سریعترین روش یادگیری لغات آیلتس

یکی از ساده ترین و سریع ترین روش های یادگیری لغات ضروری آیلتس بنا به تجربه هایی که با بسیاری از زبان آموزان داشته ام میتواند بهره گیری مجموعه ای از نرم افزارهای واژگان، مثل نرم افزار نارسیس و بهترین کتاب های لغات در این زمینه مثل کتاب های Oxford Wordskill Basic و Oxfordwordskills Intermediate و در ادامه کتاب های دشوارتر مثل Essential Words for IELTS و برخی کتاب های واژگان تافل مثل 400Must have words for TOEFL باشد.

برای بررسی بهترین منابع آیلتس آکادمیک و جنرال، بهترین راه حفظ کردن لغات آیلتس، راه کلیدی حفظ کردن لغات ضروری آیلتس از پیوندهای مربوطه بازدید فرمایید.

cambridge vocabuary for IELTS

Narcic Vocabulary Learning Software

از سوی دیگر بخش واژگان در رابطه تنگاتنگی با بخش ریدینگ در آیلتس و تافل است و بخش جداگانه ای نه برای دستور زبان و نه برای لغات به چشم نمیخورد. دست اندرکاران طراحی آزمون های آیلتس و تافل این دو آزمون را به گونه ای طراحی کرده اند که دانش صرف لغت در آن امتیازی برای زبان آموز به شمار نیاید و تنها توانایی دریافت و فهم متن های نوشتاری یا همان “درک مطلب” زبان آموز برا در موقعیت برتر قرار دهد. از این رو باید به بخش برترین منابع آیلتس و تافل رفته و منابع پیشنهاد شده برای مهارت های ریدینگ را تهیه نمایید و در کنار منابع واژگان از آن ها بهره بگیرید.

با اینهمه دانلود یا خریداری این منابع گلچین شده که در زمره بهترین منابع لغت آیلتس و تافل به شمار میروند و بسیاری از زبان آموزان سال های گذشته با همین منابع به نمره های بالای آیلتس و تافل رسیده اند نمیتوان موفقیت را تضمین کرد. بجز در اختیار داشتن این منابع باید از یک روش آموزشی آزمایش شده برای رسیدن به هدف بهره برد. روشی که نه با آزمون و خطا بلکه توسط یک حرفه ای نگاشته شده باشد چون در زیر فشار آزمون هایی چون آیلتس و تافل یا هر آزمون بزرگ دیگر جایی برای آزمون و خطا کردن نیست.

نوشته های آموزشی بسیاری در زمینه “باید ها و نباید ها” و شیوه های درست آموزشی در زمینه آموختن واژگان ضروری و پایه آیلتس و تاغل در همین برگه در دسترس است. همچنین در زمینه برنامه ریزی و نگارش طرح درس نیز برای آگاهی زبان آموزان توصیه هایی در دسترس است.

از این رو به باور ما فرمول زیر میتواند تضمین کننده موفقیت شما در بخش واژگان  آزمون باشد به گونه ای که دست کم در این زمینه با چالش و سردرگمی روبرو نباشید.

بهترین منابع لغت آیلتس/تافل + مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای + تعهد به برنامه و مطالعه روزانه(2 تا 8 ساعت) برای آزمون

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از