اخذ نمره 7 آیلتس آکادمیک محمد اکبری در سال 1392

Academic IELTS Band 7 Muhammad Akbari

با درود،

خبر بسیار خوبی که امروز صبح به دستم رسید رسیدن نتیجه آزمون یکی از زبان آموزان دوره های پیشین در سال 1392 به نام آقای محمد اکبری بود که نزدیک به 5 ماه در کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی ما شرکت داشتند (3 ماه بهمراه 1 زبان آموز دیگر و 2 ماه بصورت تنها).

نمره های ایشان به گفته خودشان در آیلتس آکادمیک اینگونه بوده است:

ریدینگ 6             لیسنینگ 7              رایتینگ 7              اسپیکینگ 7    

نمره کل 7 

نمونه صدای ایشان که در روزهای پایانی ضبط شده در دسترس زبان آموزان دوره های تازه خواهد بود و به باور من سنجه بسیار خوبی برای زبان آموزان سال 1393 و پس از آن خواهد بود. همچنین این نمره ها یک کامیابی چشمگیر برای زبان آموزی است که رویهمرفته بیش از 6 ماه بر روی آیلتس زمان نگذاشته و با داشتن یک پیشه تمام وقت، همسر و یک فرزند 3 ساله زمان بسیار اندکی برای خواندن منابع پرشمار آیلتس در دسترس داشته.

پیش از آزمون برای ایشان در بخش اسپیکینگ نمره 6.5 تا 7.5 و در رایتینگ 6 تا 6.5 را پیشبینی کرده بودم. با اینهمه، پیشبینی من برای بخش ریدینگ ایشان نمره ای بیش از 6 بود.

همچنین نمره های بخش ریدینگ و لیسنینگ ایشان بسیار نزدیک به نمره هایی بود که از انجام آزمون های آزمایشی سری کمبریج آیلتس بدست آورده بودند. ایشان بزرگترین چالش را در بخش ریدینگ آیلتس آکادمیک مساله کمبود زمان میدانستند. به گفته ایشان افزایش تنها 15 دقیقه زمان در بخش ریدینگ آیلتس آکادمیک در هنگام انجام آزمون های آزمایشی سری کمبریج آیلتس با افزایش 1 نمره در این بخش برای ایشان همراه بوده است!

امیدوارم این دانسته ها و بازبینی پرونده آموزشی ایشان برای شما سودمند باشد.

با آروزی کامیابی و سربلندی برای ایشان و همگی زبان آموزان گرامی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از