جستجو

از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

سطح مبتدی تا آیلتس
سطح مبتدی تا آیلتس

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟

رسیدن از سطح کاملا مبتدی یا مقدماتی یا به اصطلاح برخی زبان آموزان سطح “صفر” که به آن Absolute Beginner گفته میشود تا سطح نمره قابل قبول و مناسبی از آزمون های آیلتس یا تافل برای مثال به ترتیب نمره 6 آیلتس یا 80 راه چندان کوتاهی نیست! با اینهمه بسیای از زبان آموزان مایلند بدانند این مسیر چقدر به طول می انجامد و اگر بخواهند چنین مدرک هایی را بدست بیاورند چند ماه یا سال پیش از آن باید خواندن زبان را آغاز نمایند. توضیحات 30 دقیقه ای مهندس ابوالقاسمی با نمره آیلتس 8 و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس در این زمینه را در ادامه بشنوید (تاریخ انتشار اولیه: 17 ژوئن 2015).

برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟ – پادکست سال 1403

سایت تعیین دایره لغات

فهرست یهترین منابع آیلتس

تعیین سطح رایگان اسپیکینگ

.

نمره 7 آیلتس افتخار نیست! – پادکست سال 1402

دانلود فایل / بایگانی پادکست های آموزشی Radio-IELTS2 از سال 1395

.

برخی بر این باور هستند که از سطح مبتدی تا رسیدن به سطح لازم برای شرکت در کلاس های آیلتس و تافل چندین سال زمان لازم است و خود این کلاس ها تا نمره 6 یا 7 آیلتس(80 تا 100 تافل) 1 تا 2 سال زمان لازم خواهد داشت درصورتیکه چنین دیدگاهی نادرست است و کل زمان لازم ممکن است بیش از 3 ماه نباشد! در این صفحه و فایل صوتی زیر کوشش کرده ایم با توجه به تجربه های چندین ساله و عملی و بنا به وظیفه خود این موضوع را برای علاقمندان گرامی روشن نماییم.

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟

رویهمرفته زبان آموزان به 3 شیوه کلی خود را آماده کرده و مدرک آیلتس/تافل را بدست می آورند که به ترتیب بازه زمانی(سریع ترین به کند ترین) به بررسی آن ها میپردازیم:

.

1. روش کلاس ها و تدریس خصوصی با استاد حرفه ای(3 تا 6 ماه)

کلاس های خصوصی با مدرس حرفه ای(دارای مدرک آیلتس و پیشینه دست کم 3 ساله تدریس) میتواند شما را از سطح پایه در کمتر از 5 ماه به مدرک آیلتس یا تافل قابل قبول حدود نمره 6 تا 7 آیلتس و 80 تا 95 تافل برساند. سطح پایه به معنای اطلاعات عمومی شما از زبان انگلیسی از دوران دانشگاه یا کلاس های زبان آموزشگاهی از قبل هست که آن ها را ماه ها یا سال ها پیش رها کرده اید. اگر تحصیلات دانشگاهی ندارید و هرگز قبل از این در هیچ آموزشگاهی زبان نخوانده اید و هیچ تماسی هم با زبان انگلیسی به هیچ شکلی نداشته اید(که البته کمتر متقاضی آیلتس/تافل این شرایط را دارد)، باید دست کم 2 ماه دیگر به عدد بالا اضافه کنید.
گرچه برخی ادعای رسیدن به مدرک آیلتس در کمتر از 6 ماه را کاملا رد میکنند، این ادعا کاملا واقعی است و علاقمندانی که بدنبال رسیدن به نمره های مناسبی از آیلتس یا تافل هستند و سطح آنها کاملا ابتدایی و پایه است میتوانند به سادگی با شرکت در کلاس های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی چنین دوره هایی را تجربه نمایند.
کارنامه زبان آموزان دوره های پیشین ما به روشنی نشان دهنده واقعی بودن چنین ادعایی هست.

.

2. از سطح مبتدی تا آیلتس/تافل با شیوه آموزشگاهی (1 تا 2 سال)

زمانی که صحبت از بازه زمانی 1 تا 2 ساله برای رسیدن به نمره 6 تا 7 آیلتس یا 80 تا 95 تافل در سیستم آموزشگاهی و موسسات آیلتس میشود برخی گمان میکنند مدرسان خصوصی برای “بازار گرمی” این ارقام را اعلام کرده اند. گشتی در اینترنت بزنید و با شماره آموزشگاه ها که در سایت هایشان موجود است تماس بگیرید. بازه زمانی 1 تا 2 ساله از سطح پایه تا نمره 6 تا 7 آیلتس به شما اعلام خواهد شد(درصورتی که مجبور نباشید هیچ ترمی را دوبار بگذرانید!).
در روش آموزشگاهی همانند روش خودخوان خواه ناخواه با برخی از دوباره کاری ها، زیگ زاگ رفتن و هدررفت زمان روبرو خواهید بود ولی با تمامی این کاستی ها برخی از زبان آموزان تنها با تکیه بر همین روش میتوانند در پایان به مدرک آیلتس یا تافل دست یابند. این یک واقعیت است که مدت زمان لازم تا لحظه در دست گرفتن مدرک بسیار دراز و از آن مهم تر نامعلوم است.
اگرچه بسیاری از آموزشگاه ها در ظاهر یک برنامه مشخص و آشکار از روز نخست تا روز پایانی برای رساندن زبان آموز به مدرک آیلتس یا تافل دارند، در عمل بسیاری از ترم ها تکرار شده و در برخی از آموزشگاه ها حتی برخی از ترم ها به دلیل به حد لازم نرسیدن زبان آموزان اصلا تشکیل نمیشود و زبان آموزان بسیاری عملا در میانه راه مانده و به دلایل مختلف(مثل عوض شدن استاد ها یا حس بد نتیجه نگرفتن از سیستم) ناگزیر از عوض کردن آموزشگاه خود خواهند بود. با در نظر گرفتن تمامی این عوامل میتوان بازه زمانی لازم در سیستم آموزشگاهی و موسسات زبان را از سطح کاملا مقدماتی و پایه تا سطح آیلتس یا تافل را چیزی حدود دست کم 1 سال تا 2 سال در نظر گرفت که البته هم با توجه به ویژگی های زبان آموز و هم با توجه به ویژگی های موسسه مورد نظر ممکن است متفاوت باشد ولی کمتر از این میزان نیست.

.

3. شیوه خودخوان یا خودآموز بدون مدرس (2 سال تا چندین سال = افتادن در چرخه تکرار آزمون)

فراوانی منابع قابل دانلود و سایت های ارائه دهنده نکته ها و اطلاعات رایگان به ویژه از سال 1393 تا به امروز سبب شده بسیاری دچار این “توهم” بشوند که به سادگی خواهند توانست بدون استاد و مدرس، “خودشان” در مدت زمانی نسبتا کوتاه مدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند و آموزشگاه ها و مدرسان این حوزه را افرادی “سودجو” میدانند.
بنا بر آنچه به ویژه در 5 سال گذشته دیده ام کمتر از 0.1 % از زبان آموزان، که بیشتر آن ها را (1) نخبه های کشور و برخی دانشجویان دانشگاه های برتر ایران، (2) افرادی با چندین سال سابقه استفاده از زبان انگلیسی در کار/تحصیل، (3) افراد دارای سابقه چندین سال فراگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه ها تشکیل میدهند میتوانند بدون استاد و تنها با تکیه بر منابع در آزمون آیلتس/تافل موفق باشند.
اکثریت مطلق کسانی که شیوه خودآموز یا خودخوان را در پیش میگیرند با تحمل فشار روانی فراوان و حرکت در تاریکی مطلق هرگز نخواهند توانست خود را به مقصد برسانند ومدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند. بسیاری از ایشان که ناچار به تکرار 4 یا 5 بار(موردهایی که به چشم دیده ام!) شده اند، در نهایت نه تنها از کلاس خصوصی گران ترین استاد ها هم بیشتر هزینه پرداخته اند، از رسیدن به نمره باز مانده و موقعیت های تحصیلی/مهاجرتی خود را از دست داده اند و در پایان در تماس با همان مدرسان “سودجو” بدنبال نسخه های جادویی رسیدن به نمره یا “خ-ر-ی-د-ن” و یا “ج-ع-ل” مدرک میباشد.
اما درصد بسیار کوچکی که با روش خودخوان به نتیجه میرسند، معمولا با جستجو در اینترنت بهترین منابع آیلتس را شناسایی کرده و آن ها را دانلود میکنند و با تکیه بر استعداد خود در زبان انگلیسی با شیوه آزمون و خطا میتوانند دست کم در 2 مهارت از 4 مهارت به نتیجه برسند. این شیوه دست کم به 2 بار شرکت در آزمون آیلتس/تافل نیاز خواهد داشت و درصد کسانی که به نمره های بالاتر(7 و بالاتر) میرسند حتی کمتر خواهد بود.

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – پرسش های مرتبط

افزایش هر 1 نمره آیلتس یا 10 نمره تافل چقدر زمان می برد؟

باید توجه داشته باشید بطور معمول افزایش هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل به ویژه در نمره های پایین تر از 6 آیلتس یا 80 تافل، با شرط مطالعه روزانه دست کم 5 ساعته زبان آموز، به ازای هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل 3 ماه زمان در نظر گرفته میشود. برای نمره های بالای 6 آیلتس یا 80 تافل این زمان ممکن است حتی بیش از 3 ماه هم باشد. هر چه نمره زبان آموزان به نمره نهایی یعنی 9 آیلتس و 120 تافل نزدیک تر باشد کار دشوار تر و تمرین های بسیاری بیشتر در بازه زمانی چندین سال مورد نیاز خواهد بود.

.

درباره سطح دشواری آزمون آیلتس

در 5 سال گذشته با مورد هایی از دانش آموختگان رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی برخورد داشته ام که به نمره ای بالاتر از 6 آیلتس دست نیافته بوده اند. همچنین بسیاری از رتبه های خوب کنکور سال های قبل یا دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور همچون علم و صنعت با معدل 18.5 در مقطع کارشناسی ارشد که با تلاش فراوان در کلاس های خصوصی و آموزشگاهی حتی به بالاتر از نمره 6.5 آیلتس نرسیده اند.
کوتاه اینکه به باور من آیلتس/تافل آزمون هایی هستند که در آن ها 95% افرادی که به تمامی شیوه های بالا خود را برای آن ها آماده میکنند کاملا از نتیجه خود ناراضی هستند و تنها 5% را خواهید یافت که از نتیجه نهایی خود ابراز شادمانی کنند. همچنین بیش از 99% کسانی که به نمره 7 آیلتس میرسند برای بار دوم یا چندم هست که در آزمون شرکت میکنند.

.

پس چطور استاد من نمره 9 دارد؟!

شمار کسانی که نمره 8 آیلتس و بالاتر دریافت میکنند یا با این نمره در حال تدریس هستند در کل کشور انگشت شمار هستند و در کل اینترنت فارسی در روز نگارش این نوشته(مهر 1395) تنها چند استاد مدرک آیلتس 8 خود را در وبسایت های شخصی در دسترس قرار دادهاند و شمار دارندگان نمره 9 از آن ها هم کمتر است. برای همین هم هست که اکثریت کسانی که ادعای داشتن نمره 8 یا حتی 9 (!) را میکنند هرگز امکان ارائه مدرک خود را ندارد چون برای دریافت آن بجز استعداد و نبوغ بسیار بالا در زبان انگلیسی نیازمند بیش از 10 سال تلاش پیوسته هستند!

.

کارنامه سمیرا، از زبان آموزان دوره پاییز این کلاس ها در کمتر از 3 ماه از سطح پایه

سرکار خانم سمیرا

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

.

بایگانی کامل کارنامه ها را در کانال تلگرام ما با نشانی (https://t.me/ielts2results) دنبال بفرمایید. 

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

  

  

526 پاسخ

 1. سلام دوست عزیز
  من قصد دارم زبان انگلیسی به طور حرفه ای یاد بگیرم که بتونم راحت مکالمه کنم
  قصد دارم تابستون کلاس ثبت نام کنم اما از امروز تصمیم گرفتم از طریق دیکشنری دایره لغاتمو افزایش بدم
  به نظر شما این کار مفید واقع میشه ؟
  قصد اقامت در کشور انگلستانو دارم
  به شدت نیازمند راهنمایی هستم

  1. درود به شما

   این شیوه به باور من برای شما سودمند نخواهد بود و به نسب زمان و توانی که میگذارید نمیتونه براتون بازده خوبی داشته باشه.
   بهترین شیوه بهره گیری از کتاب های لغتی هست که فصل به فصل به موضوع های مشخصی میپردازند و از اون گذشته در پایه های مختلف نگاشته شده اند. برای نمونه پایه آغازین، پیشرفته و …..
   همچنین در این کتاب ها تمرین هایی وجود دارند که شما رو هم با چهارچوبی که واژه در اون ها به کار میره و هم با نمونه های بیشتر آشنا میکنند.
   پیشنهاد من به شما برای آغاز کار کتاب های زیر هستند:
   Oxford Wordskills basic
   Vocabulary in Use

   و همچنین نرم افزارهای کمک آموزشی لغت انگلیسی
   Narcis Maximum Elementary Level

   1. سلام.وخسته نباشید
    من کارشناسی شیمی محض دارم
    ودوترم اینترچنج خواندم
    البته دبیر اموزش و پرورش هستم و تابستون تقریبا ازادم با اینکه کارازاد دارم
    میخام ایلتس بخونم حتما باید مدرک زبان داشته باشیم؟
    فایل ویس رو گوش دادم
    میدونم چقدر طول میکشه
    میخواستم بدونم
    خصوصی هزینش چقدره پیش شمااگر بخواهیم ؟

    1. درود به شما

     خصوصی فقط برای رفع اشکال به صرفه هست و هزینه بسیار بالایی داره و این هزینه به نظر من توجیهی نداره ولی کلیات رو میتونید در کلاس های نیمه خصوصی به راحتی آموزش ببینید.

     برای کلاس های نیمه خصوصی لطفا این صفحه را مطالعه بفرمایید:
     https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

     یا با مشاور به صورت تلفنی در تماس باشید: 09121355087

     1. با سلام و آرزوی سلامتی برای شما
      من حدود 2 سال زمان دارم برای نمره 7 الی 7.5 ایلتس ولی سطح زبانم خیلی پایین است و اگر صفر سطح منو در نظر بگیریم برای رسیدن به این نمره در 2 سال نیاز به چند ساعت مطالعه در روز دارم و بهترین راه چیست ؟ اگر بخوام سطح مقدماتی رو به صورت خوداموز بگذرونم از چه منابعی میتونم و چه روشی ؟ تشکر فراوان ؟

     2. درود
      اگر سطح شما خیلی پایین هست از شیوه خودخوان نمیتونید خیلی نتیجه بگیرید و باید حتما با یک آموزشگاه کار رو شروع کنید هر زمان به سطح 5 رسیدید میتونید بقیه کار رو خودخوان ادامه بدید.

 2. سلام من شدیدا به مدرک تافل نیاز دارم وزبانم زیاد خوب نیست,میخوام تو خونه یه مقدار خودمو بکشم بالا بعدش برم برا ثبت نام کلاس تافل.حالا به نظرتون چه کتابایی رو بخونم.برا گرفتن مدرکش 2 سال بیشتر وقت ندارم حداقل نمره ام باید 500 باشه.حالا به نظرتون میتونم?چکار کنم?

  1. درود به شما

   کتاب هایی برای سطح پیش آیلتس/تافل و کتاب هایی برای تافل ibt در همین سایت وجود دارند ولی درباره تافل ppt اطلاعی در دست نیست و بهتر است با آموزشگاه هایی که در این زمینه فعالیت دارند مشاوره بفرمایید.

 3. راستی علاوه برتافل مدرک آیلتس هم برام قبول میکنن باحداقل نمره 6.به نظرتون کدومو راحت تر وبا حداقل زمان میتونم بگیرم?

  1. احتمال زیادی هست که مدرک آیلتس رو هم قبول کنند ولی باید مستقیما با دانشگاه مورد نظرتون نامه نگاری داشته باشید و این پرسش رو از خودشون بپرسید. نمره 6 آیلتس رو میتونید برابر با 80 تافل بگیرید. اگر در لیسنینگ ضعیف هستید و به آموزشگاه خوب دسترسی ندارید شاید بهتر باشد آیلتس امتحان بدید چون منابع بیشتری برای این آزمون در اینترنت به صورت رایگان در دسترس است.

 4. با عرض سلام و درود
  میخواستم بدانم برای خودم که 17سال دارم و بر زبان پایه و دوره دبیرستان و504 مسلطم[خداروشکر] و تا حدی هم کتاب های top notch و summit 1A کار کرده ام،اگر بخواهم در اصفهان[منظورم این است که تهرانی نیستم] مدرک تافل با نمره خوبی بگیرم،جندماه طول خواهد کشید؟[نمی توانم وقتم رو کامل آزاد کنم و شاید روزی 1.5 ساعت تا2ساعت بتوانم زبان بخوانم]
  و بنظرتون بهترین آموزشگاه در شهرستانها کدومه؟

  1. درود امیر

   مهمترین بخشی که من باهاش مشکل دارم اون 1.5 تا 2 ساعت مطالعه است چون گرفتن تافل به باور من پروژه ای بزرگتر از این ابعاد است. همانند این هست که شما رتبه خوب در کنکور بخواهی ولی برای اون تنها 1 یا 2 ساعت مطالعه در نظر بگیری. این اندازه مطالعه حتی برای نگه داشتن تمامی اطلاعات لازم برای نمره خوب تافل هم کافی نیست چه برسه به پیشرفت در تافل.

   از آموزشگاه های اصفهان بی خبرم ولی میتونی دوره های آنلاین رو دنبال کنی اگر بدنبال بهترین های ایران هستی. درباره بازه زمانی که پرسش اصلی تو بود باید بگم( کاملا نظر شخصی!) که باید دست کم حدود 5 ساعت مطالعه داشته باشی تا در مثلا 6 ماه به نمره خوبی مثل 80 برسی. گرچه این هم خیلی کلی هست و تا اندازه زیادی به خود شما بستگی داره.

   امیدوارم این توضیحات برای شما سودمند بوده باشه.

 5. سلام.
  میخواستم بدونم برای کسی که سطح زبانش در حد دروس دبیرستان هست ،
  اگر بخواد مدرک آیلتس رو بگیره چند سال زمان میبره؟
  (اگه زبان آموز در سطح خوبی داشته باشه و مداوم کلاساشو بره)

  1. این دوره میتونه از 4 ماه تا 6 ماه در کلاس های خصوصی فشرده و در آموزشگاه ها تا چند سال و بصورت خودخوان از این زمان هم بیشتر باشه. بستگی به سختکوشی و استعداد زبان آموز، چیره دستی مدرس و برنامه ریزی آموزشگاه یا استاد داره.

 6. با عرض سلام
  من مدرک upper Intermediate از موسسه سفیر دارم و تا حدودی به لغات 504 و 1100 مسلط هستم. میخواستم بدونم برای گرفتن مدرک تافل حداقل چقدر باید روزی مطالعه کنم و چقدر طول میکشه؟ و اینکه اگه خودخوان بخونم به نتیجه میرسم یا نه؟
  ممنون

  1. درود به شما

   بدون تعیین سطح دقیق و بررسی هر چهار مهارت اصلی و آگاهی از شرایط شما(زمان آزاد و موارد دیگر) براحتی نمیتوان این زمان را براورد کرد ولی در کلاس های خصوصی فشرده ای که توسط استاد های ما برگزار میشود این بازه در حدود 3 تا 4 ماه است که شرایط آن را میتوانید در پیوند زیر دنبال فرمایید:
   ielts2.com/?p=494

 7. سلام
  من از زبان انگلیسی در حد زبان عمومی تا دوره کارشناسی شناخت دارم خواستم بدونم که تا سطح ۶ ایلتس حدودا چقدر زمان میبره؟

  1. درود به شما

   بسته به زمان آزاد و سختکوشی شما، در کلاس های خصوصی ما این بازه زمانی میتونه 3 ماه باشه ولی در کلاس های آموزشگاهی ممکنه تا 1 سال هم طول بکشه.

   1. دوباره خسته نباشید
    شما دوره خصوصی سه ماهه رو تضمین میکنید؟؟؟
    چون واقعا نیاز به یادگیری سریع دارم

 8. با عرض سلام و خسته نباشید من پونزده سالمه و به خاطر شرایط زندگیم باید به یک کشور اینگیلیسی زبان برم و به احتمال بالا ی نوده پنج درصد همون جا دانشجو بشم میخواستم بدونم برای من اگه بخوام تافل بگیرم و سطح سوادم در حد دبیرستان یک بیشتر باشه چقدر باید زمان بزارم برای تافل و اینکه من در تهران نیستم در کجا میتونم شرکت کنم

  1. درود

   پیشنهاد ما این است که با آموزشگاه های محل سکونت خودتان تماس بگیرید و جویای اطلاعات باشید.

   پیروز باشید.

 9. سلام خسته نباشید .
  من مدرک کاردانی مترجمی زبان انگلیسی دارم.کار ترجمه هم انجام داده و درآموزشگاه علمی زبان انگلیسی هم تدریس کردم. در زمینه Speaking در حد متوسط رو به بالا هستم. از لحاظ گرامری هم مشکل خاصی ندارم .
  خواستم بپرسم با این اوصاف چقدر زمان میبره که بتوانم تافل یا ایلتس دریافت کنم؟
  با تشکر فراوان

  1. درود به شما

   بدون شک این پیشینه کمک بزرگی به شما خواهد کرد ولی برای تعیین زمان دقیق باید تعیین سطح برای شما انجام شود. کلاس های فشرده ما معمولا بین 3 تا 5 ماه تا نمره 7 زمان میبرند ولی کسانی هم بوده اند که با 2.5 ماه کلاس حدودا 30 جلسه به نمره 6 یا حتی 6.5 دست یافته اند.

 10. سلام
  من حدود 4 سال و نیم در انگلستان زندگی یا بهتره بگم کار کردم و تا حدودی براحتی میتونم با همه مکالمه کنم اما اسپلینگ یا دیکته و رو خوانی من خیلی ضعیف و پایین هستش , مثله یک بیسواد که فارسی بلده حرف بزنه ولی خوندن و نوشتن بلد نیست , در حال حاضر در کلاس یکی از آموزشگاهها ثبت نام کردم و آنها تایین صطح کردند و من در صطح امریکن بوک 2 هستم , به نظرتون چه مدت طول میکشه که بنده بتونم تافل بگیرم و برای راهنمایی چه پیشنهادی دارید؟

  ممنونم

  ( آرمان)

  1. درود به شما

   این تجربه میتونه در بخش اسپیکینگ و احتمالا لیسنینگ به شما کمک کنه ولی برای تعیین زمان دقیق تعیین سطح لازم هست.
   اگر نمره 80 تافل مد نظر شما باشه در کلاس های فشرده ما میتونید در 3 تا 4 ماه به این نمره دست پیدا کنید.
   در آموزشگاه ها این بازه زمانی به سادگی ممکنه 2 تا 4 برابر باشه.

   برای دریافت اطلاعات درمورد کلاس ها میتونید عدد 1 را به این شماره پیامک بفرمائید:
   09121355087

 11. سلام من میخاستم یه کتاب به زبان انگلیسی بخونم اما نتونستم به طور کامل کتاب رو خوب ترجمه کنم به نضرتون اگه من برای ازمون ایلتس یا تافل بخونم و نمره خوبی بگیرم بعد میتونم کتاب های انگلیسی رو راحت بخونم یا به منابع دیگه ایی هم برای رسیدن به این سطح نیازه

  1. درود به شما

   درصورتیکه که به نمره 7 برسید میتونید بسیاری از کتاب ها رو به سادگی مطالعه بفرمایید. در سطح نمره 6 یک درک کلی خواهید داشت ولی برخی جزییات را از دست میدهید.

 12. تصمیم دارم کنکور زبان بدم.دیپلم تجربی دارم و 25سالمه.زبانم در حد مبتدیه اما چون علاقه دارم سریع یاد میگیرم..خواهش میکنم بگید که توو این یه سال چطور بخونم تا کنکور قبول شم؟میشه دوره فشرده آیلتس رو برداشت؟

  1. درود به شما

   تا 9 آیی که من میدونم کنکور زبان و آیلتس با هم تفاوت های مهمی دارند. اگر هدف شما کنکور زبان هست باید با آموزشگاه هایی که در این زمینه فعال هستند تماس داشته باشید.

 13. سلام بنده 16 سال دارم و 7 سال در اموزشگاه زبانی تحصیل کردم و برترین نمره ها رو داشتم و حالا پریتافل هستم با توجه به اینکه من سطحم به طرز فوق العاده ای بالا بوده و تونستم کنکور کارشناسی ارشد رو در زبان 70 درصد و کارشناسی رو 100 درصد بزنم برای تافل چقدر دیگ باید بخونم و ایا با این سنم میتونم با مدرک تافل با نمره ای مناسب استخدام بشم. با تشکر

 14. سلام.خسته نباشید.ممنون بابت این مطلب آموزنده.15 سالمه و حدود 6 سال توی یکی از بهترین آموزشگاه ها با نمره ی خوبی زبان یادگرفتم.سطح زبانم در حد متوسط رو به بالاست.میخوام تا قبل از کنکور امتحان تافل بدم و نمره بالاتر از 100 بگیرم.فکر میکنم با دانسته های الان بتونم حدودن نمره 60 رو کسب کنم.تو طول سال تحصیلی نمیتونم خیلی وقت بزارم اما تو تابستون کاملا وقتم ازاده.میخواستم بدونم پیشنهاد شما برای نحوه درس خوندن و ساعاتش چیه؟آیا با سن کم(16 سالگی) میشه تو دوره ی تافل ثبت نام کرد؟

  1. درود
   بله سن شما برای آغاز دوره تافل مناسب هست ولی اینکه راه رو چطوری آغاز کنید و جلو ببرید به خود شما و آموزشگاه بستگی داره.
   دوره های ما خصوصی و فشرده هست و شما را در 3 تا 5 ماه برای آزمون آماده میکنه و میتونید نمره ای در این حدود داشته باشید.
   پیروز باشید

 15. سلام
  من ۱۳ سالمه زیاد بلد نیستم (در حد متوسط) ولی هوشم خوبه واسه زبان سریع میفهمم یاد میگیرم فشرده میتونم فشرده بخونم؟اگه بتونم چقد طول میکشه؟در صورت معمولی چقد طول میکشه؟

  1. درود به شما

   اگر زمان برای شما مطرح است بهترین راه آموزش با استاد خصوصی است که در چند ماه تا نهایتا یک سال میتوانید به مرز آیلتس 6 یا تافل 80 نزدیک شوید ولی اگر زمان مطرح نیست بهترین راه کلاس های آموزشگاهی هستند که ممکن است تا چند سال بطول بیانجامد.

  2. درود به شما

   اگر زمان برای شما مطرح است بهترین راه آموزش با استاد خصوصی است که در چند ماه تا نهایتا یک سال میتوانید به مرز آیلتس 6 یا تافل 80 نزدیک شوید ولی اگر زمان مطرح نیست بهترین راه کلاس های آموزشگاهی هستند.

 16. سلام.من 12 سالمه.الان کتاب happy earth1 رو تموم کردم
  حدودا 20 ترم دیگه مونده ( 5 کتاب) اگر فشرده بخونم چه قدر طول میکشه تموم شه؟؟؟؟؟؟

  1. درود
   شما برای زمان ورود به دانشگاه (18 سالگی) زبان رو تموم خواهید کرد و در سطح آیلتس 7 خواهید بود که به نظر من عالیه چون از بسیاری از استاد های آموزشگاهی که متاسفانه دانش دریافت این مدرک رو ندارند پیش خواهید بود ; )

 17. سلام.
  ممنون از سایت خوب و راهنمایی های مفیدتون.
  من تقریبا میشه گفت دایره لغت متوسط و خوبی دارم، ینی به لغات کتب زیر مسلط هستم و از لحاظ ترجمه تحت اللفظی مشکلی ندارم.
  504 Absolutely Essential Words
  1100 Words You Need to Know
  601 WORDS YOU NEED TO KNOW
  Barron’s Essential Words For IELTS
  Longman iBT
  Cambridge Vocabulary for IELTS
  Collins Vocabulary for IELTS
  OBJECTIVE IELTS WORDS
  Cambridge CPE: Advanced English
  اما به طور کلی میتونم بگم که فقط به لغات مسلط هستم و مثل کسی هستم که هیچ استفاده ای از لغت نمیتونه بکنه.
  هیچ کلاس زبانی نرفتم و به تازگی تصمیم دارم که برای آیلتس شروع به یادگیری کنم (خودآموز).
  میخواستم بدونم چطوری شروع کنم و چه کتابهایی رو پیشنهاد می کنید؟
  روزانه 10 ساعت وقت آزاد دارم که مسلما فقط ساعات ابتدایی روز مفید هستن.
  در کوتاه ترین زمان ممکن میخوام آزمون بدم.
  (بنده تهران نیستم که از کلاسهاتون استفاده کنم)
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. درود به شما.
   اگر مایل به تعیین سطح آنلاین و حرفه ای هستید باید یک جلسه تعیین سطح با استاد داشته باشید اگر نه میتونید عبارت بهترین منابع آیلتس را جستجو فرموده و این منابع را تهیه و مطالعه فرمایید.

 18. سلام خسته نباشید من ۲۵ سال دارم و میخوام مکالمه زبانم در حد عالی شه چون میخوام به کلاسهای مهمانداری برم دوره این کلاس ۶ ماهه سوالم اینه که فشرده میتونم تو ۶ ماه مکالممو به حد دلخواه برسونم؟و اینکه آدرس و شماره آموزشگاهتون رو بدین مرسی

  1. درود به شما. از نظر زمانی مشکلی برای نمره آیلتس یا سطح زبان مورد نظرتون کلاس نخواهید داشت. سطح کلاس های ما بسیار فراتر از آموزشگاه هاست و بصورت خصوصی در منزل یا آنلاین برگزار میشود.
   اطلاعات بیشتر را در این پیوند مطالعه فرمایید:
   http://ielts2.com/?p=494

 19. سلام من 15 سال دارم و می خواهم مدرک خوبی بگیرم در حد معمولی زبان بلدم ولی می خواهم که زیاد بلد باشم چه زمانی طول می کشد تا مدرک بگیرم فرقی نمی کند تافل یا آیلتس دختر هم هستم

  1. درود به شما

   با توجه به فوریت مساله یادگیری زبانوبرای شما، بودجه مالی و زمان آزاد شما برای مطالعه این مدت ممکن است متفاوت باشد.
   بصورت فشرده 6 ماه تا یک سال و بصورت عادی و آموزشگاهی 2 تا 3 سال زمان نیاز خواهید داشت.
   پیروز باشید

 20. سلام خسته نباشین :
  من 16 سالمه و زبان خوبی داشتم ولی به خاظر شرایطی نتونستم کلاس زبانمو ادامه بدم و تقریبا الان وضعیت زبانم در حد خیلی معمولی
  زمانی که میتونم وقت بزارم برای ازمون ایلتس 2 سال است
  به نظرتون چی کارکنم با توجه به این که من امتحان نهایی و کنکورو پیش رو دارم نمیتونم خیلی ازادانه تصمیم بگیرم

  1. درود
   با توجه به هزینه ای که میخواین بکنید و همچنین مقدار مطالعه روزانه میتونید از دوره های نیمه فشرده با استاد خصوصی در منزل یا آموزشگاهی استفاده بکنید.
   شماره استاد های خصوصی در همین سایت موجود هست.
   پیروز باشید

 21. سلام و خسته نباشيد
  ميخوام زبان رو يادبگيرم. و ايلتس امتحان بدم. براي مهاجرت. اگه بخوام از اول شروع كنم و به صورت مبتدي با كتاب ها بطور خودخوان پيش برم. و با توجه به اينكه ازمون ايلتس جنرال در پيش دارم. با چه كتابهايي بايد شروع كنم؟ مثلا ميگن تاپ ناچ خوبه ولي براي ايلتس نه. يا ميگن english result برا ايلتس خوبه. كرامرم هم خيلي ضعيفه.
  لطفا كتابهايي كه لازم دارم رو بهم بگين تا تهيه كنم و شروع كنم.
  ممنون از لطف و سايت خوبتون.

  1. درود دوست گرامی

   اگر قصد شما روش خودخوان است باید با جستجوی عبارت “بهترین منابع آیلتس” در اینترنت بدنبال این منابع باشید. اگر در آغاز راه هستید بهتر است عبارت “منابع پیش آیلتس” را جستجو نمایید.
   کتاب هایی مثل تاپ ناچ و English Results کتاب های ترمیک آموزشگاهی هستند و برای بهره گیری بهتر از آن ها به آموزگار نیاز خواهید داشت و بهتر است کار را با آن ها آغاز نکنید.

   فهرست کامل کتاب های منابعی را به روشی که در بالا گفتیم میتوانید به سادگی بدست بیاورید.

   1. سلام مجدد. خوب مشكل اينجاس اينترنت هر كسي بر اساس سليقه ي خودش گفته. و كسي با تجربه نظري نداده. يا داده باشه هم قابليت تشخيص اينكه از روي نجربه نظر نيده يا سليقه مشخص نيست. برا همين من از شما پرسيدم كه فعاليت در زمينه ي ايلتس داشتين و دارين.
    در اغاز راه كه هستم. فقط موندم با چه كتابي شروع كنم كه بعد از پس ايلتس بر بيام. كتابش مهم نيست كه نياز به آموزگار داشته باشه، بر اساس كتاب احتمالا كلاس هم برم. ولي ميخوام بدونم بهترين كتاب جيه.؟
    ممنون

    1. درود

     به نظر من بهترین منابعی که از نظر عملی قبلا جواب داده اند رو میتونید با جستجوی عبارت ‘بهترین منابع آیلتس’ در گوگل مشاهده کنید. همین سایت رتبه نخست را دارد و منابع دسته بندی شده اند.
     پیروز باشید

 22. با عرض سلام و خسته نباشید. در حال حاضر من باید از پایه زیان انگلیسی ( basic ) شروع کنم و حتما تا تیر ماه سال آینده با نمره 85 تافل قبول شوم…حتی می تونم بگم تمام روزم آزاد کردم تا بتونم این دوره را سپری کنم..اما آیا با شرایطی که من دارم در این مدت 9 یا 10 ماهه می توانم از این level پایین به 85 تافل برسم؟؟؟؟

  1. درود به شما

   بسته به اینکه با چه استاد و چه سیستمی قصد داشته باشید کار رو پیش ببرید ممکن است به هدف برسید یا نرسید. اگر استاد شما مناسب باشد و راهی که به شما نشان میدهند درست باشد بازه زمانی مناسب است و بدون مشکل خواهید توانست به این نمره برسید. در غیر این صورت ممکن است به نمره بالاتر از 70 نرسید.
   در کلاس های ما بدون کوچکترین مشکل خواهید توانست به این نمره دست پیدا کنید.

   پیروز باشید

   1. سلام مجدد….خیلی ممنون می شوم اگر استاد کاملا مناسبی را برای بازه زمانی محدود من معرفی کنید…فقط شیوه پرداخت متقاعد کننده نیست …من هزینه جلسه اول را می توانم پرداخت کنم ولی الباقی باید به صورت حضوری و ثبت قرارداد انجام شود . سپاسگزارم

 23. سلام . میخواستم بدونم برای گرفتن تافل باید در دانشگاه زبان درس خونده باشیم . و اگر آره در سال چندم دانشگاه میشه تافل گرفت

 24. سلام من 12 سالمه و کتاب Family and Friends 1 هستم میخواستم بدونم من الان لول استارتر هستم یا متوسط ممنون میشم جواب بدید

 25. سلام من سارا ٣٣ سأله هستم و داراي فرزندي يك سأله
  تا دو سال آينده قصد مهاجرت دارم و بعنوان نفر دوم احتياج به آيلتس با نموه بالآي ٦ دارم
  زبانم ضعيفه
  لطفا راهنمايي كنيد بهترين راه براي من چيه با وجود شرايط بالا
  سپاسگزارم

  1. درود
   زحمت بکشید در تلگرام به این شماره پیامک ارسال بفرمایید تا راهنمایی لازم را دریافت نمایید.
   09121355087

 26. با سلام وخسته نباشید
  من زبان رو میخوام از صفر شرع کنم،زبانم مبتدیه، آخه واسه کارم به مکالمه روان خیلی نیاز دارم خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید راهنمایی کنید ک واسه یادگیری مکالمه به روش خود خوان باید چکار کنم که در طول شش ماه تا یک سال روان صحبت کنم
  با تشکر

  1. درود
   برای رسیدن به این سطح نیازمند گذراندن دوره هستید. به این شماره یک پیامک خالی بزنید تا در این زمینه راهنمایی دریافت نمایید:
   09121355087

   پیروز باشید

 27. سلام.وقت بخیر.من میخواستم کاملا زبان رو یاد بگیرم.یعنی از پایه.درحد مبتدی لغت بلدم.باید چیکار کنم؟

  1. درود به شما
   با توجه به عواملی همچون بودجه، زمان آزاد روزانه، بازه زمانی مورد نظر و اهمیت زبان انگلیسی برای شما میتوانید از کلاس های خصوصی، شیوه خودآموز یا دوره های آموزشگاهی بهره بگیرید.

 28. سلام برای کسی که سطح زبانش در حد نمره ی 444 تولیمو و رایتینگ اون 3.5 هست چه زمانی رو برای گرفتن نمره ی 85 تافل در نظر می گیرید؟

  1. درود
   متاسفانه با آزمون تولیمو آشنایی ندارم. از سطح پایه 3 تا 5 ماه زمان نیاز هست. البته در دوره های فشرده ما.

   1. سلام شما گفتید 8 تا 10 سال ممکنه زمان ببره. میخواستم بدونم تو این 8 سال چی میخواد زبان آموز مگه یاد بگیره؟ یا حجم مطالب چقدره مگه؟ با چه تعداد جلسات و زمان مطالعه ای به این نتیجه میرسه؟

    1. درود به شما

     تصور میکنم مربوط به شیوه خودخوان باشه این موضوع. حجم عظیمی از اطلاعات رو باید یاد بگیره و درصورت مشخص نبودن راه و بیراهه رفتن خیلی راحت ممکنه صد ها ساعت زمان و انرژی زیادی هدر بره. برای مثال بازده سال ها آموزش زبان انگلیسی در سیستم آموزشی کشور چقدر هست؟ چند ساعت زمان و چقدر انرژی گذاشته میشه و چقد آموزش اتفاق میفته؟ شیوه خودخوان به همین ترتیب و حتی شدیدتر(چون 4 مهارت مطرح هست) میتونه به عقب افتادن زبان آموز منتهی بشه.

 29. سلام من در شیراز زندگی میکنم و علاقه مندم در کلاس های فشرده شما شرکت کنم میخواستم بدونم شعبه یا استادایی ک تو شیراز باشن هم هست یا خیر؟

  1. درود به شما
   متاسفانه در شیراز استاد مورد تایید برای آیلتس وجود ندارد ولی کلاس های آنلاین رو میتونید داشته باشید.
   به شماره بالا پیامک ارسال بفرمایید.

 30. سلام
  خیلی خوشحالم با این وب سایت آشنا شدم، من مایلم در کلاس های انلاین شرکت کنم چون در شهرستان هستم، سطح زبانم نزدیکه متوسطه ،فقط یک بار آزمون MSRTدادم که نمره 70 گرفتم، میخوام برای ایلتس شرکت کنم، تا پایان سال هم فرصت دارم و وقت آزاد به اندازه کافی هم دارم، فقط الان با دیدن اینهمه مطلب خوب در وب سایتتون سردر گم شدم که از کجا و کدوم فایل آموزشی تون شروع به خواندن کنم، میشه یه راهنمای کلی بفرمایید؟ آیا اساتید به صورت آنلاین هم برنامه ریزی برای خواندن رو انجام میدن؟

  1. درود
   ما هم خوشحالم که در خدمت شما هستیم. بله استاد های آنلاین ما کار تعیین سطح و برنامه ریزی دقیق ویژه هر زبان آموز را هم انجام میدهند.
   زحمت بکشید پیامک به شماره زیر بزنید و درخواست خود را مطرح بفرمایید تا شماره استاد برای شما فرستاده شود
   09121355087

 31. سلام .من خودم با روش خود خوان در سطح عالی پیشرفت کردم و نیاز به کلاس و استاد هم ندارم .

 32. سلام
  بنده باید با استاد بتونم تلفنی صحبت کنم چرا ایشون فقط از طریق پیامک جدابگو هستند و درخواست دادم که تلفنی با ایشون صحبت کنم ولی خیلی جالب بود نوشتند متاسفم و بای
  اصلا در شان یک استاد نیس این برخورد

  1. درود

   فکر میکنم به خود من پیامک داده بودید. در پاسخ باید بهتون بگم اولا هر کس شرایط کار خودش رو خودش تعیین میکنه و این از حقوق اولیه هر انسان هست. شما به هیچ کس در هیچ پیشه ای نمیتونید نظر و شیوه ای که مایل هستید کار انجام بشه رو تحمیل بفرمایید. دوم اینکه استاد های گروه ما روزانه 6 کلاس دارند و واقعا درگیر هستند ولی با اینهمه کوشش میکنند به تمامی تماس هایی که امکانش هست پاسخ بدهند. از این رو از تماس گیرنده ها خواسته میشه به یک سری سوال ساده برای مثال اینکه منزلشول در کدام منطقه هست یا چه زمانی مایل به آغاز کلاس هستند و اینکه آیا شاغل هستند یا نه پاسخ بدهند تا بسیاری از تماس های نامربوط از سمت صد ها تماس گیرنده ای که اصلا هدف دریافت خدمات ندارند رو غربالگری کنند.
   برای رفاه حال تمامی مراجعین بخشی برای طرح کردن پرسش ها در نظر گرفته شده که علاقمندان میتونن پرسش های خودشان را در اونجا بپرسند.

   شما هم اگر پرسش ها را پاسخ داده بودید خود استاد با شما تماس میگرفتند ولی به احتمال 99% شما خودتان اطلاع داشتید شرایط کلاس را نداشتید و قصد داشتید تماس خودتون رو به استاد تحمیل کنید. ایشان از حق مسلم خودشون استفاده کردند و پاسخ شما را در زمانی که درگیری کلاس یا رانندگی بودند ندادند.

   پیروز باشید.

 33. سلام من از شیراز مزاحمتون میشم پسر من یکسال پیش مقطع hi inter رادر کانون زبان گذرانده بعد به خاطر کلاس مدرسه ادامه نداده الان در مقطع پیش دانشگاهی هست ومن میخواهم تا هفت ماهه دیگه نمره تاففل 79 را بگیره لطفا راهنمایی کنید چه کار کنه ممنون

  1. درود به شما دوست گرامی

   با توجه به سطح شما میتوانید در دوره های آنلاین تافل خصوصی بصورت فشرده شرکت کنید و به شانس خوبی به نمره مورد نظرتون برسید.

   برای این منظور عبارت “کلاس آنلاین تافل” به شماره زیر پیامک یا تلگرام بفرمایید:

   09121355087

 34. سلام بنده تقریبا سطح صفر هستم و میبخواهم تا 80 تافل پیش برم و میدانم تلاش و کوشش تنها راه است اما شما در بالای سایت مدت زمان را تقریبا 2 سال تخمین زده بودید اما همین سوال را شخصی از شما پرسید ودر زیر سایت هم نوشته شده شما زمان 10 سال ر ا تخمین زدید لطفا راهنمایی کنید. در ضمن بفرمایید کلاس آنلاین بهتر است یا استاد خصوصی که شما معرفی میکنید و و شهریه استاد راهم بفرمایید. باتشکر ممنون

  1. درود به شما

   پیشنهاد میکنم مطالب را با دقت بیشتر مطاله بفرمایید.
   دوره هایی که صحبت شده آموزشگاهی و شیوه خودخوان هستند. پاسخ ها به نظر من درست بوده.
   در مورد پرسش دوم باید بگم بسته به شرایط شما هریک از این گزینه ها میتوانند مناسب باشند.

 35. سلام خسته نباشید واسه مهاجرت گفتن یکی از شرطها آیلتس ۴ آیا میشه تو طی ۳ماه آیلتس ۴ گرفت یا خیر؟؟سطح زبانمم در حد Helo Goodby Tanks یا سوالا رایج ساعت پرسیدن یا حال احوال ساده لطفا جواب بدید ممنون میشم

   1. شرایط لازم چیه؟
    ممنون میشم کمک کنید
    من سه ماه کار و زندگیم و دارم میزارم کنار فقط واسه این امتحان آیلتس و مدرکش

  1. صد در صد میشه مطمئن باش چون خودم ۴ ماهه دارم میخونم و سطح زبانمم بد نبود در اوایل ولی هفته پیش از خودم آزمون گرفتم ۵ شدم نگران نباش فقط یکم تلاش میخواد و پشتکار

 36. سلام.برای مهاجرت کشور کانادا،انگلیس آیلتس 7 می خواد،اصلا نمره کمتر از 6 چه امتحان از نوع جنرال و چه از نوع آکادمیک قبول نیست.

 37. با سلام من ميخوام تو يکي از دانشگاههاي خارجي بورسيه شم و رشته ام نقاشي والبته مدرک آيلتس6.5لازمه من اگه از طريق آموزشگاه بخوام به اين سطح برسم چقد زمان ميبره ؟گفتين شش ماه ميشه به اين سطح رسيد البته خصوصي هزينه خصوصي چقدره خواهشا به ايميلم پيام بدين ممنون ميشم sajadalizadeh2@gmail.com

 38. سلام
  قبل از هرچیز لازم میدونم تشکر کنم بخاطر سایت بسیار خوب و راهنمایی های سازنده شما نسبت به سوالات مطرح شده
  من ۳۳سالمه, زبانم در حد متوسطه
  تا الان توی امتحانی برای ایلتس شرکت نکردم ولی برای گرفتن بورسیه نیاز دارم که مدرک بگیرم, کارشناسی ارشد فیزیک خوندم
  لطفا منو راهنمایی کنید که چیکار کنم با توجه به اینکه سرکار میرم و کارمم شیفتیه و روزاهای متفاوتی از هفته رو میتونم به رفتن به کلاس اختصاص بدم
  اگرمیشه جواب رو برام ایمیل کنید
  پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم

  1. درود.

   میتونید در کلاس های گروهی آیلتس نزدیک محل سکونت خود یا با استاد هایی که تایم شناور دارند کلاس برگزار بفرمایید.

 39. سلام

  سطح بنده ترم 1 زبان و مبتدی هستم.
  اگر بخواهم در کلاسهای خصوصی شما تا نمره 7 آیلتس شرکت کنم در مجموع به چند جلسه احتیاج و میزان مبلغ کلی چقدر می باشد و آیا بطور ماهیانه میتوان پرداخت کرد؟
  باتشکر

  1. درود به شما

   لطفا به بخش کلاس های خصوصی آیلتس در نوار بالای سایت مراجعه کرده و شرایط را مطالعه بفرمایید.

 40. اگه سطح تقریباااا متوسط را در نظر بگیریم و بخوایم واسه تافل که تا انجایی که شنیدم نمره کامل تافل 120 است و بخواهیم به 90 به بالا برسیم و با کلاسایه شما بگیرم میتونم تا 5 الی 6 ماه با روزانه 4 ساعت خواندن در خانه و علاقه ای که به زبان دارم به این نمره یا بالاتر برسیم…ممنون

  1. درود

   تقریبا به شرایط ایده آل نزدیک هستید ولی بهتر هست بجای 4 ساعت 5 یا 6 ساعت مطالعه داشته باشید.

 41. سلااااااام
  من میخوام بخ صورت فشرده هم زبان کره ای را بخونم و هم زبان انگلیسی برای گرفتن تاپیک.
  خواستن بدونم خوندن دو زبان همزمان به صورت فشرده مشکلی پیش نمیاره؟؟

  1. درود

   پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید چون بجز از بین رفتن تسلط روی یک زبان احتما فشار زیادی به خودتون هم وارد میشه و بسیاری از لغات و نکته های دستوری رو با هم اشتباه خواهید گرفت.

  1. درود به شما

   پاسخ به پرسش شما بسته به بسیاری از عوامل ممکنه بین 15 تا 30 جلسه باشه. پیشنهاد میکنم اطلاعات مربوط به کلاس های آنلاین یا خصوصی حضوری را در نوار بالای سایت بخش کلاس ها و ثبت نام دنبال بفرمایید.

 42. ببحشید من 17 سالم چن سال طول میکشه تاتافلمو بگیرم واسه کنکوردیرنیس؟؟ازنظرشما ،تخمینی چن سال طول میکشه لطفا هرچه زودترجواب بدین مرسی.

 43. سلام ببخشید من پایه و در حد دانشگاه ولیسانس زبانم اوکی هست برای ادامه تحصیل در خارج کشور نیاز به ایلتس دارم تو 5 ماه ایا از مبتدی تا پیشرفته میتونم یاد بگیرم من همیشه کلاسمو نصفه رها میکنم و خودخوان هم انگیزه ندارم من از بهمن تا اردیبهشت یا خرداد نیمه فشرده ایا میتونم به حد ایلتس 6/5 برسم!؟ راهنمایی کنید ممنون

  1. درود به شما

   برای دوره های فشرده حضوری یا آنلاین اگر زمان کافی برای تمرین داشته باشید مشکلی وجود نخواهد داشت و شانس رسیدن به این نمره را خواهید داشت.

 44. درود بر شما
  شایان هستم .دانشجوی ترم 1 ارشد میکروب دانشگاه شهید بهشتی.در حال حاظر خوابگاهی هستم.در شهر خود اموزشگاه های زیادی رفتم مثل کانون زبان-پویش-سفیر ولی هر بار نتوانستم ادامه دهم.به این نتیجه رسیدم که جز خصوصی نمی توانم ایلتس برای مهاجرت بگیرم.الان در حال خواندن زبان المانی هم می باشم و وقت بیشتر از 2 ساعت برای خواندن زبان انگلیسی ندارم.با این شرایط اگر بخواهم تا سال اینده ایلتس 7 بگیرم.پیشنهاد تان را برای برنامه ریزی با کلاس هایتان و هزینه ها ی ان خواستم بدانم
  با تشکر

  1. درود به شما،
   اگر با کلاس های نیمه خصوصی و جمعه ها بتونید خودتون رو هماهنگ کنید این کلاس ها به ویژه با توجه به اینکه زمان برای مطالعه شما بسیار اندک هست میتونه بهتر جواب بده و هزینه کمتری هم خواهد داشت. با اینهمه اگر پافشاری شما بر کلاس های خصوصی هست بهتون کلاس های آنلاین رو پیشنهاد میکنم. برای دریافت اطلاعات بیشتر به این شماره در تلگرام پیام بدید. 09121355087

 45. با عرض سلام خدمت استاد گرامی،
  ن برای کنکور لیسانس، 2 تا قوق لیسانس و دکترام و همچنین آزمونهای MSRT=60% و EPT=70% ، همه رو خودم خوندم و از هیچ کلاس خصوصی استفاده نکردم، و خودم خوندن اما کتابهای موسسات آموزشی و نمونه سوالات سالهای قبلی رو خوندم . (توی شهر ما از این کلاسها نیست و البته الانم که شاغلم وقت ندارم-شما چه پیشنهادی برای روش مطالعه من دارید و پیش بینی میکنین با چند ماه کار کردن می تونم به نمره جنرال آیلتس 7.5 برسم.
  MSRT رو فقط 1 بار امتحان دادم و شکر خدا نمره اش رو گرفتم.

 46. سلام من خواستم بدونم توی سنندج کدام موسسه برای آمادگی آیلتس بهترین هست؟ و اگر میدونید کدام استاد برای تدریس خصوصی؟

  1. درود به شما

   متاسفانه اطلاعی در این زمینه ندارم ولی به سادگی میتونید با خود ما کلاس آنلاین داشته باشید.

 47. درود بر شما.
  من متاهل هستم. سطح پایه و آیلتس 6 لازم دارم. از نظر کاری سرم خیلی شلوغه. برای مهاجرت میخوام اگر بشه یه کلاس خصوصی با خانواده ام باشه بهتره ولی من تو 5 ماه باید مدرک بگیرم به نظر شما چکار باید کرد. روزی 3 تا 4 ساعت سعی میکنم وقت بذارم.

  1. درود به شما

   ما تنها کلاسی برگزار میکنیم که به نتیجه قطعی(از نظر ما) برسد. بنابراین با افراد شاغل معمولا کلاس خصوصی برگزار نمیکنیم چون درصد بزرگی از این عزیزان به نمره 6 یا 7 آیلتس نخواهند رسید. ضمنا کلاس خصوصی بیشتر از 1 نفر معمولا با تعداد کنسلی بالا و ناهمانگی بین دو نفر و تغییر سطح دو زبان آموزان همراه است و ترجیحا چنین کلاسی برگزار نمیکنیم.

   با اینهمه گزینه های شما میتواند کلاس آنلاین، کلاس فقط جمعه ها و کلاس 3 روز در هفته نیمه خصوصی عصر ها باشد.

   در این زمینه میتوانید به شماره زیردر تلگرام پیام ارسال بفرمایید:
   09121355087

 48. سلام
  آگه ممکنه راهنماییم کنید
  من ساکن لندن هستم و دسترسی به ایران برام مقدور نیست
  احتیاج به آیلتس ۶ دارم برا ادامه تحصیل
  لطف کنید راهنماییم کنید که چه کتابی رو بخرم
  جلد آبی کمبریج اینجا هست اما student Book هستش و من دنبال selfi teaching ش میگردم و سوال دیگه اینکه این کتابها جلد قرمز و آبی ش چه فرقی با همدیگر دارن
  پیشاپیش ممنون از شما و پاسخگوییتون

  1. درود

   شما درصورت تمایل باید در کلاس های آنلاین شرکت بفرمایید. در غیر این صورت عبارت بهترین منابع آیلتس را گوگل کرده و کار را آغاز فرمایید.

   1. سلام وقتتون بخیر…
    این کتاب هایی که گذاشتید برای دانلود باز نمیکنه پسورد میخواد چه پسوردی باید وارد کنم؟

 49. سلام خسته نباشید
  عذر میخوام میخواستم بپرسم کسی که تا حالا کلاس های اموزشی زبانم نرفته باشه میشه زبان از اول هم توی خونه یاد گرفت؟؟ چون من خیلی علاقه دارم به زبان ولی تحت یه شرایطی وقت نمیکنم کلاس برم

  1. درود به شما

   اگر سطح شما خیلی پایین باشد باید حتما در چهارچوب کلاس زبان انگلیسی را فرابگیرید. در سطح های بالاتر گرچه امکان روش خودآموز وجود دارد اما به زمان و انرژی بسیار بیشتری نیاز خواهد بود.

 50. با سلام ممنون از اینکه دیدگاهتون رو در این زمینه ارائه دادین
  لطفا بفرماید منابع منایب و پیش نیاز برای این آزمون کدام هستند ؟

  با تشکر

  1. درود.
   در نوار کناری سایت “بهترین منابع آیلتس” رو پیدا کنید. تمامی منابع + لینک دانلود در دسترس هست.

 51. با سلام .می خواستم بدونم که در کتاب امیرکن فایل دو که هستم چند کتاب یا ترم رو رد کنم تا مدرکم رو از موسسه بگیرم

  1. درود

   باید این موضوع را از خود موسسه بپرسید. خود کتاب های امریکن فکر میکنم 4 کتاب هست ولی احتمالا موسسه چند کتاب تکمیلی برای دوره های پیشرفته در نظر خواهد داشت پیش از ارائه مدرک به شما.

 52. سلام من دانشجوی ارشد هستم و زبانم خیلی ضعیفه و ساکن اهواز هستم.موسسه و آموزشگاهی راهنمایی میکنید که قوی باشند و بتونم آیلتس را در زمانی مظلوب و خوب یاد بگیرم.
  ممنون میشم

  1. درود
   متاسفانه در شهر شما نشانی آموزشگاه خاصی رو نمیشناسم. ولی میتونید از دوره های آنلاین استفاده بفرمایید

 53. سلام خسته نباشید،بنده دانشجو ترم ۲پرستاری هستم قصد دارم بعد پایان کارشناسی به ترکیه برای تحصیل در رشته دندان پزشکی اقدام کنم،از اونجایی که گفتید اعتبار این مدرک دوسال هست فعلا که مشغول به تحصیل هستم برای بالابردن دایره لغات و امادگی برای شرکت در کلاس های آیلتس چه منابعی رو پیشنهاد میدید؟و اینکه من ساکن شهرستان هستم،چجوری میتونم تو کلاس های شما شرکت کنم؟و بنظر شما کی کلاس هارو شروع کنم با توجه به اینکه ترم ۲هستم و بعد پایان کارشناسی پرستاری قصد تحصیل در کشور دیگه ای رو دارم
  ممنون از سایت خوبتون

  1. درود.

   اگر ساکن تهران نیستید میتونید در کلاس های خصوصی آنلاین شرکت کنید که با اسکایپ یا واتس اپ تشکیل میشه.

 54. سلام.خسته نباشید.من الان کنکوری هستم و هدفم گفتار درمانی تهران هست و بعدش میخام full fund برای آمریکا یا انگلیس بگیرم.که نیاز به ایلتس 7-7.5دارم و Greخوبی هم میخام داشته باشم
  زبانمم زیر سطح پایس
  میخاستم ببینم میتونم طی دوره دانشگاهی که از مهر میرم توی 4سال با اموزشگاه جلو بیام و موفق شم؟

  حتی اگر نتونم هم فاند بگیرم برای خودم خیلی خوبه چون کتاب های این رشته اکثرا به زبان انگلیسی هستند و باعث پیشرفت خوبی میشه برای خودم.

  1. درود

   اگر اهل مطالعه باشید و با یک مدرس حرفه ای پیش برید در یک بازه زمانی 6 ماهه تا 1 سال به سادگی میتونید به نمره 7 دست پیدا کنید.

 55. سلام من ساکن گیلان هستم میخوام تو کلاس های تافل شرکت کنم اگه میشه یه آموزشگاه خوب بهم معرفی کنین

 56. با سلام
  من زبانم تقریبا زیر سطح پایه است و ساکن مشهد هستم
  شما اموزشگاه،موسسه یا کانون خوبی رو در این شهر میشناسید که در عرض حدودا ۲ سال بازده خوبی داشته باشه برای گرفتن نمره ۶یا۷ ایلتس؟!

 57. سلام. میخواستم بدون هزینه کلاس های خصوصیتون چقدره؟؟ و اینکه مدرک تافل بهتر و معتبرتر و پرکاربردتره یا آیلتس؟؟

  1. درود. با این شماره در تماس باشید:
   09121355087
   درباره همسنجی آیلتس و تافل هم در اینترنت جستجو بفرمایید

 58. سلام و با عرض خسته نباشید آیا داشتن لکنت زبان باعث معاف شدن از ازمون speakingایلس می شود؟؟؟؟

  1. درود

   فکر نمیکنم چنین اتفاقی بیفته باید شرکت بفرمایید ولی ممکنه شرایط خاصی داشته باشه که میتونید با مرکز برگزاری آزمون درتماس باشید و این شرایط رو بپرسید

 59. سلام ممنونم بابت سایت فوق العاتون …من لیسانس حسابداری دارم ولی ازاونجای که علاقه ای به این رشته ندارم میخوام مقطع ارشدمومترجمی زبان انگلیسی بخونم ودرضمن علاقه بسیارزیادی به زبان انگلیسی دارم..سوالم اینه که بنظرتون دردانشگاه و به صورت آکادمیک به این رشته ادامه بدم یااینکه ازراه اموزشگهای زبان آیلتس بگیرم شماکدوم راه پیشنهادمیکنیدبادرنظرگرفتن تمام جوانب باتشکر

  1. درود.

   اگر قصد کار رسمی با مدرک دارید باید در دانشگاه تحصیل کنید اگر نه مدرک آیلتس سریعتر و کاربردی تر خواهد بود.

 60. با سلام و خسته نبشید و سپاس بابت راهنمایی های خوبتون
  من الان ساکن شهرستانم و حدود 8 تا 9 ماه اینده ساکن تهران میشم و سطح زبانم خیلی خیلی ضعیف و از انجایی که قصد گرفتن بورسیه تحصیلی دارم برا مقطع دکترا
  و اموزشگاه خوبی در شهرستان پیدا نکردم میخواستم یک راهنمایی بکنید که در این فاصله 8 9 ماه تا ساکن تهران شوم چه منابعی و چگونه مطالعه کنم که حداقل وقتی اموزشگاه در تهران ثبت نام کردم اول راه نباشم
  ممنون میشم لطف کنید جواب مورد نظرتتان را برای من ایمیل کنید سپاس فراوان

 61. سلام خسته نباشید
  خیلی اتفاقی با سایتتون آشنا تجربه خیلی کمی تو کلاس های آموزشی زبان دارم ولی به شدت علاقه مند و مطلع میباشم
  من کنکور را پشت سر گذاشتم و زبانم هم ۷۰درصد تو کنکور زدم
  بنظرتون با معلم خصوصی یا آموزش ها و کلاس های آموزشی چطور میتونم تا قبل از مهر یا آبان تمام سطوح و رد کنم و با IELTS یا تافل با نمره بالای ۶ برسم این امکان و آموزشگاه شما دارد که تماما جامع آموزش هارو به بهترین نحو در کوتاه ترین زمان ارائه کند ؟
  در ضمن اگر بله است جوابتون و تو ۴ ماه یا ۳ماه میتونم دست پیدا کنم هزینه اش برام هرماه چقدر میشه
  ساکن تهران پاکدشت
  ممنون

  1. درود.

   پیشنهاد میکنم دوره های فشرده آیلتس رو شرکت بفرمایید. دوره های جمعه های ما میتونه برای شما بسیار سودمند باشه. هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری

   از نظر هزینه دوره ها با هم متفاوت هستند. حدود 500 هزار تومان تا چند میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

 62. سلام میخواستم درمورد کلاس های خصوصی بدونم ادرس اموزشگاهی که شما تدریس میکنین کجاست

 63. با سلام
  من سطح زبانم اینترمدییت هست ولی مشکل اصلی من مهارت اسپیکینگ هست که خیلی کوتاه جواب میدم به سوالات و معلمم میگفت که اگه اینجوری جواب بدی این مهارت و زیر 4 میشی به نظر شما من چقدر زمان میبره این مهارتو تقویت کنم فقط این مهارته که اعتماد به نفس منو پایین میاره با وجود اینکه همه از لهجه ی من تعجب میکنن اما باز هم اعتماد به نفس صحبت کردن ندارم 🙁

  1. درود

   این مشکل بسیاری از دوستان هست. پیشنهاد میکنم با مجموعه اسپیکینگ هایی که در سایت وجود دارد تمرین روزانه داشته باشید و کوشش کنید صداتون رو رکورد کنید. هر پرسش را 4 تا 6 بار تکرار کنید تا در تاپیک های مختلف بتونید چیره دست بشید.

   با این صفحه کار رو استارت بزنید:
   http://ielts2.com/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-part-1/

 64. با عرض سلام و خسته نباشيد.
  من چند سالي است كه به آموزشگاه زبان ميرم و تصميم گرفتم كه از اين به بعد بصورت خودخوان بخونم.
  سطح الان من intermediate 2هستش و ميخواستم ببينم چقدر طول ميكشه كه خودمو به نمره ي نسبتا خوبي مثلا ٦ يا. ٧ برسونم؟

  با تشكر فراوان

  1. درود

   شیوه خودخوان را به شما توصیه نمیکنیم. پیشنهاد میکنم از کلاس های غیر حضوری بهره بگیرید.

   شیوه خودخوان ممکن است راه شما را تا چندین سال افزایش دهد و مجبور به تکرار آزمون شوید.

 65. سلام من اصلا کلاس زبلن نرفتم تازه شروع کردم کلاس هشتم هستم از چه کتابی شروع کنم منو از فرست فرند 1انداختن ولی واقعا برام ساده است میتونم از فمیلی شروع کنم واقعا برام ساده است

  1. درود به شما دوست عزیز

   پیشنهاد من اینه که ۶ ماه تا یکسال با منابع ساده کار کنید و بعد اقدام به تغییر سطح کنید. در کنار کتاب های آموزشگاه به شما پیشنهاد می کند می توانید کتاب های لغت یا دیگر کتاب ها را تمرین بفرمایید و سطح زبان خود را بالا ببرید

 66. سلام خسته نباشید
  من دانشجوی ترم2 اموزش زبان انگلیسی هستم.
  قصد دارم ک در کلاس موسسات اموزشی در کنار دانشگاه ثبت نام کنم و مدرک بگیرم.قبلا کلاس مکالمه و کلاس خصوصی رفتم ولی مدرک ندارم.سطحمم معمولیه عالی نیسم وای ضعیف هم نیستم به نظر شما از چ جایی شرو کنم و چقدر طول میکشه ک در موسسات ب سطح تافل و ایلتس برسم؟ممنون

 67. سلام خسته نباشيد
  چند وقت تحقيق ميكنم كه ايا ميتونم با دوره هاي فشرده زبان مدرك بگيرم؟ از نه سالگي كلاس زبان رفتم و زمان كنكور رها كردم. حالا ناراحتم كه نتيجه نداده برام. اما حوصله ندارم به سال بكشه، ميخام در حد چند ماه فشرده نتيجه بگيرم. راهنماييم كنيد و امر اينطور كلاسي داريد ادرس بديد لطفا.ممنون.

  1. درود.
   بله در کلاس های فشرده میتونید به این نمره برسید زحمت بکشی با شماره زیر در تماس باشید
   ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷ تلگرام

 68. با عرض سلام و خسته نباشید
  من زبان در حد خوبی هستم چند ساله و البته به صورت پراکنده کلاس رفتم و خودم هم خوندم، الان می خوام کلاس های آیلتس شرکت کنم و به صورت تخصصی ادامه بدم و در آزمون اصلی شرکت کنم.
  میخواستم بدونم دوره کلاس های شما حتما به این صورته که بازم تعیین سطح گرفته می شه و با توجه به نظر مدرس سطح بندی می شه؟ یا می تونم از ابتدا دوره های 4گانه ایلتس رو بگذرونم؟
  ممنون از شما

  1. درود. کلاسهای فشرده از پایه تا نمره ۶ تا ۷ در حدود ۳ تا ۴ ماه برگزار میشه و دوره های چندگانه وجود ندارد

 69. Milad:
  سلام… ببخشید من فقط یه سوال داشتم
  میخواستم بدونم اگه مثلا کسی تمام قواعد انگلیسی از سطح basic تا advenced بلد باشه ولی نتونه تو مکالمهء خوب استفاده کنه … باید کلاس مکالمهء ثبت نام کنه در ضمن کلاس مکالمهء اگه از سطح basic شروع بشه معمولا چقدر وقت میبره تا مکالمهء ا ش عالی بشه ؟
  منظورم چند سال طول میکشه تا کلاس های مکالمهء تمام شه

 70. سلام
  من27سالمه و ساکن جزیره قشمم و لیسانس مهندسی مکانیک دارم الان میخوام مدرک تافل بگیرم با این شرایطی که در جزیره دارم لطفا راهنماییم کنید که در کمتر از 6 ماه چطور میشه مدرکو بگیرم…

  1. درود

   میتونید از کلاس های غیر حضوری یا آنلاین ما بهره بگیرید.برای این منظور با ما درتلگرام در تماس باشید.

  1. درود
   میتونید با کتاب های لیسنینگ یا لغت کار کنید جداگانه یا با سریال ها کوشش کنید زبانتون رو تقویت کنید.

 71. سلام من سطحم family 2 هستم خواستم بگم چقدر دیگه ترم باید بخونم تا به امریکن برسم باسپاس

  1. درود

   متاسفانه با این کتاب آشنا نیستم. باید با مدرسان زبان دوره های ترمیک آموزشگاهی گفتگو بفرمایید.

 72. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اساتید برجسته کشور و تشکر بابت سایت خوبتان
  من 30 سالمه و قصد دریافت مدرک نمره 7 آیلتس جهت مهاجرت رو دارم وعلاقه ی زیادی به یادگیری زبان انگلیسی دارم
  کارمندم و بدلیل حجم کار زیاد و خستگی و استرس امکان مطالعه و مرور دروس ومطالب انگلیسی درمحل کار برام وجود نداره و همچنین بعد از ساعات کاری حدوداً حداکثر 3 ساعت مفید بتونم درس بخونم و تمرین کنم
  و (با توجه به شروط و قوانین امتیازبندی رده های سنی متقاضیان مهاجرت) حداکثر یک سال برای دریافت مدرک آیلتس فرصت دارم و از نظر مالی مشکلی ندارم
  در سطح پایه زبان انگلیسی (سطح دروس دانشگاهی و آموزشگاهی مختلف در سالهای گذشته) هستم و این اواخر 4 ترم (10 ماه) به شیوه آموزشگاهی آیلتس به صورت کلاس گروهی شرکت کردم ونتایج رضایت بخشی بدست نیاوردم.
  همچنین از لحاظ قواعد گرامری فکر میکنم ضعیف باشم.
  با نرم افزارها و کتب ذیل کار و تمرین کردم:
  – 504 absolutely essential words (تسلط کامل)
  – essential words for the ielts (در حال تمرین و مطالعه)

  لطفاً راهکارهای مورد نیاز با سریعترین روش پیشرفت را با عنایت به شرایط مذکور بنده بفرمائید.
  با تشکر فراوان

  1. درود به شما دوست گرامی

   به باور من با جستجوی یک مدرس حرفه ای یا یک آموزشگاه خوب میتونید به سادگی به نمره دلخواه (6 تا 7) دست پیدا کنید.

 73. سلام.آیا با مدرک تافل استخدام و تدریس در موسسه های آموزش زبان امکان پذیر هست یا خیر؟و اگه نیست چه مدرکی را قبول میکنند؟
  از راهنماییتون سپاسگزارم

 74. سلام و وقتتون بخیر

  ابتدا عذر خواهی می کنم شاید سوالم تکراری باشه چون وقت کافی برای گشتن در جواب های دوستان را نداشتم. به هر حال ما ایرانی هستیم و راحتترین راه ممکن را انتخاب می کنیم.
  سوال بنده این است که فرق کلاس های روز جمعه با نیمه خصوصی 3 روز در هفته چیه؟ از نظر زمان، کیفیت، قیمت و …..

  چون من می خواستم بین این دو انتخاب کنم

  با تشکر فراوان از شما استاد گرامی

 75. سلام خوشحالم که بالاخره یه سایت خوب پیداکردم بتونم سوالامو بپرسم متاسفانه من در شهرستان زندگی میکنم و امکان استفاده از کلاس خصوصیتون رو ندارم من تاسطح ادونس کانون زبان کلاس رفتم و خیلی مشکل ندارم تو خوندن کتابهایی که بدون هیچ ترجمه ای باشه فقط در مهارت لیسینینگ یه مقدار مشکل دارم اما برای ازمونهایی مثل ایلتس نمیدونم چه کتابایی باید بخونم میشه یه مجموعه منبع که شما در کلاساتون تدریس میکنید بهم معرفی کنین مشکل من فقط ندونستن منابع لازم و کافی در مورد ازمون ایلتس هست چنتا کتاب برام معرفی کنید من خودم بخونمشون و بهترین نمره رو تو ازمون کسب کنم ممنون میشم جوابمو بدین

  1. درود به شما دوست گرامی

   میتونید عبارت بهترین منابع آیلتس رو گوگل کنید و تمامی منابع را با لینک دانلود بدست بیارید.

 76. سلام من قصدمهاجرت به المان وبدبه استرالیابرای زندگی ..بایدمدرک زبان داشته باشم …ایلتس میخوام هرچه سریع ترمدرک و بگیرم وبرم …چه مدتی طول میکشه تامدرک و بگیرم وبرای ثبت نام اموزشگاه بایدبگم درچه سطحی قراره یادبگیرم لطفاراهنماییم کنید برای مدت وثبت نام .تشکر

 77. سلام و وقت بخیر .. من میخواستم بدونم تو سن و سال من (36) با مدرک فوق لیسانس اپلای کردن برای خارج از کشور دیر نیست یعنی میخوام بدونم همچین موردی در بین دانش آموختگان کلاس های شما بوده .. دوم اینکه من که تو تهران نیستم چه جوری میتونم به طور فشرده از کلاس های شما بهره مند بشم .. مرسی

  1. درود

   به هیچ عنوان دیر نیست و تعداد قابل توجهی در سن بالای 40 سال هم در بین زبان آموزان و هم بین همدوره های های خود من در دانشگاه در کشور سوئد در همین سن بوده اند و ضمنا این افراد معمولا موفق ترین افراد هم هستند.

   کلاس های آنلاین غیر حضوری رو میتونیم در خدمتتون باشیم.

   با این شماره در تماس باشید یا در تلگرام پیام بدید ممنون.

   09121355087

   1. سلام استاد خسته نباشید من دانش اموز پایه دهم هستم واز وقتی اومدن high هر ترم رو دارم دوبار میخونم و کتبی رو کم میارم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

 78. سلام. خسته نباشید..من علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم ولی متاسفانه به دلیل مضیقه مالی و منطقه ای که در آن زندگی میکنم هیچ وقت نتونستم برم دنبال علاقه ام.ارشد علوم تربیتی دارم.و زبانمم در حد همون دانشگاه هست.میخواستم بصورت خودخوان ادامه بدم و مدرک آیلتس بگیرم.آیا امکانش هست؟

  1. درود

   بنا به توضیحاتی که ارایه شده بله امکانش هست. البته کلاس های غیر حضوری آنلاین با شهریه دانشجویی و سرویس بسیار خوب رو هم میتونید شرکت بفرمایید.

   1. سلام و وقت بخیر خدمت شما اساتید محترم

    ببخشید من هم همین شرایط رو دارم…خودتون چنین دوره ای رو برگزار میکنید؟

 79. سلام خسته نباشين مطلبى كه گذاشتيد عالى و بسيار مفيد بود
  من ١٥ سالم هست زبان خوب هستش و ميتونم صحبت كنم اما الان ميخوام كه تافل رو بگيرم
  چجورى ميتونم كلاس هاي خصوصى شمارو شركت كنم
  و اينكه من ايران نيستم
  و وقت ازادى هم دارم يعنى ميتونم تايم زيادي رو بخونم
  امكان اموزش خصوصى ولى انلاين رو داريد؟

  1. درود و سپاس

   ما کلا دوره های غیر حضوری نیمه خصوصی داریم در حال حاضر ولی برای آزمون آیلتس نه تافل. برای آزمون تافل پیشنهاد میکنم گوگل بفرمایید.

 80. با سلام بنده الان تاپ ناچ 1bهستم میخواستم بدانم کی میشود تا بتوانم تافل امتحان دهم ؟ و این که راجب تافل اینترنتی که میگن زیاد خوندم اما متوجه نشدم که این امتحان چجوریه یعنی پشت کامپیوتره ؟ تصویریه؟ چجوریه ؟ ممنون

  1. درود

   در دوره های فشرده حدود 3 تا 5 ماه طول میکشه

   در زمینه تافل کامپیوتری در اینترنت جستجو بفرمایید.

 81. سلام میخواستم بپرسم بهترین مرکز آموزشی دوره های آیلتس در اصفهان از نظر شما کدام مرکز می باشد ممنون از راهنمایی شما

 82. با سلام ببخشید من الان یک سالی میشه در مشهد آموزشگاه میرم و کتاب های تاچست وان رو میخونم
  ولی در مکالمه یکمی ضعیف هستم و تقریبا نیاز های روزمره رو میتونم بگم و یا چیز های ضروری
  و روزی هم ب طور متوسط یک ساعت مطالعه دارم
  خواستم بهم بگید با این شیوه تا چه مدت دیگه ب تافال یا ایلتس میرسم

  1. درود به شما

   اگر آزمون های آیلتس یا تافل مد نظر شما هست باید با کلاس های آیلتس پیش برید. در کلاس های ما که آنلاین هم برگزار میشه از همین سطح میتونید استارت بزنید:
   https://ielts2.com/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3/

   دوره های دیگه رو باید با خود مدرسان در تماس باشید. اگر هم از نظر زمانی عجله ای ندارید میتونید ابتدا دوره های ترمیک رو 6 ماه تا 1 سال ادامه بدید و بعد در کلاس های آیلتس غیر فشرده شرکت کنید که احتمالا پروژه 2 سالی طول میکشه.

 83. سلام خسته نباشید.من برای مهاجرت به استرالیا به مدرک ایلتس 6 نیاز دارم و سطح اشنایی با زبانم هم از سطح پایه پایین تره خودم فکر کنم در حدود صفر قبلا هم کلاس نرفتم.برای مهاجرت مدرک ایلتسی که از ایران .گرفته باشی رو استرالیا قبول نمیکنه.میخوام برای یه دوره 6 ماهه اموزش زبان برم مالزی ماهیانه 80 ساعت اموزش داره خواستم ببینم به نظر شما امیدی واسه ی این که نمره قبولی بگیرم وجود داره یا نه

  1. درود.

   در مورد پذیرش آیلتس ایران در استرالیا من چنین چیزی نشنیدم احتمال زیاد اشتباه میکنید.

   ولی بدون شک این دوره و دوره های مشابه میتونه به شما کمک کنه ولی از نظر مالی فشار زیادی به شما میاره.

 84. سلام من ۲۰سالمه اززبان انگلیسی فقط حروف الفباشو بلدم دوران مدرسه معلما دلشون ب حالم سوخت نمره دادن تا رسیدم دانشگاه الان میخوام زبانو از صفر یاد بگیرم تابرسم ب اونجا ک مثل زبان مادریم حرف بزنم خونمون استان اذربایجان غربیه شهرستان ارومیه فکر زبان افسردم کرده میش منو بگین ازکجا شروع کنم اموزشگاه خوب سراغ دارین ارومیه من نگران وقت نیستم ۱۰سالم فرصت دارم ?????

  1. درود به شما

   نه متاسفانه من سراغ ندارم ولی منابع زیادی هست که میتونید استفاده کنید. اگر سطح شما خیلی پایین هست بهترین کار اینه که یک آموزشگاه رو استارت بزنید تا دست کم با پایه زبان آشنا بشید بعدش میتونید با شیوه خودخوان یا آموزشگاهی کار رو ادامه بدید.

   ضمنا دوره های آنلاین هم از اون زمان میتونه به شما کمک کنه.

 85. سلام درابتداازشماکمال تشکررادارم ک ب ملت کمک میکنین خداخیرتون بده،،،دوم من الان سی ودوسالمه،،زبان انگلیسیوتادوم دبیرستان همش نوزده وبیست بوده نمره هام،،،میخاستم بدونم الان من اگه بخام ادامه بدم بایدازچ سطحی بشینم سرکلاس؟وایامن میتونم همین الانم امتحان های تافل یاایلیتس روقبول بشم؟؟؟درکل سطح سوادانگلیسیم ب شرطی ک تادوم دبیرستان قدیم یاحداکثردیپلم عالی بوده باشه الان در چ سطحی محاسبه میشه؟؟؟؟ممنونم اگه منوراهنمایی کنین؟؟؟درضمن من درهمه ی مواردزبان لیسینینگ،ریدینگ،،،اسپیکینگ،وحتی گرامر درسطح بالایی بودم،،،،بازم ممنونم منتظرجوابتون هستم،،،مرسی،،،یاعلی

  1. درود به شما دوست گرامی

   سپاس از نظر مثیت شما به سایت.

   به نظر میشه سطح شما پایه هست و میشه در سطح نمره 3 تا 4 آیلتس در نظر گرفت.

   کسانی که تا پایان دبیرستان رو خوب گذروندند میتونن دوره های آیلتس و تافل رو شروع کنند و در کمتر از 6 ماه در سیستم فشرده تموم کنند برای نمره 6 تا 7

   بهترین راه این هست که تعیین سطح بشوید و سطح خودتون رو از یک استاد آیلتس یا تافل بپرسید

   در اینجا نحوه تعیین سطح رایگان توضیح داده شده:
   https://ielts2.com/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/

  2. مجدداسلام استادگرامی،،،ممنونم ازجوابتون،،ببخشیداگه من امتحان ایلتس یاتافل روقبول بشم مدرک دیپلم زبان بهم داده میشه یانه؟؟؟درضمن چون من قبلاتوهیچ اموزشگاهی نرفتم ایابایستی ازاول بایدبشینم سرکلاس های اولیه زبان؟؟؟اگه لطف کنین روشنم کنین دعاتون میکنم ؟؟؟بخداکلی سردرگمم،،،من زبانم واقعاعالیه وواقعاعلاقه هم دارم ب این درس دوست دارم بتونم خودم مدرسش بشم ،،میشه دقیق بهم بگین چیکاربایستی کنم باتوجه ب اطلاعاتی ک بهتون دادم ؟؟؟خیلی خیلی ممنونم ازتون،،،یاعلی

 86. سلام وقتتون بخیر…
  کتاب هایی که گذاشتید واسه دانلود بنده دانلود کردم ولیدپسورد میخواد…چه پسوردی باید واردکنم؟

  1. درود.

   هر جایی که به مشکلی برخوردید همونجا مطرح بفرمایید. در این صفحه کتابی برای دانلود وجود نداره.

   پسورد بازگشایی همه فایل ها زیر فایل نوشته میشه که بصورت زیر هست بدون فاصله

   www. ielts2 .com

 87. سلام .خسته نباشید.میخواستم بگم من به طور خوداموز زبان میخونم و الان حسابی از خود اموزیی خسته شدم از مباحث گرامر زمانهای معلوم،زمانهای مجهول،جملات شرطی، صفتها(تفضیلی ،عالی و…) ،قیدها ،حروف اضافه،جملات سببی، حروف تعیین معینی و نامعینی،روبلدم.خواستم بگم این حد دانستن برای گرامر کافی هست یا نه؟ وسطح من الان چی هست؟.و اگه در کلاسهای خصوصی شما شرکت کنم چند وقته به نتیجه میگیرم.ممنون تشکر

  1. درود به شما

   ما کلاس خصوصی برگزار نمیکنیم ولی این سطح برای استارت کلاس های نیمه خصوصی ما مناسب هست چون شما دانش پایه رو دارید. برای این منظور میتونید با شماره زیر تماس بگیرید راهنماییتون کنند.

   09121355087

 88. سلام خسته نباشید من 31 سالمه و اصلا از زبان چیزی متوجه نمیشم و در حد همون مدرسه و دانشگاه اطلاعات دارم که اونم خیلی ضعیفه اگر بخوام آیلتس با نمره 7 داشته باشم در حدود یک سال میشه به نظرتون؟؟ اینکه مکالمه هم بتونم انجام بدم؟ و میزان هزینش به صورت کلی چقدر میشه ممنون

 89. میخواستم بگم من کلاس نهم دبیرستانم و آشنایی نسبی بازبان انگلیسی دارم هزینه کلاس های خصوصی و فشرده گرفتن مدرک زبان ۳ تا ۶ ماه چقدره و به چه روشی میتونید به من که در استان اصفهانم آموزش بدید با تشکر فراوان از شما

  1. درود

   کلاس های ما نیمه خصوصی و آنلاین هست. خصوصی کار نمیکنیم ولی دوستان دیگه هستند که چنین تدریسی دارند.

   برای دیدن شرایط کلاس های ما یا با مشاور تماس بگیرید یا لینک زیر رو دنبال بفرمایید:

   09121355087

   https://ielts2.com/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3/

 90. سلام خسته نباشید من کشوری که می‌خوام برم نیاز به مدرک آیلتس یا تافل نداره ولی باید زبانم رو قوی کنم چون تمام کلاس ها به زبان انگلیسی هست سطح زبان خودمم متوسط رو به پاینه به نظرتون چه مدت زمان می‌بره که من بتونم سر کلاس بشینم و کامل صحبت استاد رو متوجه میکنم

  1. درود

   بسته به اینکه چقدر زمان بخواین بگذارید پاسخ میتونه بین 6 ماه تا 1 ماه متفاوت باشه. باید ببینید چقدر زمان تمرین و تلاش دارید و چقدر هم استعداد دارید در این زمینه.

 91. سلام من ۱۵ سالمه و فقط در سطح کتاب های مدرسه میدونم البته چند سالی کلاس رفتم ولی بعد ول کردم و چیزی ازشون یادم نیست خواستم ببینم من می تونم ۳ ساله ایلتس بگیرم جون نگرانم بادرسا ی مدرسه وقت نکنم روزی چند ساعت بخونم

  1. درود

   برای شما جای نگرانی نیست البته توجه داشته باشید اگر روزانه 6 ساعت مطالعه بفرمایید با یک کلاس حرفه ای میتونید در 6 ماه هم به مدرک برسید.

 92. سلام
  من به تازگي به سطح low intermediate رسيدم و كتابهاي touch stone 1و 2 رو خوندم همينطور active ميخوام براي مهاجرت اقدام كنم و بايد ليسن 8 و مابقي رو 7 بگيرم حالا ميخوام بدونم با اين سطح زبان آيا ميتونم به نمره دلخواهم برسم يا بايد سطح زبانم رو به سطح بالاتر برسونم مثلا upper intermediate و بعد در كلاسهاي ايلتس شركت كنم.
  منطورم اينگه با اين سطح گرامر ميتونم در آزمون نمره بيارم يا نه

 93. سلام
  امیدوارم حالتون خوب باشه

  میشه لطفا موسساتی که آزمون آزمایشی آیلتس رو برگزار میکنن بفرمایید کدوم خوبه از نظر شما که من ثبت نام کنم؟
  و اینکه در چه سطحی خوبه که آزمون آزمایشی شرکت کنیم
  تشکر

  1. درود به شما امین عزیز

   من شخصا در آزمون های آزمایشی آیلتس آفرینش شرکت کردم که اون هم مربوط به سال ها پیش هست.

   اما اگر بخوام بر پایه تجربه ها و گزارش هایی که بچه ها از مراکز مختلف داشتند راهنمایی و پیشنهاد کنم باید بگم پروشات بیشترین امتیاز رو داشته و انتقاد هایی به آفرینش و بیان برتر وارد هست. ضمنا دوستانی که در ایرسافام امتحان داشتند ترجیح دادند در همین مرکز هم آزمایشی بدند که رضایت داشتند.

   البته هر مرکز دیگه ای رو هم میتونید انتخاب کنید و تجربه خودتون رو اینجا بازتاب بدید که دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنند.

 94. عرض سلام خدمت استاد گرامی قبلا خدمت شما ومشاور محترمتون هم گفته بودم که قصد دارم مهر ماه اینده ایلتس بدم وایلتس ۷ ودر صورت امکان ۷ونیم میخوام بگیرم
  زبانم متوسط رو به پایین هست ریدینگ بد نیست ولی اسپیکینگ ورایتینگ ولیسنینگ اصلا جالب نیست
  قصد شرکت در کلاس های نیمه خصوصی انلاین شما رو دارم
  و اگر تابستان یعنی اواسط خرداد یا اوایل تیر ماه کلاس داشته باشید خوبه
  واز شما خواستم کتاب یا منبعی اگر هست تا شروع کلاس ها مطالعه کنم فرمودید بگذارم کتاب ها دست نخورده باشند
  حالا با توجه به دایره لغات ضعیفم دارم ۵۰۴ واژه و۴۰۰۰ هزار واژه رو مطالعه میکنم به اضافه گوش دادن وخواندن داستان ها واخبار ومستند زبان اصلی تا شروع کلاس ها با شما
  ایا این شیوه صحیح هست یا پیشنهاد دیگری دارید
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. درود

   ما هر ماه کلاس داریم.

   میتونید با کتاب های زیر کار رو استارت بزنید.

   Tactics for listening
   Oxford Wordskills Intermediate
   Select Readings Elementary

 95. با عرض سلام و احترام
  ببخشید استاد سوالی داشتم اینکه من در زبان مبتدی هستم و میخواهم در 6 ماه تافل به نمره 90 به بالا برسونم تا بتوانم فاند تحصیلی بگیرم. آیا ممکنه؟ ممکن هست راهنمایی بفرمایین چطور پیش برم

  1. درود

   امکانش هست ولی اصلا کار ساده ای نیست و یک مقدار هم ریسک داره. ممکنه نرسید. بعضی از بچه ها ممکنه در عرض چند سال هم به این نمره نرسند و من شخصا با کسی کار کردم که در چند سال ماه از سطح پایه عالی(بالای 90) در تافل گرفتند. میتونید اینجا ببینید و از زبان خودشون بشنوید:
   https://ielts2.com/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%84-%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%85%D9%82%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87/

 96. وقت بخیر🌺🙏🏻
  من تصمیم دارم که خارج از کشور ادامه تحصیل بدم و حداقل تا یک سال آینده نهایت تا دو سال وقت امتحان آیلتس دارم و الان در سطح مبتدی هستم و میخواستم بدونم در این مدت میتونم خودم رو برسونم و راهکاری هست که پیشنهاد بدید و من تمام وقتم رو می خواهم صرف خواندن زبان کنم🙏🏻

 97. با عرض سلام و درود
  من 27 سالمه و شاغل هم هستم. از تير ماه ميخوام استعفا بدم و نهايتا يك سال بتونم سر كار نرم و وقتم رو كامل براي زبان صرف كنم. فوق ليسانس دارم و زبانم در حد تحصيلات دانشگاهيه و براي اپلاي به تافل 100 نياز دارم. با توجه به اين شرايط به نظر شما در كدوم دوره هاتون شركت كنم تا بيشترين بازدهي رو در اين مدت(نهايتا يك ساله) براي رسيدن به تافل 100 داشته باشه. ترجيحا دوره هاي حضوريتون؟
  و اينكه كلاس خصوصي رو هم امكانش هست بيام آموزشگاه چون در منزل شرايطش رو ندارم؟
  با تشكر

 98. سلام.
  من ۱۶ سالمه و میخواهم برای ادامه تحصیل قبل از ۱۸ سال مهاجرت کنم. و به مدرک ایلتس نیاز دارم

  من ۴ ترم زبان رفتم و اشنایی نسبی دارم در حد سوال و جواب های ساده
  من یک سال و نیم وقت دارم میتونید راهنماییم کنید کدام راه را انتخاب کنم
  ایا میتونم با رفتن به آموزشگاه در بازده زمانی یک سال و نیم نمره ۶ ایلتس بگیرم؟؟
  اگه جواب بدید ممنون میشم

  1. درود.

   بله میتونید در این زمان آیلتس بگیرید ولی اصلا کار ساده ای نیست و باید از همین الان کار رو شروع کنید.

   به نظر من بهترین کار دوره های آیلتس و پیش آیلتس هست نه دوره های ترمیک آموزشگاهی و اینکه باید زمان شما برای تمرین آزاد باشه.

 99. سلام
  یه سوال داشتم تافل و ایلتس خیلی با هم فرق دارن؟ مثلا اگه از منابع ایلتس استفاده کنیم کلا نمیتونیم نتایج خوبی برای تافل بگیریم؟

  1. درود

   بدون شک منابع با هم متفاوت هستند.

   خیر در مهارت اسپیکینگ و رایتینگ برای مثال، بدون تمرین با منابع تافل امکان رسیدن به نمره بالا وجود نخواهد داشت.

 100. سلام
  وقتتون به خیر
  من سطحم خیلی جالب نیست
  میخوام از پایه و اصولی شروع کنم به خوندن و آیلتس با نمره ی ۷و نیم میخوام
  امکانش هست راهنماییم کنید که کدوم آموزشگاه مناسبه ؟

  1. درود

   من از برنامه کاری و بازده آموزشگاه ها بی خبرم ولی کلا کیفیت آموزشگاه ها رو متوسط تا ضعیف میدونم.

   میتونید با گوگل کردن اسم ها روپیدا کنید. وضعیت آموزشگاه های آیلتس ممکنه کمی بهتر باشه ولی بار هم در کل بازده پایین هست و تمامی تلاش رو خود شما باید داشته باشید.

 101. سلامُ با عرض خسته نباشید. من سطح زبانم در حد پایه هست. چند وقت پیش تبلیغ نرم افزار زبان بدون توقف (Nonstop English) رو دیدم. طبق گفته تهیه کننده های نرم افزار ُ بعد از استفاده از این نرم افزار و بعد از گذشت ۲ ماه به سطح آیلتس ۶ می رسم. نظر شما در مورد استفاده از این نرم افزارها چیه؟ با تشکر

  1. درود.

   چنین چیزی امکان نداره از نظر من. حتی با بهترین کلاس های خصوصی و بهترین مدرس ها هم اما و اگر زیادی وجود داره چه برسه به نرم افزار.

   بهترین کار شرکت در یک کلاس مناسب هست. از نظر بودجه شما و از نظر مورد تایید بودن کسی که شما شخصا میشناسید. تبلیغات رو توجه نکنید.

 102. درود بر اقای ابولقاسمی عزیز
  استاد بنده 24 سال دارم و دارای مدرک دانشگاهی و البته بی کار هم هستم((به دلیل تایم ازاد عرض کردم)).به دلیل مورد مهاجرتی که برام پیش اومده خیلی سریع احتیاج به گرفتن مدرک 6.7 تا 7 ایتلس دارم
  اگر بخوام سطح خودمو به نمره 1 تا 10 بگم به نظرم
  لیسینینگ 6.5—رایتینگ 4–اسپیکینگ4-ریدینگ 6.5
  خودمو در این حد میدونم البته احتمال کمتر هم هست مطمعنا نظر شما چیه ؟؟ با توجه به علاقه ی نسبی که دارم به زبان و همین مورد مهاجرت که مجبوری هست به نظرتون چه مدت زمانی لازمه برای رسیدن به اون نمره؟؟

  1. درود به شما رامین عزیز

   اگر سطح شما رو پایه در نظر بگیریم و پشتکار داشته باشید میتونید در یک بازه زمانی 3 تا 5 ماهه به این نمره برسید. البته رسیدن به نمره 7 کار بسیار دشواری هست.

   پیشنهاد میکنم شرایط کلاس های ما رو در فایل صوتی راهنما بشنوید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

 103. سلام
  بنده سطح advanced 1 کانون زبان هستم
  میخواستم بدونم برای آیلتس ۷ یا بالاتر چقدر زمان لازمه حدودا

  1. درود

   اگر به نمره های خوب امتحان ها رو پاس کنید احتمالا میتونید با کمی تمرین با کتابهای آیلتس خودتون رو در سطح نمره 6 بدونید. برای رسیدن به نمره 7 هم با توجه به خیلی از عوامل بین 2 تا چند ماه زمان نیاز خواهد بود.

 104. جناب مهندس سلام بنده 27 سالمه و دارای مدرک فوق لیسانس هستم. و قصد اپلای کردن واسه 2019 یا نهایتا 2020 رو دارم. سطح زبانم هم مبتدی و خیلی معمولی و ضعیف هست. من توضیحات شما رو در مورد سه شیوه خود خوان و معلم خصوصی و اموزشگاه رو گوش دادم و کاملا هم موافق با نظر شما هستم. ولی مشکلی که بنده دارم اینه که الان حین خدمت سربازی هستم و از شهر و خونه خودمون خیلی دورم. ولی خب وقت ازاد زیاد دارم. من از شما ی برنامه زبانی میخواستم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که من چه منابعی رو فعلا مطالعه کنم تا پایان خدمت؟؟ ایا امکانش هست که بتونم طی یک الی دو سال مدرک زبانم رو بگیرم با این شرایط؟؟

 105. سلام خسته نباشید من تو زمینه لیسنینگ و درک مطلب خیلی قوی هستم و تمام فیلما رو با زبان اصلی میبینم و متوجه میشم و تو نحوه کاربرد هم خوبم ب نظرتون اگه شرکت کنم نتیجه ای مطلوبی میگیرم ؟

  1. درود

   پیشنهاد میکنم اگر منظورتون امتحان آیلتس هست به این موارد اکتفا نکنید و خودتون رو با تست زدن بسنجید.

 106. سلام من زبانم زیاد خوب نیس،خیلی ازش فاصله گرفتم،قصد مهاجرت هم دارم،مطالب بالارو خوندم گفتین ک سطح مبتدی هم باشیم با 1 یا 2 سال زمان در آموزشگاه میتونیم مدرک ایلتس بگیریم!میخام بدونم واقن با یکی 2 سال زمان میشه مدرکشو گرف؟خیلیارو دیدم ک 3 4 سال زمان برده براشون

  1. درود.

   البته شما به نمره ای اشاره نکردید. بله اگر روزانه 6 ساعت زمان بگذارید بدون شک میشه. از سطح پایه در کلاس های فشرده میتونید در 5 تا 6 ماه هم مدرک 6 آیلتس رو بگیرید ولی 6 ساعت یا بیشتر در روز زمان لازم هست.

   از نظر شدنی بودنش نگران نباشید شدنی هست. باید ببینید شما اون آدم هستید یا خیر.

 107. سلام خدمت شما ممنون از فایلی که گذاشتین برای راهنمایی- دو تا سوال داشتم – 1- کسی که شاغل چطور باید عمل کنه و ظرف چند ماه به نتیجه میرسه؟2- ایا داش اموزان با سن بین 13 تا 16 هم متونن در دوره ایلتس شرکت کنند و روزی چند ساعت باید درس بخونن با توجه به اینکه درس های دیگه هم دارن

  1. درود به شما

   1. در فایل این مورد توضیح داده شده. میتونید 5 ماه به بالا رو در نظر بگیرید. گرچه تعدادی هستند که در کمتر از 5 ماه هم به نتیجه میرسند. البته شما نمره مورد نظرتون رو هم مشخص نکردید که موضوع مهمی هست.

   2. تصور میکنم دست کم باید 16 سال رو داشته باشید ولی مطمئن نیستم. باید با یکی از مراکز رسمی برگزاری آزمون آیلتس تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند. ضمنا برای تعداد ساعت مطالعه و موارد دیگه باید با مدرس تون صحبت بفرمایید.

 108. سلام و عرض ادب من 31 سال سن دارم وقصد مهاجرت دارم زبان من معمولی رو به پایین هست دریک اموزشگاه ثبت نام کزدم که بصورت فشرده 6 ماه مدرک آیتلس رو بگیرم. همه بهم میگن که فشرده نرو وبصورت ترمیک برم. بصورت فشرده هفته ای 3 جلسه هرجلسه 3 ساعت میشه. سوالم اینه که من میتونم طی 6 ماه مدرک آیتلس رو بگیرم با نمره قبولی؟

  1. درود

   فقط با در گرفتن زمان کلاس ها نمیشه اظهار نظر کرد. کیفیت کلاس ها و برنامه ریزی و البته سواد مدرس بسیار با اهمیت هست. به صورت تظری میشه گفت بله ولی در عمل باید اطلاعات بسیار دقیقی داشت.

 109. با سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي ابوالقاسمي
  من ٣٠سال سن دارم متاهل و شاغل هستم
  مدرك فوق ديپلم مترجمي زبان انگليسي دارم ولي ٤سالي هست از زبان فاصله گرفتم در دوران دانشگاه هم آموزشگاه زبان رفتم از استارتر شروع كردم تا uper intermadiate
  سطح زبان من الان تقريبا رو به بالاست ولي نياز دارم قبل از شروع دوره هاي ايلتس يه مرور كلي روي جنرال زبانم داشته باشم
  سوال من اينه كه شما كلاسي در خصوص مرور كلي روي جنرال زبان و شروع كلاس هاي ايلتس به صورت خصوصي ميتونيد داشته باشيد

  1. درود

   خیر متاسفانه ما تصمیم گرفتیم یک سرویس هم تراز با کلاس های خصوصی و حتی بهتر از اون رو در قالب کلاس های نیمه خصوصی آنلاین ارائه کنیم بنابراین کلاس خصوصی جداگانه برای بچه ها نداریم.

   همچنین باید خدمتتون عرض کنم که وضعیت شما برای کلاس هایی که ما داریم بسیار مناسب هست و میتونید انتظار نمره خوبی داشته باشید.

 110. سلام استاد بزرگوار
  من ۳۱ سالمه و برای مهاجرت استرالیا نیاز به آیلتس ۷ دارم تا پایان فروردین ۹۸ . شاغل هستم و روزانه حداکثر ۲ ساعت وقت برای خوندن زبان دارم و البته که در خوندن هم خیلی کندم چون سطح زبانم پایینه ، مطالب شما رو خوندم و با مشاورتون صحبت کردم ایشون فرمودن با روزی ۳ ساعت که از مهر شروع کنم میتونم دوره های آنلاین شمارو دو بار شرکت کنم ولی میخاستم آمادگی برای اون دوره ها پیدا کنم چون اسمش ۳ ساعت هست اما کارهای جانبیش بیشتر طول میکشه ( مثل نوشتن فلش کارت لغت) و اینکه استادی میخاستم که پایان ۳ ماه ( تیر تا مهر) چک بشم و در طی این مسیر تا مهر منو همراهی کنه .
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین هم راجع به منابعی که پیش از دوره شما مطالعه کنم و هم راجع به استاد راهنما… عذر میخام طولانی شد ، ممنون و موفق تر باشین .

  1. درود به شما

   مشاور ما با سابقه مستقیم 10 ساله در تدریس زبان انگلیسی و آیلتس به درستی بازه زمانی را 6 ماهه تعیین کرده اند. باید توجه داشته باشید کلا روزی 3 ساعت برای رسیدن به آیلتس زمان مناسبی نیست و ریسک شما بالا خواهد بود. حتی افراد شاغل هم روزانه تا 6 ساعت میتوانند زمان برای مطالعه آزاد کنند و اگر این زمان برای شما ازاد نیست بهتر هست اصلا دوره ای را استارت نزنید تا تایم شما آزاد شود.

   اگر اصرار به آغاز دوره هست و قرار نیست تغییری در برنامه شما اتفاق بیفتد و تایمی باز شود همونطور که به شما اعلام شده باید در دو دوره شرکت بفرمایید. بدلیل بسیاری از مشکلاتی که زبان آموزان با استفاده نادرست از منابع با اونها روبرو میشوند از تمامی زبان آموزان درخواست میکنیم پیش از استارت کلاس هیچ منبعی رو مطالعه نکنند اما میتونید از کتاب های زیر کار رو استارت بزنید:

   Select Readings
   Oxford Wordskillsintermediate

 111. سلام بنده ۱۶ ساله هستم ساکن یزد من چندی کلاسو ول کردم و در کلاس های گروهی یا عمومی میخوام ثبت نام کنم یکم وسواس و ایده ال گرایی جودمو گرفته و من بسیار علاقه مند به زبان های دیگر مث فرانسوی -المانی-عربی-هستم و با تمام وجود مشتاق یادگیریم اما به دلیل وجود برخی از مشکلات مالی و ضربه به من فقط میخواهم دوباره به اکادمی های مختلف سر بزنم و انگلیسی را از سر بگیرم شما بهترین روش یادگیری و البته گرفتن ایلتس و تافل رو چه \شنهاد میکنید درضمن دوستانی که تجربه دارند! پاسخ معتبر بدهند .

  1. درود

   اگر منظور شما دوره های حضوری در شهر یزد هست که بنده اطلاعی در این زمینه ندارم. باید تحقیق بفرمایید در این شهر بهترین آموزشگاه ها کدام هستنند و کدام آموزشگاه خروجی بهتر دارد. ضمنا میتوانید در دوره های آنلاین هم شرکت داشته باشید که هم ما و هم دیگر همکاران این دوره ها را ارائه میکنند.

   از شیوه تدریس و منابعی که آموزشگاه ها در شهر یزد به کار میگیرند بی اطلاع هستم و بنابراین امکان مقایسه وجود ندارد.

 112. سلام من دیپلم زبان دارم و ایلتس بالای ۸ میخام به نظرتون چه کلاسی با چند ماه و روزی چند ساعت میتونم به این نمره برسم.

  1. درود

   بدون شک فاصله زیادی وجود داره. اگر تایم شما آزاد باشه برای بین 7 تا 10 ساعت مطالعه میشه در 1 سال به این نمره رسید یا دست کم به 7 تا 7.5 چون ممکنه شخص به شخص متفاوت باشه.

   اگر وضعیت مالی شما خوب هست کلاس های خصوصی با استادی که خودش آیلتس داشته باشه و بچه های دوره های قبلی ایشون نمره آیلتس 6 تا 7 داشته باشند میتونه گزینه خوبی باشه.

   در غیر این صورت آموزشگاه هایی که انحصارا آیلتس کار میکنند گزینه بعدی هستند. از آموزشگاه ها بطور کل انتظار کیفیت بالا نداشته باشید. کیفیت متوسط رو به پایین خواهد بود و در نهایت تلاشی که میکنید و زجری که شما میکشید نتیجه خواهد داد.

  1. درود

   دوست گرامی تمامی انیمیشن های سایت ielts2.com با زیرنویس انگلیسی هستند. لطفا در صفحه ای که دانلود کردید پیام بدید تا توضیحات لازم به شما ارایه شود.

 113. استاد عزیز سلام
  تشکر میکنم بابت انتشار فایل صوتی .
  بنده 33 ساله هستم و قصد گرفتن ielts برای دوره تحصیلی دکترا برق ودر آینده مهاجرت را دارم.همان طور که فرمودید اکثر زبان آموزان سطح زبان خودشون رو دست کم میگیرن وبنده هم از این قاعده مستثنی نیستم (سطح زبانم ضعیف هست ولی متون تخصصی رشته ام را در حد متوسطی متوجه می شوم ). قصد یادگیری از سطح مبتدی و با کلاس های نیمه خصوصی را دارم علی رغم متاهل وشاغل بودن و پدر بودن شرایط خوبی رو برای مطالعه دارم البته انگیزه بالا ، بازه زمانی هم برایم تا دوسال مد نظر است (تا زمان ازمون جامع دکترا) مشکل بنده این هست که با توجه به اقامت در شهرستان ساری استاد خوبی را سراغ ندارم و سر در گم هستم که ایا از کلاسهای نیمه خصوصی آموزشگاههای معروف استفاده کنم یا در پی یافتن استاد خوب در شهر محل اقامت باشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و احیانا اگر در شهر نامبرده استاد مورد تاییدی سراغ دارید معرفی بفرمایید .استاد عزیز سلام
  تشکر میکنم بابت انتشار فایل صوتی .
  بنده 33 ساله هستم و قصد گرفتن ielts برای دوره تحصیلی دکترا برق ودر آینده مهاجرت را دارم.همان طور که فرمودید اکثر زبان آموزان سطح زبان خودشون رو دست کم میگیرن وبنده هم از این قاعده مستثنی نیستم (سطح زبانم ضعیف هست ولی متون تخصصی رشته ام را در حد متوسطی متوجه می شوم ). قصد یادگیری از سطح مبتدی و با کلاس های نیمه خصوصی را دارم علی رغم متاهل وشاغل بودن و پدر بودن شرایط خوبی رو برای مطالعه دارم البته انگیزه بالا ، بازه زمانی هم برایم تا دوسال مد نظر است (تا زمان ازمون جامع دکترا) مشکل بنده این هست که با توجه به اقامت در شهرستان ساری استاد خوبی را سراغ ندارم و سر در گم هستم که ایا از کلاسهای نیمه خصوصی آموزشگاههای معروف استفاده کنم یا در پی یافتن استاد خوب در شهر محل اقامت باشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و احیانا اگر در شهر نامبرده استاد مورد تاییدی سراغ دارید معرفی بفرمایید .

  1. درود به شما

   متاسفانه جایی یا کسی را خارج یا حتی داخل تهران سراغ ندارم

   اما اگر شما از کیفیت کلاس های حضوری رضایت ندارید میتونید کلاس های آنلاین خصوصی یا گروهی رو شرکت کنید.

   کلاسی که خود ما برگزار میکنیم شرایطش به این ترتیب هست:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   و شماره مشاور که به صورت کاملا حرفه ای راهنمایی میکنند این کلاس مناسب شما هست یا خیر: 09121355087

 114. سلام و خسته نباشيد
  من ايران زندگي نميكنم و قصد دارم ايلتس امتحان بدم ولي سطح زبانم خيلي بالا نيست البته همون حرفي كه خودتون ميدنين چون ديگران ميگن خوبه و من همه كارهامو خودم انجام ميدم متاهلم و بچم خيلي كوچيكه وقصد دارم ٢ سال ديگه اقدام كنم واسه دكترا يعني زمان دارم چطوري ميتونم كلاسهاي انلاين از راه دور با شما داشته باشم ؟و راهنمايي كنين چه كتابهايي رو شروع كنم مثلا كتاب basic tactis for listening رو گوش كردم كاملا متوجه ميشم من تقريبا شنيداريم خوبه چون تو محيط همه انگليسي صحبت ميكنن
  لطفا راهنماييم كنين وب سايت يا شماره اي كه بتونم با شما در ارتباط باشم و فعلا از چه كتابهايي شروع كنم؟

  1. درود به شما دوست گرامی

   اگر قصد شرکت در کلاس های ما رو دارید نباید با منابع کار کنید چون برای ما مهمه هست منابع به شیوه ا ی که خودمون مشخص میکنم تمرین و تمام بشوند.

   شرایط کلاس های ما رو میتونید اینجا بخونید و بشنوید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   و شماره مشاور که به صورت کاملا حرفه ای راهنمایی میکنند این کلاس مناسب شما هست یا خیر: 09121355087

 115. سلام.ببخشید من‌ برای‌مهاحرت باید آیلتس ۴.۵‌داشته باشم.خیلی نمره‌بالایی نیست.با توجه به اینکه‌سطح زبانم‌خیلی پایینه به نظرتون در چه مدت زمانی میشه به این‌نمره‌رسید؟و نکته دیگه اینکه‌شهر ما مدرس آیلتس خوبی نداره..چطور میتونم‌از خدمات موسسه‌شما استفاده‌کنم؟

  1. درود به شما

   اگر 6 ساعت در روز مطالعه داشته باشید 3 ماهه میتونید به این نمره برسید. دقت کنید در نهایت دوره های آیلتس و امتحان آیلتس به ضرر کسی هست که نمره پایین تری نیاز داره چون شما 70% چیزهایی که داوطب نمره 5 یا 5.5 باید بدونه رو نیاز دارید برای نمره 4.5

   شرایط کلاس های ما رو میتونید اینجا بخونید و بشنوید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   و شماره مشاور برای راهنمایی کاملا حرفه ای: 09121355087

 116. سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد محترم…
  من تمام وقتم آزاده تا ۵ ماه دیگه و در واقع باید تا آذرماه آیلتس ۷.۵ بگیرم…از نظر بودحه متاسفانه نمیتونم در هیچ کلاس یا دوره ای شرکت کنم…شرایط مالی خوبی ندارم و یک بورسیه برام اومده که نیاز به مدرک آیلتس دارم…در ضمن من قبلا حدود ۴ ترم زبان رفتم . سه ترم ترمیک و بعد رها کردم و بعدش یک ترم دوره پیش آبلتس رفتم که بخاطر اینکه با شرایط کاریم جور نبود رها کردم…استعداد و علاقه خوبی به یادگیری زبانهای خارجه دارم…آیا بنظرتون من میتونم تا ۵ ماه دیگه این نمره آیلتس رو بگیرم اونم بصورت خودخوان؟
  و اینم بگم من پشتکارم خیلی خوبه… و میتونم تا روزی ۱۴ ساعت بخونم
  ممنون میشم پاسخ بدید ….

  1. درود.

   من نمره بالای 6 را به صورت خودخوان منطقی و واقع گرایانه نمیبینم. در عمل شما مجبور خواهید بود برای شرکت چندین باره در آزمون بسیار بیشتر از کلاس های آیلتس هزینه کنید.

   د قت بفرمایید کسانی که 4 تا 6 بار در آزمون آیلتس شرکت کرده اند هم هرگز در آغاز کار تصور نمیکردند کار به این تعداد بکشد بنابراین هوشیارانه عمل بفرمایید.

   ضمنا هزینه کلاس های ما (برای مثال) فقط 1 میلیون تومان هست و بدون شک کلاس های ارزان دیگری هم وجود دارد بنابراین تاکید و پافشاری برعدم شرکت در کلاس نداشته باشید چون نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت به باور من.

   با آرزوی پیروزی برای شما

 117. با سلام
  من سطح زبان خیلی پایینی دارم و در شهرستان هم زندگی می کنم. الان شرایطی برام پیش امده که برای دکترا خارج کشور بورس بشم لطفا کمکم کنید چیکار کنم در ضمن بفرمایید از پایه شروع کنم چقرر طول می کشه مدرک بگیرم و چطور شروع کنم چون نمی تونم برای کلاس تهران بیام. لطفا حداکثر هزینه ها را هم بفرمایید و ایا اینکه تضمینی هست ردش شما جواب بدهد

  1. درود

   کلاس های ما به صورت آنلاین برگزار میشوند و نیازی به ساکن بودن در تهران برای بهره مند شدن از اونها نیست.

   برای آشنایی با این دوره ها لینک زیر را مطالعه بفرمایید و سپس با مشاور تماس بگیرید دقیق راهنماییتون میکنند: 09121355087

   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

 118. مهندس ابولقاسمی
  سلام خسته نباشید

  من چند روزیه که با وبسایتتون آشنا شدم .. خود بنده دانشجو سال سوم کارشناسی هستم و قبلا حدود ۴ سال و نیم کلاس زبان میرفتم ( از اول راهنمایی تا دوم دبیرستان) ولی خب تقریبا ۲ سال آخر کلاس زبان عملا هیچی به دانشم اضافه نشد و کاملا فرسایشی بود و بعد از اون هم. یک بار و یک ترم مجتمع فنی تهران (دو سال پیش) رفتم و سطح منو intermidiate گفتن ولی کلاسش اصلا سطح خوبی نداشت و دیگه ادامه ندادم..

  کتاب هایی که قبلا کار کردم.
  کل سری interchange و کل سری Parade و یک سری کتاب english result بود و ۲ سری هم کتاب Summit

  الان با یکسری مهارت های دست و پا شکسته مواجه هستم و صحبت کردن هم کاملا معمولیه ..

  بنابرشرایط الانم میخواستم هم مهارت هام رو ببرم بالا. چون برای مثال در خوندن مقاله به زبان اصلی و فهمیدنش وقت خیلی زیادی از من میگیره

  ویس هاتون رو هم گوش کردم البته

  میخواستم نظرتون رو بدونم که دقیقا چه برنامه ای مناسبمه

  البته بحث ۶ ساعت روزی که گفتید در حال حاضر شاید به سختی بتونم ۶ ساعت رو پر کنم

  1. درود به شما

   سطح فعلی شما برای استارت کلاس های آیلتس یا زبان انگلیسی سطح پیشرفته خوب هست ولی مهم تر از همه زمانی هست که باید خالی کنید. اگر آیلتس مد نظر شماست باید 6 ساعت رو آزاد کنید اگر زبان انگلیسی مد نظر شماست 4 تا 6 ساعت. هر چقدر تلاش بیشتری کنید نتیجه بهتری میگیرید!!!

   1. سلام به من پیشنهادادن اقدام کنم واسه کانادا دوره ۲ساله.زبانم خیلیییی سطحه پایینه.۷ماه وقت دادن واسه زبان.هزینش ۱۰تومن گفتن.نمیدونم میتونم تواین زمان آیلتس بخونموامتحان بدم؟!!خونه دارم .ارشد مدیریت.یه دختردارم

    1. درود

     اگر سطح شما خیلی پایین هست 7 ماه برای مثلا نمره 7 تنها در صورتی شدنی هست که شما تایم 100% آزد داشته باشید. در غیر اینصورت میتونه برای شما با خطر قبول نشدن همراه باشه.

 119. سلام به اوستاد گرامی اقا من اول دبیرستانم همئن 10 دارم میرم 11 و من توی دهم اسپیکینگ که معلم میگیرع از 8 شدم 2 و زبان از 12 نمرس اونم 3یا 4 شدم و من زبانو تجدید شدم چون معلمون هم سخت گیر بود ولی راهنمایی مشکل نداشتم و هیچ اموزشگاه زبانی هم نرفتم توی دو سه سالی که فقط دارم میتونم زبانمو خوب کنم و بتونم در خارج از کشور تحصیل کنم چون موقعیت ش رو دارم ولی زبانم خوب نیست

  1. درود

   فکر میکنم معلم خصوصی برای شما مناسب باشه اگر پول کافی دارید.

   اگر نه با یک آموزشگاه از سطح کاملا پایه باید استارت بزنید ولی اگر تلاش کنید به نتیجه میرسید شک نکنید. هر چقدر سطح شما بالاتر بره لذت بیشتری میبیرید و میتونید کم کم خودتون منابع بیشتری رو جدا از کلاس مطالعه کنید.

   در 2 سال امکانپذیر هست ولی ساده نیست.

 120. سلام،من۱۵سالمه و میخوام تو دو ماه زبان انگلیسی رو به طور کامل یاد بگیرم و بتونم آیلتس بگیرم.سطحممintermediateهست.به نظر شما روزی چند ساعت بخونم میتونم زبانو به طور کامل فولشم؟

  1. درود به شما

   بهترین کار استارت زدن کار با یک آموزشگاه خوب هست. تحقیق کنید در اطراف منزل شما چه آموزشگاه های خوبی وجود دارد و کار رو آغاز کنید. شیوه خودخوان کار نکنید چون زمان و انرژی شما رو به هدر میده.

 121. سلام و وقتتون بخیر….
  من باید تا شش ماه دیگه آیلتس ۷ بگیرم و خیلی زمانم محدوده و کلا وقتم آزاده و میتونم روزی ۱۶ ساعت وقت بذارم…امروز یکی دوبار با مشاورتون تماس گرفتم و تلفن رو برنداشتن… میخوام از دوره هاتون بدونم..هزینه ش و اینکه آیا مقدوره تو این زمان که بشه در شش ماه . منی که شاید الان بزرو بتونم بگم آیلتس ۴ میشم به سطح ۷ برسم …کارم خیلی فورس هست و عجله دارم …ممن.ن میشم هر چی سریعتر راهنماییم کنید…

  1. درود به شما

   مشاور ممکنه گاهی به اندازه ای سرشون شلوغ باشه که بعضی تماس ها رو نرسند جواب بدهند ولی موظف هستند تمامی شماره ها رو دوباره تماس بگیرند و ممکن هست شما در دسترس نبوده باشید. دوباره تماس بگیرید حتما پاسخگو خواهند بود.

   در مورد کلاس ها باید عرض کنم سطح کنونی شما هم بسیار با اهمیت هست. در یک دوره 3 ماهه میتونید نهابتا 1.5 تا 2 نمره افزایش رو توقع داشته باشید. ولی در 6 ماه میتونید از سطح پایه هم به نمره 6.5 تا 7 برسید مشروط به اینکه زمان مطالعه شما کافی باشه. بسیاری از بچه ها بعد از ماه اول به اندازه قبل مطالعه ندارند. باید ثابت قدم باشید ولی با تلاش زیاد هر چیزی ممکن هست به ویژه در کلاس های ما چون سرویس ها و توجه ویژه ای برای زبان آموزان سختکوش داریم.

 122. سلام
  من دانشجوی سال اخر مهندسی از شریفم و امسال قصد اپلای کردن دارم و تا اخر اذر باید ازمون ایلتس رو شرکت کنم و نمره حداقل 6.5 رو کسب کنم.
  سطح زبانم اصلا بالا نیست در حد کنکور و کتابای دانشگاه هستم.
  ولی خب باید قبل 4 ماه دیگه بتونم حداقل 6.5 رو کسب کنم، ممنون میشم به من راهنمایی بدید چون باید زودتر شروع کنم و خیلی نگرانم که نرسم.
  باتشکر

  1. درود به شما

   با توجه به تایم شما باید دوره های خصوصی یا دوره هاییکه به صورت فشرده هستند رو شرکت کنید.

   برای دوره های آنلاین ما میتونید با این شماره در تماس باشید: 09121355087

 123. سلام
  من 30 ساله و لیسانس مترجمی هستم و البته دانشجوی ارشد زبان هم (سال 91) بودم ولی بدلیل مشغله کاری استعفا دادم.حدود 5 سال بصورت کامل از زبان دور بودم و سه ماه پیش تعیین سطح در موسسه آفرینش دادم که سطحم رو upper intermediate گفتن و درحال حاضر هم همونجا کلاس میرم اما واقعیتش سطح کلاس و پیشرفت مطالب راضی کننده نیست برام و اینکه خیلی زمان میبره.البته من از لحاظ اسپیکینگ دچار ضعف زیادی هستم
  با توجه به اینکه کارمند هستم و نهایتا روزی 4 الی 5 ساعت فرصت خوندن دارم حدودا چقدر زمان میبره به نمره تمام مهارت ها 7 و لیسنینگ 8 برسم؟

  1. درود

   باید ببینید با چه سیستمی قصد رسیدن به این نمره ها رو دارید. خصوصی، آموزشگاهی یا خودخوان. بدون شک زمان متفاوت خواهد بود. ولی رویهمرفهته برای نمره 7 زمان روزانه 4 تا 5 ساعت کم هست.

 124. سلام من 1 سال و کمی بیشتر زبان کار میکنم آموزشگاه بریتیش کنسول میرفتم میخوام بدونم الان اگه از سطح A2 برم B1 به صورت خود آموز چقدر میتونه مفید باشه ؟
  البته میخوام بعد کلاس آیلتس رو توی یکی از دانشگاهای خارجی بردارم ولی میخوام وقتی ازم تست میگیرن نشون بده من سطحم B1 است.
  و از سطح B2 شروع کنم به خوندن.

 125. من فقط می خواستم از شما تشکر کنم،کلا من 1 درصد در دیدگاه ها شرکت می کنم و شغلمم مرتبط با اینترنت ولی واقعا شخص که فایل صوتی را ضبط کرده بود بسیار خوب و مسلط توضیح داد و به نظر من عملش خیرخواهانه بود.اجرش با خدا

 126. سلام من 20ساله هستم سال 98می خوام کنکور بدم ورشته دندان پزشکی بخونم وبعد از دوترم به انگلستان مهاجرت کنم زبان پایه ام بد نیست ولی به ایلتس7نیاز دارم بعد از کنکور 98می تونم اقدام کنم وتا 3ماه تمام وقتم ازاده ایا میشه تو این زمان ایلتس 7بگرم

 127. سلام استاد. من این ترم که تموم شد اولین ترمم تو اموزشگاه بود و تو تعیین سطح elementry 3 تشخیص دادن و ترم تموم شد. من 22 سالم هست. سوالم این هست که با روزی 2 ساعت مطالعه منظم و مرتب تا 6 سال دیگه میشه به نمره ایلتس 7 و یا 8 رسید؟
  برنامه من اینه (به جز مطالعه ی بخش های ضروری یعنی مطالعه ی کتاب های اموزشگاه:
  1.مطالعه روزانه ریدینگ و مطالب مرتبط 2. هر روز گوش دادن اهنگ های انگلیسی 3. تمرین اسپیکینگ (میزنم تو یوتیوب ielts band 7 و یه سری ویدیو هایی میاره که توش سوالات رو میپرسن و من میزنم ویدیو متوقف بشه و سعی میکنم من جواب سوالا رو بدم.) جدا از این سعی میکنم تو کلاس بیشتر اکتیو باشم. 4.هر روز گوش دادن یک سری مطالب انگلیسی (اوایل با هندزفری و بعد از یه مدت که راه افتادم کم کم لول صدا رو کم میکنم و بعد از یه مدت که حرفه ای شدم میخوام فقط فایل های با کیفیت پایین و محیط شلوغ گوش بدم تا بیشتر تقویت بشه.

  ممنون میشم راهنمایی کنید. این راهکار ها خوب هستن؟
  برای رایتینگ هم باید بگم خودم خیلی انگلیسی مینویسم رایتینگ خوب هست نسبتا.

  ممنونم از شما.

 128. سلام استاد خسته نباشید من دانش اموز سال دهم هستم واز وقتی که اومدم high هر ترم رو دوبار دارم میخونم و کتبی رو کم میارم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

 129. سلام استادمن از Race شروع کردم تو کانون و هیچ وقت نیوفتادم واز نظر دبیرام دانش اموز top هستم و هر روز یک ساعت و شاید هم بیش تر زبان میخونم واز اون جایی که تا به اینجا برسم خیلی زحمت کشیدم دلم نمیاد رها کنم ولی از ترم high دوبار خوندم تا پاس کنم و الان high2بودم افتادم و باید دوباره بخونم و کتبی کم میارم کلاسیام بالای ۸۵ و دانش اموز پایه دهم هستم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

 130. با سلام
  بنده ۳۳ ساله دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری هستم.از لحاظ سواد انگلیسی در سطح مبتدی می باشم وهم اکنون باتوجه این که شاغل و متاهل هم می باشم و زمانی برای رفتن به کلاس را ندارم می خواهم به صورت خود خوانی شروع به یادگیری زبان برای امتحان آیلتس و تافل بکنم
  از شما استاد گرامی خواهشمند است اینجانب را راهنمایی کرده و بفرمایید از کجا و کدام منابع را استفاده کنم تا هرچه سریعتر به نتیجه رسیده و کمترین هزینه در وقت خود با توجه به شرایط کنونی را داشته باشم.
  باتشکر

  1. درود.

   منابع رسیدن به آیلتس از سطح مقدماتی تا آیلتس 7 رو میتونید در 2 بخش زیر ببینید و به صورت خودخوان کار کنید.

   https://ielts2.com/منابع-پیش-آیلتس-pre-ielts/
   https://ielts2.com/فهرست-بهترین-منابع-آیلتس/

   در شیوه خودخوان شما هم مدرس هستید هم زبان آموز بنابراین با شیوه آزمون و خطا باید کار رو استارت بزنید و ادامه بدید.

 131. سلام استاد من در کانون درس میخوانم و الان ترم ad2 هستم و ترم بعد درسم تمام میشود..بعد از تمام شدن ترم های کانون باید به کلاس های ielts بروم.میخواستم بپرسم ترم های ielts چقدر طول میکشد؟؟

 132. سلام وقت تان بخیر من توضیحاتی درباره آیلتس و تافل می خواهم و دوست دارم در کلاس های زبان شرکت نمایم لطفا آموزشگاه های مناسب را معرفی کنید و من کلاس های متوسطه اول هفتم و هشتم کمی در حد الفبا ولغت و احوال پرسی بلدم چطور میشود به آنها بگوئیم کمی بلد هستیم

  1. درود

   ما از کارکرد آموزشگاه ها بی اطلاع هستیم ولی پیشنهاد میکنم از دوستانی که قبلا در آموزشگاه ها شرکت کردند و راضی بودند پرسش بفرمایید.

   همچنین بعضی گروه های آیلتس در تلگرام هستند که هزاران نفر در آن ها عضو هستند و این اعضا میتوانند به شما کمک کنند.
   از این صفحه میتوانید این گروه های تلگرامی را پیدا کنید:
   https://ielts2.com/بهترین-کانال-آموزش-آیلتس-در-تلگرام/

 133. سلام وقت بخیر
  من سربازم و تا فروردین طول میکشه و بعدش میخوام واسه ایلتس ثبت نام کنم ،تو این مدت میخوام یه کتاب بهم معرفی کنید که یه کم امادگی پیدا کنم .(من دیپلم تجربی دارم و چندباری کنکور دادم و زبانم هم بد نیست و برا تقویتش هم فیلم زبان اصلی هم زیاد میبینم ) حالا نمیدونم سطحم پایه است یا صفر ..
  من شهرستانم و برا کلاسها نمیتونم شرکت کنم ایا سطح کیفیت کلاسهای خصوصی با انلاین تفاوت داره ؟
  هزینش چقد میشه؟
  من از فروردین تا شهریور میتونم مدرک ایلتس 6-6/5 بگیرم ؟
  ممنون میشم پاسخ بدید ..

 134. سلام و خسته نباشید
  من یک سوال داشتم راجع به این که آیا speaking و listening در امتحان باید حتما به لحجه‌ی British باشد !؟

 135. سلام خسته نباشید
  من دانش اموز سال دهم الان هم دارم در اموزشگاه FCE می خونم می خام بدنو اول اینکه باید چی کار کنم تا به نمره 7 ایلتس برسم و از چه منابعی استفاده کنم؟

 136. سلام خسته نباشید من دانش اموز کلاس دهم هستم برای نمره ایلتس به 7 برسه چه قدر زمان نیاز داریم در ضمن زبانم خیلی پایه است

 137. سلام استاد
  من دانشجوی ترم یک ارشد هستم، و سطح زبانم هم در همون حد پایه هست. میخواستم بدونم برای گرفتن مدرک FCE اگر در اموزشگاه های زبان ثبت نام کنم و کلاس ها فشرده نباشه، چه مدت طول میکشه تا مدرک FCE رو بگیرم؟!

  1. درود

   متاسفانه با محتوای این آزمون آشنا نیستم و تدریس نکردم. در مورد آیلتس و تافل اگر پرسشی هست بفرمایید در خدمتتون هستم.

 138. سلام استاد من الان دارم تو اموزشگاه کتاب امریکن فایل استارتر می خونم چقدر طول می کشه که بتونم امتحان ایلتس بدم خیلی ممنون. very good.

  1. درود

   اگر به صورت ترمیک پیوسته کار کنید حدودا 6 ماه تا 1 سال طول میکشه به سطح پیشرفته برسید و بعد در یک دوره 4 تا 6 ماهه آیلتس میتونید به یک نمره خیلی خوب آیلتس برسید.

   البته اگر هدف شما مدرک آیلتس در زمان بسیار سریع هست نباید این مسیر رو طی کنید و باید با باز کردن تایم برای مطالعه در دوره های فشرده آیلتس از سطح پایه شرکت بفرمایید.

   مثل این دوره که خود ما برگزار میکنیم:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

 139. سلام ببخشید امروز رفتم تعیین سطح شدم گفتن سطح american english file 2هستی
  میخواستم بدونم این سطح چقدر با مدرک ایلتس فاصله داره ؟
  چقدر طول میکشه تا بتونم اماده ازمون ایلتس بشم
  ممنون میشم ازپاسخگیتون 💥

  1. درود

   بسته به اینکه چقدر تایم آزاد داشته باشید و چقدر بخواین فشرده کار کنید از 3 ماه تا چند سال با نمره 6 آیلتس فاصله دارید.

 140. سلام ببخشید من دیپلم هنری دارم ۱۹ سالمه و میخوام الان شروع کنم برا مهمانداری هواپیما میخوام..باید تافل بگیرم؟؟

  1. درود

   متاسفانه از مدرک مورد نیاز مهماندارهای هواپیما بی اطلاع هستم ولی خیلی بعید میدونم مدرک تافل نیاز داشته باشند چون سطح تسلط مهماندارها به زبان انگلیسی در پروازهای بین المللی اون چیزی که شاهد بودم در حد intermediate آموزشگاه هاست.

 141. سلام
  من دانشجوی حقوق هستم . برای مهاجرت نیاز به بالاترین سطح زبان دارم.
  زبانم در حد این هست که فیلمی رو تماشا میکنم بیشتر کلمات رو میفهمم ولی در صحبت کردن و جایگزای کلمات ضعیف هستم . و از ان جا که مشغله درسی دارم وقت کلاس رفتن رو ندارم
  از شما میخوام کمک کنید در این که بنده چه راهی رو برم ک در زمان کم بتونم به بهترین بازدهی برسم
  ممنونم
  یا حق

  1. درود

   البته هدفتون رو مشخص نکردید که آیا مدرک آیلتس یا تافل مد نظرتون هست یا زبان انگلیسی به طور کلی.

   در مجموع اگر به دنبال نتیجه گرفتن هستید باید در یک دوره شرکت کنید. اگر زمان برای شما مطرح نیست میتونید فهرست منابع پیش آیلتس رو تهیه کنید و مطالعه بفرمایید:
   https://ielts2.com/منابع-پیش-آیلتس-pre-ielts/

 142. با چه روشی بصورت خودخوان از سطحی که از مبتدی هم پایین تر هست در کوتاه ترین زمان ممکن آیلتس بگیرم برای اقامت نیاز دارم و مدرکم را خیلی سریع میخوام لطفا بگید هر مهارت را چطور تقویت کنم در شهر ما آموزشگاه زبان وجود نداره به تازگی وکالت قبول شدم و قصد اقامت گرفتن دارم

  1. درود

   بهترین راه دوره های فشرده آیلتس هستند و خوشبختانه دوره های زیادی هم به صورت آنلاین برگزار میشن که کیفیت بالایی دارند.
   یک نمونه از این دوره ها که خود ما برگزار میکنیم رو میتونید اینجا ببینید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   یا با مشاور تماس بگیرید و اطلاعات لازم رو دریافت کنید. 09121355087

 143. سلام. من مدرک دیپلم زبان دارم از اموزشگاه.میخواستم بدونم کلاس امادگی ایلتسم چقد طول میکشه؟

 144. سلام من میخوام مهماندار بشم اما سه سال دارم تا مدرسم تموم شه انگلسی تا ۸ ترم رفتم اما بعد ول کردم
  به نظر شما اگرتابستان ۹۸ شروع کنم میتونم مهمانداری برم

  1. درود

   گرچه من اطلاع دقیقی از این دوره ها ندارم ولی فکر نمیکنم غیر ممکن باشه. با یک دوره چند ماهه میتونید آماده بشید.

 145. سلام خدمت شما.من قصد مهاجرت به کانادا رو داذم و به ایلتس ۵ نیاز دارم زبان خوب نیست ایا میتوانم باروزی ۲ ساعت ۵یا ۶ ماهه ایلتس بگیرم؟

  1. درود

   دوره پیش آیلتس و مقدماتی رو میتونید با این مقدار مطالعه بگذرونید اما دوره های آیلتس خیلی جدی تر هستند و باید دست کم روزانه 6 ساعت مطالعه داشته باشید.

 146. سلام و خسته نباشید استاد
  برای کنکور زبان تخصصی اطلاع دارین چه منابعی به صورت خودخوان مناسبه؟
  باتشکر

 147. با سلام ، با توجه به اينكه بنده شهرستان هستم ، آيا شما كلاس آنلاين هم داريد و اگه داريد بنده چطور ميتونم ثبت نام كنم؟

 148. سلام من زبانم در حد صفر نیست ولی خیلی خوبم نیست آیا می تونم در دو سال نمره مورد نیاز برای تحصیل در کشور های دیگه رو بگیرم

  1. درود

   بسته به خیلی از عوامل جواب ممکن هست که مثبت باشه.

   تایم آزاد، مدرس، شیوه تدریس، مقدار مطاله واقعی شما، استعداد و عوامل دیگه.

 149. سلام
  من 23 سالمه و زبانم بیشتر Reading ام خوبه طوریه که تو زمینه علایق کامپیوتریم اکثر مقالات آموزش و پرسش و پاسخ ها و کامنت های کاربران در سایت های خارجی رو براحتی متوجه میشم.
  یکم Listening هم بلدم و در حدی که فقط کلیات قضیه رو بفهمم و نه جز به جز.
  اما Speaking و Writing ام تقریباً رو به صفره.
  البته دایره لغت نسبتاً خوبی از لحاظ نوشتن دارم ولی گرامر و جمله بندیم صفرم.
  با این تفاصیر خیلی علاقه دارم که انگلیسیم رو در حد مهاجرت به یه کشور خارجه خوب کنم اما متاسفانه آدم منزوی هستم (در حدی که تو کل عمرم یه رفیق هم نداشتم و الانم از دار دنیا فقط مادرمو دارم) و به خاطر همین انزوام اعتماد به نفسمم صفره و حتی اگه چیزی رو بلدم باشم میترسم بگم چه برسه به اینکه فکر کنم مثلاً مثل بلبل انگلیسی صحبت کنم.
  و متاسفانه از همه بدتر چندسالیه که به خاطر شرایط ایران و فقر مالی دچار افسردگی و ناامیدی از زندگی هم هستم و انگیزه ام خیلی خیلی کم شده.
  خواستم از شما به عنوان یه استاد مشاوره بخوام ببینم به نظرتون امیدی برای من هست؟ یا نه همون باید مثل همیشه منتظر مرگ و اتمام این زندگی خراب شدم تو ایران باشم؟
  از لحاظ مالی صفرم و برای مهاجرتم بیشتر روی شرکت در قرعه کشی بلیط لاتاری حساب باز کردم اما متاسفانه چون انگلیسیم فول نیست امید اینکارم ندارم.
  لطف میکنید اگه نظر این بنده حقیر و سر و پا تقصیر هم پاسخ بدید.
  پیشاپیش ممنون و خدا خیرتون بده.

  1. درود به شما دوست گرامی

   خوشبختانه با کمک اینترنت سایت هایی که منابع رایگان در دسترس قرار میدن به سادگی میتونید تقریبا رایگان تمامی منابع رو در اختیار داشته باشید و از این نظر هزینه زیادی نخواهید داشت.

   روش هایی برای تقویت مکالمه وجود داره که نیازمند صحبت با همکلاسی یا دوست(partner) نیست و شخصا همه تمرین ها رو انجام میدید و با تمرین روزانه مکالمه رو تقویت میکنید البته بدون شک نسب به کلاس زمان بیشتری لازم خواهید داشت.

   در آخر برنده شدن در لاتاری و انجام کارها نیازی به زبان انگلیسی نداره و دوره های زبان (گویا با تخفیف یا رایگان!) در آمریکا برگزار میشود.

   بنابراین بیشتر مساله تلاش هست و اون هم به صورت فردی و هزینه زیادی هم برای شما نخواهد داشت و اگر اهل تلاش باشید میتونید در این زمینه کاملا موفق باشید.

 150. سلام من زبانم زیاد خوب نیست و دست و پا شکسته تا کتاب four corners 2 را خوندم
  من برای تحصیل باید مهاجرت کنم و نیاز به مدرک ایلتس 6.5 دارم و روزی 4 ساعت میتونم مطالعه کنم
  بنظر شما چقدر طول میکشه ؟؟؟؟

  1. درود به شما

   روزی 4 ساعت برای آیلتس تایم مناسبی نیست. بنابراین به نظر من در خوشبینانه ترین حالت بالای 6 ما باید زمان بگذارید اگر منسجم باشید و استعداد یادگیری شما در زبان هم پایین نباشه.

   1. من کلاس دهم هستم به همین دلیل تا با مشکل کم بود وقت مواجه ام چون درسهای مدرسه هم هست اما من بعد از دیپلم قرار هست برم یعنی حدودا دو سال و نیم وقت دارم بنابراین نمیخوام فشرده باشه حالا بنظر شما در عرض دو سال با این تایم مطالعه و این سطح و از نظر استعدادی هم کم و بیش خوبم میتونم ؟؟؟

 151. درود و سپاس از شما به خاطر مطالب و اطلاعات گرانقدر
  بنده ترم 4 رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم .
  بنده تا اوایل دوران دبیرستان در سطح متوسط زبان در کلاس های ترمیک شرکت کرده بودم و رها کردم و متاسفانه تا به الان که 21 سال دارم دیگه هیچ نوع تمرین و مطالعه نداشتم
  با توجه 2 سالی که در دانشگاه حضور دارم متاسفانه نه تدریس مناسب رو شاهد بودم و نه فضای رقابتی و تحصیلی برای مکالمه و یادگیری و حتی این رو میتونم تایید کنم که از خیلی هم زبان آموزان عادی هم سطح اطلاعات شون از من بیشتر هست
  بنده به دلایل شغل تجارت وارد رشته زبان شدم در زمینه ترجمه متون گاها مشکلی نیست اما در زمینه مکالمه و رایتینگ های پیشرفته دچار مشکل شدم
  سوال بنده در نهایت این هست که آیا بنده در دوره های ایلتس به صورت خودخوان شروع بکنم و یا دوره های زبان تجارت به شکل ترمیک شرکت بکنم
  قبلا از پاسخگویی شما کمال تشکر دارم

  1. درود به شما دوست گرمی و سپاش ازتون

   برای رایتینگ و اسپیکینگ سریعترین و پر بازده ترین روش شرکت در دوره های فشرده با یک مدرس حرفه ای است که بر روی نمونه ویس ها و رایتینگ های شما فیدبک ارایه کند.
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   اما اگر شیوه خودخوان با مواد آموزشی داخل اینترنت رو ترجیح میدید و زمان و کیفیت آموزش برای شما اولویت نیست میتونید فهرست کتاب ها رو تهیه کنید و تمرین رو آغاز کنید:
   https://ielts2.com/فهرست-بهترین-منابع-آیلتس/

 152. سلام.من دانشجوی پزشکی هستم و قصد مهاجرت در آینده رو دارم.تا به حال کلاس های خاصی شرکت نکردم ولی تلاش زیادی در ترجمه مقالات داشتم.گرفتن این مدرک با نمره بالای ۷ چقدر زمان میبره؟

 153. باسلام و وقت بخیر.من فوق لیسانس اسیب شناسی ورزشی دارم و برای مهاجرت نیاز به ایلتس 6.5دارم.فیلم هم که نگاه میکنم خیلیش رو متوجه میشم ولی صحبت کردنم خوب نیست
  مطالعه زبانم روزی 4ساعته کلاس زبان هم میرم به نظر شما ظرف 6 ماه میتونم برسم به نمره 6.5؟با تشکر

  1. درود به شما دوست گرامی

   بسته به کیفیت کلاس و اینکه واقعا در راستای آیلتس باشه و مدرس کارشون رو درست بلد باشن و انجام بدن پاسخ میتونه مثبت یا منقی باشه. شما باید در نصف این دوره به نمره 5.5 تا 6 برسید و بعد 6.5 تا 7 رو هدف بگیرید.

 154. سلام من 20 سالمه و در سطح مبتدی زبان بلد هستم جهت بورسیه تو نروژ به نمره 50 تافل نیازمندم . سوالم اینه که چقدر زمان طول میشکه تا در این سطح اماده بشم مثلا با روزی 4 ساعت مطالعه ؟

 155. سلام
  من میخواستم بدون برای شروع زبان از صفر مطلق تا ایلتس8 چقدر زمان لازم داره؟
  وقت ازاد هم حدود 2_3ساعت دارم ولی محدودیت زمانی ندارم یعنی 5_6سال فرصت دارم
  یه سوال دیگه هم داشتم
  معلم زبانم(مدرس ایتلس هم هست)گفت اگه محدودیت زمانی نداری میتونی خودت بخونی با منبعی مثلbasic grammar in use ولی شما میگید خوداموز خوب نیست؟

 156. من به نمره ۷ آکادمیک ایلتس نیاز دارم.
  زبان من در حد بسیار پایه است. چندین دوره کلاس زبان رفتم . و فوق لیسانس زیست شناسی دارم. دبیر هستم و بعد از عید فرصتم برای مطالعه بیشتر خواهد شد.
  و فرصتم کوتاه است. ایا میتونم تا پایان تابستان نتیجه بگیرم

  1. درود به شما

   مهم ترین عامل تایم شما برای تمرین های روزانه هست. اگر تایم شما 6 ساعت یا بیشتر در کلاس های ما باشه این شانس رو دارید. اگر مد نظرتون بود میتونید با مشاور صحبت کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر: 09121355087

 157. عرض سلام و ادب
  بنده و همسرم قصد مهاجرت داریم و برای شغل خود بنده سطح زبان بسیار در ارتقا شغلی من تاثیر داره. یکی از مدرسانی که باهاشون کار کردیم میگفتن شما اول باید به سطح advance برسید و بعد در کلاسهای آیلتس شرکت کنید جالبه که با ما همون کتاب های ترمیک کلاس های زبان رو به صورت خصوصی کار میکردن. البته بیشتر از یک ماه ما ادامه ندادیم بعلت کند بودن سرعت تدریسشون. ما در شهری غیر از تهران (یزد) هستیم. ممنون میشم هم در زمینه روش صحیح برای ارتقا سطح زبان و هم معرفی یک استاد خوب (تو شهر یزد ) اگر معرف حضورتون هست، بتونید بهمون کمک کنید
  باتشکر، شاد باشید

  1. درود به شما

   در کلاس های غیر فشرده معمولا چنین نگاهی به مسیر رسیدن به مدرک آیلتس دارند. گرچه الزاما نباید این مسیر انقدر طولانی باشه.

   متاسفانه با مدرسانی که در این شهر فعال هستند آشنایی ندارم اما میتونید کلاس های آنلاین آیلتس یا حتی مقدماتی از سطح کاملا پایه رو به صورت آنلاین استارت بزنید. با مشاور صحبت بفرمایید راهنماییتون میکنند: 09121355087

 158. با سلام و خسته نباشید.
  استاد سطج vocabulary من پایینه چیکار میشه کرد براش؟ من خودخوان دارم مطالب رو میخونم فعلا. متاسفانه به همین دلیل هم باعث شده که سطحم تو همه ی موارد دیگه از جمله اسپیکینگ و رایتینگ بیاد پایین. جمله بندی بندی هام چون کلمات سطح پایین استفاده میکنم ساده به نظر میرسن. لطفا یه راه حل یا منابع معرفی کنین ممنون میشم. این مشکل vocab خیلی ازار دهنده شده و اعتماد به نفس رو ازم گرفته.

 159. با سلام خدمت شما
  بنده از نوشته ها و صحبت های شما خیلی استفاده کردم
  ولی متاسفانه در رشت ساکن هستم
  دوست داشتم اگر از همکاران خوب شما که نزدیک به متد شما در رشت فعالیت میکنند برام معرفی کنید تا هرچه زودتر آیلتس رو شروع کنم
  ممنون از لطف شما

  1. درود به شما

   البته کلاس های ما آنلاین هست و مکان شما تاثیری در شرکت در کلاس نخواهد داشت.

   متاسفانه از همکاران چه د رتهران چه در شهرهای دیگه بی اطلاع هستم اما پیشنهاد میکنم اگر هدف شما شرکت در کلاس در رشت هست در گروه های تلگرامی آیلتس یا زبان انگلیسی در این زمینه پرسش بفرمایید بدون شک دوستان راهنمایی میکنند.

   پیروز باشید.

 160. سلام وقت بخیر
  من قبلا چند ترم در اموزشگاه زبان گذروندم و بعد بخاطر کنکور و درسهام ولش کردم و حالا دوره خصوصی زبانمو با کتاب های headway شروع کردم میخواستم بدونم برای گرفتن نمره 6آیلتس بعد از این کتاب باید با چه کتابی ادامه بدم،و اینکه چقدر زمان لازم هست برای گرفتن این نمره بخصوص اگر بتونم تقریبا4_5ساعت بهش اختصاص بدم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

   1. سلام ممنون از پاسخ گوییتون ،نه منظورم کلاس خصوصی همراه استاد بود برای اون میخوام بدونم چطوری هست یعنی بعد از کتاب headways چه کتابی بهتره

 161. سلام،من تا چند ماه پیش کتاب تاچستون ۱رو تموم کردم،اما نمیدونم چقدر فاصله دارم تا ایلتس ۵،بنظرتون نمره ایلتسم حدودی چنده،و میحوام بصورت خود خوان بخونم لطفا چند کتاب بهم معرفی کنید تشکر

 162. سلام من مقطع کارشناسی هستم و هیچ گونه کلاسی نرفتم واقعا زبان انگلیسی من خیلی ضعیف هست حتی نمیتونم یک لغت انگلیسی را درست تلفظ کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید از چه منبعی وکتابی برای تقویت تلفظ درست انگلیسی استفاده کنم.

 163. با سلام در حال حاضر دانشجوي ارشد برق هستم و كارمند هستم و يك فرزند دارم بسيار نا اميد شدم از اينكه شرايط سختري دارم براي گرفتن نمره آيلتس ٦/٥ براي مهاجرت به كانادا البته ما تا پايان سال را براي خودم وقت تعيين كردم و حتما هم ميخواهم معلم خصوصي بگيرم و زبانم هم خيلي خوب نيست ميخواستم بدونم امكانش هست؟

  1. درود به شما

   بازه زمانی شما برای کلاس های فشرده مناسب هست کاملا اما باید سطح شما و به ویژه ضعف ها دقیق تر مشخص شود.

   همچنین کیفیت تدریس مدرس و منابع تعیین شده بسیار با اهمیت هست.

   برای دوره های خصوصی آنلاین ما در صورت تمایل فایل صوت داخل این صفحه را بشنوید:
   https://ielts2.com/کلاس-خصوصی-آیلتس-حضوری-و-آنلاین/

 164. سلام خسته نباشید، در روش خودخوان با ( کتاب های امریکن انگلیش فایل ) و با آموزش های ویدئویی به زبان فارسی با یک استاد خیلی خوب که من تا اینجا در طول چند ماه که اموزش های ویدئویی ایشونو نگاه کردم خیلی پیشرفت چشم گیری داشتم و همینطور میشه گفت این روش به طوری خصوصی هم هست و شاید بهتر از خصوصی چون هر قسمتی که متوجه نمیشیم میتونیم دوباره نگاه کنیم.در نتیجه با این روش که بنده گفتم نظروتون چیه و این راه میتونه منو منحرف کنه که نتونم در یادگیری موفق باشم؟
  ممنون میشم فراز و نشیب های این مدل خوندن رو برام یه خورده توضیخ بدین. که خدایی نکرده راه رو اشتباه انتخاب نکنم 🙂

  1. درود به شما

   اگر منظور شما آیلتس هست بهتر هست یک دوره فشرده بردارید که مدرس روی رایتینگ و اسپیکینگ به شما فیدبک بدن و بدونید مشکل های اصلی شما کجاست و بتونید برطرف کنید.

   اگر زبان انگلیسی به صورت کلی میخونید خیلی مساله خاصی نیست به ویژه اگر شیوه ای که انتخاب کردید تاثیر مشخصی بتونه داشته باشه مثلا در یک آزمون مشخص بتونید نمره بالاتری در 1 یا 2 مهارت برای مثال رایتینگ و اسپیکینگ پیدا کنید.

   تا زمانی که نتیجه روش قابل اندازه گیری یا اولویت نباشه برمیگرده به حس شما. اگر احساس خوبی دارید ادامه بدید و اگر نه دنبال شیوه دیگه ای باشید.

   1. ممنون از پاسخ عالی تون هدف اصلی ام ایلتس هست! اما این رو انتخاب کردم تا به حد پایه برونم زبانمو تا بتون در اون کلاس های فشرده ای که ارز کردید شرکت کنم. اره حس خوبی دارم و خیلی خوب در این روش مطالب رو درک میکنم چون قبلا من در کلاس های ترمیک شرکت کردم که هیچ تاثیری نداشت برام و همش بی خود بود. بنظرتون این چه تفاوتی ا داشتن معلم خصوصی داره؟ من دوستانی داشتم با وجود معلم خصوصی هم راضی نبودن از پیشرفتشون

    1. به نظر من شما دنبال “صراط مستقیم” هستید که در حوزه آموزش طرز فکر مناسبی نیست.

     برای هر کس شرایط متفاوت هست و راهی که برای شما شاید عالی باشه ممکنه برای دیگر بی تاثیر باشه.

     بسته به (1) تایم شما برای تمرین روزانه، (2)دانش و مهارت معلمی که با اون کار میکنید، (3)مهلتی که تا آزمون دارید، (4)پایه زبان شما، و (5) استعدادی که در هر یک از مهارت های 4 گانه آیلتس دارید ممکنه این روش برای شما خوب باشه یا نباشه.

     و تفاوت هاش رو شما که تجربه دارید برای دیگران باید بازگو کنید.

    2. بزرگوار
     بنده در تکمیل نظر استاد گرامی عرض کنم شما بهتره پیش از زبان انگلیسی روی زبان فارسی کار کنید تا به استاد نگید “ارز کردید…!!!”
     همچنین اینکه “عرض” درسته
     احساس کردم استاد معذب بودند و نخواستن این نکته رو مستقیم بهتون بگن
     البته صددرصد ناراحت میشین ولی مطمین باشید بهتر بود الان یاد می گرفتین نه اینکه بعدا کس دیگه ای مسخره تون کنه

 165. سلام..
  من تا حالا در هیچ کلاس زبانی شرکت نکردم من الان 14سال سن دارم و در رشته خلبانی درس خواهم خواند میخواستم بدانم چقدر طول میکشد که آیلتس6 را بگیرم

 166. سلام ببخشید من دوسال دیگه کنکور دارم اما دلم میخواد خارج تحصیل کنم به نظرشما من میتونم تا 2سال ایلتس 6 بگیرم؟یادیگه 5.5؟سطح زبانمم خوبه فقط تو اسپیکینگ یه کم مشکل دارم تورو خدا راهنماییم کنین ممنون میشم

 167. با عرض سلام به شما استاد عزیز.
  من 16 سالمه و سطحم تا کتاب Four Corners2 را خواندم،و listening, speaking,در حد خوب هست به طوری که وقتی فیلم های زبان انگلیسی میبینم تا حدودی میفهم و وقتی هم که میخوام صحبت کنم به راحتی منظورمو میرسونم .و همچنین وقت خوبی براش میزارم.
  حالا مخواستم بدونم چقدر طول میکشه نمره 7 ایلتس را بگیرم و یا در زبان انگلیسی حرفه ای و فول بشم؟؟؟

  1. درود به شما

   بسته به دوره ای که شرکت میکنید میتونه 6 ماه تا 1 سال طول بکشه شاید هم بیشتر.

   اگر روزانه 10 ساعت مطالعه داشته باشید 6 ماهه احتمالا میتونید ولی قطعی نیست.

 168. سلام خسته نباشید من دانش اموز رشته تجربی یازدهم هستم اما ب نظر خودم رتبه خوبی در کنکور نخواهم اورد اما الان کلاس زبان میرم(در سطح پایین) و میخواستم بدونم میشه از الان بخونم و حتی ۲ سال دیگه ب طور کامل و بعد کنکور زبان را بدم یا نه؟

 169. سلام وقت بخیر
  من کارشناسی ارشد پرستاری و ۲۷ سالمه قصد مهاجرت دارم ولی بدلیل نداشتن مدرک ایلتس خیلی پیشرفتی نداشتم،زبانم در زمان دبیرستان خوب بود ولی بعلت دوری از ان ونداشتن مطالعه الان بنظر خودم اصلا برای من خوب نیست و حدود ۶ماه کلاس خصوصی زبان میرم کتابهای امریکن انگلیش فایل میخونم کتابای خوبین ولی متاسفانه استاد خیلی حرفه ای ندارم چون تو شهر کوچک زندگی میکنم دسترسی ب کلاسای معتبر ندارم الان مهمترین مشکلم نداشتن اسپیکینگ خوبه چون اعتماد بنفسم خیلی پایین نمیتونم حرف بزنم بااینک خیلی وقتا تو ذهنم کاملا انگلیسی فکر یا حرف میزنم اما بیان خوبی ندارم میشه لطف منو راهنمایی کنید خیلی واقعا عذاب میکشم جون بزبان انگلیسی واقعا علاقه دارم این ضعف ندونستنش اذیتم میکنه؟ممنون از همراهیتون

 170. البته باید بگم که من میخوام ایلتس بگیرم خدا بخواد،و بدلیل شغلی که دارم همیشه یه روتین خاص برای خوندن زبان ندارم میخوام شما باتوجه بتجربه تون و احتمالا داشتم کیس های مشابه من ،بنده و راهنمایی کنید به هرطریقی که میتونید
  منتظر لطفتون هستم

 171. سلام استاد.
  من کارشناس ارشد مهندسی نفت دارم و وضعیت شغلی من به گونه ای هستش که در ماه ۱۴ روز سر کار هستم و ۱۴ روز خونه بیکار. اون ۱۴ روزی که سر کار هستم روزی ۱۲ ساعت کار سخت و مداوم دارم که شاید در بهترسن حالت۲ یا ۳ ساعت وقت آزاد بتونم داشته باشم. اون ۱۴ روز خونه هم کلا بیکارم.
  به نظر شما آیا میخونم یکساله به نمره ۷ آیلتس برسم؟
  پیشنهاد شما چی هستش؟؟
  باتشکر

 172. سلام اقای مهندس ابوالقاسمی. خسته نباشید. بنده منابع پیش ایلتس را به طور خودخوان مطالعه کرده و در حال حاضر مشغول مطالعه کتاب objective ielts intermediate هستم. به نظرتون کدام دوره انلاین برای من سودمند خواهد بود؟ ممنون از حسن توجهتان.

 173. سلام من حدود یکسال وقت دارم و سطح زبان متوسطی دارم هدفم هم نمره 7 ایلتس هست اگر بخوام تو دوره های انلاین شرکت کنم کدوم دوره باید شرکت کنم ؟

 174. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر از سایت خوبتون
  من لیسانس مکانیک از دانشگاه تهران جنوب هستم
  تجربه شخصی من توی درس این بوده که هر وقت به کلاسی رفتم توی اون کلاس هیچی یاد نگرفتم از زمان بعد از راهنمایی تا الان یعنی کلاس زبان رفتم هیچی یاد نگرفتم کلاس ریاضی برای کنکور رفتم هیچی یاد نگرفتم و بقیه کلاسا و فقط تاکید میکنم فقط زمانی موفق شدم یه آزمونی رو قبول بشم که خودم نشستم خوندم البته با داشتن یه پشتبان و آزمون هفتگی
  میخواستم بپرسم که شما تواین زمینه میتونید خدمات بدید مثلا من بیام شرایطم رو براتون بگم که مثلا میتونم چند ساعت در روز درس بخونم و شما برای من برنامه ریزی کنید که اینجوری بخون و این کتابها یا فیلمها رو بخون و هفته ای یا دوهفته یه بار یه کلاس داشته باشیم که ببینید من دارم چیکار میکنم تا از مسیر خارج نشم
  اگه حرفهام گویا بود ممنون میشم جواب من رو بدید
  با تشکر

  1. درود حال شما

   نه متاسفانه این سرویس رو نداریم به این دلیل که باور ما این هست که بجز برنامه ریزی، آموزش و پایش و بررسی پیشرفت هم کاملا ضروری هستند. با توجه به این موارد فقط شرکت در یک دوره آیلتس میتواند برای شما سودمند باشد.

 175. سلام من یه سال پیش تافل دادم که 77 شدم. والان دوباره میخوام هم gre بدم هم تافل یا ایلتس. نمیدونم برا تافل بخونم بهتره یا آیلتس. نت برداریم خوب نیست. اسپکینکم متوسطه. سرعت تایپم پایینه. و کلا نمیخوام تکنیک کار کنم میخوام سطح زبانم را هم بکشم بالا تو سطح ادونس. حالا 2 تا سوال دارم اگه روزی 4 یا 5 ساعت وقت بذارم و شش ماه وقت ( فقط برای زبان نه gre)1
  1- تافل بدم بهتره یا ایلتس؟ نمره بالای 100 میخوام یا 7 یا 7/5 آیلتس
  2کلاس تافل هم دارین؟

 176. سلام.وقت بخیر.مرسی بابت سایت خوبتون و پاسخگویی شما استاد عزیز.من تقریبا دو سال وقت دارم برای گرفتن ایلتس.تقریبا تمام صفحات سایت رو هم دیدم و منابعی رو که معرفی کردید.و من الان دارم از ielts speaking and actual tests استفاده می کنم.یه جورایی دارم حفظ میکنم ساختارهارو و البته حس بدی هم نسبت به استفاده از اون ندارم.البته در کنارش از tactics for lestening هم استفاده میکنم و از اون 300 فایل صوتی که شما در سایت قرار دادید.برای رایتینگ هم از longman academic writing series استفاده میکنم.میخاو تا یکسال و نیم اینطوری پیش برم و بعد در شش ماه اخر از کلاس ها استفاده کنم.ایا این منابع و نحوه استفاده از اون ها مورد تایید شما هست؟با تشکر

  1. درود و سپاس از شما

   ببینید بد نیست ولی اینکه شما رو به چه نمره ای از ایلتس میرسونه رو نمیشه تضمین کرد. میتونید به عنوان یک مقدمه بهش نگاه کنید و بعد با شرکت در یک کلاس به مطالعتون جهت بدید و بتونید براورد دقیق تری داشته باشید زیر نظر یک مدرس.

 177. با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده دانشجوی ارشد هستم و زبان رو در حد واحد های دانشگاهی دنبال کردم و مقداری هم کتاب های زبان اصلی رشته ام رو مطالعه کردم. در کل سطح زبان ضعیفی دارم.
  و حدود پنج الی شیش ماه وقت دارم تا نمره هفت کل در ایلتس و ۶/۵ در هریک از بخش ها رو کسب کنم.
  به نظر شما باید چه کاری انجام دهم ؟؟
  و یه سوال دیگه اینکه
  باتوجه به سطح زبان بنده و فرصت باقی مانده، کسب نمره ۱۰۰ در تافل میتونه سخت تر باشه یا ۷ در ایلتس؟
  ممنون از پاسخگوییتون

 178. سلام اقای ابوالقاسمی. وقت بخیر. من الان ۶ ماهه سایت شمارو دنبال میکنم واقعا عالیه. استاد یه سوال داشتم. اگه من ۶ ماه بزارم و تو کلاس شما شرکت کنم و روزی ۸ ساعت بزارم امکان رسیدن من به نمره ۷ یا ۶.۵ هست‌؟

  1. درود و سپاس از شما

   به احتمال 99% میتونید به این نمره ها برسید مگر پایه زبان شما خیلی ضعیف باشه یا دیرآموز باشید. در اون صورت بکم بیشتر طول میکشه اما هرگز غیر ممکن نیست.

   1. سلام، وقت شریفتون بخیر، ممنون میشم بنده رو راهنمای بفرمایید، برای گرفتن مدرک آیلتس برای شروع سطح مبتدی از چه کتاب های باید استفاده کنم

 179. سلام آقای ابولقاسمی وقتتون بخیر
  بنده دانشجوی ارشد هستم و یک سال و نیم هست کلاسهای عمومی زبان رو شرکت میکنم که الان سطح upper intermediate هستم. ترم بعد دانشگاه رو میخوام مرخصی بگیرم که با سه ماه تابستان میشه 6 ماه. سوالم اینه که آیا تو این 6 ماه(از فروردین 99 تا مهر ) میتونم بصورت خود آموز بخونم و نمره بالای 7 بگیرم؟ تقریبا میتونم حداقل 6 ساعت در روز وقت بزارم براش
  البته کلاسهای عمومی آیلتس رو هم میتونم شرکت کنم. فقط سوالم در رابطه با این 6 ماه هست که آیا میشه یا خیر
  بسیار ممنون از راهنماییتون

  1. درود.

   من شیوه خودآموز رو قبول ندارم و اصلا توصیه نمیکنم اما با یک کلاس خوب که تدریس درست و تصحیح رایتینگ داشته باشه میتونید امیدوار باشید اما بازم 100% نیست و ممکنه به نتیجه نرسید بنابراین اجازه ندید عدد 6 ماه شما رو گول بزنه پروژه سنگینی هست و خیلی وقت ها تدریس هایی که انجام میشه شما رو دور خودتون میچرخونه و به هدف نمیرسونه.

   1. بسیار ممنون
    آقای ابولقاسمی میشه لطف کنید در حد یکی دو خط بابت 4 مهارت زبان یه راهنمایی بفرمایید؟
    الان خیلی سردرگم هستم و نمیخوام این ماه هایی که به زبان میخوام اختصاص بدم الکی هدر بره
    میخوام نهایت استفاده رو ببرم
    ممنون میشم

 180. سلام و درود
  من دانشجوی ترم ۲ پرستاری هستم برای شرکت در آزمون لیسانس پزشکی نیاز به نمره ۷ آیلس دارم .تاحالا هم هیچ کلاس زبانی نرفتم وفقط در سطح مدرسع و دروس دانشگاهی زبان رو دنبال کردم وحدود ۲سال برای این مدرک وقت دارم به نظر شما کدوم یک از دوره ها بیشتر کمک کننده است ؟

  1. درود.

   باید تعیین سطح بدید ببینید دوره مقدماتی برای شما مناسب تر هست یا دوره آیلتس. و بعد هر چه سریعتر شرکت بفرمایید چون 2 سال تایم خیلی بلندی نیست.

 181. ضمن عرض سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بابت وویس بالا و توضیحات کاملتون تشکر کنم. واقعا ممنون

 182. با عرض سلام خدمت شما بنده برای تحصیل در خارج از ایران نیاز به نمره ۶ دارم و اینکه زبانم در حد مدرسه است حداکثر یکسالم بیشتر تایم ندارم میخواستم بدونم پیشنهاد شما برای بنده چی هست؟

  1. درود

   مطمئن ترین راه بدون شک شرکت در دوره های آیلتس یا پیش آیلتس + آیلتس هست.

   اگر علاقمند به دوره های آنلاین ما هستید میتونید با مشاور در تماس باشید: 09121355087

   اگر شیوه خودخوان میخواین کار کنید که البته خطر نرسیدن به نمره در این بازه زمانی وجود داره، میتونید فهرست منابع خودخوان رو ببینید:
   https://ielts2.com/فهرست-بهترین-منابع-آیلتس/

 183. سلام، امکان شرکت در کلاس برای کارمندان چگونه است، چطوری می تونم در بیش از هشت ماه آیتلس شش و نیم بگیرم در صورتی که کار می کنم،و فرصت زیادی ندارم، چهارساعت در روز و به صورت آنلاین هم نت اینجا ضعیفه،بسته ی آموزشی دارید آنلاین نباشه.راه حلتون چیه

 184. سلام.من سطح زبانم متوسط هستش اما لیسنینگ واسپیکینکم عالی هستش به طوری که متوجه پادکست های پیشرفته میشم هم فیلم هارو تا حد زیادی متوجه میشم مهارت خوندن و نوشتنم هم در سطح خودم خوبه و تمام ریدینگ های مربوط به سطح خودم رو هم متوجه میشم میخواستم ببینم ببینم میتونم برای آیلتس ۷یا ۷/۵اقدام کنم؟؟؟؟زمان هم فقط۲سال دارم ممنون

  1. درود به شما به نظر میرسه که بتونید استارت بزنید.

   لطفا با مشاور صحبت کنید اگر قصد شرکت در کلاس ها رو دارید: 09121355087

   اگر قصد مطالعه به صورت خودخوان دارید در گروه تلگرام همراه ما باشید: @ielts2group

 185. سلام ببخشید من یک دانش آموز هستم پایه نهم و میخوام بعد از کنکور برم انگلیس اما نمیدونم باید چطور شروع کنم که بتونم یک ساله تموم کنم هزینه ها هم خیلی بالاس برای همین مبخوام زود ازمون بدم همین منابعی که گفتین رو بخونم کافیه

 186. سلام بنده سطحم در حد دییرستان در پنج ماه میشه با روزی دو ساعت تمرین و کلاس ایلتس ۶ گرفت

 187. عرض سلام و ادب و احترام
  یه سوال داشتم ازتون
  من بنا بر شرایط خاصی که دارم می خوام حداکثر ظرف شش ماه مدرک آیلتسمو بگیرم
  سطح زبانم به طور کلی pre-intermediate هست به نظرتون می تونم ظرف این مدت کوتاه نمره 6 رو بیارم تو آزمون؟
  ممنون میشم زودتر راهنماییم کنین

  1. درود.

   با کلاس های فشرده و تلاش فراوان شدنی هست.

   میتونید با مشاور کلاس های ما در این زمینه صحبت بفرمایید: 09121355087

 188. سلام و عرض ادب
  بزرگوار ممنون از توضیحات کامل شما
  جسارتا من قبل از عید نوروز 99 امتحان دادم با نمرات زیر
  listening: 5.5, speaking: 6.5,reading: 6, writing:6
  میخوام به نمره overall هفت برسم یک مشاوره با شما چطوری می توانم داشته باشم
  لطفا راهنمایی بفرمایید در این بازار مکاره که همه فکر جیب مبارک اند
  ممنون از لطف شما

  1. درود.

   ما مشاوره جداگانه بدون کلاس نداریم اما منابع به صورت رایگان در دسترس هست میتونیدمطالعه کنید و استارت بزنید.
   با توجه به نمره هایی که دارید مشخص هست که آشنایی کامل با آیلتس دارید و برای رسیدن به نمره بالاتر مثلا در مهارت های اسپیکینگ و رایتینگ میتونید کلاس شرکت کنید و دو مهارت دیگر رو با تمرین و تست زدن به نمره های بالاتر برسید. اگر هم اصلا قصد شرکت در هیچ کلاسی رو ندارید به تمرین ادامه بدید و بعد آزمون بدید ببینید آیا تاثیرگذار بوده یا خیر.

   فهرست منابع آیلتس خودآموز به همراه فایل صوتی توضیحات:
   https://ielts2.com/فهرست-بهترین-منابع-آیلتس/

 189. سلام، من ۱۶ سالمه و رشته طراحی دوخت میخونم خواستم بپرسم برایه دانشگاه کشور ترکیه حتما نیاز به مدرک آیلتس دارم یا زبان ترکی کافیه؟؟

 190. سلام استاد من حدود ۷ ماه وقت دارم و وقتم ازاد هستش سطح زبان متوسط میتونم با استاد خصوصی و مطالعه ۵ الی ۶ ساعت روزانه نمره ۶ ایلتس بگیرم؟

  1. درود

   الزامی به استاد خصوصی نیست و حتی میتونم بگم تا حدودی خطرناک هست چون اگر به کارشون وارد نباشند تایم زیادی رو از بین میبرند. اما پاسخ مثبت هست و اگر همه چیز درست پیش بره میتونید به هدف برسید و حتی نمره بالاتر اما اگر همه چیز درست انجام بشه.

 191. با سلام روزتون بخیر ببخشید من الان ترم اول مقطع کارشناسی هستم
  هدفم اینه که تا پایان کارشناسیم آیلتسمو به سطح 8 برسونم چون واقعا بهش نیاز دارم
  البته سطح ضعیفی هم دارم . بنظرتون تو این بازه زمانی میتوان به این سطح رسید؟؟

  1. درود. اگر کارشناسی رو 4 سال در نظر بگیریم شدنی هست ولی تلاش بسیار زیادی میخواد. برای مثال روزانه 5 ساعت که بعید هست کسی در این دوره بتونه اینقدر زمان خالی کنه. اگر بتونید و با روش درست جلو برید ممکن هست ولی تعداد بسیار بسیار کمی عملا ممکنه بهش برسند.

 192. سلام روزتون بخیر
  من سطح ابتدایی زبان هستم البته نه اینکه زبان نخونده باشم چند سال پیش کتاب های اینترچنج رو خوندم اما وقفه افتاده و از بادم رفته بنظرتون با معلم خصوصی در چند ماه و روزی چند ساعت میتونم نمره ۶بگیرم
  ممنونم از پاسخگویتون

 193. سلام خسته نباشید من الان کتاب اینگلیش فایل 1هستم میخواستم بپرسم چقدر طول میکشه آیلتس بگیرم اول دبیرستان هم هستم

 194. سلام ببخشید من ۱۴ سالمه و کتاب family and friends 4 هستم هر کتاب ۳ ماه طول میکشد من حدود چند سال دیگه باید بخونم تا تافل بگیرم

  1. درود. برای نمره 80 تافل حدودا یک تا 3 سال میتونید زمان در نظر بگیرید بسته به زمانی که برای مطالعه میخواین بگذارید و کلاس که برای مثال فشرده هست یا خیر.

    1. و میخوان کتاب رو به بیگ انگلیش تغییر بدن و بعد کتاب بیگ انگلیش به کتاب تاچ استون تغییر بدن به نظر شما تاچ استون ۶ در حد تافل هست

 195. سلام ببخشید من 14 سالمع وچند سال پیش چند ترم زبان رفتم ولی ول کردم ومیخام برای دانشگاه به ترکیه برم چقدر طول میکشع آیلتس یا تافل بگیرم؟

 196. سلام
  خیلی خیلی دمتون گرم
  این فایل صوتی دقیقا شرایط من رو بازگو کرد و خیلی به کمک من رسید و به جرآت بگم ی مسیر کامل تاریک رو برام روشن کرد و تاحدود زیادی فهمیدم که الان جایگاه من کجاست و اصلا چی میخوام
  واقعا دمتون گرم …

   1. سلام ببخشید من تا اول دبیرستان درس خواندم و دیگه ادامه ندارم اگر بخوام کلاس زبان برم فشرده بخونم برای ttcگرفتن حتما باید سطح تحصیلات داشته باشم یا دانشگاه رفته باشم ؟؟

    1. درود

     برای TTC معمولا نیاز هست که یا دوره کامل ترمیک زبان انگلیسی رو در همون آموزشگاه تموم کرده باشید یا مدرک آیلتس نمره بالا مثلا نمره 7 داشته باشید. البته همون طور که اشاره کردید بعضی آموزشگاه ها قانونشون این هست که شما حتما رشته تصحیلیتون زبان انگلیسی بوده باشه.

     قوانین متفاوت هست.

 197. سلام. من کلاس نهمم و از کلاس دوم دارم میرم کلاس زبان , و الان در مقطع پری ایلتس تحصیل میکنم و حدودا یک سال دیگه تحصیلم تموم میشه و اماده میشم برای ازمون ایلتس اینترنشنال و معلمی زبان!
  طبق گفته های سایت شما من توی سه سال میتونستم ایلتس بگیرم . الان ایا من این هفت سال رو هدر دادم و یا بین اموزشی که من دیدم و اموزشی که سایت شما میده فرقی وجود داره؟

  1. درود

   نه دوست من شما اگر 1 دقیقه از زندگیت رو صرف آموختن چیزی کردی مطمئن باشد هدر نرفته و در راستای تکامل شما تاثیر خودش رو گذاشته.

   دقت بفرمایید آیلتس بر پایه یک نمره تعیین میشه. اون سالهایی که شما به آموختن زبان انگلیسی سرگرم بودید به رسیدن شما به نمره بالاتر از حد معمول کمک میکنه. برای مثال نمره 8 که بدون شک برای کسی که یک بازه زمانی مثلا 2 ساله رو در نظر داره عملا غیر ممکن هست.

   پیروز باشید

 198. سلام استاد
  ضمن تشکر از توضیحات خوبتون در فایل صوتی
  من آزمون تعیین تعداد کلمات رو شرکت کردم (دو مرتبه) عددهایی حدود 4000 لغت رو بهم نشون داد. (یکبار پایین تر و یکبار بالاتر)
  مدت زیادی هست زبان کار نکردم، مگر امور روزمره در اینترنت و کار و گاهی فیلم
  قبلا دوره مکالمه رو در آموزگاه گذراندم حدود سال 88 تمام شد.
  کارشناسی ارشد هستم.
  متاهل و مشغول به کار
  می تونم هر روز از ساعت حدود 5 بعد از ظهر وقت بذارم.
  هدفم آیلتس 6 یا 6.5 یا بالاتر هست.
  در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
  1. کدام روش رو پیشنهاد می دین؟
  2. روزانه چند ساعت باید بهش اختصاص بدم؟
  3. چقدر زمان نیاز هست تا به این سطح زبان برسم؟
  ممنون از وقتی که برای پاسخگویی میذارید.

  1. درود.

   پیشنهاد من به شما شرکت در دوره های مقدماتی و بعد آیلتس هست که کمترین اتلاف زمان رو داشته باشید: https://ielts2.com/دوره-آنلاین-آموزش-زبان-انگلیسی-مقدمات/

   خارج از این کلاس ها بازده چندانی رو شاهد نخواهید بود و فرقی نداره با چه کتاب هایی کار کنید. گرچه فهرست کتاب های خودخوان رو میتونید در گروه تلگرام ما درخواست بفرمایید: @ielts2group

 199. سلام..لطف میکنید جواب من رو بدید.من ترم ۱ کارشناسی ام و میخوام به مدت ۳ سال خودمو برای آزمون تافل آماده کنم …به نظرتون زمان کمی هست؟؟؟تا به نمره ای بالای ۸۰ برسم؟؟چون دیدم توی کامنتای پایین گفتین غیر ممکنه ..میتونم‌بپرسم باید تو این سه سال چه کاری انجام بدم؟؟تا به نمره بالای ۸۰ یا حتی ۹۰ تافل برسم؟؟حتی اگه صفر باشم الان….

  1. درود

   فایل صوتی که بالای این صفحه قرار داده شده در همین زمینه هست. لطفا بشنوید.
   من جایی نگفتم نمره بالای 80 در 3 سال غیر ممکن هست حتما اشتباه دیدید.
   شما ممکن هست در 6 ماه هم به این نمره بتونید برسید البته با پایه زبان نسبتا مناسب و تلاش زیاد و البته یک دوره آموزشی خوب.
   اگر الان سطح زبان شما خیلی ضعیف باشه در حدی که حروف الفبا رو هم بلد نباشید حدود 2 سال احتمالا باید براش زمان بگذارید که معمولا سطح زبان افرادی که تحصیلات دانشگاهی دارند بالاتر از این میزان هست.

 200. سلام از توضیحاتتون متشکرم .
  من ۱۷ سالمه و زبانم در حد مبتدی هستش میخام بدونم ک به مدت یه سال میتونم تافل بگیرم و نمره تافلم چقدر میشه؟ یادگیریم در زبان خیلی بالاس و علاقه زیادی به زبان دارم در کلاس هم همیشه ۲۰ میگیرم و تست هم کار کردم و برنامه های کمک اموزشی هم دارم .
  و سوال دیگ اینکه آیلتس بهتره یا تافل و فرق بین این دو چیه و مدرک کدوم یکیشون معتبر تره ؟؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید استاد 🙂