آگهی مدرسان زبان انگلیسی، آیلتس و تافل در ielts2.com

آگهی مدرسان زبان انگلیسی، آیلتس و تافل

آگهی مدرسان زبان انگلیسی، آیلتس و تافل

آگهی مدرسان زبان انگلیسی، آیلتس و تافل

برای افزایش قدرت انتخاب زبان آموزان گرامی و علاقمندان به آزمون های آیلتس و تافل تصمیم گرفتیم یک صفحه برای تمامی مدرسان فعال در این زمینه پدید بیاوریم تا ایشان بصورت رایگان به درج نمونه آگهی های خود بپردازند.

در زمان ایجاد این صفحه آگهی در ielts2.com، این سایت دومین سایت آیلتس در ایران با رتبه الکسای 4,243 و بیش از 4000 بازدید روزانه میباشد. امیدواریم این *صفحه بتواند کمکی به تمامی مدرسان عزیزی باشد که با وجود داشتن دانش و مهارت کافی در تدریس خصوصی و کلاس های عمومی، برای مطرح کردن خود و رساندن پیام خود به زبان آموزان با چالش های گوناگون به ویژه چالش های مالی روبرو هستند.

  • به زودی یک تصویر + لینک مستقیم به نوار کناری سایت افزوده خواهد شد.

آگهی مدرسان زبان انگلیسی، آیلتس و تافل – شرایط درج آگهی رایگان

از تمامی استاد های گرامی درخواست داریم (1) یک پیشینه(رزومه) کوتاه در حدود 100 تا 120 واژه از خود بنویسند و در آن با اشاره به برتری ها و مدارک خود(حتما با ارائه تصویر اسکن) به شناساندن خود بپردازند. همچنین از تمامی عزیزان درخواست دارم (2) با مراجعه به نمونه voice های فراوانی که در همین سایت در دسترس است، چندین نمونه از بخش اول و سوم مصاحبه آیلتس با فرمت mp3، m4a یا wav هر یک به مدت 30 ثانیه تا 1 دقیقه ضبط کرده تا در زیر آگهی ایشان درج گردد. (3) برای آگاه کردن زبان آموزان از شرایط و نوع کلاس(خصوصی،نیمه خصوصی، آنلاین، تصحیح رایتینگ) و مکان برگزاری کلاس های خود(کشور/شهر مورد نظر، منطقه های زیر پوشش شما) حتما این مورد را بهمره شماره تماس و/یا email خود درج بفرمایید.

مجموع اطلاعات ارسالی عزیزان از 250 واژه بیشتر نباشد و اطلاعات را به شماره زیر در تلگرام ارسال بفرمایید:

09121355087

آگهی مدرسان زبان انگلیسی، آیلتس و تافل – فهرست مدرسان گرامی(ترتیب تصادفی)

پرهام آسا

_تدريس خصوصى زبان انگليسى ويژه علاقه مندان به زبان انگليسى، مهاجران، دانشجويان، بازرگانان و مسافرين.
_دوره هاى آماده سازى جهت آزمون آيلتس (آكادميك-جنرال) ، آماده سازى جهت مصاحبه سفارت
-دوره هاى عمومى آموزشى به صورت فشرده و ترميك ويژه دانشجويان و دانش آموزان
_برگزارى دوره توسط مهندس پرهام ابوالقاسمى، دارنده هر دو مدرك آيلتس جنرال و آكادميك (Overall 7.5)، مدرك TTC (دوره آموزشى تدريس)، سابقه آموزش و تدريس زبان به صورت خصوصى و آموزشگاهى در برترين آموزشگاه هاى زبان تهران از سال ١٣٩١

_ويژگى ها: تضمين رضايت از دوره آموزشى، هزينه مناسب، زمان تدريس متناسب با شرايط زبان آموز، معرفى منابع بسيار مفيد از ميان ده ها كتاب و منبع آموزشى.

شماره تماس: 09123330146

 

0 پاسخ های ایجاد شده:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.