شهریه کلاس خصوصی آیلتس تافل برای هر جلسه به تومان

شهریه پرداختی زبان آموزان گرامی برای دوره های خصوصی آیلتس و تافل گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی در منزل زبان آموزان با تدریس مدرسان حرفه ای و مجرب دارای مدرک آیلتس و سابقه تحصیل در محیط های انگلیسی بصورت 70 هزار تومان برای هر جلسه بوده و کل دوره ها در حالت فوق فشرده بین 1 تا 2 ماه، حالت فشرده بین 2 تا 3 ماه و حالت نیمه فشرده از 3 تا 5 ماه ادامه خواهد داشت.

شهریه کلاس های آیلتس تافل جلسه ای

شهریه و قیمت کلاس ها

شهریه کلاس ها برای دوره های مختلف از نظر فشردگی یا تضمینی بودن با یکدیگر همسان است. همچنین اگر تمایل دارید بهمراه همسر خود در این دوره ها شرکت کنید نیاز به پرداخت هزینه ای اضافی نخواهد بود و به صورت همان جلسه ای 70 هزار تومان پرداخت انجام خواهد شد. این قیمت در سال 1392 تعیین شده و در امسال نیز بجز مختصری تغییر بخاطر هزینه های رفت و آمد، تغییر دیگری در آن روی نداده است.

 

زمانبندی دوره ها

کلاس ها معمولا بصورت 3 جلسه در هفته برگزار میشود و ماهیت فشرده کلاس ها به این معناست که زبان آموز باید وقت کافی برای مطالعه داشته باشد و هدف وی برگزاری آزمون با یک مهلت چند ماهه باشد. برای شرکت در این کلاس ها بهتر است شاغل نباشید چون زمان اساتید بسیار محدود است و معمولا شانس اندکی برای برگزاری کلاس ها در زمانی که شما تعیین میفرمایید وجود دارد. به این معنا که شما بعنوان زبان آموز باید خود را با اساتید هماهنگ فرمایید.

 

نمره هدف و سطح و کیفیت این دوره ها

این کلاس ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و هدف آن ها حداقل نمره 7 آیلتس و 100 تافل میباشند. همچنین زبان آموزانی که هدف آن ها نمره هایی بالاتر از این سطح هست نیز میتوانند در دوره های ویژه ای برای نمره های 7 تا 7.5 آیلتس در هر مهارت و 90 تا 110 تافل (25 تا 27 در هر مهارت) شرکت نمایند.

 

کلاس برای تنها یک مهارت آیلتس/تافل

زبان آموزانی که تنها مایل هستند در یک مهارت آیلتس/تافل از تجربه و دانش استاد استفاده نمایند میتوانند برای این کلاس ها نام نویسی نمایند. هیچ الزامی به گذراندن دوره برای تمامی مهارت ها نیست و اگر تنها در یک مهارت (برای مثال فقط speaking یا فقط writing) نیازمند برنامه ریزی و کمک مدرس حرفه ای و مجرب آیلتس یا تافل هستید نیز این دوره ها برای شما بسیار مناسب خواهد بود.

این دوره های تک مهارتی به ویژه برای زبان آموزانی که در امتحان های آیلتس تافل قبلی خود نمره قبولی به دست نیاورده و باید آزمون خود را تکرار کنند یا زبان آموزان خودخوانی که تنها در یک skill احساس ضعف میکنند میتواند بسیار مناسب باشد.

 

کلاس های تضمینی آیلتس تافل با قرارداد

گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی جزء انگشت شمار گروه های آموزشی و مدرسانی است که اقدام به برگزاری دوره های تضمینی آیلتس تافل با قرارداد کتبی نموده است. این شیوه آموزشی و عقد قرارداد کتبی از سال 1392 آغاز شده و از این زمان زبان آموزان گوناگونی در این دوره ها شرکت داشته و به نمره مطلوب خود رسیده اند.

در دوره های تضمینی با قرارداد زبان آموز کمترین دغدغه فکری را داشته و کاملا اطمینان خواهد داشت مدرس از نخستین روز تا روز آزمون از نظر قانونی ملزم است در کنار ایشان حضور داشته و به بهانه های واهی و یا دریافت پیشنهاد های بهتر برای برگزاری کلاس یا بهانه خروج از کشور و…..، که متاسفانه از سوی برخی زبان آموزان عنوان میشود، دوره ایشان را ناتمام نخواهد گزارد.

همچنین اگر بنا به ضعف تدریس استاد مربوطه و تشخیص غلط ایشان زبان آموز در آزمونی که برگزار کرده شکست خورده و به نمره هدف خود نرسد، استاد بدون هیچگونه بهانه تراشی، و توضیح و با الزام قانونی ناگزیر خواهد بود نیمی از شهریه دریافتی در طول دوره را به ایشان بازگرداند.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از