دانلود جزوه لغات ضروری برای آیلتس 7

دانلود جزوه لغات ضروری برای آیلتس 7

دانلود جزوه لغات ضروری برای آیلتس 7

دانلود جزوه لغات ضروری برای آیلتس 7

پایین تر بودن نمره Reading بیشتر زبان آموزان گواه آن است که بخش واژگان یکی از چالش های اصلی زبان آموزان متقاضی شرکت در آزمون های آیلتس و تافل است. یکی از مشکلات اصلی حجم بالای این لغات و دیگری شیوه حفظ کردن آن ها به گونه ای قابل کاربرد برای آزمون است.

.

زبان آموزان به ویژه زبان آموزان خودخوان و آموزشگاهی معمولا از سوی وبسایت ها و انتشاراتی ها با انبوهی از منابع تکراری و نسبتا کم بازده و نامربوط رو در رو میشوند که متاسفانه در برخی موارد خود به شکست آن ها خواهد انجامید. در راه رسیدن به نمره مناسب در بخش های گوناگون آیلتس به ویژه در بخش ریدینگ که ارتباط مستقیمی با دایره لغات یا گنجینه واژگان دارد باید به مناسب ترین و ضروری ترین واژگان پرداخت.

در زیر جزوه ای توسط یکی از استاد های فعال در زمینه آیلتس تهیه شده است و در آن برای تمامی واژگان ضروری و تکراری آزمون های آیلتس چند واژه هم معنی، کلید تلفظ درست و یک مثال آورده شده است. این جزوه دربرگیرنده 67 صفحه میباشد و به گفته پدید آورنده این مجموعه، واژگان از مجموعه 8 جلدی کمبریج آیلتس و برخی دیگر از منابع مربوطه بیرون کشیده شده است.

بعنوان یک زبان آموز متقاضی نمره بالای 6.5 آیلتس، اگر در درک و به کار بردن هریک از واژگان موجود در این جزوه با مشکل روبرو هستید، باید این امر را یک هشدار برای خود دانسته و کوشش کنید با بررسی و تمرین بیشتر با واژگان دشوارتر زبان انگلیسی آشنایی بیشتری پیدا کنید. شاید یکی از کاستی ها این جزوه را نبود متنی برای مشاهده این واژگان در چهارچوب طبیعی خود که معمولا ساختارهای نبستا دشوار زبان انگلیسی است دانست. از این رو باید کوشش کنید حفظ کردن واژگان تازه را با خواندن پیوسته و همه روزه منابع مناسب ریدینگ آیلتس یا تافل همراه کنید تا بتوانید به بهترین نتیجه دست یابید.

.

✅ دانلود جزوه لغات دشوار کمبریج جلد 14 آکادمیک:

https://t.me/ielts2download/182

.

✅ دانلود کتابچه دسته بندی موضوعی لغات آیلتس – جنرال و آکادمیک:

https://t.me/ielts2download/97

.

✅ دانلود  فهرست واژگان آکادمیک – فهرستی 570 واژه ای (کاملا ضروری برای نمره آیلتس 6 و بالاتر)

https://t.me/ielts2download/21

.

دانلود جزوه لغات ضروری برای آیلتس 7 – بیشتر بخوانید:

فهرست بهترین منابع آیلتس

منابع پیش آیلتس Pre IELTS

آموزش گام به گام نوشتن رایتینگ تافل آیلتس Task 2

جدول، نمودار، و گراف رایتینگ آیلتس آکادمیک Task 1

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از