رسمی آیلتس شرکت کردند.

👌 تکالیف و #رایتینگ های ارسالی ایشان به همراه فیدبک های ارایه شده در این مدت در این نشانی در دسترس می باشد:
https://ielts2.com/سایت-جواب-دادن-به-سوالات-انگلیسی/

.

نتیجه نظرسنجی دوره خرداد 1398 بعد از گذشت 8 جلسه(1/3) از کل دوره.

.

نتیجه نظرسنجی دوره اردیبهشت 1398 بعد از گذشت 16 جلسه(2/3) از کل دوره.

.

.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی

لطفا با ذکر نام کامل و نام کلاس، درباره برتری ها و کاستی های دوره آیلتس یا تافل مورد نظر خود 100 تا 150 واژه بنویسید.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – بیشتر بخوانید

کارنامه آیلتس و تافل زبان آموزان دوره های پیشین

.

کارنامه و تجربه سمیرا، از زبان آموزان دوره پاییز این کلاس ها در کمتر از 3 ماه از سطح پایه

تجربه سمیرا را از زبان خودش بشنوید:

.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه فایل صوتی تدریس مدرس

پس از تدریس آنلاین در اسکایپ با حضور و مشارکت زبان آموزان، فایل های ضبط شده بخش تدریس بصورت جلسه به جلسه در کانال تلگرام کلاس ارسال میشود. نمونه این فایل را در زیر میبینید:

.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه رایتینگ و فیدبک صوتی

نمونه رایتینگ نوشته شده توسط مینا، از زبان آموزان غیر حضوری روزهای زوج مهرماه 1396 که با شیوه تدریس شده رایتینگ را نگارش کرده و فیدبک دریافت کرده است.

 

نمونه Feedback صوتی 3 دقیقه ای مدرس را در زیر ببینید(کاملا تصادفی انتخاب شده):

.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه رایتینگ و فیدبک نوشتاری

نمونه رایتینگ محمدرضا، یکی از زبان آموزان غیرحضوری روزهای زوج مهرماه 1396 که با شیوه تدریس شده رایتینگ را نگارش کرده و فیدبک دریافت کرده است.

نمونه فیدبک نوشتاری برای این نمونه رایتینگ را ببینید:

#feedback

  • بنابه تدریس انجام شده رایتینگ شما نباید بیش از 300 واژه باشد.
  • در هر دو پاراگراف باید دقت بیشتری روی ساپورت کردن و انسجام و بسط منطقی موضوع داشته باشید
  • بسیاری از ساختارهای به کار رفته در دیکشنری چک نشده و احتمالا نادرست هستند. ساختارهای ساده اما درست انتخاب کنید. برای مثال

Children spend time has a…..wrong You you should say the time that children a spend has a direct relation with

Rely on self dependent…wrong You should use keywords from question in different grammatical structure

 .

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه Voice های ارسالی زبان آموزان

در اینجا نمونه ویس های ارسال شده توسط “وردان” از زبان آموزان کلاس روزهای زوج مهرماه را میبینید. این ویس ها با توجه به شیوه آموزش داده شده و با رعایت معیارهای مورد نظر اگزمینر آیلتس برای ارائه بالاترین نمره ضبط شده و درصورت وجود هرگونه مشکل فیدبک دریافت خواهند کرد.

.

.

.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی  – در پیوند زیر صفحه های کلاس های دوره های پیشین را مشاهده میفرمایید:

صفحه کلاس آیلتس زوج مهر 1396 – حضوری و غیر حضوری

صفحه کلاس فشرده آیلتس نیمه خصوصی جمعه مهر 1396

صفحه کلاس آیلتس نیمه خصوصی روزهای فرد شهریور 1396

صفحه کلاس نیمه گروهی آیلتس روزهای جمعه شهریور 1396

صفحه کلاس نیمه خصوصی آیلتس روزهای زوج بهار 1396

صفحه کلاس نیمه خصوصی آیلتس روزهای فرد بهار 1396

صفحه کلاس نیمه گروهی آیلتس جمعه ها بهار 1396 

صفحه کلاس آیلتس نیمه خصوصی روزهای زوج تابستان 1396

صفحه کلاس نیمه گروهی فشرده آیلتس جمعه ها تابستان 1396

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – کارنامه زبان آموزان این دوره ها

کارنامه سرکار خانم سپیده (دوره نیمه گروهی زوج بهار 1396):

8 Writing 6    Speaking 8    Reading 6.5    Listening

Overall: 7

کارنامه سرکار خانم زهرا دانشمندی(دوره نیمه گروهی جمعه بهار 1396):

6 Writing 6.5    Speaking 6.5    Reading 6.5    Listening

Overall: 6.5

 

 

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه Voice های زبان آموزان

نمونه جواب های خانم زارا نعیمی از زبان آموزان کلاس های فشرده روزهای جمعه در سطح نمره 6 تا 6.5 به این سوالات:

.

پاسخ های سرکار خانم زهرا دانشمندی از زبان آموزان(سطح نمره 6 تا 6.5) سختکوش کلاس های نیمه خصوصی روزهای جمعه به پرسش های پارت 1 اسپیکینگ آیلتس فهرست شده در این صفحه:

.

پاسخ های کاوه مهاجر(سطح نمره 6.5) از زبان آموزان فعال کلاس فشرده آیلتس روزهای جمعه به همین پرسش ها:

.

نمونه پاسخ های سرکار خانم سعیده حسنی از زبان آموزان پر تلاش کلاس های فشرده نیمه خصوصی روزهای جمعه در سطح نمره 6 تا 6.5:

.

دیدگاه ها

57
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
47 Comment threads
10 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
37 Comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
Mehrsa

با سلام و احترام خدمت مهندس ابوالقاسمی،
امروز جلسه دهم کلاس خصوصی آیلتس آکادمیک من بود و بسیار خوشحال هستم و که استاد باسواد و کاردانی را انتخاب کردم، و بسيار اميدوار هستم كه با تدريس عالي و راهنمايي هاي شما به نمره خيلي خوبي ميرسم. اي کاش زودتر در كلاس هاي شما شركت كرده بودم. و همچنين خيلي ممنونم از زحمات شما، واقعاً يك معلم نمونه آيلتس هستيد.
كلاس خصوصي،آيلتس آكادميك، شهريور ١٤٠١.

Hamidreza Eslamian

با سلام و احترام خدمت مهندس ابوالقاسمی گرامی و زبان آموزان عزیز .من سه چهار سال قبل از طریق کانال تلگرام آشنا شدم و بدون اغراق کانال و سایتی رو ندیدم که مثل Ielts2 دقیقا تمام مطالب و منابع مورد نیاز آیلتس و تافل رو در تمام سطوح از مبتدی تا تدریس و اکثرا رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار بده. و تفکر و انرژی مثبتی که پشت این مجموعه بوده و هست واسه من به شخصه مهمترین دلیل برای انتخاب این مجموعه و ایشون هست .با وجود اینکه ۲۰سال از فارغ التحصیلیم میگذره و به دلیل مشغله و کار فیزیکی… بیشتر بخوانید

Naghme Akbari

با عرض سلام خدمت تمامی زبان آموزان و استاد ارجمند

من استاد ابوالقاسمی رو با تحقیقات زیاد از روی تجربیات دیگر دوستان انتخاب کردم و در حال حاضر که تقریبا در پایان دوره این کلاس هستم با توجه به راهنمایی های استاد در هر جلسه در خودم پیشرفت خیلی خوبی دیدم و امیدوارم که بقیه دوستان هم بتونن از علم و دانش استاد بهره کافی رو ببرند.

امیر بحرپیما

سلام، وقتتون بخیر
من سی جلسه کلاس خصوصی با استاد ابوالقاسمی گذروندم و باز هم کلاس خصوصی با ایشون برداشتم. من تو این مدت پیشرفت خیلی خوبی داشتم. استاد بسیار با حوصله و روش تدریسشون منحصر به فرده و من خیلی خیلی از دوره هایی که برداشتم راضی هستم.

Seyyed Amirreze abdollahi

سلام خدمت استاد ارجمند
تدريس استاد ابوالقاسمى عاليه و هر هفته تمامى بخش هاى ازمون ايلتس كار ميشه و تمرينات هم استاد در صفحه شخصى كلاس چك ميكنند. و هر جلسه هم تمامى زبان اموزان در بحث ها شركت ميكنند و استاد با حوصله تمامى جواب هارا بررسى ميكند.
باتشكر از استاد عزيز
عبداللهى

صفورا صدرا کلاس خصوصی تابستان 1401

سلام. من خیلی تدریس اصولی استاد زبان برام اهمیت داشت و همچنین نتایجی که قبلا از کلاس گرفته شده بخاطر همین دوستم که نمره خوبی هم گرفته بود با کلاس شما، شمارو معرفی کرد و واقعا خوشحالم که این کلاسارو شرکت کردم. تمرینا فوق العاده کاربردی بودن و همینکه علاوه بر کلاس برای چک کردن تمرینات هم وقت میزارید عالیه..جوری هست که مجبور میشیم تایم خوبی رو برا خوندن زبان اختصاص بدیم و تو کوتاه مدت نتیجه دلخواهمونو بگیریم…مرسی

Maryam Kazemi

مريم كاظمي-كلاس خصوصي تابستان ١٤٠١ با سلام و عرض ادب خدمت استاذ عزيزم. يه خسته نباشيد و خدا قوت جانانه به شما استاد بزرگوار. من از زبان آموزان دوره خصوصي هستم و از روند آموزش،شيوه تدريس و پيگيري جنابعالي براي انجام تكاليف بسيااار بسيااار راضي هستم . استادِ كاردان ،حرفه ايي و با اخلاق… در حقيقت من اولين بار هست كه توي كلاس هاي آنلاين شركت ميكنم و به نظرم كلاس ها بسيار عالي هستن. منابع با توجه به سطح هر شخص معرفي ميشه،كلاس ها سر تايم برگزار ميشه و مطالب و منابع مفيد در كلاس ارائه ميشه. بسيار بسيار… بیشتر بخوانید

شیوا کلاس خصوصی تابستان 1401

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت استاد ابوالقاسمی
خیلی ممنون برای تمام زحمات و پشتیبانی های کلاس ها که انجام میدید. من سه ماه وقت دارم برای آماده شدن برای آزمون، شما تو دوماه گذشته خیلی خوب و با حوصله به پیشرفت سطح من کمک کردید. من تا بحال کلاس های آنلاین زبان و تجربه نکرده بودم اما باوجود انلاین بودن همه چی خیلی خوب و دقیق پیش میره. در کل برای انرژی که میگذارید و زحمتهایی که میکشید خیلی ممنونم.

عليرضا رمضان پور- روزهاي زوج بهمن

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت استاد ابوالقاسمي عزيز من حدودا ٢ ساله كه با سايت شما آشنايي دارم و همينطور قبلا با كانال تلگرامتون همراه بودم و از مطالب خوبتون استفاده ميكردم. هميشه دنبال يكي بودم كه واسم برنامه ريزي كنه و منابع مفيد رو به من بده. دنبال يك كلاس واسه آيلتس بودم اما تو شهري كه زندگي ميكنم اصلا كلاس خوبي واسه آيلتس نيست يا اگر هم هست استادش اصلا اين امتحان رو تجربه نكرده. از طرفي من به دليل مشغله كاري اصلا نميتونستم وقت بزارم واسه كلاس رفتن و مجبور شدم از منابع خودخوان استفده… بیشتر بخوانید

رویا قاسمی

سلام و خسته نباشد میگم به استاد محترم جناب آقای ابوالقاسمی، من راستش تا به حال کلاسهای آنلاین رو تجربه نکرده بودم و این اولین بارم هست و به نظر من کلاس های آنلاین میتونه بازدهی خیلی بلاتری نسبت به کلاس های حضوری داشته باشه من از طریق تلگرام با این کلاس آشنا شدم و از قبل با مطالب مفیدی که تو این سایت گذاشته شده آشنایی داشتم یکی از چیزایی که خیلی منو جذب کرد مصاحبه با نفرات برتر آیلتس بود و وقتی من فراخوان ثبت نام کلاس های غیر حضوری رو دیدم واقعا خوشحال شدم چون مدتی بود… بیشتر بخوانید

سحر ش

منطقی ترین کاری که می شود انجام داد همین است. شرکت در کلاس های غیر حضوری جمعه ها. برای کسانی که هدفشان فقط موفقیت در آیلتس هست. استاد باسواد،، باهوش،، خوش فکر و مسئولیت پذیر است و زبان تدریسش بهترین و مستقیم ترین راه است. با تشکر و خسته نباشید خدمت ایشان.

هدیه

ضمن خسته نباشید فراوان خدمت جناب مهندس ابوالقاسمی، در مورد کلاس های ایشون میتونم بگم که کل دوره بسیار موثر و مفید بوده، به خصوص برای من که پایه ی زبان جالبی نداشتم بازگو کردن مطالب از سطح اولیه کمک خوبی در روند یادگیری داشت. هرچند که به علت فشرده بودن دوره از تکالیف جا میماندم اما آمادگی لازم برای آیلتس رو ایجاد کرد. به شخصه فکر میکنم اگر میتونستم ۲ دوره‌ی مقدماتی و آیلتس به صورت جدا اما فشرده داشته باشم، باعث میشد که به همه‌ی تکالیف با تمرکز بیشتری برسم. نکته‌ی دیگه‌ای که منو به این کلاس علاقمندتر… بیشتر بخوانید

فائزه محمدی

با سلام و احترام من از کلاسها رضایت کافی داشتم. منابع، نحوه تدریس بسیار عالی بودند. سایت ielts2.com بسیار کاربردی و آموزنده است و مطالب بروز و بسیار مهم و کاربردی در امتحان IELTS رو در اختیار دانشجویان قرار می دهد. با توجه به تجربه ای که در زمینه آزمونهای IELTS داشتم، کلاسهای جناب ابوالقاسمی برای من بسیار اطمینان بخش بود از توجه ایشان به پیشرفت دانشجو و مسئولیت پذیری ایشان بسیار متشکرم. همچنین مجموعه منابع بسیار با بینش گزینش شده بود مطالب با هم هماهنگ بودند و در پیوستگی با هم ارائه شده بودهد. سایت ielts2.com در پیوست با… بیشتر بخوانید

vرحیمه

سلام
من اولین بار تو کلاس های ایلتس شرکت میکنم من به دلیل مشغله تحصیلی و شغلی کمتر توانستم با روند کلاس جلو بروم اما برا اولین بار که شرکت کردم برام خوب بود

سیمین

سلام من از شاگردان کلاس های نیمه خصوصی روزهای زوج مهندس ابوالقاسمی هستم .خیلی راضیم که اینجا رو انتخاب کردم به چند دلیل : ۱ چهارچوب تدریس کاملا واضحه و به خوبی به تلاش جهت داده میشه یعنی کاملا روشنه که چیکار باید بکنیم و برناممون چیه ۲ مهندس ابوالقاسمی خودشون در آزمون های آیلتس چندین بار شرکت کردن و از تمام تغییرات مطلع هستند و در نتیجه به عنوان یک نمونه ی موفق دائم در کنار ما هستند و راهنمایی میکنند. ۳ هزینه ی کلاس معقوله ۴ امکان استفاده از کلاس در دو حالت حضوری و غیر حضوری ۵… بیشتر بخوانید

محمدحسن

با سلام من مدت زیادی برای پیداکردن یک آموزشگاه خوب برای شروع دوره های فشرده آیلتس گذاشتم و بعد از کلی پرس و جو در یکی از موسسات زبان ثبت نام کردم. ولی بعد از یک مدت؛ نداشتن اطلاعات به روز نسبت به فرایند آزمون آیلتس از جانب مدرس اون آموزشگاه من را کاملا متعجب کرد. این بود که برای از دست ندادن زمان تصمیم گرفتم یکبار دیگر یک دوره جدید را شروع کنم. از طریق اینترنت با سایت ielts2 آشنا شدم و به روز بودن مطالب، منابع و تکنیک های این سایت من رو کاملا جذب کرد و تصمیم… بیشتر بخوانید

سعیده پورتوکل

کلاسهای آمادگی آیلتس مهندس ابوالقاسمی بسیار پر بار و سیستماتیک هستند و هیچ موسسه ای رو ندیدم که این قدر سازمان یافته آموزش بده. تکالیف متناسب با مبحث بوده و زبان آموز رو مجبور میکنه که دست از تلاش برنداره و با تکرار و تمرین زودتر به هدفش برسه. متد ایشون کاملا نوین هست و با سیستم های ارتباطی روز انجام میشه کلاس آن لاین هم همزمان برگزار میشه که همین جذابیت و نوین بودن روش رو توجیه میکنه. من به پیشنهاد یکی از دوستان به ایشون مراجعه کردم با اینکه اطلاعات چندانی از روش تدریسشون نداشتم ولی بسیار خوشحالم… بیشتر بخوانید

بی تا

سلام و خسته نباشید .
اززبان اموزان روزهای زوج و آنلاین ،، روش تدریس و برنامه ریزی منظم و پیگیری ها و فیدبک های خیلی خوبی ارائه میدهند و وبسایت و اطلاعات کامل و جامع در اختیار مان قرار داده اند و تدریس عالی و مفید برای اینجانب .
تشکر و موفق باشید .

Sepide saeid _ even days

سلام من از شاگردای دوره گروهی استاد ابولقاسمی بودم، وقت و انرژی که استاد برای کارشون میذارن واقعا مثال زدنیه. فکر میکنم نمونه ویس هایی که از خودشون و زبان آموزا توی سایت گذاشتن گویای همه چیز هست. منابع درسی بسیار برای من کارامد و مفید بود هرچند فرصت نکردم که همه رو مطالعه کنم! من از نظر وکبیولری تقریبا ضعیف بودم ولی با منابع عالی و مرتبطی که معرفی کرده بودن تونستم توی هر چهار مهارت پیشرفت خوبی داشته باشم.فید بک هایی که در ارتباط با رایتینگ میدادن میتونست برای من کمی بهتر باشه ولی در ارتباط با اسپیکینگ… بیشتر بخوانید

نگار

سلام و درود من کلاس گروهی جمعه های استاد ابوالقاسمی رو به صورت غیر حضوری شرکت کردم ویژگی های مثبت این کلاس: *برنامه ریزی دقیق و اصولی به صورتی که بهترین منابع (منابعی که کاملا زیر چتر آیلتس هستند) معرفی شده و طبق برنامه ریزی ایشون هر چهار مهارت همزمان بهتر میشه* *روش تدریس اصولی و بسیار دقیق که نتیجه ی دانش عمیق و چیرگی استاد هست* *فیدبک دهی استاد مفید و بسیار کمک کننده هست* *هزینه کلاس منصفانه هست* *ضمنا بلندی طبع ایشون برای در دسترس قرار دادن نمونه های اسپیکینگ خودشون واین حجم از مطالب مفید در سایتشون… بیشتر بخوانید

ليلا

من هم مثل خيلي از دوستان عزيز از طريق سايت ايلتس ٢ با آقاي مهندس ابوالقاسمي آشنا شدم و قبل از شركت در كلاسهاي ايشان در چند آموزشگاه دوره هاي ايلتس را گذروندم اما متاسفانه زياد موفق نبودم چون پيشرفتي را در خودم احساس نمي كردم . بعد در دوره كلاسهاي روز زوج ترم بهار را شركت كردم .در ابتدا با وجوديكه صحبتهاي ضبط شده آقاي ابوالقاسمي را قبل از كلاس گوش داده بودم، در اولين جلسه كاملا سر درگم شدم و تصور كردم كه اين كلاس برام مفيد نيست. اما ايشان با صبر و حوصله يك ساعت تمام وقت… بیشتر بخوانید

مجتبی احمدیان

با سلام و تشکر فراوان خدمت استاد عزیز جناب مهندس ابوالقاسمی بنده تا بحال چند بار در کلاس های زبان در موسسات مختلف شرکت کردم و با اینکه هزینه ی زیادی بابت این دوره ها پرداخت میکردم و هیچ چیزی یاد نمیدادن و شیوه تدریسشون کاملا اشتباه و غیراستاندارد بود بسیار ناراضی بودم و حتی بیشتر اوقات احساس میکردم که مشکل از خودم هست (فقط و فقط به دلیل شیوه تدریس نامناسب) اما بعد از اینکه با جناب مهندس ابوالقاسمی و سایتشون آشنا شدم تصمیم گرفتم که کلاس ها رو ترک کنم و در دوره های ایشون ثبت نام کنم… بیشتر بخوانید

سامان

با سلام و تشکر فراوان
بنده مهندس رو کاملا حرفه ای میبینم.دقیقا مارو در مسیر درست هدایت میکنه.و من بعد از ۶ جلسه کلاس متوجه شدم این کلاس ها از خیلی کلاس های دیگه پربارتر هست.یکی دیگه از مزیت های کلاس هزینه مناسبش هست و مهندس خودشون کم کاری نمیکنن و کل مطالبی رو که قراره برای ی کلاس بگن رو پوشش میده.این خیلی مهمه.مهندس وجدان کاری دارن و توجه میکنن ب همه جنبه های کار.
ممنون

زهرا دانشمندی

با سلام.من در کلاس های روزهای جمعه استاد ابوالقاسمی شرکت کردم .به طور خلاصه میتونم بگم که این کلاسا خیلی کلاس های مفید و پرباری بود منابعی که کار میشه منابع خیلی خوبی هستند و نکته خوبش اینجاست که استاد نظارت خوبی روی کارهای تک تک بچه ها دارند.برای خود من فرستادن جواب سوالها(voice)برای استاد یکی از نقاط قوت این دورست.استاد برنامه ریزی خیلی خوبی به شما ارائه میده ولی باید خود بچه ها تمام توانشونو برای دنبال کردن برنامه ها استفاده کنند.با اینکه این کلاس ها گروهی بود ولی هیچ کدوم از عیبایی که دوستان برای کلاس های گروهی… بیشتر بخوانید

باران

درود
من یک دوره15 جلسه ای با مهندس ابوالقاسمی داشتم و الان دوره دوم کلاس ها رو شروع کردم. قبلا آموزشگاه های مختلف رفته بودم ولی پیشرفتی که تو این مدت کم داشتم قابل قیاس با کلاسهای قبلی من نیست.بدون برنامه ریزی و فشار ایشون امکان نداشت حالا حالاها این همه کتاب و تمرین رو با هم بخونم و انجام بدم.
ممنون از زحمات ایشون.

پیمان

با سلام من حدود ده جلسه ای هست که در کلاسهای نیمه خصوصی جناب ابوالقاسمی شرکت کردم . من قبلا مدتها کلاس زبان میرفتم و بعدش یه مدتی تصمیم گرفتم که خودم بخونم ولی تو هیچ کدوم از این موارد موفق نبودم. ولی از وقتی این کلاس شروع شده دیگه هیچ وقت آزادی ندارم و همواره خودم را مقید به این میدونم که بر اساس سیلابس استاد ارجمند مطالعه کنم و سطح زبانم را بالا ببرم. این کلاس دقیقا اون چیزی بود که من نیاز داشتم یعنی اینکه بدونم چه منابعی رو چگونه بخونم و سپس توی کلاس توسط مدرس… بیشتر بخوانید

محسن

من قبلا کلاس خصوصی در یکی از موسسات معروف در ونک، رفته بودم، و از اون کلاس کاملا ناراضی بودم، اول از همه اینکه اونها آزمون آیلتس رو خیلی سخت نشون نمی دادن و می گفتن با یادگیری یه سری تکنیک نمره خوب می گیری، ولی واقعیت این نبود، بعدا متوجه شدم درسته اونها استاد های خوبی بودن ولی چون خودشون امتحان آیلتس نداده بودن، آگاه نبودن که چه تکنیکی خیلی موثر هست چه تکنیکی فایده نداره، یه جور غرور و نفسانیت هست، احتمالا به خودشون می گن ، من این همه سال استاد بودم حالا برم امتحان آیلتس بدم…خلاصه… بیشتر بخوانید

محمد

سلام
من پنجمین جلسه ام رو با آقای مهندس ابوالقاسمی گذراندم . من ساکن لندن هستم و در مورد تمام مدرسین تحقیق کردم ،تا ایشون رو انتخاب کردم. نیازی به تعریف و تمجید از ایشون نیست چون حرفه ای بودن سایت و نمونه های تدریس ایشون که با سعه صدر در اختیار همگی قرار میدهند گویای همه چیز هست . فقط خواستم از زحمات و دلسوزی ایشان تشکر کنم . استاد سپاس

آیناز

خیلی خوشحالم که بعد از کلی سرچ تو کانال های مختلف بلاخره تونستم کلاس ایلتس ایده المو پیدا کنم. کلاسی بسیار مفید با تمرکز بر تمامی مهارتها و جو صمیمانه کلاس، و تسلط و دانش بالای مهندس ابولقاسمی دلایلی هستند که به تمام دوستانی که قصد گذروندن دوره ایلتس با هزینه منصفانه دارند کلاسهای ایشون رو توصیه میکنم

سحر

من خیلی در انتخاب دوره ای که جهت آماده سازی آزمون آیلتس باشه تردید داشتم و از اینکه در این دوره آموزشی با کلاس ایشون همراه بودم بسیارراضی و خوشحالم فضای کلاس ایشون صمیمانه است و ایشون کلاس رو کاملا بهینه اداره می کنن و با وجودیکه کاملا به موضوع اشراف دارن ساده وقابل فهم مطالب رو ارائه می کنند و می تونم بگم تدریس آیلتس تخصص ایشون و اصطلاحا از راههای رفته سخن می گن- ممنون و سپاسگزارم

کیانا پارسا

کلاسی پر انرژی و مشتاق داشتیم که با مشارکت همه زیان آموزان همراه بوده است. استاد بسیار فعال، مسلط و مسئول و دلسوز هستند. من شخصا چنین روحیه مسئولیت پذیر و مشوق را کمتر دیده ام.
قدردان زحمتشان هستم.

گلی

نه تنها به نظر شخصی من ، بلکه دوستم که من رو با کلاسهای آقای ابوالقاسمی آشنا کردند این کلاسها واقعا انگیزه و هدفمون رو برای گرفتن آیلتس پر رنگ تر کردند. کلاسها با برنامه ی دقیق و حساب شده جلو میره و من کاملا از روند کار راضی بودم گرچه خودم باید بیشتر برای خوندن زمان بزارم.. ولی دیدگاهم نسبت به آیلتس خیلی عوض شده چون در کلاسها جزییاتی که قبلا بشون بی توجه بودم خیلی خوب توضیح داده شدند…. با تشکر از آقای ابوالقاسمی

علي حيدري

بهترين كلاسي كه تا به حال شركت كردم
دقيقا همون چيزي بود كه مي خواستم
يه كلاسه هدفمند و يه مدرسه اينكاره

کاربران ناشناس

سلام
با تشكر از جناب مهندس ابوالقاسمي كه در دوره امادگي براي ازمون ايلتس از دانش و راهنمايي هاي خوب ايشان برخوردار بودم

آزاده

با سلام خدمت دوستان عزیز، خیلی وقته تو گرفتن مدرک آیلتس مصمم شده بودم شاید بگم چند سالی است، کلاسهای مختلفی هم رفتم. اما بازم احساس کردم کافی نیست و اینطور کار کردن من را به نمره ای که می خوام نمی رساند. برای همین با توجه به فرصت کمی که دارم حدود دو ماه خواستم معلم خصوصی بگیرم تا فشرده کار کنم. استاد ابوالقاسمی در کارشان خیلی جدی هستند و اصلا بهانه در انجام ندادن تکلیف قبول نمی کنند به هیچ عنوان. و همین باعث شده با توجه به مشغله ای که دارم تا دیر وقت بیدار باشم و… بیشتر بخوانید

کاربران ناشناس

با سلام من مدت زيادي را براي پيدا كردن كلاس آنلاين براي تافل در اينترنت جستجو كردم كه در نهايت با استاد ابوالقاسمي آشنا شدم، و در حال حاضر كلاس ها را به صورت آنلاين و با كمترين مشكل در زمينه سرعت اينترنت يا بقيه مسائل با ايشان مي گذرانم ، روبرو بودن با امتحان سنگيني مثل تافل ، با وجود كمبود وقت و نداشتن هيچ تصوري در مورد اينكه اساسا به چه شكلي بايد براي اين امتحان آماده شد ، بزرگترين مشكل من بود كه بعد از شروع اين كلاس ها كه بر مبناي آمادگي قدم به قدم براي… بیشتر بخوانید

حسين

با سلام بنده در حال گذراندن كلاس هاي دوره آيلتس استاد ابوالقاسمي هستم .
به نظرم سطح آموزش در كلاس هاي ايشان بسيار بالا هستش .
چرا كه همزمان با آموزش زبان آموزان ترغيب مي شوند بيشتر تلاش داشته باشند
هر چه تلاش از سوي زبان آموز بيشتر باشد سطح يادگيري و سرعت آن بالا ميرود .
در واقع مديريت و هدايت راهبردي توسط استاد صورت مي گيرد و زبان آموز مانند يك شخص كه تعليم رانندگي مي بيند با دقت نسبت به يادگيري مهارت بيشتر اقدام مي كند .

مریم

با سلام من مریم هستم ، مدت زمان زیادی از شروع آمادگی ایلتس با آقای استاد ابولقاسمی نگذشته ، با این وجود پیشرفت در مهارت های مختلف زبان انگلیسی آیلتس آکادمیک با راهنمایی های ایشان ، کاملا ملموس است . تمامی مهارت ها با مدیریت استاد به صورت موازی با هم پیش برده میشوند و در هر زمینه کتاب های مناسبی پیشنهاد کردند که کمک شایانی به پیشبرد بهتر من برای آمادگی مناسب برای آزمون میباشد . امیدوارم همه کسانی که هدف آزمون آیلتس رو دارند و نیاز به استادی ماهر دارند ، شانس استفاده از مهارت و تجربیات استاد… بیشتر بخوانید

سلام،
من در کلاس های آنلاین اسپیکینگ و رایتینگ خانم بختیاری شرکت کردم و معتقدم تاثیر مثبتی در بنده داشته به خصوص تمرین های اسپیکینگ که با ایشان داشتم. همچنین بسیاری از اشکالات رایتنیگ من نیز توسط ایشان رفع گردید. در کلاس های اسپیکینگ رنج متنوعی از موضوعات کار شد، به خصوص سوالات رایج در آزمون های اخیر، که تعدادی از آن ها عینا در آزمون اصلی اسپیکینگ آیلتس از من پرسیده شد و من از قبل برای آن ها ایده داشتم.
در اینجا می خواهم از زحمات ایشان صمیمانه قدردانی کنم و امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشند.

گلناز

با سلام من در مدت حدودا سه ماه خود را برای امتحان آیلتس همراه با کلاسهای آقای مهندس ابوالقاسمی آماده کردم. از دید من ایشان استاد باسواد و با معلوماتی در زمینه ی زبان انگلیسی و امتحانهای تخصصی این زبان هستند. بسیار منضبط و با اخلاق هستند. تکالیفی که برای هر جلسه تعیین می کنند بهمراه کتابهای مناسبی که برای تدریس انتخاب می کنند به مرور سطح زبان آموز را بالا می آورد. نکته ای که از دید من خیلی مهم بود این بود که ایشان در عین جدی بودن به شدت به زبان آموز اعتماد به نفس می دهند… بیشتر بخوانید

sahar

سلام ودرود
من به صورت فشرده باید خودم رو برای امتحان تاقل آماده میکردم.به نظرم آرامش و انرژی مثبت آقای مهندس درکنار برنامه ریزی دقیقشون خیلی خیلی تاالان کمکم کرده مهندس بهترین و سریع ترین منابع رو به من معرفی کردن وخودم به شخصه هرجلسه تغییر خودم روبه ویژه در بخش speaking متوجه میشم.ایشون باوجود سواد بالادرزمینه ی زبان انگلیسی با سبکی ساده و قابل فهم تدریس میکنند.درصورتی که سوالی بپرسید قطعا سریع ترین راه رو بهتون پیشنهاد میکنند.

Niayesh

با سلام من مدت زیادی نیست که با استاد ابوالقاسمی دوره ی زبانم رو شروع کردم ولی در همین مدت کم پیشرفت سطح زبانم رو احساس کردم.ایشون با معرفی کتاب های مناسب و کاربردی که به نظرم یکی از مهم ترین بخش های مطالعه ی هر درسی است کمک زیادی به من کردند و همچنین ایشون روی هر ۴مهارت زبان من کار میکنند و روی هر مهارت بسیار دقیق و تخصصی و باحوصله کار میکنند و سخت گیری و جدی بودن ایشون در کار باعث شده من زبان رو بیشتر جدی بگیرم و بتونم با اطمینان و سواد کامل برای… بیشتر بخوانید

سولماز دانشیان

با سلام خدمت دوستان. من ميخوام راجع به کلاسهای استاد ابولقاسمی نظرم رو اعلام کنم. کلاسهای ايشون از نظر من فوق العاده عالی بود برای بنا به چند دلیل که خدمتتون عرض میکنم. 1: من تونستم تو کوتاه ترین زمان ممکن با کمک ایشون به يه سطح خوب از زبان برسم، در حدی که الان که کتابهای روز اول که اومدن به من معرفی کردن و خیلی به نظرم سخت بودند ميخونم واقعا انقدر آسون هستند که خندم ميگيره. 2: استاد ابولقاسمی از هیچ کمکی به من دریغ نکردند و اگر لازم بود حتی زمانی ممکن بود بیشتر از ساعت… بیشتر بخوانید

زهرا

درود من دو دوره آیلتس جنرال و آکادمیک با آقای ابوالقاسمی کلاس داشتم. دراین مدت آشنایی بنظر من ایشان یکی از اساتید باسواد و قابل اطمینان در بخش تدریس زبان هستند. یکی از نکات قابل توجه شخصیتی ایشان با انرژی و اکتیو بودنشون هست. هیچ وقت سر کلاس با کسالت و یکنواختی کلاس رو اداره نمیکردن و همین بمن هم انرژی میداد. از نکات مثبت دیگر ایشان تسلط به اسپیکینگ و روان صحبت کردنشان هست که نمره آیلتس ایشان گواه این موضوع هست.آموزش نحوه نگارش و نکات طلایی در مورد بابل دیاگرام ها در رایتینگ از نقاط قوت دیگرشان است.… بیشتر بخوانید

رخساره

سلام
من سه دوره پانزده جلسه‌ای با آقای ابوالقاسمی کلاس داشتم. در این سه دوره از نظم ایشان و جدی بودنشان در تدریس بسیار راضی بودم. اواسط دوره تغییر را به‌خصوص در لیسنینگ کاملا احساس کردم. بدون زیرویس می‌توانستم سریال‌های انگلیسی را ببینم و این خودش به من انگیزه بیش‌تری می‌داد.
سخت‌گیری آقای ابوالقاسمی در یادگیری لغات و جمله‌سازی با آن‌ها من را در اسپیکینگ و رایتینگ بسیار کمک کرد. بحث‌های کلاسی و صبوری ایشان در طول دوره و راه آمدن با انگلیسی صحبت کردن یک مبتدی هم اعتماد به نفسم رو بالا برد و اسپیکینگم به‌تر شد.

Pirooz

با درود اینجانب طی چند جلسه ای که با جناب مهندس ابوالقاسمی داشتم برجسته ترین ویژگی ایشان سر وقت بودن و منظم بودن کلاس ها هست از دیگر نکات ایشان به هیچ وجهه اجازه فارسی صحبت کردن در سر کلاس رو نمیدهند حتی اگر معنی واژه ای باشه و از نکات برجسته ایشان مهارت در تصحیح ریدینگ در هر جلسه بوده که کمک شایانی به بهبود و پی بردن به اشتباهات هستند و تنها نکته ای که هست حجم زیاد تکالیف و برنامه ای هست که در هر جلسه از سوی جناب مهندس به زبان آموز داده میشه که گاهی… بیشتر بخوانید