از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

12114بازدید

از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟
4.5 (90.79%) 63 votes

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است ؟

رسیدن از سطح کاملا مقدماتی یا اولیه زبان انگلیسی یا به اصطلاح برخی زبان آموزان سطح “صفر” که به آن Absolute Beginner گفته میشود تا سطح نمره قابل قبول و مناسبی از آزمون های آیلتس یا تافل برای مثال به ترتیب نمره های 6 و 80 راه چندان کوتاهی نیست! با اینهمه بسیای از زبان آموزان مایلند بدانند این مسیر چقدر به طول می انجامد و اگر بخواهند چنین مدرک هایی را بدست بیاورند چند ماه یا سال پیش از آن باید خواندن زبان را آغاز نمایند.

برخی بر این باور هستند که از سطح مبتدی تا رسیدن به سطح لازم برای شرکت در کلاس های آیلتس و تافل چندین سال زمان لازم است و خود این کلاس ها تا نمره 6 یا 7 آیلتس(80 تا 100 تافل) 1 تا 2 سال زمان لازم خواهد داشت درصورتیکه چنین دیدگاهی نادرست است و کل زمان لازم ممکن است بیش از 3 ماه نباشد! در این صفحه و فایل صوتی زیر کوشش کرده ایم با توجه به تجربه های چندین ساله و عملی و بنا به وظیفه خود این موضوع را برای علاقمندان گرامی روشن نماییم.

.

توضیحات مهندس ابوالقاسمی با نمره آیلتس 8 و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس در این زمینه: 

.

دانلود این فایل صوتی در صورت مشکل در پخش.

.

دوره آنلاین آیلتس مهندس ابوالقاسمی از سطح پایه

.

فهرست بهترین منابع آیلتس + توضیحات صوتی مدرس

.

معرفی منابع پیش آیلتس Pre IELTS

.

دانلود بهترین دیکشنری انگلیسی به فارسی (ویندوز/اندروید)

.

معرفی و دانلود بهترین برنامه های اندروید 2018

.

دانلود 55 شاهکار سینمایی زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی

.

دانلود زیباترین آهنگ های انگلیسی به همراه متن

.

از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

این نوشته در یک سال گذشته بیش از 20 هزار بازدید داشته و به رتبه نخست گوگول و یکی از پربازدید ترین نوشته های سایت ielts2.com تبدیل شده. پس از 1 سال نسخه ای تازه با اطلاعات دقیق تر و روشن تر را پیشکش علاقمندان گرامی مینماییم:

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟

رویهمرفته زبان آموزان به 3 شیوه کلی خود را آماده کرده و مدرک آیلتس/تافل را بدست می آورند که به ترتیب بازه زمانی(سریع ترین به کند ترین) به بررسی آن ها میپردازیم:

1. روش کلاس ها و تدریس خصوصی با استاد حرفه ای(3 تا 6 ماه)

کلاس های خصوصی با مدرس حرفه ای(دارای مدرک آیلتس و پیشینه دست کم 3 ساله تدریس) میتواند شما را از سطح پایه در کمتر از 5 ماه به مدرک آیلتس یا تافل قابل قبول حدود نمره 6 تا 7 آیلتس و 80 تا 95 تافل برساند. سطح پایه به معنای اطلاعات عمومی شما از زبان انگلیسی از دوران دانشگاه یا کلاس های زبان آموزشگاهی از قبل هست که آن ها را ماه ها یا سال ها پیش رها کرده اید. اگر تحصیلات دانشگاهی ندارید و هرگز قبل از این در هیچ آموزشگاهی زبان نخوانده اید و هیچ تماسی هم با زبان انگلیسی به هیچ شکلی نداشته اید(که البته کمتر متقاضی آیلتس/تافل این شرایط را دارد)، باید دست کم 2 ماه دیگر به عدد بالا اضافه کنید.
گرچه برخی ادعای رسیدن به مدرک آیلتس در کمتر از 6 ماه را کاملا رد میکنند، این ادعا کاملا واقعی است و علاقمندانی که بدنبال رسیدن به نمره های مناسبی از آیلتس یا تافل هستند و سطح آنها کاملا ابتدایی و پایه است میتوانند به سادگی با شرکت در کلاس های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی چنین دوره هایی را تجربه نمایند.
کارنامه زبان آموزان دوره های پیشین ما به روشنی نشان دهنده واقعی بودن چنین ادعایی هست.

2. از سطح مبتدی تا آیلتس/تافل با شیوه آموزشگاهی (1 تا 2 سال)

زمانی که صحبت از بازه زمانی 1 تا 2 ساله برای رسیدن به نمره 6 تا 7 آیلتس یا 80 تا 95 تافل در سیستم آموزشگاهی و موسسات آیلتس میشود برخی گمان میکنند مدرسان خصوصی برای “بازار گرمی” این ارقام را اعلام کرده اند. گشتی در اینترنت بزنید و با شماره آموزشگاه ها که در سایت هایشان موجود است تماس بگیرید. بازه زمانی 1 تا 2 ساله از سطح پایه تا نمره 6 تا 7 آیلتس به شما اعلام خواهد شد(درصورتی که مجبور نباشید هیچ ترمی را دوبار بگذرانید!).
در روش آموزشگاهی همانند روش خودخوان خواه ناخواه با برخی از دوباره کاری ها، زیگ زاگ رفتن و هدررفت زمان روبرو خواهید بود ولی با تمامی این کاستی ها برخی از زبان آموزان تنها با تکیه بر همین روش میتوانند در پایان به مدرک آیلتس یا تافل دست یابند. این یک واقعیت است که مدت زمان لازم تا لحظه در دست گرفتن مدرک بسیار دراز و از آن مهم تر نامعلوم است.
اگرچه بسیاری از آموزشگاه ها در ظاهر یک برنامه مشخص و آشکار از روز نخست تا روز پایانی برای رساندن زبان آموز به مدرک آیلتس یا تافل دارند، در عمل بسیاری از ترم ها تکرار شده و در برخی از آموزشگاه ها حتی برخی از ترم ها به دلیل به حد لازم نرسیدن زبان آموزان اصلا تشکیل نمیشود و زبان آموزان بسیاری عملا در میانه راه مانده و به دلایل مختلف(مثل عوض شدن استاد ها یا حس بد نتیجه نگرفتن از سیستم) ناگزیر از عوض کردن آموزشگاه خود خواهند بود. با در نظر گرفتن تمامی این عوامل میتوان بازه زمانی لازم در سیستم آموزشگاهی و موسسات زبان را از سطح کاملا مقدماتی و پایه تا سطح آیلتس یا تافل را چیزی حدود دست کم 1 سال تا 2 سال در نظر گرفت که البته هم با توجه به ویژگی های زبان آموز و هم با توجه به ویژگی های موسسه مورد نظر ممکن است متفاوت باشد ولی کمتر از این میزان نیست.

3. شیوه خودخوان یا خودآموز بدون مدرس (2 سال تا چندین سال = افتادن در چرخه تکرار آزمون)

فراوانی منابع قابل دانلود و سایت های ارائه دهنده نکته ها و اطلاعات رایگان به ویژه از سال 1393 تا به امروز سبب شده بسیاری دچار این “توهم” بشوند که به سادگی خواهند توانست بدون استاد و مدرس، “خودشان” در مدت زمانی نسبتا کوتاه مدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند و آموزشگاه ها و مدرسان این حوزه را افرادی “سودجو” میدانند.
بنا بر آنچه به ویژه در 5 سال گذشته دیده ام کمتر از 0.1 % از زبان آموزان، که بیشتر آن ها را (1) نخبه های کشور و برخی دانشجویان دانشگاه های برتر ایران، (2) افرادی با چندین سال سابقه استفاده از زبان انگلیسی در کار/تحصیل، (3) افراد دارای سابقه چندین سال فراگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه ها تشکیل میدهند میتوانند بدون استاد و تنها با تکیه بر منابع در آزمون آیلتس/تافل موفق باشند.
اکثریت مطلق کسانی که شیوه خودآموز یا خودخوان را در پیش میگیرند با تحمل فشار روانی فراوان و حرکت در تاریکی مطلق هرگز نخواهند توانست خود را به مقصد برسانند ومدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند. بسیاری از ایشان که ناچار به تکرار 4 یا 5 بار(موردهایی که به چشم دیده ام!) شده اند، در نهایت نه تنها از کلاس خصوصی گران ترین استاد ها هم بیشتر هزینه پرداخته اند، از رسیدن به نمره باز مانده و موقعیت های تحصیلی/مهاجرتی خود را از دست داده اند و در پایان در تماس با همان مدرسان “سودجو” بدنبال نسخه های جادویی رسیدن به نمره یا “خ-ر-ی-د-ن” و یا “ج-ع-ل” مدرک میباشد.
اما درصد بسیار کوچکی که با روش خودخوان به نتیجه میرسند، معمولا با جستجو در اینترنت بهترین منابع آیلتس را شناسایی کرده و آن ها را دانلود میکنند و با تکیه بر استعداد خود در زبان انگلیسی با شیوه آزمون و خطا میتوانند دست کم در 2 مهارت از 4 مهارت به نتیجه برسند. این شیوه دست کم به 2 بار شرکت در آزمون آیلتس/تافل نیاز خواهد داشت و درصد کسانی که به نمره های بالاتر(7 و بالاتر) میرسند حتی کمتر خواهد بود.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – پرسش های مرتبط

افزایش هر 1 نمره آیلتس یا 10 نمره تافل چقدر زمان می برد؟

باید توجه داشته باشید بطور معمول افزایش هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل به ویژه در نمره های پایین تر از 6 آیلتس یا 80 تافل، با شرط مطالعه روزانه دست کم 5 ساعته زبان آموز، به ازای هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل 3 ماه زمان در نظر گرفته میشود. برای نمره های بالای 6 آیلتس یا 80 تافل این زمان ممکن است حتی بیش از 3 ماه هم باشد. هر چه نمره زبان آموزان به نمره نهایی یعنی 9 آیلتس و 120 تافل نزدیک تر باشد کار دشوار تر و تمرین های بسیاری بیشتر در بازه زمانی چندین سال مورد نیاز خواهد بود.

درباره سطح دشواری آزمون آیلتس

در 5 سال گذشته با مورد هایی از دانش آموختگان رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی برخورد داشته ام که به نمره ای بالاتر از 6 آیلتس دست نیافته بوده اند. همچنین بسیاری از رتبه های خوب کنکور سال های قبل یا دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور همچون علم و صنعت با معدل 18.5 در مقطع کارشناسی ارشد که با تلاش فراوان در کلاس های خصوصی و آموزشگاهی حتی به بالاتر از نمره 6.5 آیلتس نرسیده اند.
کوتاه اینکه به باور من آیلتس/تافل آزمون هایی هستند که در آن ها 95% افرادی که به تمامی شیوه های بالا خود را برای آن ها آماده میکنند کاملا از نتیجه خود ناراضی هستند و تنها 5% را خواهید یافت که از نتیجه نهایی خود ابراز شادمانی کنند. همچنین بیش از 99% کسانی که به نمره 7 آیلتس میرسند برای بار دوم یا چندم هست که در آزمون شرکت میکنند.

پس چطور استاد من نمره 9 دارد؟!

شمار کسانی که نمره 8 آیلتس و بالاتر دریافت میکنند یا با این نمره در حال تدریس هستند در کل کشور انگشت شمار هستند و در کل اینترنت فارسی در روز نگارش این نوشته(مهر 1395) تنها چند استاد مدرک آیلتس 8 خود را در وبسایت های شخصی در دسترس قرار دادهاند و شمار دارندگان نمره 9 از آن ها هم کمتر است. برای همین هم هست که اکثریت کسانی که ادعای داشتن نمره 8 یا حتی 9 (!) را میکنند هرگز امکان ارائه مدرک خود را ندارد چون برای دریافت آن بجز استعداد و نبوغ بسیار بالا در زبان انگلیسی نیازمند بیش از 10 سال تلاش پیوسته هستند!

برای شنیدن توضیحات مهندس ابوالقاسمی با نمره آیلتس 8 در این زمینه روی Player زیر کلیک فرمایید:

.

کارنامه و تجربه سمیرا، از زبان آموزان دوره پاییز این کلاس ها در کمتر از 3 ماه از سطح پایه

سرکار خانم سمیرا

تجربه سمیرا را از زبان خودش بشنوید:

.

بایگانی فایل های صوتی و کارنامه های زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – بیشتر بخوانید

.

بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس ( با شیوه خودخوان)

.

دانلود 30 انیمیشن برتر تاریخ سینما با زیرنویس انگلیسی

.

دانلود گلچین 55 مستند جذاب برای تقویت زبان انگلیسی

.

دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون Simon

.

دانلود ویدیوهای آموزش آیلتس استاد Liz

.

دانلود اپلیکیشن های اندرویدی آیلتس، تافل و زبان انگلیسی

.

دانلود ویدیوی سخنرانی های TED برای تقویت لیسنینگ آیلتس

.

دانلود گلچین کتاب های آموزش گرامر انگلیسی

.

آموزش ویدیویی و متنی گرامر زبان انگلیسی

.

بایگانی کامل مجموعه 6 Minute English سال 2008 تا 2018

.

دانلود 400 برنامه British Council Podcasts بهمراه Text

.

تاثیر گذارترین سخنرانی های تاریخ جهان (دربرگیرنده 118 سخنرانی)

.

200 نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس با جواب (part 1)

.

بایگانی نمونه سوالات رایتینگ آیلتس سری کتاب های Cambridge IELTS

.

.

.

.

فهرست پردرآمدترین مشاغل در ایران

.

فهرست مشاغل مورد نياز استراليا 2018

.

دانلود کاملترین دوره خودآموز زبان انگلیسی و آیلتس (500 ویدئو)

http://mrsielts.com

خرید بسته آموزشی آیلتس و زبان انگلیسی

.

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره 8.5 در کانال تلگرام @ielts2com

12114بازدید

264 پاسخ های ایجاد شده:
ديدگاه ها:
  • admin
   admin says:

   درود

   دوست گرامی تمامی انیمیشن های سایت ielts2.com با زیرنویس انگلیسی هستند. لطفا در صفحه ای که دانلود کردید پیام بدید تا توضیحات لازم به شما ارایه شود.

   پاسخ
 1. زهرا
  زهرا says:

  سلام من دیپلم زبان دارم و ایلتس بالای ۸ میخام به نظرتون چه کلاسی با چند ماه و روزی چند ساعت میتونم به این نمره برسم.

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   بدون شک فاصله زیادی وجود داره. اگر تایم شما آزاد باشه برای بین 7 تا 10 ساعت مطالعه میشه در 1 سال به این نمره رسید یا دست کم به 7 تا 7.5 چون ممکنه شخص به شخص متفاوت باشه.

   اگر وضعیت مالی شما خوب هست کلاس های خصوصی با استادی که خودش آیلتس داشته باشه و بچه های دوره های قبلی ایشون نمره آیلتس 6 تا 7 داشته باشند میتونه گزینه خوبی باشه.

   در غیر این صورت آموزشگاه هایی که انحصارا آیلتس کار میکنند گزینه بعدی هستند. از آموزشگاه ها بطور کل انتظار کیفیت بالا نداشته باشید. کیفیت متوسط رو به پایین خواهد بود و در نهایت تلاشی که میکنید و زجری که شما میکشید نتیجه خواهد داد.

   پاسخ
 2. محمد صدرا
  محمد صدرا says:

  سلام بنده ۱۶ ساله هستم ساکن یزد من چندی کلاسو ول کردم و در کلاس های گروهی یا عمومی میخوام ثبت نام کنم یکم وسواس و ایده ال گرایی جودمو گرفته و من بسیار علاقه مند به زبان های دیگر مث فرانسوی -المانی-عربی-هستم و با تمام وجود مشتاق یادگیریم اما به دلیل وجود برخی از مشکلات مالی و ضربه به من فقط میخواهم دوباره به اکادمی های مختلف سر بزنم و انگلیسی را از سر بگیرم شما بهترین روش یادگیری و البته گرفتن ایلتس و تافل رو چه \شنهاد میکنید درضمن دوستانی که تجربه دارند! پاسخ معتبر بدهند .

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   اگر منظور شما دوره های حضوری در شهر یزد هست که بنده اطلاعی در این زمینه ندارم. باید تحقیق بفرمایید در این شهر بهترین آموزشگاه ها کدام هستنند و کدام آموزشگاه خروجی بهتر دارد. ضمنا میتوانید در دوره های آنلاین هم شرکت داشته باشید که هم ما و هم دیگر همکاران این دوره ها را ارائه میکنند.

   از شیوه تدریس و منابعی که آموزشگاه ها در شهر یزد به کار میگیرند بی اطلاع هستم و بنابراین امکان مقایسه وجود ندارد.

   پاسخ
 3. ساناز
  ساناز says:

  سلام استاد بزرگوار
  من ۳۱ سالمه و برای مهاجرت استرالیا نیاز به آیلتس ۷ دارم تا پایان فروردین ۹۸ . شاغل هستم و روزانه حداکثر ۲ ساعت وقت برای خوندن زبان دارم و البته که در خوندن هم خیلی کندم چون سطح زبانم پایینه ، مطالب شما رو خوندم و با مشاورتون صحبت کردم ایشون فرمودن با روزی ۳ ساعت که از مهر شروع کنم میتونم دوره های آنلاین شمارو دو بار شرکت کنم ولی میخاستم آمادگی برای اون دوره ها پیدا کنم چون اسمش ۳ ساعت هست اما کارهای جانبیش بیشتر طول میکشه ( مثل نوشتن فلش کارت لغت) و اینکه استادی میخاستم که پایان ۳ ماه ( تیر تا مهر) چک بشم و در طی این مسیر تا مهر منو همراهی کنه .
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین هم راجع به منابعی که پیش از دوره شما مطالعه کنم و هم راجع به استاد راهنما… عذر میخام طولانی شد ، ممنون و موفق تر باشین .

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   مشاور ما با سابقه مستقیم 10 ساله در تدریس زبان انگلیسی و آیلتس به درستی بازه زمانی را 6 ماهه تعیین کرده اند. باید توجه داشته باشید کلا روزی 3 ساعت برای رسیدن به آیلتس زمان مناسبی نیست و ریسک شما بالا خواهد بود. حتی افراد شاغل هم روزانه تا 6 ساعت میتوانند زمان برای مطالعه آزاد کنند و اگر این زمان برای شما ازاد نیست بهتر هست اصلا دوره ای را استارت نزنید تا تایم شما آزاد شود.

   اگر اصرار به آغاز دوره هست و قرار نیست تغییری در برنامه شما اتفاق بیفتد و تایمی باز شود همونطور که به شما اعلام شده باید در دو دوره شرکت بفرمایید. بدلیل بسیاری از مشکلاتی که زبان آموزان با استفاده نادرست از منابع با اونها روبرو میشوند از تمامی زبان آموزان درخواست میکنیم پیش از استارت کلاس هیچ منبعی رو مطالعه نکنند اما میتونید از کتاب های زیر کار رو استارت بزنید:

   Select Readings
   Oxford Wordskillsintermediate

   پاسخ
 4. Habib
  Habib says:

  با سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي ابوالقاسمي
  من ٣٠سال سن دارم متاهل و شاغل هستم
  مدرك فوق ديپلم مترجمي زبان انگليسي دارم ولي ٤سالي هست از زبان فاصله گرفتم در دوران دانشگاه هم آموزشگاه زبان رفتم از استارتر شروع كردم تا uper intermadiate
  سطح زبان من الان تقريبا رو به بالاست ولي نياز دارم قبل از شروع دوره هاي ايلتس يه مرور كلي روي جنرال زبانم داشته باشم
  سوال من اينه كه شما كلاسي در خصوص مرور كلي روي جنرال زبان و شروع كلاس هاي ايلتس به صورت خصوصي ميتونيد داشته باشيد

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   خیر متاسفانه ما تصمیم گرفتیم یک سرویس هم تراز با کلاس های خصوصی و حتی بهتر از اون رو در قالب کلاس های نیمه خصوصی آنلاین ارائه کنیم بنابراین کلاس خصوصی جداگانه برای بچه ها نداریم.

   همچنین باید خدمتتون عرض کنم که وضعیت شما برای کلاس هایی که ما داریم بسیار مناسب هست و میتونید انتظار نمره خوبی داشته باشید.

   پاسخ
 5. ناشناس
  ناشناس says:

  سلام و عرض ادب من 31 سال سن دارم وقصد مهاجرت دارم زبان من معمولی رو به پایین هست دریک اموزشگاه ثبت نام کزدم که بصورت فشرده 6 ماه مدرک آیتلس رو بگیرم. همه بهم میگن که فشرده نرو وبصورت ترمیک برم. بصورت فشرده هفته ای 3 جلسه هرجلسه 3 ساعت میشه. سوالم اینه که من میتونم طی 6 ماه مدرک آیتلس رو بگیرم با نمره قبولی؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   فقط با در گرفتن زمان کلاس ها نمیشه اظهار نظر کرد. کیفیت کلاس ها و برنامه ریزی و البته سواد مدرس بسیار با اهمیت هست. به صورت تظری میشه گفت بله ولی در عمل باید اطلاعات بسیار دقیقی داشت.

   پاسخ
 6. رضا
  رضا says:

  سلام خدمت شما ممنون از فایلی که گذاشتین برای راهنمایی- دو تا سوال داشتم – 1- کسی که شاغل چطور باید عمل کنه و ظرف چند ماه به نتیجه میرسه؟2- ایا داش اموزان با سن بین 13 تا 16 هم متونن در دوره ایلتس شرکت کنند و روزی چند ساعت باید درس بخونن با توجه به اینکه درس های دیگه هم دارن

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   1. در فایل این مورد توضیح داده شده. میتونید 5 ماه به بالا رو در نظر بگیرید. گرچه تعدادی هستند که در کمتر از 5 ماه هم به نتیجه میرسند. البته شما نمره مورد نظرتون رو هم مشخص نکردید که موضوع مهمی هست.

   2. تصور میکنم دست کم باید 16 سال رو داشته باشید ولی مطمئن نیستم. باید با یکی از مراکز رسمی برگزاری آزمون آیلتس تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند. ضمنا برای تعداد ساعت مطالعه و موارد دیگه باید با مدرس تون صحبت بفرمایید.

   پاسخ
 7. شبنم
  شبنم says:

  سلام من زبانم زیاد خوب نیس،خیلی ازش فاصله گرفتم،قصد مهاجرت هم دارم،مطالب بالارو خوندم گفتین ک سطح مبتدی هم باشیم با 1 یا 2 سال زمان در آموزشگاه میتونیم مدرک ایلتس بگیریم!میخام بدونم واقن با یکی 2 سال زمان میشه مدرکشو گرف؟خیلیارو دیدم ک 3 4 سال زمان برده براشون

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود.

   البته شما به نمره ای اشاره نکردید. بله اگر روزانه 6 ساعت زمان بگذارید بدون شک میشه. از سطح پایه در کلاس های فشرده میتونید در 5 تا 6 ماه هم مدرک 6 آیلتس رو بگیرید ولی 6 ساعت یا بیشتر در روز زمان لازم هست.

   از نظر شدنی بودنش نگران نباشید شدنی هست. باید ببینید شما اون آدم هستید یا خیر.

   پاسخ
 8. Sepideh
  Sepideh says:

  سلام خسته نباشید من تو زمینه لیسنینگ و درک مطلب خیلی قوی هستم و تمام فیلما رو با زبان اصلی میبینم و متوجه میشم و تو نحوه کاربرد هم خوبم ب نظرتون اگه شرکت کنم نتیجه ای مطلوبی میگیرم ؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   پیشنهاد میکنم اگر منظورتون امتحان آیلتس هست به این موارد اکتفا نکنید و خودتون رو با تست زدن بسنجید.

   پاسخ
 9. وحید
  وحید says:

  جناب مهندس سلام بنده 27 سالمه و دارای مدرک فوق لیسانس هستم. و قصد اپلای کردن واسه 2019 یا نهایتا 2020 رو دارم. سطح زبانم هم مبتدی و خیلی معمولی و ضعیف هست. من توضیحات شما رو در مورد سه شیوه خود خوان و معلم خصوصی و اموزشگاه رو گوش دادم و کاملا هم موافق با نظر شما هستم. ولی مشکلی که بنده دارم اینه که الان حین خدمت سربازی هستم و از شهر و خونه خودمون خیلی دورم. ولی خب وقت ازاد زیاد دارم. من از شما ی برنامه زبانی میخواستم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که من چه منابعی رو فعلا مطالعه کنم تا پایان خدمت؟؟ ایا امکانش هست که بتونم طی یک الی دو سال مدرک زبانم رو بگیرم با این شرایط؟؟

  پاسخ
 10. محمد مهدی
  محمد مهدی says:

  سلام
  بنده سطح advanced 1 کانون زبان هستم
  میخواستم بدونم برای آیلتس ۷ یا بالاتر چقدر زمان لازمه حدودا

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   اگر به نمره های خوب امتحان ها رو پاس کنید احتمالا میتونید با کمی تمرین با کتابهای آیلتس خودتون رو در سطح نمره 6 بدونید. برای رسیدن به نمره 7 هم با توجه به خیلی از عوامل بین 2 تا چند ماه زمان نیاز خواهد بود.

   پاسخ
 11. رامین
  رامین says:

  درود بر اقای ابولقاسمی عزیز
  استاد بنده 24 سال دارم و دارای مدرک دانشگاهی و البته بی کار هم هستم((به دلیل تایم ازاد عرض کردم)).به دلیل مورد مهاجرتی که برام پیش اومده خیلی سریع احتیاج به گرفتن مدرک 6.7 تا 7 ایتلس دارم
  اگر بخوام سطح خودمو به نمره 1 تا 10 بگم به نظرم
  لیسینینگ 6.5—رایتینگ 4–اسپیکینگ4-ریدینگ 6.5
  خودمو در این حد میدونم البته احتمال کمتر هم هست مطمعنا نظر شما چیه ؟؟ با توجه به علاقه ی نسبی که دارم به زبان و همین مورد مهاجرت که مجبوری هست به نظرتون چه مدت زمانی لازمه برای رسیدن به اون نمره؟؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما رامین عزیز

   اگر سطح شما رو پایه در نظر بگیریم و پشتکار داشته باشید میتونید در یک بازه زمانی 3 تا 5 ماهه به این نمره برسید. البته رسیدن به نمره 7 کار بسیار دشواری هست.

   پیشنهاد میکنم شرایط کلاس های ما رو در فایل صوتی راهنما بشنوید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   پاسخ
 12. امیررضا قوامی
  امیررضا قوامی says:

  سلامُ با عرض خسته نباشید. من سطح زبانم در حد پایه هست. چند وقت پیش تبلیغ نرم افزار زبان بدون توقف (Nonstop English) رو دیدم. طبق گفته تهیه کننده های نرم افزار ُ بعد از استفاده از این نرم افزار و بعد از گذشت ۲ ماه به سطح آیلتس ۶ می رسم. نظر شما در مورد استفاده از این نرم افزارها چیه؟ با تشکر

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود.

   چنین چیزی امکان نداره از نظر من. حتی با بهترین کلاس های خصوصی و بهترین مدرس ها هم اما و اگر زیادی وجود داره چه برسه به نرم افزار.

   بهترین کار شرکت در یک کلاس مناسب هست. از نظر بودجه شما و از نظر مورد تایید بودن کسی که شما شخصا میشناسید. تبلیغات رو توجه نکنید.

   پاسخ
 13. ابوصدق
  ابوصدق says:

  سلام
  وقتتون به خیر
  من سطحم خیلی جالب نیست
  میخوام از پایه و اصولی شروع کنم به خوندن و آیلتس با نمره ی ۷و نیم میخوام
  امکانش هست راهنماییم کنید که کدوم آموزشگاه مناسبه ؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   من از برنامه کاری و بازده آموزشگاه ها بی خبرم ولی کلا کیفیت آموزشگاه ها رو متوسط تا ضعیف میدونم.

   میتونید با گوگل کردن اسم ها روپیدا کنید. وضعیت آموزشگاه های آیلتس ممکنه کمی بهتر باشه ولی بار هم در کل بازده پایین هست و تمامی تلاش رو خود شما باید داشته باشید.

   پاسخ
 14. سارا
  سارا says:

  سلام
  یه سوال داشتم تافل و ایلتس خیلی با هم فرق دارن؟ مثلا اگه از منابع ایلتس استفاده کنیم کلا نمیتونیم نتایج خوبی برای تافل بگیریم؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   بدون شک منابع با هم متفاوت هستند.

   خیر در مهارت اسپیکینگ و رایتینگ برای مثال، بدون تمرین با منابع تافل امکان رسیدن به نمره بالا وجود نخواهد داشت.

   پاسخ
 15. محمد صادق
  محمد صادق says:

  سلام.
  من ۱۶ سالمه و میخواهم برای ادامه تحصیل قبل از ۱۸ سال مهاجرت کنم. و به مدرک ایلتس نیاز دارم

  من ۴ ترم زبان رفتم و اشنایی نسبی دارم در حد سوال و جواب های ساده
  من یک سال و نیم وقت دارم میتونید راهنماییم کنید کدام راه را انتخاب کنم
  ایا میتونم با رفتن به آموزشگاه در بازده زمانی یک سال و نیم نمره ۶ ایلتس بگیرم؟؟
  اگه جواب بدید ممنون میشم

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود.

   بله میتونید در این زمان آیلتس بگیرید ولی اصلا کار ساده ای نیست و باید از همین الان کار رو شروع کنید.

   به نظر من بهترین کار دوره های آیلتس و پیش آیلتس هست نه دوره های ترمیک آموزشگاهی و اینکه باید زمان شما برای تمرین آزاد باشه.

   پاسخ
 16. محمد
  محمد says:

  با عرض سلام و درود
  من 27 سالمه و شاغل هم هستم. از تير ماه ميخوام استعفا بدم و نهايتا يك سال بتونم سر كار نرم و وقتم رو كامل براي زبان صرف كنم. فوق ليسانس دارم و زبانم در حد تحصيلات دانشگاهيه و براي اپلاي به تافل 100 نياز دارم. با توجه به اين شرايط به نظر شما در كدوم دوره هاتون شركت كنم تا بيشترين بازدهي رو در اين مدت(نهايتا يك ساله) براي رسيدن به تافل 100 داشته باشه. ترجيحا دوره هاي حضوريتون؟
  و اينكه كلاس خصوصي رو هم امكانش هست بيام آموزشگاه چون در منزل شرايطش رو ندارم؟
  با تشكر

  پاسخ
 17. الهه
  الهه says:

  وقت بخیر🌺🙏🏻
  من تصمیم دارم که خارج از کشور ادامه تحصیل بدم و حداقل تا یک سال آینده نهایت تا دو سال وقت امتحان آیلتس دارم و الان در سطح مبتدی هستم و میخواستم بدونم در این مدت میتونم خودم رو برسونم و راهکاری هست که پیشنهاد بدید و من تمام وقتم رو می خواهم صرف خواندن زبان کنم🙏🏻

  پاسخ
  • ناشناس
   ناشناس says:

   درود

   بهترین کار شرکت در یک دوره فشرده هست که تلاش شما رو سمت و سو بده

   پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   بهترین کار شرکت در یک دوره فشرده هست که تلاش شما رو سمت و سو بده

   پاسخ
 18. مینا
  مینا says:

  با عرض سلام و احترام
  ببخشید استاد سوالی داشتم اینکه من در زبان مبتدی هستم و میخواهم در 6 ماه تافل به نمره 90 به بالا برسونم تا بتوانم فاند تحصیلی بگیرم. آیا ممکنه؟ ممکن هست راهنمایی بفرمایین چطور پیش برم

  پاسخ
 19. حمیده
  حمیده says:

  عرض سلام خدمت استاد گرامی قبلا خدمت شما ومشاور محترمتون هم گفته بودم که قصد دارم مهر ماه اینده ایلتس بدم وایلتس ۷ ودر صورت امکان ۷ونیم میخوام بگیرم
  زبانم متوسط رو به پایین هست ریدینگ بد نیست ولی اسپیکینگ ورایتینگ ولیسنینگ اصلا جالب نیست
  قصد شرکت در کلاس های نیمه خصوصی انلاین شما رو دارم
  و اگر تابستان یعنی اواسط خرداد یا اوایل تیر ماه کلاس داشته باشید خوبه
  واز شما خواستم کتاب یا منبعی اگر هست تا شروع کلاس ها مطالعه کنم فرمودید بگذارم کتاب ها دست نخورده باشند
  حالا با توجه به دایره لغات ضعیفم دارم ۵۰۴ واژه و۴۰۰۰ هزار واژه رو مطالعه میکنم به اضافه گوش دادن وخواندن داستان ها واخبار ومستند زبان اصلی تا شروع کلاس ها با شما
  ایا این شیوه صحیح هست یا پیشنهاد دیگری دارید
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   ما هر ماه کلاس داریم.

   میتونید با کتاب های زیر کار رو استارت بزنید.

   Tactics for listening
   Oxford Wordskills Intermediate
   Select Readings Elementary

   پاسخ
 20. amin bazzi
  amin bazzi says:

  سلام
  امیدوارم حالتون خوب باشه

  میشه لطفا موسساتی که آزمون آزمایشی آیلتس رو برگزار میکنن بفرمایید کدوم خوبه از نظر شما که من ثبت نام کنم؟
  و اینکه در چه سطحی خوبه که آزمون آزمایشی شرکت کنیم
  تشکر

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما امین عزیز

   من شخصا در آزمون های آزمایشی آیلتس آفرینش شرکت کردم که اون هم مربوط به سال ها پیش هست.

   اما اگر بخوام بر پایه تجربه ها و گزارش هایی که بچه ها از مراکز مختلف داشتند راهنمایی و پیشنهاد کنم باید بگم پروشات بیشترین امتیاز رو داشته و انتقاد هایی به آفرینش و بیان برتر وارد هست. ضمنا دوستانی که در ایرسافام امتحان داشتند ترجیح دادند در همین مرکز هم آزمایشی بدند که رضایت داشتند.

   البته هر مرکز دیگه ای رو هم میتونید انتخاب کنید و تجربه خودتون رو اینجا بازتاب بدید که دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنند.

   پاسخ
 21. مرضيه
  مرضيه says:

  سلام
  من به تازگي به سطح low intermediate رسيدم و كتابهاي touch stone 1و 2 رو خوندم همينطور active ميخوام براي مهاجرت اقدام كنم و بايد ليسن 8 و مابقي رو 7 بگيرم حالا ميخوام بدونم با اين سطح زبان آيا ميتونم به نمره دلخواهم برسم يا بايد سطح زبانم رو به سطح بالاتر برسونم مثلا upper intermediate و بعد در كلاسهاي ايلتس شركت كنم.
  منطورم اينگه با اين سطح گرامر ميتونم در آزمون نمره بيارم يا نه

  پاسخ
 22. Mahta
  Mahta says:

  سلام من ۱۵ سالمه و فقط در سطح کتاب های مدرسه میدونم البته چند سالی کلاس رفتم ولی بعد ول کردم و چیزی ازشون یادم نیست خواستم ببینم من می تونم ۳ ساله ایلتس بگیرم جون نگرانم بادرسا ی مدرسه وقت نکنم روزی چند ساعت بخونم

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   برای شما جای نگرانی نیست البته توجه داشته باشید اگر روزانه 6 ساعت مطالعه بفرمایید با یک کلاس حرفه ای میتونید در 6 ماه هم به مدرک برسید.

   پاسخ
 23. ندا
  ندا says:

  سلام خسته نباشید من کشوری که می‌خوام برم نیاز به مدرک آیلتس یا تافل نداره ولی باید زبانم رو قوی کنم چون تمام کلاس ها به زبان انگلیسی هست سطح زبان خودمم متوسط رو به پاینه به نظرتون چه مدت زمان می‌بره که من بتونم سر کلاس بشینم و کامل صحبت استاد رو متوجه میکنم

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   بسته به اینکه چقدر زمان بخواین بگذارید پاسخ میتونه بین 6 ماه تا 1 ماه متفاوت باشه. باید ببینید چقدر زمان تمرین و تلاش دارید و چقدر هم استعداد دارید در این زمینه.

   پاسخ
 24. اشکان طاهری
  اشکان طاهری says:

  میخواستم بگم من کلاس نهم دبیرستانم و آشنایی نسبی بازبان انگلیسی دارم هزینه کلاس های خصوصی و فشرده گرفتن مدرک زبان ۳ تا ۶ ماه چقدره و به چه روشی میتونید به من که در استان اصفهانم آموزش بدید با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
 25. نغمه
  نغمه says:

  سلام خسته نباشید من 31 سالمه و اصلا از زبان چیزی متوجه نمیشم و در حد همون مدرسه و دانشگاه اطلاعات دارم که اونم خیلی ضعیفه اگر بخوام آیلتس با نمره 7 داشته باشم در حدود یک سال میشه به نظرتون؟؟ اینکه مکالمه هم بتونم انجام بدم؟ و میزان هزینش به صورت کلی چقدر میشه ممنون

  پاسخ
 26. مصطفی چگنی
  مصطفی چگنی says:

  سلام .خسته نباشید.میخواستم بگم من به طور خوداموز زبان میخونم و الان حسابی از خود اموزیی خسته شدم از مباحث گرامر زمانهای معلوم،زمانهای مجهول،جملات شرطی، صفتها(تفضیلی ،عالی و…) ،قیدها ،حروف اضافه،جملات سببی، حروف تعیین معینی و نامعینی،روبلدم.خواستم بگم این حد دانستن برای گرامر کافی هست یا نه؟ وسطح من الان چی هست؟.و اگه در کلاسهای خصوصی شما شرکت کنم چند وقته به نتیجه میگیرم.ممنون تشکر

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   ما کلاس خصوصی برگزار نمیکنیم ولی این سطح برای استارت کلاس های نیمه خصوصی ما مناسب هست چون شما دانش پایه رو دارید. برای این منظور میتونید با شماره زیر تماس بگیرید راهنماییتون کنند.

   09121355087

   پاسخ
 27. Asal
  Asal says:

  سلام وقتتون بخیر…
  کتاب هایی که گذاشتید واسه دانلود بنده دانلود کردم ولیدپسورد میخواد…چه پسوردی باید واردکنم؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود.

   هر جایی که به مشکلی برخوردید همونجا مطرح بفرمایید. در این صفحه کتابی برای دانلود وجود نداره.

   پسورد بازگشایی همه فایل ها زیر فایل نوشته میشه که بصورت زیر هست بدون فاصله

   www. ielts2 .com

   پاسخ
 28. عباس
  عباس says:

  سلام درابتداازشماکمال تشکررادارم ک ب ملت کمک میکنین خداخیرتون بده،،،دوم من الان سی ودوسالمه،،زبان انگلیسیوتادوم دبیرستان همش نوزده وبیست بوده نمره هام،،،میخاستم بدونم الان من اگه بخام ادامه بدم بایدازچ سطحی بشینم سرکلاس؟وایامن میتونم همین الانم امتحان های تافل یاایلیتس روقبول بشم؟؟؟درکل سطح سوادانگلیسیم ب شرطی ک تادوم دبیرستان قدیم یاحداکثردیپلم عالی بوده باشه الان در چ سطحی محاسبه میشه؟؟؟؟ممنونم اگه منوراهنمایی کنین؟؟؟درضمن من درهمه ی مواردزبان لیسینینگ،ریدینگ،،،اسپیکینگ،وحتی گرامر درسطح بالایی بودم،،،،بازم ممنونم منتظرجوابتون هستم،،،مرسی،،،یاعلی

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما دوست گرامی

   سپاس از نظر مثیت شما به سایت.

   به نظر میشه سطح شما پایه هست و میشه در سطح نمره 3 تا 4 آیلتس در نظر گرفت.

   کسانی که تا پایان دبیرستان رو خوب گذروندند میتونن دوره های آیلتس و تافل رو شروع کنند و در کمتر از 6 ماه در سیستم فشرده تموم کنند برای نمره 6 تا 7

   بهترین راه این هست که تعیین سطح بشوید و سطح خودتون رو از یک استاد آیلتس یا تافل بپرسید

   در اینجا نحوه تعیین سطح رایگان توضیح داده شده:
   https://ielts2.com/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/

   پاسخ
  • عباس
   عباس says:

   مجدداسلام استادگرامی،،،ممنونم ازجوابتون،،ببخشیداگه من امتحان ایلتس یاتافل روقبول بشم مدرک دیپلم زبان بهم داده میشه یانه؟؟؟درضمن چون من قبلاتوهیچ اموزشگاهی نرفتم ایابایستی ازاول بایدبشینم سرکلاس های اولیه زبان؟؟؟اگه لطف کنین روشنم کنین دعاتون میکنم ؟؟؟بخداکلی سردرگمم،،،من زبانم واقعاعالیه وواقعاعلاقه هم دارم ب این درس دوست دارم بتونم خودم مدرسش بشم ،،میشه دقیق بهم بگین چیکاربایستی کنم باتوجه ب اطلاعاتی ک بهتون دادم ؟؟؟خیلی خیلی ممنونم ازتون،،،یاعلی

   پاسخ
 29. شیلا
  شیلا says:

  سلام من ۲۰سالمه اززبان انگلیسی فقط حروف الفباشو بلدم دوران مدرسه معلما دلشون ب حالم سوخت نمره دادن تا رسیدم دانشگاه الان میخوام زبانو از صفر یاد بگیرم تابرسم ب اونجا ک مثل زبان مادریم حرف بزنم خونمون استان اذربایجان غربیه شهرستان ارومیه فکر زبان افسردم کرده میش منو بگین ازکجا شروع کنم اموزشگاه خوب سراغ دارین ارومیه من نگران وقت نیستم ۱۰سالم فرصت دارم ?????

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   متاسفانه آموزشگامی سراع ندارم ولی میتونید در دوره های آنلاین با کیفیت بسیار بالا شرکت بفرمایید و خودتون رو آماده کنید. بسیاری از این دوره ها رو میونید در اینترنت جستجو کنید.

   پاسخ
 30. شیلان
  شیلان says:

  سلام من ۲۰سالمه اززبان انگلیسی فقط حروف الفباشو بلدم دوران مدرسه معلما دلشون ب حالم سوخت نمره دادن تا رسیدم دانشگاه الان میخوام زبانو از صفر یاد بگیرم تابرسم ب اونجا ک مثل زبان مادریم حرف بزنم خونمون استان اذربایجان غربیه شهرستان ارومیه فکر زبان افسردم کرده میش منو بگین ازکجا شروع کنم اموزشگاه خوب سراغ دارین ارومیه من نگران وقت نیستم ۱۰سالم فرصت دارم ?????

  پاسخ
 31. محمود
  محمود says:

  سلام خسته نباشید.من برای مهاجرت به استرالیا به مدرک ایلتس 6 نیاز دارم و سطح اشنایی با زبانم هم از سطح پایه پایین تره خودم فکر کنم در حدود صفر قبلا هم کلاس نرفتم.برای مهاجرت مدرک ایلتسی که از ایران .گرفته باشی رو استرالیا قبول نمیکنه.میخوام برای یه دوره 6 ماهه اموزش زبان برم مالزی ماهیانه 80 ساعت اموزش داره خواستم ببینم به نظر شما امیدی واسه ی این که نمره قبولی بگیرم وجود داره یا نه

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود.

   در مورد پذیرش آیلتس ایران در استرالیا من چنین چیزی نشنیدم احتمال زیاد اشتباه میکنید.

   ولی بدون شک این دوره و دوره های مشابه میتونه به شما کمک کنه ولی از نظر مالی فشار زیادی به شما میاره.

   پاسخ
 32. وحید
  وحید says:

  با سلام ببخشید من الان یک سالی میشه در مشهد آموزشگاه میرم و کتاب های تاچست وان رو میخونم
  ولی در مکالمه یکمی ضعیف هستم و تقریبا نیاز های روزمره رو میتونم بگم و یا چیز های ضروری
  و روزی هم ب طور متوسط یک ساعت مطالعه دارم
  خواستم بهم بگید با این شیوه تا چه مدت دیگه ب تافال یا ایلتس میرسم

  پاسخ
 33. Amin
  Amin says:

  سلام میخواستم بپرسم بهترین مرکز آموزشی دوره های آیلتس در اصفهان از نظر شما کدام مرکز می باشد ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
 34. پدرام خالقی
  پدرام خالقی says:

  با سلام بنده الان تاپ ناچ 1bهستم میخواستم بدانم کی میشود تا بتوانم تافل امتحان دهم ؟ و این که راجب تافل اینترنتی که میگن زیاد خوندم اما متوجه نشدم که این امتحان چجوریه یعنی پشت کامپیوتره ؟ تصویریه؟ چجوریه ؟ ممنون

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   در دوره های فشرده حدود 3 تا 5 ماه طول میکشه

   در زمینه تافل کامپیوتری در اینترنت جستجو بفرمایید.

   پاسخ
 35. غزل
  غزل says:

  سلام خسته نباشين مطلبى كه گذاشتيد عالى و بسيار مفيد بود
  من ١٥ سالم هست زبان خوب هستش و ميتونم صحبت كنم اما الان ميخوام كه تافل رو بگيرم
  چجورى ميتونم كلاس هاي خصوصى شمارو شركت كنم
  و اينكه من ايران نيستم
  و وقت ازادى هم دارم يعنى ميتونم تايم زيادي رو بخونم
  امكان اموزش خصوصى ولى انلاين رو داريد؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود و سپاس

   ما کلا دوره های غیر حضوری نیمه خصوصی داریم در حال حاضر ولی برای آزمون آیلتس نه تافل. برای آزمون تافل پیشنهاد میکنم گوگل بفرمایید.

   پاسخ
 36. Minet
  Minet says:

  سلام و تشکر از وبسایت بسیار خوب تون. مطالب آموزشی شما بسیار جامع و مفید بوده. تشکر

  پاسخ
 37. sara
  sara says:

  سلام. خسته نباشید..من علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم ولی متاسفانه به دلیل مضیقه مالی و منطقه ای که در آن زندگی میکنم هیچ وقت نتونستم برم دنبال علاقه ام.ارشد علوم تربیتی دارم.و زبانمم در حد همون دانشگاه هست.میخواستم بصورت خودخوان ادامه بدم و مدرک آیلتس بگیرم.آیا امکانش هست؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   بنا به توضیحاتی که ارایه شده بله امکانش هست. البته کلاس های غیر حضوری آنلاین با شهریه دانشجویی و سرویس بسیار خوب رو هم میتونید شرکت بفرمایید.

   پاسخ
 38. کاوه
  کاوه says:

  سلام و وقت بخیر .. من میخواستم بدونم تو سن و سال من (36) با مدرک فوق لیسانس اپلای کردن برای خارج از کشور دیر نیست یعنی میخوام بدونم همچین موردی در بین دانش آموختگان کلاس های شما بوده .. دوم اینکه من که تو تهران نیستم چه جوری میتونم به طور فشرده از کلاس های شما بهره مند بشم .. مرسی

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود

   به هیچ عنوان دیر نیست و تعداد قابل توجهی در سن بالای 40 سال هم در بین زبان آموزان و هم بین همدوره های های خود من در دانشگاه در کشور سوئد در همین سن بوده اند و ضمنا این افراد معمولا موفق ترین افراد هم هستند.

   کلاس های آنلاین غیر حضوری رو میتونیم در خدمتتون باشیم.

   با این شماره در تماس باشید یا در تلگرام پیام بدید ممنون.

   09121355087

   پاسخ
 39. samiiraaa
  samiiraaa says:

  دوستان من در حد4 بودم.7باید میشدم.4جای مختلف کلاس رفتم.تنها جایی که بدردم خورد آموزشگاه بیان برتربود یه دور ه ی کوتاه برای آیلتس دارن که برای من همه نکته هاش جدید بود .آزمون آزمایشی هم واسه ما که تو دوره بودیم رایگان گذاشتن شبیه امتحان اصلی.بنظرم جاهای دیگه وقت تلف کردنه….

  پاسخ
ديدگاه ها:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.