اعتبار و امنیت آزمون آیلتس چقدر است؟

ielts security and integrity

آزمون های آیلتس در سراسر جهان پیوسته و هماهنگ هستند. آیلتس بالاترین کنترل کیفیت، امنیتی خوب و اصول مدیریتی و نمره دهی سخت گیرانه ای دارد.

سیستم امتیاز دهی 9 نمره ای آیلتس بصورت پیوسته و هماهنگ بوده و این سیستم در سراسر جهان بعنوان شاخصیمطمئن و معتبرشناخته شده است. مواد آزمون به دقت طراحی می شوند بطوریکه هر نسخه آزمون یک سطح مشخص از دشواری دارد.

آزمون گیرندگانآیلتس کاملا واجد شرایط بوده و از استانداردهای ویژهارزیابی آیلتس در سراسر جهان تبعیت می کنند. آیلتس دارای سیستم با کیفیت کنترل شده استخدام، آموزش، شاخص گذاری، صدور گواهی و نظارت می باشد. نمره دهندگان آیلتس بطور پیوسته هر دو سال مورد نظارت و آزمایش قرار می گیرند تا سطح تصدیق گواهینامه شان را حفظ نمایند.

مراکز آزمون ما توسط سفارت بریتانیا، IDP: آیلتس استرالیا یا توسط سازمان های مستقلی که از استانداردهای سخت گیرانه کیفیت، امنیت و خدمات مشتری تبعیت میکنند، مدیریت می شوند.

سرویس رایگان تایید فرم گزارش آزمون آیلتس، دانشگاه ها و کارفرماها را در تصدیق نمودن و به رسمیت شناختن فرم های گزارش آزمون و حفاظت در برابر فرم های تغلبی گزارش، قادر می نماید.

در مورد بی عیب بودن و امنیت آیلتس بیشتر بدانید

 اعتبار آیلتس> بالاترین کیفیت آکادمیک

آیلتس- موسسات بالاترین کیفیت آکادمیک

آیلتس آزمونی اثبات شده بر مبنای تحقیقاتی گسترده می باشد که پیشرفت های بکار رفته در زبان شناسی، علم آموزش زبان، ارزیابی زبان و فن آوری را به هم. پیوند می دهد.

هر نسخه آزمون منحصر بفرد می باشد، بطوریکه هیچ داوطلبی یک ورقه آزمون را دوبار دریافت نمی کند.

توسعه یک نسخه آزمون سختگیرانه است و شامل سنجش، ازمایش و محک زدن مواد آزمون جهت اطمینان از اینکه با استانداردهای کیفیت آیلتس تطابق دارد، می شود. این فرآیند گسترده به مدت دو سال طول می کشد.

آیلتس یک فرآیند نمره دهی با دقت و وسواس دارد که از آزمون گیرنده های دارای گواهینامه ای که بطور جامعی مورد آموزش قرار گرفته اند، استفاده می نماید واین آزمون گیرنده ها نیز بطور پیوسته مورد نظارت قرار می گیرند تا ازپیوستگی وسازگاری شان با استانداردهای ارزیابی اطمینان حاصل گردد.

این بدین معنی است که موسسه شما می تواند صرفنظر از مکان یا زمانی که متقاضی تان آزمون داده است روی یک امتیاز آیلتس بعنوان شاخصی معتبر و قابل اطمینان ازتوانایی زبان اتکا نماید.

لینک امنیت و بی عیب بودن و کنترل کیفیت و تحقیق را برای جزئیات بیشتر در مورد تولید آزمون و نمره دهی ببینید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از