دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس و تافل مهندس ابوالقاسمی

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی

در این بخش که به تازگی گشوده شده از تمامی زبان آموزان دوره های پیشین خواهیم خواست دیدگاه خود را آزادانه درباره نحوه برگزاری کلاس ها، کیفیت و بازده کلاس ها،  برخورد و شخصیت مدرسان و دیگر موارد در 100 واژه توصیف نمایند.

در این برگه تنها زبان آموزانی میتوانند اظهار نظر کنند که دست کم در 5 جلسه کلاسی شرکت داشته اند ولی بیان دیدگاه ها در تمامی دیگر 1200 صفحه این وبسایت 100% آزاد است.

با توجه به باورند بودن گردانندگان این سایت به اصل آزادی گفتار، دیدگاه ها در این بخش، همانند تمامی دیگر دیدگاه هایی که تاکنون در ielts2.com از سوی بازدیدکنندگان پیش کشیده شده، بدون کم و کاست منتشر خواهد شد و کوچکترین حذف یا ویراشی در آن ها صورت نخواهد گرفت.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی

لطفا با ذکر نام کامل و نام کلاس، درباره برتری ها و کاستی های دوره آیلتس یا تافل مورد نظر خود 100 تا 150 واژه بنویسید.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – بیشتر بخوانید

کارنامه آیلتس و تافل زبان آموزان دوره های پیشین

.

کارنامه و تجربه سمیرا، از زبان آموزان دوره پاییز این کلاس ها در کمتر از 3 ماه از سطح پایه

تجربه سمیرا را از زبان خودش بشنوید:

.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه فایل صوتی تدریس مدرس

پس از تدریس آنلاین در اسکایپ با حضور و مشارکت زبان آموزان، فایل های ضبط شده بخش تدریس بصورت جلسه به جلسه در کانال تلگرام کلاس ارسال میشود. نمونه این فایل را در زیر میبینید:

.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه رایتینگ و فیدبک صوتی

نمونه رایتینگ نوشته شده توسط مینا، از زبان آموزان غیر حضوری روزهای زوج مهرماه 1396 که با شیوه تدریس شده رایتینگ را نگارش کرده و فیدبک دریافت کرده است.

 

نمونه Feedback صوتی 3 دقیقه ای مدرس را در زیر ببینید(کاملا تصادفی انتخاب شده):

.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه رایتینگ و فیدبک نوشتاری

نمونه رایتینگ محمدرضا، یکی از زبان آموزان غیرحضوری روزهای زوج مهرماه 1396 که با شیوه تدریس شده رایتینگ را نگارش کرده و فیدبک دریافت کرده است.

نمونه فیدبک نوشتاری برای این نمونه رایتینگ را ببینید:

#feedback

 • بنابه تدریس انجام شده رایتینگ شما نباید بیش از 300 واژه باشد.
 • در هر دو پاراگراف باید دقت بیشتری روی ساپورت کردن و انسجام و بسط منطقی موضوع داشته باشید
 • بسیاری از ساختارهای به کار رفته در دیکشنری چک نشده و احتمالا نادرست هستند. ساختارهای ساده اما درست انتخاب کنید. برای مثال

Children spend time has a…..wrong You you should say the time that children a spend has a direct relation with

Rely on self dependent…wrong You should use keywords from question in different grammatical structure

 .

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه Voice های ارسالی زبان آموزان

در اینجا نمونه ویس های ارسال شده توسط “وردان” از زبان آموزان کلاس روزهای زوج مهرماه را میبینید. این ویس ها با توجه به شیوه آموزش داده شده و با رعایت معیارهای مورد نظر اگزمینر آیلتس برای ارائه بالاترین نمره ضبط شده و درصورت وجود هرگونه مشکل فیدبک دریافت خواهند کرد.

.

.

.

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی  – در پیوند زیر صفحه های کلاس های دوره های پیشین را مشاهده میفرمایید:

صفحه کلاس آیلتس زوج مهر 1396 – حضوری و غیر حضوری

صفحه کلاس فشرده آیلتس نیمه خصوصی جمعه مهر 1396

صفحه کلاس آیلتس نیمه خصوصی روزهای فرد شهریور 1396

صفحه کلاس نیمه گروهی آیلتس روزهای جمعه شهریور 1396

صفحه کلاس نیمه خصوصی آیلتس روزهای زوج بهار 1396

صفحه کلاس نیمه خصوصی آیلتس روزهای فرد بهار 1396

صفحه کلاس نیمه گروهی آیلتس جمعه ها بهار 1396 

صفحه کلاس آیلتس نیمه خصوصی روزهای زوج تابستان 1396

صفحه کلاس نیمه گروهی فشرده آیلتس جمعه ها تابستان 1396

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – کارنامه زبان آموزان این دوره ها

کارنامه سرکار خانم سپیده (دوره نیمه گروهی زوج بهار 1396):

8 Writing 6    Speaking 8    Reading 6.5    Listening

Overall: 7

کارنامه سرکار خانم زهرا دانشمندی(دوره نیمه گروهی جمعه بهار 1396):

6 Writing 6.5    Speaking 6.5    Reading 6.5    Listening

Overall: 6.5

 

 

دیدگاه زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس مهندس ابوالقاسمی – نمونه Voice های زبان آموزان

نمونه جواب های خانم زارا نعیمی از زبان آموزان کلاس های فشرده روزهای جمعه در سطح نمره 6 تا 6.5 به این سوالات:

.

پاسخ های سرکار خانم زهرا دانشمندی از زبان آموزان(سطح نمره 6 تا 6.5) سختکوش کلاس های نیمه خصوصی روزهای جمعه به پرسش های پارت 1 اسپیکینگ آیلتس فهرست شده در این صفحه:

.

پاسخ های کاوه مهاجر(سطح نمره 6.5) از زبان آموزان فعال کلاس فشرده آیلتس روزهای جمعه به همین پرسش ها:

.

نمونه پاسخ های سرکار خانم سعیده حسنی از زبان آموزان پر تلاش کلاس های فشرده نیمه خصوصی روزهای جمعه در سطح نمره 6 تا 6.5:

.

51 پاسخ های ایجاد شده:
ديدگاه ها:
 1. عليرضا رمضان پور- روزهاي زوج بهمن
  عليرضا رمضان پور- روزهاي زوج بهمن says:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت استاد ابوالقاسمي عزيز
  من حدودا ٢ ساله كه با سايت شما آشنايي دارم و همينطور قبلا با كانال تلگرامتون همراه بودم و از مطالب خوبتون استفاده ميكردم. هميشه دنبال يكي بودم كه واسم برنامه ريزي كنه و منابع مفيد رو به من بده. دنبال يك كلاس واسه آيلتس بودم اما تو شهري كه زندگي ميكنم اصلا كلاس خوبي واسه آيلتس نيست يا اگر هم هست استادش اصلا اين امتحان رو تجربه نكرده. از طرفي من به دليل مشغله كاري اصلا نميتونستم وقت بزارم واسه كلاس رفتن و مجبور شدم از منابع خودخوان استفده كنم كه اين هم زياد مفيد نبود چون من يكي رو ميخواستم كه روم فشار بياره و نكات مهم رو گوشزد كنه. وقتي از كانال تلگرامتون كلاسهاي مجازي رو ديدم شوكه شدم چون فكرشم نميكردم همچين كلاسهايي وجود داشته باشه. يكم در موردش تحقيق كردم، خيليا منو منصرف ميكردن ميگفتن اينا همش تبليغاته، ولي من نياز به اين كلاسا داشتم و مجبور بودم اعتماد كنم و خداروشكر كه شما به اين اعتمادم پاسخ دادين و رضايت منو تا الان كه جلسه ششم هست جلب كرديد. تغيير رو در خودم احساس ميكنم. اگر هم مشكلي هست از جانب خودم هست كه به دليل مشغله كاري وقت كم ميزارم. از لحاظ تمرينات، بازخوردها همه چيز عاليه فقط تنها مشكلي كه دارم انجام تمرينها در قسمت نظرات سايت هست. كاش ميشد همه اين تكاليف توي يك گروه تلگرامي انجام بشه تا راحتتر بشه ديد و استفاده كرد چون قسمت نظرات رفته رفته داره زياد ميشه و دسترسي داره سخت ميشه. اما تلگرام هرلحظه و هميشه داره چك ميشه و بيشتر ميشه از بازخورد ديگران استفاده كرد. در كل من اززحماتي كه ميكشين كمال تشكر دارم و اميدوارم هميشه موفق باشيد.

  باتشكر
  عليرضا رمضان پور
  كلاس روزهاي زوج بهمن ٩٦

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   سپاس از شما.

   تمام تلاشمون رو داریم که تا آخر کار همین حالت باقی بمونه.

   ضمنا در زمینه بایگانی فیدبک ها در یک کانال تلگرامی باید عرض کنم چنین امکانی پیش از این فراهم شده. با عضویت در این کانال میتونید به تمامی فیدبک ها دسترسی داشته باشید.
   https://t.me/FeedbackParadise

   پاسخ
 2. رویا قاسمی
  رویا قاسمی says:

  سلام و خسته نباشد میگم به استاد محترم جناب آقای ابوالقاسمی، من راستش تا به حال کلاسهای آنلاین رو تجربه نکرده بودم و این اولین بارم هست و به نظر من کلاس های آنلاین میتونه بازدهی خیلی بلاتری نسبت به کلاس های حضوری داشته باشه من از طریق تلگرام با این کلاس آشنا شدم و از قبل با مطالب مفیدی که تو این سایت گذاشته شده آشنایی داشتم یکی از چیزایی که خیلی منو جذب کرد مصاحبه با نفرات برتر آیلتس بود و وقتی من فراخوان ثبت نام کلاس های غیر حضوری رو دیدم واقعا خوشحال شدم چون مدتی بود دنبال راهی برای آمادگی در آزمون آیلتس میگشتم ,هزینه این کلاس خیلی معقول هست با توجه به حجم بالای تمرینات که نشون دهنده کارایی کلاس هم هست جالب اینجاست که استاد از همون جلسه اول شما رو با نحوه امتحان آشنا میکنن و تاکید دارن که تمرینات تا حد امکان تو شرایط جلسه آزمون انجام بشه ایشون خودشون نمره بالایی رو در آزمون آیلتس کسب کردن و من خوشحالم از اینکه چنین شخصی من رو در موفق شدن در آیلتس راهنمایی میکنه.باز هم خسته نباشید و ممنون از مطالب مفید و خوبی که در سایت قرار میدید

  پاسخ
 3. سحر ش
  سحر ش says:

  منطقی ترین کاری که می شود انجام داد همین است. شرکت در کلاس های غیر حضوری جمعه ها. برای کسانی که هدفشان فقط موفقیت در آیلتس هست. استاد باسواد،، باهوش،، خوش فکر و مسئولیت پذیر است و زبان تدریسش بهترین و مستقیم ترین راه است. با تشکر و خسته نباشید خدمت ایشان.

  پاسخ
 4. فرزاد قادری
  فرزاد قادری says:

  سلام
  من یکی از زبان آموزان روزهای فرد آقای ابوالقاسمی هستم من کلاسهای ایشون سومین کلاس آیلتسی هست که من شرکت کردم نحوه تدریس و مطالب ارائه شده در این کلاس بسیار عالی و قابل توجه است طوریکه زبان آموز رو مجبور به مطالعه و یادگیری مستمر میکند. تنها مورد در کلاسهای ایشون فقط حجم تمرینهای ارائه است که اکثر دوستان از جمله خود من عقب میمونیم و ایشون فیدبکها رو موکول به ارسال تمامی تمیرینها میکنند که به نظر من درست نیست . اگه با ارسال هر تمرین فیدبک اون رو به زبان آموز ارسال کنند کارایی و انگیزه بیشتری در طرف ایجاد میگردد.

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   این فضا برای نشر دیدگاه های زبان آموزان دوره های گذشته هست. لطفا پرسش رو در فضای مناسب مطرح بفرمایید و پاسخ مناسب دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. هدیه
  هدیه says:

  ضمن خسته نباشید فراوان خدمت جناب مهندس ابوالقاسمی، در مورد کلاس های ایشون میتونم بگم که کل دوره بسیار موثر و مفید بوده، به خصوص برای من که پایه ی زبان جالبی نداشتم بازگو کردن مطالب از سطح اولیه کمک خوبی در روند یادگیری داشت. هرچند که به علت فشرده بودن دوره از تکالیف جا میماندم اما آمادگی لازم برای آیلتس رو ایجاد کرد. به شخصه فکر میکنم اگر میتونستم ۲ دوره‌ی مقدماتی و آیلتس به صورت جدا اما فشرده داشته باشم، باعث میشد که به همه‌ی تکالیف با تمرکز بیشتری برسم. نکته‌ی دیگه‌ای که منو به این کلاس علاقمندتر کرد صمیمیت و تلاش مهندس ابوالقاسمی در همه‌ی بخش های یادگیری و البته به روز بودن منابع و نحوه‌ی یادگیری بود. در کل دوره‌ی بسیار خوب و موثریست…

  پاسخ
 6. فائزه محمدی
  فائزه محمدی says:

  با سلام و احترام
  من از کلاسها رضایت کافی داشتم. منابع، نحوه تدریس بسیار عالی بودند. سایت ielts2.com بسیار کاربردی و آموزنده است و مطالب بروز و بسیار مهم و کاربردی در امتحان IELTS رو در اختیار دانشجویان قرار می دهد. با توجه به تجربه ای که در زمینه آزمونهای IELTS داشتم، کلاسهای جناب ابوالقاسمی برای من بسیار اطمینان بخش بود از توجه ایشان به پیشرفت دانشجو و مسئولیت پذیری ایشان بسیار متشکرم. همچنین مجموعه منابع بسیار با بینش گزینش شده بود مطالب با هم هماهنگ بودند و در پیوستگی با هم ارائه شده بودهد. سایت ielts2.com در پیوست با کتابها مطالعه و منابع بیشتری رو ارائه می داد. نحوه تست زنی ریدینگ، تمرینهای رایتینگ، اسپیکینگ و لیستنینگ بسیار مفید بودند و نیز فیدبکهایی که می گرفتیم.
  با سپاس فراوان

  پاسخ
 7. vرحیمه
  vرحیمه says:

  سلام
  من اولین بار تو کلاس های ایلتس شرکت میکنم من به دلیل مشغله تحصیلی و شغلی کمتر توانستم با روند کلاس جلو بروم اما برا اولین بار که شرکت کردم برام خوب بود

  پاسخ
ديدگاه ها:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.