دانلود اپلیکیشن های اندرویدی آیلتس، تافل و زبان انگلیسی

دانلود اپلیکیشن های اندرویدی آیلتس، تافل و زبان انگلیسی

دانلود اپلیکیشن های اندرویدی آیلتس، تافل و زبان انگلیسی

دانلود اپلیکیشن های اندرویدی آیلتس، تافل و زبان انگلیسی

برنامه های گوگل پلی در ماه های پایانی سال 2017 به 3.5 میلیون اپلیکیشن رسیده است و اپ های مشابهی فراوانی با کارکرد همسان به چشم میخورند. از این رو کوشش کردیم با نگارش یک فهرست از بهترین  اپلیکیشن های اندرویدی زبان انگلیسی، آیلتس و تافل و دیگر آزمون ها مثل GRE را برای دانلود مستقیم در دسترس شما قرار دهیم. 

همچنین برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

.

بهترین App های آموزش زبان انگلیسی– آپدیت سال 2023

برای دانلود هر اپ کافی است روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید و فایل نصبی Apk اندرویدی را از سایت دانلود بفرمایید. حجم هر فایل هم در هر لینک مشخص شده است. فهرست زیر از بهترین و معتبر ترین آغاز میشود. 

✅ ELSA Speak English Accent Coach 7.1.6 .apk – 35.2 MB

✅ FluentU 1.13.9.1.6.4(www.ielts2.com).apk – 131.5 MB

✅ Duolingo Full_5.112.4 (www.ielts2.com).apk – 46.1 MB

✅ Forvo Travel_1.1.0 (www.ielts2.com).apk – 7.5 MB

✅ Hello English_Learn_English_v1023_Pro.apk – 41.9 MB

✅ Learn_English_Listening_and_Speaking_Unlocked_7.3.1.apk – 102.1 MB 

✅ Cake_v4.2.3_(www.ielts2.com).apk – 13.2 MB

.

اپلیکیشن دیکشنری Longman Dictionary of Contemporary English 5th Edition

دانلود رایگان منابع آیلتس دیکشنری لانگمن برای اندروید و ios

این اپلیکیشن اندرویدی دیکشنری لانگمن دربرگیرنده 230,000 واژه، عبارت و برابر انگلیسی میباشد. همچنین 165,000 مثال از نمونه های واقعی به کار رفته در زبان انگلیسی در این مجموعه جای دارد. نصب این دیکشنری را به شما پیشنهاد میکنیم.

لینک دانلود اپ / لینک پشتیبان تلگرام

.

اپلیکیشن دیکشنری Oxford Advanced Learner’s Dictionary 9th

بیش از 100 میلیون زبان آموز تاکنون از این دیکنشری اسفاده کرده اند! نسخه 9 ام دیکشنری پیشرفته آکسفرد پیشرفته با بیش از 185000 سرواژه، معنا و عبارت های کاربردی. همانطور که در تصویر زیر مشخص هست بخش تصاویر، فایل های صوتی تلفظ بریتیش، امریکن و تلفظ مثال ها بجز با بهره گیری از اینترنت بصورت database و استفاده آفلاین بر روی گوشی نیز قابل دانلود میباشد. نصب این اپ را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

 

.

اپلیکیشن آموزش زبان Memrise – نسخه آنلاک 2023

از مجموعه های مشهور و بسیار قدرتمند در سطح جهانی برای آموزش بسیاری از زبان ها به ویژه زبان انگلیسی میباشد. در این اپ امکان دسترسی به بسیاری از مجموعه های ارزشمند همانند مجموعه های واژگان ضروری برای آزمون های آیلتس و تافل و دوره های گرامری و دیگر دوره ها وجود دارد. نصب این اپ را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

 

اپلیکیشن انکی (مدیریت و استفاده از فلش کارت) – AnkiDroid Flashcards 2.16.2

یکی از قوی ترین اپ های فلش کارت زبان انگلیسی، آیلتس و تافل هست که میتوان در آن فلش کارت های تازه ساخت یا مجموعه های پیشین را به سادگی استغاده کرد. بهترین مجموعه ها همانند مجموعه لغات آیلتس و تافل بر پایه کتاب های پر فروشی همچون Essential Words for IELTS ار میتوانید در میان مجموعه های قابل نصب در این اپ ببینید. نصب این اپ را به شما پیشنهاد میکنیم. به زودی فلش کارت های آماده شده فراوانی از معروف ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای شما در همین قسمت اضافه میکنیم

AnkiDroid_Flashcards_2.16.2+Arm64_v8a (www.ielts2.com).apk – 35.5 MB

AnkiDroid_Flashcards_2.16.2+Armeabi_v7a (www.ielts2.com).apk – 34.5 MB

AnkiDroid_Flashcards_2.16.2+X86 (www.ielts2.com).apk – 36.9 MB

AnkiDroid_Flashcards_2.16.2+X86_64 (www.ielts2.com).apk – 36.3 MB

.

اپلیکیشن Rosetta Stone – نسخه 8.20 Full Unlock

آپدیت 2023 این اپلیکیشن 19 زبان منجمله زبان فارسی را پشتیبانی کرده و برای بسیاری از زبان آموزان نام آشناست. شیوه کار این نرم افزار اندرویدی به گونه ای است که با تمرین های گوناگون کاربر را وادار به اندیشیدن و حل مساله میکند. سیستم  TruAccent™ به زبان آموز کمک میکند تفاوت گویش خود با لهجه بومی را درک کند. این اپ بصورت عادی رایگان نیست. در اینجا نسخه آنلاگ برای دانلود ارائه شده است.

 

 

.

اپلیکیشن Tandem – نسخه Pro.2.4.3

از ویژگیهای منحصر به فرد این اپ امکان یافتن پارتنر برای صحبت کردن و چت نوشتاری و همچنین ویدئویی میباشد. برای این منظور میتوانید از پیش  قراری را مشخص کنید و گفتگو را آغار نمایید. برای ثبت‌نام در این اپ باید از حساب‌کاربری فیس‌بوک یا گوگل یا تنها شماره موبایلی که اپ روی آن نصب هست. استفاده کنید.

.

اپلیکیشن Busuu – نسخه آنلاک پریمیوم

تاکنون 70 میلیون نفر در این اپلیکیشن عضویت پیدا کرده اند. در این ادر این اپ از فلش‌کارت و تمرین‌هایی برای یادگیری قواعد دستوری، مهارت نوشتن، دیالوگ و تلفظ لغات بهره مند خواهید شد. همچنین امکان تصحیح شما توسط مدرسان native نیز وجود خواهد داشت. در این App آزمون تعیین سطح وجود داشته و بجز تمرین های گرامری، 150 درس برای هر زبان وجود دارد.

 

 

.

اپلیکیشن Macmillan IELTS Skills اندرویدی

یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های آیلتس تهیه شده توسط نویسندگان کتاب های آموزشی آیلتس با آموزش اصول و نکات هر 4 مهارت اصلی و تمرین های تکمیلی به صورت رایگان. در این اپ به بسیاری از پرسش های متداول در آزمون پرداخته شده و با استفاده از تمرین های interactive به آموزش مهارت های لازم برای آزمون پرداخته میشود.

 

.

اپلیکیشن اندرویدی TED Talks – نسخه 7.5.4

اپ سخنرانی های TED با بیش از 10 میلیون دانلود تا سال 2022 یک اپلیکیشن محبوب و شناخته شده به شمار میرود. این نرم افزار مربوط به سخنرانی های مشهور TED با قالبلیت دانلود ساده اپیزودها و زیرنویس و آگاهی از آخرین یا محبوب ترین سخنرانی های روز. در این نرم افزار اندرویدی امکان جستجوی ویدئوها به 100 زبان وجود دارد! همچنین میتوان در میان محبوب ترین ویدئوها، سخنران ها یا Category های مورد علاقه جستجو داشت .

لینک دانلود / Google Play/ دانلود تلگرام

.

اپلیکیشن اندرویدی BBC 6 Minutes English

اپ مجموعه مشهور انگلیسی در 6 دقیقه BBC که برنامه های پرشماری در زمینه های گوناگون با تمرکز بر تقویت واژگان و لهجه بریتیش دارد.

 

 

 

اپلیکیشن British Council Podcasts

در این App امکان دانلود و شنیدن اپیزودهای گوناگونی از برنامه های جذاب British Council بر روی گوشی اندرویدی شما وجود دارد. این برنامه ها بهمراه زیرنویس ارایه میشوند و همزمان با شنیده شدن فایل صوتی تغییر رنگ میدهند. نصب این App را به شما پیشنهاد میکنیم. متاسفانه اپ بریتیش کانسل فعلا در دسترس نیست اما اپ مشابه پادکست های انگلیسی را میتوانید در این لینک دانلود بفرمایید:

لینک دانلود اپ پادکست های انگلیسی

 

اپلیکیشن  Galvanize برای آزمون GRE

 

.

اپلیکیشن IELTS Word Power

این اپ توسط British Counsel طرحی شده و دربرگیرنده واژگان دسته بندی شده در بسیاری از موضوعات میباشد. متاسفانه اپ بریتیش کانسل فعلا در دسترس نیست

 

.

اپلیکیشن آموزش و تمرین واژگان آیلتس مخصوص اندروید – A 5000 + IELTS Words Premium 3.1.0-build-34 

 

.

اپلیکیشن آموزش و تمرین واژگان تافل

 

 

.

اپلیکیشن Painless GRE

از بهترین گزینه ها برای علاقمندان به شرکت در آزمون GRE

 

.

اپلیکیشن Podcast Addict

اپ قدرمندی در زمینه معرفی و دسته بندی محبوب ترین مجموعه پادکست های جالب در زمینه های گوناگون با امکان ذخیره، دسترسی ساده و دنبال کرده تازه های هر مجموعه. به کسانی که علاقمند به تقویت لیسنینگ و واژگان خود با پادکست ها هستند حتما توصیه میشود.

.

✅ دانلود اپ IELTS Speaking Assistant نسخه 2.03 آنلاک شده

لینک دانلود اپ / دانلود Lucky Patcher / دانلود فایل pdf راهنمای تصویری / لینک پشتیبان تلگرام / لینک گوگل پلی

.

اپلیکیشن IELTS Essay

در این اپ به 200 نمونه Essay یا رایتینگ های آیلتس در موضوعات گوناگون دسترسی خواهید داشت. همچنین داستان هایی نیز برای خواندن و تقویت واژگان و ریدینگ وجود دارد.

 

 

 

اپلیکیشن 200 Phrasal Verb

در این اپ 200 فعل دو بخشی پر کاربرد در سطح های گوناگون با امکان مرور و دریافت اطلاعات تکمیلی آموزش داده میشوند.

 

 

.

اپلیکیشن 5000 IELTS Words – دانلود نرم افزار IELTS برای اندروید

به صورتیکه در تصویر زیر دیده میشود، در این اپ به مجموعه های ارزشمندی همچون Irregular Verbs، IELTS Words، Idioms، Phrasal Verbs، واژگان SAT، و دیگر مجموعه ها دسترسی خواهید داشت.

 

 

.

اپلیکیشن فلش کارت کتاب 1100 واژه ضروری

این اپ توسط برنامه نویسان ایرانی(داناپردازان) تهیه شده و دربرگیرنده فلش کارت هایی برای تمامی فصل های اصلی کتاب معروف میباشد. برای هر واژه بجز ارائه تعریف و تلفظ، مثالی نیز آورده شده است. این app همچنین قابلیت نشان دادن واژه در دیکشنری و ارائه برابر فارسی را نیز داراست. در این اپ نیاز به مجوز هایی از قبیل دسترسی به حافظه دستگاه و دسترسی و کنترل تماس تلفنی میباشد که میتوان بعد از خاتمه با کار کردن با نرم افزار آن ها را لغو کرد.

 

 

.

اپلیکیشن فلش کارت کتاب 504 واژه ضروری

در این نرم فزار اندرویدی، تمامی سزفصل های اصلی کتاب نام آشنای 504 بهمراه برابر های فارسی، تعریف به زبان انگلیسی و چند مثال و البته تلفظ به کاربر ارائه میشود.

 

 

.

اپلیکیشن کتاب های صوتی Audio Books


در این اپلیکیشن کاربردی میتوانید به مجموعه بزرگی از کتاب های صوتی یا Audio Book تنظیم شده با کیفیت بسیار بالا بهمراه تکتس دسترسی داشته باشید. برای مثال در تصویر زیر کتاب “کارآگاه پوآرو” نوشته آگاتا کریستی را میبینید که توسط دیوید ساچه، بازیگر انگلیسی نقش پوآرو، به زیبایی خوانده میشود و متن جمله های خوانده شده نیز بر روی صفحه دستگاه اندرویدی آشکار است. نصب این اپلیکیشن را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

 

 

اپلیکیشن GRE Vocab Flash Card 

در این اپ مجموعه واژگان GRE در دسته بندی های گوناگون با توضیحات تکمیلی در دسترس میباشد.

 

 

.

اپلیکیشن IELTS Flashcards

در این اپ ارزشمند واژگان ضروری هر یک از مهارت های اصلی آیلتس(اسپیکینگ، لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ) بصورت بخش به بخش و با توضیحات کامل برای تمرین آورده است.

 

 

.

اپلیکیشن مجموعه لغات 4000 Essential English Words

بخش اول – 1 تا 6

 

 

بخش دوم – 1 تا 3

 

 

.

دانلود اپلیکیشن NOA اخبار صوتی در اندروید – تقویت لیسنینگ آیلتس

دانلود اپلیکیشن NOA اخبار صوتی در اندروید - تقویت لیسنینگ آیلتس

✅ دانلود اپ اندرویدی NOA کرک شده – اپلیکیشن شنیدن پادکست های خبری در فرمت صوتی 

لینک دانلود / دانلود پشتیبان تلگرام / لینک دانلود گوگل پلی

.

اپلیکیشن English Radio

 

 

.

اپلیکیشن لغات تافل + کتاب های 504+ 1100 + 400 (3 درس نخست اپ رایگان)

لینک دانلود از گوگل پلی

 .

اپلیکیشن دیکشنری Merriem Webster Premium

دیکشنری قدرمند مریم وبستر با امکان دسترسی به تلفظ، مثال و Collocation. نسخه بدون قفل 3.4.217.26599 به روز شد.

 

 

دانلود database این دیکشنری برای استفاده آفلاین روی دستگاه:

 

 

گذرواژه بازگشایی این فایل: www.ielts2.com

.

اپلیکیشن دیکشنری Concise Oxford English Dictionary & Thesaurus

این نسخه نرم افزاری با 240,000 واژه، عبارت، هم معنی و متضاد با 50,000 تلفظ میباشد و دربرگیرنده 2 دیکشنری بسیار محبوب Concise Oxford English Dictionary و همچنین Concise Oxford Thesaurus که دیکشنری هم معنی ها یا Synonym هاست. این دیکشنری اقدام به ارائه معنی شفاف و آشکار واژگان کاربردی دنیای انگلیسی زبان کرده است.

 

 

.

اپلیکیشن دیکشنری Dictionary of American Idioms and Phrasal Verbs

 

 

.

اپلیکیشن نسخه 6 دیکشنری Longman Contemporary

 

.

اپلیکیشن 1200 English Grammar Tasks

بیش از 5 میلیون دانلود تا سال 2017 نشان دهنده اهمیت و محبوبیت این نرم افزار اندرویدی گرامر زبان انگلیسی از میان هزاران اپ موجود میباشد. به گونه ای که در تصاویر هم دیده میشود برای استفاده میتوان 2 سطح Intermediate و Upper Intermediate را گزینش کرده و وارد 26 سرفصل دستوری کاربردی شد. نکته های دستوری بصورت تست های 4 گزینه ای پرسش شده و پاسخ های تشریحی پس از پایان هر تست ظاهر میشود. نصب این اپ را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

 

.

اپلیکیشن Effortless English

مجموعه خودآموز آموزش زبان انگلیسی Effortless English رویهمرفته دربرگیرنده 470 فایل صوتی بهمراه Text در قالب 6 مجموعه میباشد. در اینجا App اندرویدی مجموعه Power English از مجموعه های Effortless English برای دانلود به علاقمندان ارائه میشود:

لینک دانلود در گوگل پلی

.

اپلیکیشن English Grammar Prepositions

این اپلیکیشن با 100 هزار دانلود تا سال 2017 یکی از اپ های محبوب در زمینه آموزش حرف اضافه در گرامر زبان انگلیسی به شمار میرود. دسته بندی حرف اضافه ها، شناساندن آن ها به کاربرد و همچنین ارائه انواعی از تمرین ها از برتری های این نرم افزار اندرویدی به شمار میروند.

 

 

.

دانلود برنامه اندرویدی Preposition Master Pro v1.7

این برنامه یک برنامه سرگرم کننده و همراه با بازی آموزش گرامر زبان انگلیسی ساخت شرکت MasterKey Games به شمار میرود و روش آموزش آن پر کردن جاهای خالی با لغات مناسب هست. 

 

 

.

.

دانلود 1500 شاهکار تاریخ ادبیات انگلیسی

دانلود خودآموز رایگان ویدئویی 4 مهارت آیلتس

دیدگاه ها

22
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
12 Comment threads
10 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
10 Comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
مائده

واقعا سایتتون عالیه

Arsalan

با سلام و خداقوت.
برای سطح مبتدی تا متوسط چه اپلیکیشن هایی برای شروع موثر تره؟

Mohsen

سلام.من شانسی با سایت شمااشناشدم.سایتتون بهترین سایتیه که تاحالادیدم.یه سوال داشتم بنظرتون برای انگلیسیه سطح مبتدژ تامتوسط ازچه روشی برای حفظ کلمات استفاده کنم؟ممنون

سمیه

سلام دوست عزیز
برای ویندوز هم اپ دارید ؟ اپی که ویدئو آموزش زبان انگلیسی باشه
ممنون میشم کمک کنید

رضا

با سلام و تشکر فروان از این کار حرفه ای و خوبتون.۲تا اپ بالا یکی essential english 4000 و دیکشنری حرفه ای آکسفورد کمبریج دانلود نمیشه یا فایل دانلود رو برداشتین. خدا پشت و پناهتون.💌

Hamidreza

سلام. لینک اپلیکیشن rosetta اشتباهه یه اپ دیگه دانلود میشه

کاربران ناشناس

سلام
مرسی از سایت عالیتون
کاش نسخه ی باز شدخ و premium از نرم افزار memrise واسه ios هم میزاشتین …

علیرضا

سلام و تشکر از زحماتتون
لینک دانلود نرم افزار rosseta در دسترس نیست
ممنون میشم اگر بزارید

فرانک

با سلام خدمت شما
میخواستم از مطالب مفید و ارزنده ای که در سایتتان به اشتراک گذاشتید تشکر کنم. یکی از بهترین و کاملترین سایت هایی هستید که تا به امروز دیدم.
پاینده و پیرزو باشید.

سلام سلام
خیلی خیلی مطالب کاربردی رو در حالت مختلف ، مثل اپ و مستند و فایل صوتی اماده کردین
می خواستم ازتون تشکر کنم بابت این همه اطلاعات رایگان

سارا

سلام چطوري ميشود اين اپليكيشن خا را برروي گوشي اپل دانلود كرد

Fatemeh salimi

Salm khasteh na bashin mikham english az serf shoro konam khod amoz vali nemidonam che ketab hai ro baiad bekharam ke bedar dam bokhore va zavabam ro ghavi kone