بهترین مدرس آیلتس

The Best Private Teacher

بهترین مدرس آیلتس را بشناسیم

شاید بسیاری از زبان آموزان تصویر روشنی از ویژگی های یک مدرس خوب آیلتس نداشته و گزینش یک مورد خوب از میان بسیاری از گزینه های پیش رو برای ایشان دشوار باشد. در اینجا کوشش میکنیم به ویژگی های یک مدرس یا استاد خوب آیلتس پرداخته و نهایتا ویژگی های “بهترین استاد آیلتس” را تصویر بدور از رنگ و لعاب های تبلیغاتی بررسی نماییم.

همچنین پیشنهاد میکنیم دیگر نوشته ها در این زمینه همچون فهرست مدرسان دارای مدرک آیلتس، دوره های تضمینی آیلتس تافل با قرارداد کتبی و دوره های 30 جلسه ای برای آیلتس 7 را نیز ببینید.

اکثر متقاضیان آیلتس یک مدرس خوب یا بد را ترجیحا بر اساس شخصیت و سبک های یادگیری قضاوت می کنند. حال سوال اینجاست، یک مدرس آیلتس خوب دارای چه ویژگی هایی است؟ مانند تمامی روشهای خوب آشپزی فاکتورهای لازم برای موفقیت یک مدرس آیلتس بسیار ساده می باشند و همانطور در آشپزی می توان تقلید کرد روشهای تدریس یک مدرس آیلتس خوب هم به بقیه اجازه می دهد او مورد تقلید و تفسیر قرار دهند.

تعادل در کلاس

1. اولین و مهمترین ویژگی یک مدرس آیلتس خوب برقراری تعادل بین زمان مکالمه و گوش دادن هست. یعنی زبان آموز نه تنها بایستی فرصت تمرین مطالب بلکه فرصت یادگیری از مدرس آیلتس را در هر چهار مهارت اسپیکینگ،رایتینگ، ریدینگ و لیسینینگ داشته باشد.

شناسایی کاستی ها

2. دوم اینکه یک مدرس آیلتس باید ضمن آگاه سازی شما از نقاط قوت و ضعفتان شما را درمقابله با چالش ها و مشکلات مورد تشویق قراردهد. غالبا اکثر متقاضیان آیلتس در یک یا دو بخش از مهارتهای آیلتس احساس ضعف می کنند این وظیفه ی مدرس آیلتس هست که نقاط ضعف را شناسایی و روی آنها متمرکز شود.

توانایی های روانشناختی

3. سوم آنکه مدرس آیلتس کسی است که در طول تدریس از هر دو عضو مغز و قلب خود استفاده می کند. درک وهمدردی با متقاضیان آیلتس در زمان نامیدی، عصبانیت و عدم تمرکز بسیار فاکتور مهمی است. آیلتس می تواند همراه با استرس و فشار زیادی باشد بنابراین یک مدرس آیلتس خصوصی آیلتس حرفه ای بایستی این موارد را مورد بحث قرار داده و حل و فصل کند.

دانش کافی و داشتن مدرک آیلتس

4. از ویژگی های اصلی یک مدرس آیلتس خصوصی آیلتس خوب داشتن دانش کافی و احاطه به موضوع می باشد. در واقع، مدرس آیلتسی که از دانش کافی برخوردار نباشد نمی تواند به درستی مطلب را آموزش دهد. بنابراین، لزوما تنها بلد بودن انگلیسی یا تدریس جنرال از یک مدرس، مدرس خوب آیلتس نمی سازد. خود مدرس آیلتس بایستی آزمون آیلتس را تجربه و ترفندها و روشهای تست زنی را آموزش دهد. البته ، سابقه ی تدریس چند ساله ی یک مدرس آیلتس نیز امتیاز بزرگی برای یک مدرس محسوب می شود. شاید یکی از بهترین شاخص ها داشتن مدرک با نمره قابل قبول باشد. مدرسی که خود از برگزای آزمون هراس دارد یا هرگز آزمون آیلتس را برگزار نکرده احتمالا نمیتواند در برابر استادی که نمره 8 یا بالاتر آیلتس دارد گزینه بهتری باشد.

روش تدریس

5. همچنین، متدولوژی یا همان روشهای تدریس مطالب آیلتس بسیار مهم است. برای مثال، یک مدرس آیلتس خوب بایستی بهترین روش تدریس و طرح درس ها را در دستور کار قرار داده و به اندازه ی کافی در پذیرش اشتباه خود صداقت داشته باشد. اگر به اشتباه مطلبی را ارائه داد بایستی شجاعت لازم برای پذیرش اشتباه را داشته و درست کند.

احترام به دیدگاه زبان آموزان

6. مدرس آیلتس خوب بایستی به شخصیت فرد فرد متقاضیان آیلتس احترام بگذارد. متقاضیان آیلتس نباید بر حسب سبک تفکرات یا هر رابطه ی دیگر گروه بندی شوند. یک مدرس آیلتس خوب آیلتس بایستی ویژگی های منحصر به فرد هر دانش آموز را شناسایی و به آنها در یادگیری مطالب کمک کند.

تاثیر کلاس و نتیجه نهایی آزمون

7. در نهایت شما بایستی نسبت به مدرس آیلتس و مطلبی که ارائه می کند حس اعتماد و راحتی داشته باشید، با داشتن این موارد می توان نتیجه گرفت یک مدرس آیلتس خوب آیلتس را در اختیار دارید. راه تشخیص یک مدرس آیلتس خوب آیلتس توجه به نمرات تستهای تمرینی قبل و بعد از برگزاری کلاس با مدرس خصوصی آیلتس است. شاید نمره نهایی زبان آموز یکی از بهترین سنجه ها برای داوری درباره یک مدرس آیلتس باشد؛ دست کم در دراز مدت احتمالا اینگونه خواهد بود.

درباره گزینش بهترین استاد آیلتس و تافل بیشتر بخوانید:

معرفی استاد خوب آیلتس

بهترین استاد برای آیلتس

بدترین اشتباه در انتخاب بهترین استاد آیلتس

فهرست مدرسان دارای مدرک آیلتس

بیشتر بخوانید:

بهترین منابع برای آیلتس بالای ۷

فهرست بهترین منابع آیلتس

منابع پیش آیلتس Pre IELTS

بهترین منابع تافل iBT

آموزش گام به گام رایتینگ آیلتس Task 2

جدول، نمودار، و گراف رایتینگ آیلتس آکادمیک Task 1

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های تضمینی آیلتس و تافل

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

پیشینه آموزشی و حرفه ای مهندس ابوالقاسمی و خانم امیدی

دانلود ویدئوی مصاحبه اسپیکینگ آیلتس نمره ۸

دانلود ویدئوی مصاحبه آزمون آیلتس نمره ۶

دانلود ویدئوی مصاحبه آیلتس نمره ۷

دانلود ویدئوی آموزشی ریدینگ آیلتس (True, False, Not Given)

دانلود ویدئوی آموزشی نکته های ریدینگ آیلتس British Council

دانلود کتاب ارزشمند Cambridge English IELTS 10 بهمراه پاسخنامه

فهرست بهترین منابع برای تافل iBT بالای ۱۰۰

دانلود ویدیوی سخنرانی های TED برای تقویت لیسنینگ آیلتس و تافل

آموزش گرامر زبان انگلیسی– زمان حال کامل/ماضی نقلی Present Perfect

دانلود کتاب رایتینگ آیلتس تافل با ۱۸۵ نمونه Essay

دانلود متداول ترین سوالات رایتینگ essay آیلتس و تافل

دانلود فهرست کامل واژگان آکادمیک(دانشگاهی)

دانلود گلچین پر کاربردترین ۳۰۰۰ واژه زبان انگلیسی

دانلود جزوه لغات ضروری آیلتس تافل (برای اولین بار در ielts2)

دانلود لغات دشوار و ضروری TPO تافل

دانلود کتاب ۱۷۰۰ لغت متوسط و پیشرفته تافل

دانلود نرم افزار جستجو و ضبط برنامه رادیوهای اینترنت

دانلود ۲۰ قسمتی مجموعه آموزشی اخبار VOA

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از