از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟

رسیدن از سطح کاملا مقدماتی یا اولیه زبان انگلیسی یا به اصطلاح برخی زبان آموزان سطح “صفر” که به آن Absolute Beginner گفته میشود تا سطح نمره قابل قبول و مناسبی از آزمون های آیلتس یا تافل برای مثال به ترتیب نمره های 6 و 80 راه چندان کوتاهی نیست!  با اینهمه بسیای از زبان آموزان مایلند بدانند این مسیر چقدر به طول می انجامد و اگر بخواهند چنین مدرک هایی را بدست بیاورند چند ماه یا سال پیش از آن باید خواندن زبان را آغاز نمایند(تاریخ انتشار اولیه: 17 ژوئن 2015).

برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

.

توضیحات 30 دقیقه ای مهندس ابوالقاسمی با نمره آیلتس 8 و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس در این زمینه(انتشار مرداد 1398): 

سایت تعیین دایره لغات

فهرست یهترین منابع آیلتس

تعیین سطح رایگان اسپیکینگ

.

برخی بر این باور هستند که از سطح مبتدی تا رسیدن به سطح لازم برای شرکت در کلاس های آیلتس و تافل چندین سال زمان لازم است و خود این کلاس ها تا نمره 6 یا 7 آیلتس(80 تا 100 تافل) 1 تا 2 سال زمان لازم خواهد داشت درصورتیکه چنین دیدگاهی نادرست است و کل زمان لازم ممکن است بیش از 3 ماه نباشد! در این صفحه و فایل صوتی زیر کوشش کرده ایم با توجه به تجربه های چندین ساله و عملی و بنا به وظیفه خود این موضوع را برای علاقمندان گرامی روشن نماییم.

.

فایل صوتی اولین توضیحات(انتشار خرداد 1394):

.

از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

این نوشته در یک سال گذشته بیش از 20 هزار بازدید داشته و به رتبه نخست گوگول و یکی از پربازدید ترین نوشته های سایت ielts2.com تبدیل شده. پس از 1 سال نسخه ای تازه با اطلاعات دقیق تر و روشن تر را پیشکش علاقمندان گرامی مینماییم:

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟

رویهمرفته زبان آموزان به 3 شیوه کلی خود را آماده کرده و مدرک آیلتس/تافل را بدست می آورند که به ترتیب بازه زمانی(سریع ترین به کند ترین) به بررسی آن ها میپردازیم:

.

1. روش کلاس ها و تدریس خصوصی با استاد حرفه ای(3 تا 6 ماه)

کلاس های خصوصی با مدرس حرفه ای(دارای مدرک آیلتس و پیشینه دست کم 3 ساله تدریس) میتواند شما را از سطح پایه در کمتر از 5 ماه به مدرک آیلتس یا تافل قابل قبول حدود نمره 6 تا 7 آیلتس و 80 تا 95 تافل برساند. سطح پایه به معنای اطلاعات عمومی شما از زبان انگلیسی از دوران دانشگاه یا کلاس های زبان آموزشگاهی از قبل هست که آن ها را ماه ها یا سال ها پیش رها کرده اید. اگر تحصیلات دانشگاهی ندارید و هرگز قبل از این در هیچ آموزشگاهی زبان نخوانده اید و هیچ تماسی هم با زبان انگلیسی به هیچ شکلی نداشته اید(که البته کمتر متقاضی آیلتس/تافل این شرایط را دارد)، باید دست کم 2 ماه دیگر به عدد بالا اضافه کنید.
گرچه برخی ادعای رسیدن به مدرک آیلتس در کمتر از 6 ماه را کاملا رد میکنند، این ادعا کاملا واقعی است و علاقمندانی که بدنبال رسیدن به نمره های مناسبی از آیلتس یا تافل هستند و سطح آنها کاملا ابتدایی و پایه است میتوانند به سادگی با شرکت در کلاس های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی چنین دوره هایی را تجربه نمایند.
کارنامه زبان آموزان دوره های پیشین ما به روشنی نشان دهنده واقعی بودن چنین ادعایی هست.

.

2. از سطح مبتدی تا آیلتس/تافل با شیوه آموزشگاهی (1 تا 2 سال)

زمانی که صحبت از بازه زمانی 1 تا 2 ساله برای رسیدن به نمره 6 تا 7 آیلتس یا 80 تا 95 تافل در سیستم آموزشگاهی و موسسات آیلتس میشود برخی گمان میکنند مدرسان خصوصی برای “بازار گرمی” این ارقام را اعلام کرده اند. گشتی در اینترنت بزنید و با شماره آموزشگاه ها که در سایت هایشان موجود است تماس بگیرید. بازه زمانی 1 تا 2 ساله از سطح پایه تا نمره 6 تا 7 آیلتس به شما اعلام خواهد شد(درصورتی که مجبور نباشید هیچ ترمی را دوبار بگذرانید!).
در روش آموزشگاهی همانند روش خودخوان خواه ناخواه با برخی از دوباره کاری ها، زیگ زاگ رفتن و هدررفت زمان روبرو خواهید بود ولی با تمامی این کاستی ها برخی از زبان آموزان تنها با تکیه بر همین روش میتوانند در پایان به مدرک آیلتس یا تافل دست یابند. این یک واقعیت است که مدت زمان لازم تا لحظه در دست گرفتن مدرک بسیار دراز و از آن مهم تر نامعلوم است.
اگرچه بسیاری از آموزشگاه ها در ظاهر یک برنامه مشخص و آشکار از روز نخست تا روز پایانی برای رساندن زبان آموز به مدرک آیلتس یا تافل دارند، در عمل بسیاری از ترم ها تکرار شده و در برخی از آموزشگاه ها حتی برخی از ترم ها به دلیل به حد لازم نرسیدن زبان آموزان اصلا تشکیل نمیشود و زبان آموزان بسیاری عملا در میانه راه مانده و به دلایل مختلف(مثل عوض شدن استاد ها یا حس بد نتیجه نگرفتن از سیستم) ناگزیر از عوض کردن آموزشگاه خود خواهند بود. با در نظر گرفتن تمامی این عوامل میتوان بازه زمانی لازم در سیستم آموزشگاهی و موسسات زبان را از سطح کاملا مقدماتی و پایه تا سطح آیلتس یا تافل را چیزی حدود دست کم 1 سال تا 2 سال در نظر گرفت که البته هم با توجه به ویژگی های زبان آموز و هم با توجه به ویژگی های موسسه مورد نظر ممکن است متفاوت باشد ولی کمتر از این میزان نیست.

.

3. شیوه خودخوان یا خودآموز بدون مدرس (2 سال تا چندین سال = افتادن در چرخه تکرار آزمون)

فراوانی منابع قابل دانلود و سایت های ارائه دهنده نکته ها و اطلاعات رایگان به ویژه از سال 1393 تا به امروز سبب شده بسیاری دچار این “توهم” بشوند که به سادگی خواهند توانست بدون استاد و مدرس، “خودشان” در مدت زمانی نسبتا کوتاه مدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند و آموزشگاه ها و مدرسان این حوزه را افرادی “سودجو” میدانند.
بنا بر آنچه به ویژه در 5 سال گذشته دیده ام کمتر از 0.1 % از زبان آموزان، که بیشتر آن ها را (1) نخبه های کشور و برخی دانشجویان دانشگاه های برتر ایران، (2) افرادی با چندین سال سابقه استفاده از زبان انگلیسی در کار/تحصیل، (3) افراد دارای سابقه چندین سال فراگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه ها تشکیل میدهند میتوانند بدون استاد و تنها با تکیه بر منابع در آزمون آیلتس/تافل موفق باشند.
اکثریت مطلق کسانی که شیوه خودآموز یا خودخوان را در پیش میگیرند با تحمل فشار روانی فراوان و حرکت در تاریکی مطلق هرگز نخواهند توانست خود را به مقصد برسانند ومدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند. بسیاری از ایشان که ناچار به تکرار 4 یا 5 بار(موردهایی که به چشم دیده ام!) شده اند، در نهایت نه تنها از کلاس خصوصی گران ترین استاد ها هم بیشتر هزینه پرداخته اند، از رسیدن به نمره باز مانده و موقعیت های تحصیلی/مهاجرتی خود را از دست داده اند و در پایان در تماس با همان مدرسان “سودجو” بدنبال نسخه های جادویی رسیدن به نمره یا “خ-ر-ی-د-ن” و یا “ج-ع-ل” مدرک میباشد.
اما درصد بسیار کوچکی که با روش خودخوان به نتیجه میرسند، معمولا با جستجو در اینترنت بهترین منابع آیلتس را شناسایی کرده و آن ها را دانلود میکنند و با تکیه بر استعداد خود در زبان انگلیسی با شیوه آزمون و خطا میتوانند دست کم در 2 مهارت از 4 مهارت به نتیجه برسند. این شیوه دست کم به 2 بار شرکت در آزمون آیلتس/تافل نیاز خواهد داشت و درصد کسانی که به نمره های بالاتر(7 و بالاتر) میرسند حتی کمتر خواهد بود.

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – پرسش های مرتبط

افزایش هر 1 نمره آیلتس یا 10 نمره تافل چقدر زمان می برد؟

باید توجه داشته باشید بطور معمول افزایش هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل به ویژه در نمره های پایین تر از 6 آیلتس یا 80 تافل، با شرط مطالعه روزانه دست کم 5 ساعته زبان آموز، به ازای هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل 3 ماه زمان در نظر گرفته میشود. برای نمره های بالای 6 آیلتس یا 80 تافل این زمان ممکن است حتی بیش از 3 ماه هم باشد. هر چه نمره زبان آموزان به نمره نهایی یعنی 9 آیلتس و 120 تافل نزدیک تر باشد کار دشوار تر و تمرین های بسیاری بیشتر در بازه زمانی چندین سال مورد نیاز خواهد بود.

.

درباره سطح دشواری آزمون آیلتس

در 5 سال گذشته با مورد هایی از دانش آموختگان رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی برخورد داشته ام که به نمره ای بالاتر از 6 آیلتس دست نیافته بوده اند. همچنین بسیاری از رتبه های خوب کنکور سال های قبل یا دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور همچون علم و صنعت با معدل 18.5 در مقطع کارشناسی ارشد که با تلاش فراوان در کلاس های خصوصی و آموزشگاهی حتی به بالاتر از نمره 6.5 آیلتس نرسیده اند.
کوتاه اینکه به باور من آیلتس/تافل آزمون هایی هستند که در آن ها 95% افرادی که به تمامی شیوه های بالا خود را برای آن ها آماده میکنند کاملا از نتیجه خود ناراضی هستند و تنها 5% را خواهید یافت که از نتیجه نهایی خود ابراز شادمانی کنند. همچنین بیش از 99% کسانی که به نمره 7 آیلتس میرسند برای بار دوم یا چندم هست که در آزمون شرکت میکنند.

.

پس چطور استاد من نمره 9 دارد؟!

شمار کسانی که نمره 8 آیلتس و بالاتر دریافت میکنند یا با این نمره در حال تدریس هستند در کل کشور انگشت شمار هستند و در کل اینترنت فارسی در روز نگارش این نوشته(مهر 1395) تنها چند استاد مدرک آیلتس 8 خود را در وبسایت های شخصی در دسترس قرار دادهاند و شمار دارندگان نمره 9 از آن ها هم کمتر است. برای همین هم هست که اکثریت کسانی که ادعای داشتن نمره 8 یا حتی 9 (!) را میکنند هرگز امکان ارائه مدرک خود را ندارد چون برای دریافت آن بجز استعداد و نبوغ بسیار بالا در زبان انگلیسی نیازمند بیش از 10 سال تلاش پیوسته هستند!

.

کارنامه و تجربه سمیرا، از زبان آموزان دوره پاییز این کلاس ها در کمتر از 3 ماه از سطح پایه

سرکار خانم سمیرا

تجربه سمیرا را از زبان خودش بشنوید:

.

بایگانی فایل های صوتی و کارنامه های زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس

.

هزینه مدرک آیلتس – مقایسه قیمت ایران و کشورهای همسایه

هزینه گرفتن مدرک آیلتس

هزینه گرفتن مدرک آیلتس

هزینه مدرک آیلتس تا پایان بهار سال 1401 برابر با 6 میلیون و 150 هزار تومان هست. اما قیمت آیلتس در کشورهای همسایه، فهرست موسسات مجاز آیلتس مورد تایید سازمان سنجش و دیگر اطلاعات مربوط به ثبت نام و جابجایی تاریخ را در این نشانی بررسی بفرمایید: 

قیمت آزمون آیلتس سال 2022

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – لینک های پیشنهادی 

دوره های فشرده و نیمه فشرده آیلتس و مقدماتی زبان انگلیسی

دانلود گلچین 1000 ویدئوی آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

دیدگاه ها

523
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
251 Comment threads
272 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
212 Comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
Zeinab

سلام من دهم میرم و سطحم B2هست ، امکان داره بتونم تا پایان دهم به آیلتس برسم؟با چند ساعت مطالعه ؟

Shideh Asadi

سلام وقت بخیر . من ۱۳ سالمه به هشتم میرم و کتاب تاچ استون یک رو تا شهریور تموم میکنم ، و سطح زبانم متوسط به بالاس اگه جدی تلاش کنم میتونم عالی بشم ، بنظرتون زودترین زمانی که بتونم آیلتس رو با نمره حداقل ۷ بگیرم چقدره ؟

دنیز

سلام من پایه یازدهم هستم و کلاس زبان میرم family and friends 4 هستم.
برای دانشگاه قصد مهاجرت دارم
میتونم در طول ۲سال در ازمون ایلتس نمره ۶یا۷ بگیرم؟
میشه راهنمایی کنین که چطور میشه و چه‌کاری باید انجام بدم؟

دنیز

سلام من پایه یازدهم هستم و کلاس زبان میرم family and friends 4 هستم.
می‌تونم درطول ۲سال نمره ۶ یا ۷ آزمون ایلتس بگیرم؟
میشه راهنمایی کنین چطور میشه و چه‌کاری باید انجام بدم؟

نصرالله

سلام جناب استاد، من یک کارگر افغانی هستم و کار ساختمانی انجام میدهم. من می خواهم آیلتس بانمره 7 بگیرم و مهاجرت نمایم. سطح انگلیسی من کمی از مبتدی بالاتر است و شش ماه وقت دارم. آیا می توانم در ایران امتحان ایلتس بدهم؟ و لطفا مرا رهنمای کنید که چگونه آماده شوم و باید کدام میتود و کدام منابع را بخوانم؟

مهزیار

سلام وقت بخیر من قصد مهاجرت دارم و تقریبا تا شهریور ۳ماه زمان هست میخواستم بدون میتون از پری آیلتس خودم رو به ایلتس نمره ۶ به بالا برسونم

Zari

سلام روزتون بخیر من میخوام تو دوسال مدرک تافل رو بگیرم و زمان کمی دارم میشه تو دوسال مدرک گرفت؟

روح اله زنگی

سلام و عرض ادب برای آموزش انلاین بایستی چکار انجام بدم

Reza

سلام من میخوام آزمون تافل بدم.حتما باید اموزشگاه برم تا بتونم آزمون بدم منظورم اینه که مثلا باید از آموزشگاه مدرک خاصی بگیرم و تا بعد بتونم آزمون بدم یا نه،مثلا میتونم خودم بخونم و در مراکز مرتبط ازمون تافل ازمون رو بدم؟؟؟ممنون

مائده

سلام
من کلاس هفتم هستم
و تازه امروز زبان شروع کردم و به کلاس میرم
میخوام کلاس دهم بورسیه فرانسه بگیریم
میخواستم‌بدونم از الان تا مدرک زبان چند سال لازمه

آذین

سلام من ۱۲ ساله هستم ۴ساله که دارم کلاس زبان میرم معلممون خیلی عالی هست و خیلی خوب درس میده الآن کتاب Family and friends 4هستم.به نظر شما چند ساله دیگه می تونم امتحان آیلتس بدم ؟ قصد مهاجرت همراه خانواده ام به کانادا هم دارم.خود معلممون که میگه با توجه به سنت توی مرحله خیلی خوبی هستی.
ممنون میشم جواب بدید.🙏🏻

بابک

وقت بخیر
سطح زبانم در حد متوسط ،آیا دوره ای هست که از الان برای آیلتس فشرده تدریس کنند ؟
چه مدت زمان میبره ؟
از هر کسی سوال کردم میگه از سطح ادونس تا آیلتس ۶ ماه زمان نیاز داره ولی شما گفتین از متوسط تا ۶ آیلتس ۶ماه ؟

Reyhaneh

سلام کسی که زبانش در حد دیپلم دبیرستان هست چقدر گرفتن تافل حدودا براش زمان میبره؟

سما

لطفا جواب من رو هم بدید

سما

سلام، من ۱۶ سالمه و برای اولین بار کلاس زبان ثبت نام کردم و آموزشگاه زبانکده ملی ایران میرم، هر چی هم که زبان بلد بودم مال دوره راهنمایی و دبیرستان بوده
تقریبا سه چهار جلسه است که دارم کلاس زبان رو میرم و کتاب‌ English Paul Starter رو می خونم، چند سال طول می کشه تا بتونم تافل بگیرم و درس زبان ام تموم شه؟

محمد

با سلام من شغلم مرتبت با صنعت هوایی هست و تمام جزوات و کتاب هایمان انگلیسی میباشد به نظر شما چه راه کاری پیشنهاد میفرمایید خواندن و فهمیدن منوال ها و غیره خیلی الزامی میباشد

sara

سلام استاد
با آرزوی سلامتی برای شما
من خانمی سی و دو ساله هستم که قصد مهاجرت دارم و باید حتما ایلتس داشته باشم. زبانم هم در حد متوسط هست.یعنی فایل صوتی شما رو گوش کردم. من زبانم صفر نیست که مثلا بخوام از مقدماتی شروع کنم. از طرفی به مکالمه هم خیلی علاقه دارم. من دو روز در هفته سر کارم.بقیه تایمم کاملا آزاده. ترجیحا شش ماه تا یکسال میخوام برای آیلتس آماده باشم. تا بحال کلاس زبان هم نرفتم.چه دوره هایی برای من مناسبه؟

Mustafa

سلام و درود
امیدوارم که حال تون خوب باشه
من الان بیست وسه سالمه و سمیستر آخر دانشگاه من است
من قصد دارم ماستری خودرا در یکی از کشور های آمریکایی بخوانم و میخواهم تافل امتحان بدهم آیا شما میدانید حد اقل چه نمره را باید در تافل بگیرم تا در یکی از دانشگاه های آمریکا قبول شوم؟
من یک سیستم انگلیسی را تقریبا تمام کردم و اخبار BBC را حدودا پنجاه تا شصت فیصد میفهمم آیا با مطالعه روزانه حد اقل شش ساعت در روز تا چند ماه دیگر میتوانم نمره بالای ۱۰۰ تافل را بگیرم؟
با تشکر

آرمان

سلام خسته نباشید من الان 16 سالمه و میخوام که قبل کنکور از ایران مهاجرت کنم و برای تحصیل به المان برم برای این که بتونم به المان برم به چه نمری ایلتسی نیاز دارم و میخوام بدونم من که سطح من خیلی پایینه میتونم تو سه ماه روزی شش ساعت ایلتس بگیرم

ماهان

سلام من 16 سالمه و قراره تا سال اینده به کانادا مهاجرت کنیم میخواستم بدونم من باید در چه کلاسی ثبت نام کنم تا در عرض یک سال ایلتس رو با نمره 6 کسب کنم؟

Farhad

سلام من 14 سالمه و طبق تعیین سطح در گروه تلگرامتون، سطحم بین پنج و نیم تا شیشه. خب من هنوز تحصیلم توی اموزشگاه زبان تموم نشده(حدود یکسال دیگه مونده)، بنظرتون بعد از پایان دوره ی زبانم، توی کلاسای ایلتس باید چند دوره ثبت نام کنم یا فقط سلف استادی انجام بدم؟؟ و اینکه برای مثال اگه بعد از تموم شدن تحصیلم تو کلاس زبان سطح کلی ام تا 6.5 بیاد، چقدر طول میکشه که با کلاس ها ی ایلتس به نمره ی هفت یا هفت و نیم برسم؟برای مثال با روزی یک تا دوساعت مطالعه؟

هانا

سلام من 14 سالمه و کتاب گات ایت 2 هستم. حداکثر تا 3 سال دیگه قراره مهاجرت کنم و ایلتس 8 لازم دارم. کلاس زبان هم میرم. میشه راهنمایی کنید چجوری خودخوان بخونم برای ایلتس و چه منابعی مناسبه؟ ممنون

یاشار

سلام وقت بخیر
من دانشجوی دکتری هستم و تا شهریور سال بعد هم بیشتر زمان ندارم تا مدرک تافل 70 رو به دانشگاه ارائه بدم. سطح زبانمم متوسط رو پایینه، چون المانی خوندم انگلیسی یادم رفته. تو این مدت هم دروس دانشگاه و امتحان جامع رو در پیش دارم. راهکاری هست بشه تو این مدت اون نمره تافل رو کسب کرد؟

یاشار

سلام وقتتون بخیر
من دانشجوی دکتری هستم تا شهریور سال بعد هم بیشتر زمان ندارم تا مدرک تافل 80 رو به دانشگاه ارائه کنم. سطح زبانمم متوسط رو به پایین چون المانی خوندم انگلیسی فراموشم شده. چه راه کاری رو پیشنهاد میکنید؟

Selin

سلام از توضیحاتتون متشکرم .
من ۱۷ سالمه و زبانم در حد مبتدی هستش میخام بدونم ک به مدت یه سال میتونم تافل بگیرم و نمره تافلم چقدر میشه؟ یادگیریم در زبان خیلی بالاس و علاقه زیادی به زبان دارم در کلاس هم همیشه ۲۰ میگیرم و تست هم کار کردم و برنامه های کمک اموزشی هم دارم .
و سوال دیگ اینکه آیلتس بهتره یا تافل و فرق بین این دو چیه و مدرک کدوم یکیشون معتبر تره ؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید استاد smile

Atefeh

سلام..لطف میکنید جواب من رو بدید.من ترم ۱ کارشناسی ام و میخوام به مدت ۳ سال خودمو برای آزمون تافل آماده کنم …به نظرتون زمان کمی هست؟؟؟تا به نمره ای بالای ۸۰ برسم؟؟چون دیدم توی کامنتای پایین گفتین غیر ممکنه ..میتونم‌بپرسم باید تو این سه سال چه کاری انجام بدم؟؟تا به نمره بالای ۸۰ یا حتی ۹۰ تافل برسم؟؟حتی اگه صفر باشم الان….

Selin

سلام میشه جواب من رو بدید!؟؟؟

رضا

سلام استاد ضمن تشکر از توضیحات خوبتون در فایل صوتی من آزمون تعیین تعداد کلمات رو شرکت کردم (دو مرتبه) عددهایی حدود 4000 لغت رو بهم نشون داد. (یکبار پایین تر و یکبار بالاتر) مدت زیادی هست زبان کار نکردم، مگر امور روزمره در اینترنت و کار و گاهی فیلم قبلا دوره مکالمه رو در آموزگاه گذراندم حدود سال 88 تمام شد. کارشناسی ارشد هستم. متاهل و مشغول به کار می تونم هر روز از ساعت حدود 5 بعد از ظهر وقت بذارم. هدفم آیلتس 6 یا 6.5 یا بالاتر هست. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. 1. کدام روش رو… بیشتر بخوانید

فردین

سلام. من کلاس نهمم و از کلاس دوم دارم میرم کلاس زبان , و الان در مقطع پری ایلتس تحصیل میکنم و حدودا یک سال دیگه تحصیلم تموم میشه و اماده میشم برای ازمون ایلتس اینترنشنال و معلمی زبان!
طبق گفته های سایت شما من توی سه سال میتونستم ایلتس بگیرم . الان ایا من این هفت سال رو هدر دادم و یا بین اموزشی که من دیدم و اموزشی که سایت شما میده فرقی وجود داره؟

رضاکریمی

سلام
خیلی خیلی دمتون گرم
این فایل صوتی دقیقا شرایط من رو بازگو کرد و خیلی به کمک من رسید و به جرآت بگم ی مسیر کامل تاریک رو برام روشن کرد و تاحدود زیادی فهمیدم که الان جایگاه من کجاست و اصلا چی میخوام
واقعا دمتون گرم …

هما

سلام ببخشید من 14 سالمع وچند سال پیش چند ترم زبان رفتم ولی ول کردم ومیخام برای دانشگاه به ترکیه برم چقدر طول میکشع آیلتس یا تافل بگیرم؟

Mahdi

سلام ببخشید من ۱۴ سالمه و کتاب family and friends 4 هستم هر کتاب ۳ ماه طول میکشد من حدود چند سال دیگه باید بخونم تا تافل بگیرم

مریم کراری

سلام خسته نباشید من الان کتاب اینگلیش فایل 1هستم میخواستم بپرسم چقدر طول میکشه آیلتس بگیرم اول دبیرستان هم هستم

ستاره

سلام روزتون بخیر
من سطح ابتدایی زبان هستم البته نه اینکه زبان نخونده باشم چند سال پیش کتاب های اینترچنج رو خوندم اما وقفه افتاده و از بادم رفته بنظرتون با معلم خصوصی در چند ماه و روزی چند ساعت میتونم نمره ۶بگیرم
ممنونم از پاسخگویتون

ماهان

با سلام روزتون بخیر ببخشید من الان ترم اول مقطع کارشناسی هستم
هدفم اینه که تا پایان کارشناسیم آیلتسمو به سطح 8 برسونم چون واقعا بهش نیاز دارم
البته سطح ضعیفی هم دارم . بنظرتون تو این بازه زمانی میتوان به این سطح رسید؟؟

Ehsan

سلام استاد من حدود ۷ ماه وقت دارم و وقتم ازاد هستش سطح زبان متوسط میتونم با استاد خصوصی و مطالعه ۵ الی ۶ ساعت روزانه نمره ۶ ایلتس بگیرم؟

معصومه

سلام، من ۱۶ سالمه و رشته طراحی دوخت میخونم خواستم بپرسم برایه دانشگاه کشور ترکیه حتما نیاز به مدرک آیلتس دارم یا زبان ترکی کافیه؟؟

امین

خیلی عالیه، هم صحبتها عالی بود هم سایتتون کامل! و خصاصت به خرج ندادین

حسین

سلام و عرض ادب
بزرگوار ممنون از توضیحات کامل شما
جسارتا من قبل از عید نوروز 99 امتحان دادم با نمرات زیر
listening: 5.5, speaking: 6.5,reading: 6, writing:6
میخوام به نمره overall هفت برسم یک مشاوره با شما چطوری می توانم داشته باشم
لطفا راهنمایی بفرمایید در این بازار مکاره که همه فکر جیب مبارک اند
ممنون از لطف شما

حسین

عرض ادب
چه کلاسی و چگونه باید شرکت کنم؟
ممنون

yahya

عرض سلام و ادب و احترام
یه سوال داشتم ازتون
من بنا بر شرایط خاصی که دارم می خوام حداکثر ظرف شش ماه مدرک آیلتسمو بگیرم
سطح زبانم به طور کلی pre-intermediate هست به نظرتون می تونم ظرف این مدت کوتاه نمره 6 رو بیارم تو آزمون؟
ممنون میشم زودتر راهنماییم کنین

شایان

سلام بنده سطحم در حد دییرستان در پنج ماه میشه با روزی دو ساعت تمرین و کلاس ایلتس ۶ گرفت

مرضیه

سلام ببخشید من یک دانش آموز هستم پایه نهم و میخوام بعد از کنکور برم انگلیس اما نمیدونم باید چطور شروع کنم که بتونم یک ساله تموم کنم هزینه ها هم خیلی بالاس برای همین مبخوام زود ازمون بدم همین منابعی که گفتین رو بخونم کافیه

Parnian

سلام.من سطح زبانم متوسط هستش اما لیسنینگ واسپیکینکم عالی هستش به طوری که متوجه پادکست های پیشرفته میشم هم فیلم هارو تا حد زیادی متوجه میشم مهارت خوندن و نوشتنم هم در سطح خودم خوبه و تمام ریدینگ های مربوط به سطح خودم رو هم متوجه میشم میخواستم ببینم ببینم میتونم برای آیلتس ۷یا ۷/۵اقدام کنم؟؟؟؟زمان هم فقط۲سال دارم ممنون

سلمان

سلام، امکان شرکت در کلاس برای کارمندان چگونه است، چطوری می تونم در بیش از هشت ماه آیتلس شش و نیم بگیرم در صورتی که کار می کنم،و فرصت زیادی ندارم، چهارساعت در روز و به صورت آنلاین هم نت اینجا ضعیفه،بسته ی آموزشی دارید آنلاین نباشه.راه حلتون چیه

رضا

با عرض سلام خدمت شما بنده برای تحصیل در خارج از ایران نیاز به نمره ۶ دارم و اینکه زبانم در حد مدرسه است حداکثر یکسالم بیشتر تایم ندارم میخواستم بدونم پیشنهاد شما برای بنده چی هست؟

احسان

ضمن عرض سلام و خسته نباشید.
میخواستم بابت وویس بالا و توضیحات کاملتون تشکر کنم. واقعا ممنون

حدیث

سلام و درود
من دانشجوی ترم ۲ پرستاری هستم برای شرکت در آزمون لیسانس پزشکی نیاز به نمره ۷ آیلس دارم .تاحالا هم هیچ کلاس زبانی نرفتم وفقط در سطح مدرسع و دروس دانشگاهی زبان رو دنبال کردم وحدود ۲سال برای این مدرک وقت دارم به نظر شما کدوم یک از دوره ها بیشتر کمک کننده است ؟

حمید

سلام آقای ابولقاسمی وقتتون بخیر
بنده دانشجوی ارشد هستم و یک سال و نیم هست کلاسهای عمومی زبان رو شرکت میکنم که الان سطح upper intermediate هستم. ترم بعد دانشگاه رو میخوام مرخصی بگیرم که با سه ماه تابستان میشه 6 ماه. سوالم اینه که آیا تو این 6 ماه(از فروردین 99 تا مهر ) میتونم بصورت خود آموز بخونم و نمره بالای 7 بگیرم؟ تقریبا میتونم حداقل 6 ساعت در روز وقت بزارم براش
البته کلاسهای عمومی آیلتس رو هم میتونم شرکت کنم. فقط سوالم در رابطه با این 6 ماه هست که آیا میشه یا خیر
بسیار ممنون از راهنماییتون

لقمان

سلام اقای ابوالقاسمی. وقت بخیر. من الان ۶ ماهه سایت شمارو دنبال میکنم واقعا عالیه. استاد یه سوال داشتم. اگه من ۶ ماه بزارم و تو کلاس شما شرکت کنم و روزی ۸ ساعت بزارم امکان رسیدن من به نمره ۷ یا ۶.۵ هست‌؟

حمید

با عرض سلام و خسته نباشید
بنده دانشجوی ارشد هستم و زبان رو در حد واحد های دانشگاهی دنبال کردم و مقداری هم کتاب های زبان اصلی رشته ام رو مطالعه کردم. در کل سطح زبان ضعیفی دارم.
و حدود پنج الی شیش ماه وقت دارم تا نمره هفت کل در ایلتس و ۶/۵ در هریک از بخش ها رو کسب کنم.
به نظر شما باید چه کاری انجام دهم ؟؟
و یه سوال دیگه اینکه
باتوجه به سطح زبان بنده و فرصت باقی مانده، کسب نمره ۱۰۰ در تافل میتونه سخت تر باشه یا ۷ در ایلتس؟
ممنون از پاسخگوییتون

سارا

سلام آدرس گروه یا کانال شما

محمد

سلام.وقت بخیر.مرسی بابت سایت خوبتون و پاسخگویی شما استاد عزیز.من تقریبا دو سال وقت دارم برای گرفتن ایلتس.تقریبا تمام صفحات سایت رو هم دیدم و منابعی رو که معرفی کردید.و من الان دارم از ielts speaking and actual tests استفاده می کنم.یه جورایی دارم حفظ میکنم ساختارهارو و البته حس بدی هم نسبت به استفاده از اون ندارم.البته در کنارش از tactics for lestening هم استفاده میکنم و از اون 300 فایل صوتی که شما در سایت قرار دادید.برای رایتینگ هم از longman academic writing series استفاده میکنم.میخاو تا یکسال و نیم اینطوری پیش برم و بعد در شش ماه… بیشتر بخوانید

امیر سجاد

چقدر جمله قشنگی فرمودید .کسی به جز شما به فکر شما نیست 👌👌👌🌷عالی بود

مرتضی

سلام من یه سال پیش تافل دادم که 77 شدم. والان دوباره میخوام هم gre بدم هم تافل یا ایلتس. نمیدونم برا تافل بخونم بهتره یا آیلتس. نت برداریم خوب نیست. اسپکینکم متوسطه. سرعت تایپم پایینه. و کلا نمیخوام تکنیک کار کنم میخوام سطح زبانم را هم بکشم بالا تو سطح ادونس. حالا 2 تا سوال دارم اگه روزی 4 یا 5 ساعت وقت بذارم و شش ماه وقت ( فقط برای زبان نه gre)1
1- تافل بدم بهتره یا ایلتس؟ نمره بالای 100 میخوام یا 7 یا 7/5 آیلتس
2کلاس تافل هم دارین؟

محمود

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر از سایت خوبتون من لیسانس مکانیک از دانشگاه تهران جنوب هستم تجربه شخصی من توی درس این بوده که هر وقت به کلاسی رفتم توی اون کلاس هیچی یاد نگرفتم از زمان بعد از راهنمایی تا الان یعنی کلاس زبان رفتم هیچی یاد نگرفتم کلاس ریاضی برای کنکور رفتم هیچی یاد نگرفتم و بقیه کلاسا و فقط تاکید میکنم فقط زمانی موفق شدم یه آزمونی رو قبول بشم که خودم نشستم خوندم البته با داشتن یه پشتبان و آزمون هفتگی میخواستم بپرسم که شما تواین زمینه میتونید خدمات بدید مثلا… بیشتر بخوانید

نیتا

سلام مطالب خییلی مفیدی بود با تشکر

payam

سلام من حدود یکسال وقت دارم و سطح زبان متوسطی دارم هدفم هم نمره 7 ایلتس هست اگر بخوام تو دوره های انلاین شرکت کنم کدوم دوره باید شرکت کنم ؟

ehsan

سلام اقای مهندس ابوالقاسمی. خسته نباشید. بنده منابع پیش ایلتس را به طور خودخوان مطالعه کرده و در حال حاضر مشغول مطالعه کتاب objective ielts intermediate هستم. به نظرتون کدام دوره انلاین برای من سودمند خواهد بود؟ ممنون از حسن توجهتان.

مسعود

سلام استاد.
من کارشناس ارشد مهندسی نفت دارم و وضعیت شغلی من به گونه ای هستش که در ماه ۱۴ روز سر کار هستم و ۱۴ روز خونه بیکار. اون ۱۴ روزی که سر کار هستم روزی ۱۲ ساعت کار سخت و مداوم دارم که شاید در بهترسن حالت۲ یا ۳ ساعت وقت آزاد بتونم داشته باشم. اون ۱۴ روز خونه هم کلا بیکارم.
به نظر شما آیا میخونم یکساله به نمره ۷ آیلتس برسم؟
پیشنهاد شما چی هستش؟؟
باتشکر

مژگان

البته باید بگم که من میخوام ایلتس بگیرم خدا بخواد،و بدلیل شغلی که دارم همیشه یه روتین خاص برای خوندن زبان ندارم میخوام شما باتوجه بتجربه تون و احتمالا داشتم کیس های مشابه من ،بنده و راهنمایی کنید به هرطریقی که میتونید
منتظر لطفتون هستم

مژگان

سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد پرستاری و ۲۷ سالمه قصد مهاجرت دارم ولی بدلیل نداشتن مدرک ایلتس خیلی پیشرفتی نداشتم،زبانم در زمان دبیرستان خوب بود ولی بعلت دوری از ان ونداشتن مطالعه الان بنظر خودم اصلا برای من خوب نیست و حدود ۶ماه کلاس خصوصی زبان میرم کتابهای امریکن انگلیش فایل میخونم کتابای خوبین ولی متاسفانه استاد خیلی حرفه ای ندارم چون تو شهر کوچک زندگی میکنم دسترسی ب کلاسای معتبر ندارم الان مهمترین مشکلم نداشتن اسپیکینگ خوبه چون اعتماد بنفسم خیلی پایین نمیتونم حرف بزنم بااینک خیلی وقتا تو ذهنم کاملا انگلیسی فکر یا حرف میزنم اما بیان… بیشتر بخوانید

زهرا

سلام خسته نباشید من دانش اموز رشته تجربی یازدهم هستم اما ب نظر خودم رتبه خوبی در کنکور نخواهم اورد اما الان کلاس زبان میرم(در سطح پایین) و میخواستم بدونم میشه از الان بخونم و حتی ۲ سال دیگه ب طور کامل و بعد کنکور زبان را بدم یا نه؟

King

با عرض سلام به شما استاد عزیز.
من 16 سالمه و سطحم تا کتاب Four Corners2 را خواندم،و listening, speaking,در حد خوب هست به طوری که وقتی فیلم های زبان انگلیسی میبینم تا حدودی میفهم و وقتی هم که میخوام صحبت کنم به راحتی منظورمو میرسونم .و همچنین وقت خوبی براش میزارم.
حالا مخواستم بدونم چقدر طول میکشه نمره 7 ایلتس را بگیرم و یا در زبان انگلیسی حرفه ای و فول بشم؟؟؟

یه بنده خدا

سلام ببخشید من دوسال دیگه کنکور دارم اما دلم میخواد خارج تحصیل کنم به نظرشما من میتونم تا 2سال ایلتس 6 بگیرم؟یادیگه 5.5؟سطح زبانمم خوبه فقط تو اسپیکینگ یه کم مشکل دارم تورو خدا راهنماییم کنین ممنون میشم

علیرضا

سلام..
من تا حالا در هیچ کلاس زبانی شرکت نکردم من الان 14سال سن دارم و در رشته خلبانی درس خواهم خواند میخواستم بدانم چقدر طول میکشد که آیلتس6 را بگیرم

علی

سلام خسته نباشید، در روش خودخوان با ( کتاب های امریکن انگلیش فایل ) و با آموزش های ویدئویی به زبان فارسی با یک استاد خیلی خوب که من تا اینجا در طول چند ماه که اموزش های ویدئویی ایشونو نگاه کردم خیلی پیشرفت چشم گیری داشتم و همینطور میشه گفت این روش به طوری خصوصی هم هست و شاید بهتر از خصوصی چون هر قسمتی که متوجه نمیشیم میتونیم دوباره نگاه کنیم.در نتیجه با این روش که بنده گفتم نظروتون چیه و این راه میتونه منو منحرف کنه که نتونم در یادگیری موفق باشم؟ ممنون میشم فراز و نشیب… بیشتر بخوانید

مريم موسوي

با سلام در حال حاضر دانشجوي ارشد برق هستم و كارمند هستم و يك فرزند دارم بسيار نا اميد شدم از اينكه شرايط سختري دارم براي گرفتن نمره آيلتس ٦/٥ براي مهاجرت به كانادا البته ما تا پايان سال را براي خودم وقت تعيين كردم و حتما هم ميخواهم معلم خصوصي بگيرم و زبانم هم خيلي خوب نيست ميخواستم بدونم امكانش هست؟

فاطمه

سلام من مقطع کارشناسی هستم و هیچ گونه کلاسی نرفتم واقعا زبان انگلیسی من خیلی ضعیف هست حتی نمیتونم یک لغت انگلیسی را درست تلفظ کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید از چه منبعی وکتابی برای تقویت تلفظ درست انگلیسی استفاده کنم.

پرتی

سلام،من تا چند ماه پیش کتاب تاچستون ۱رو تموم کردم،اما نمیدونم چقدر فاصله دارم تا ایلتس ۵،بنظرتون نمره ایلتسم حدودی چنده،و میحوام بصورت خود خوان بخونم لطفا چند کتاب بهم معرفی کنید تشکر

نیلوفر

سلام وقت بخیر
من قبلا چند ترم در اموزشگاه زبان گذروندم و بعد بخاطر کنکور و درسهام ولش کردم و حالا دوره خصوصی زبانمو با کتاب های headway شروع کردم میخواستم بدونم برای گرفتن نمره 6آیلتس بعد از این کتاب باید با چه کتابی ادامه بدم،و اینکه چقدر زمان لازم هست برای گرفتن این نمره بخصوص اگر بتونم تقریبا4_5ساعت بهش اختصاص بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

مانی

با سلام خدمت شما
بنده از نوشته ها و صحبت های شما خیلی استفاده کردم
ولی متاسفانه در رشت ساکن هستم
دوست داشتم اگر از همکاران خوب شما که نزدیک به متد شما در رشت فعالیت میکنند برام معرفی کنید تا هرچه زودتر آیلتس رو شروع کنم
ممنون از لطف شما

tiam

با سلام و خسته نباشید.
استاد سطج vocabulary من پایینه چیکار میشه کرد براش؟ من خودخوان دارم مطالب رو میخونم فعلا. متاسفانه به همین دلیل هم باعث شده که سطحم تو همه ی موارد دیگه از جمله اسپیکینگ و رایتینگ بیاد پایین. جمله بندی بندی هام چون کلمات سطح پایین استفاده میکنم ساده به نظر میرسن. لطفا یه راه حل یا منابع معرفی کنین ممنون میشم. این مشکل vocab خیلی ازار دهنده شده و اعتماد به نفس رو ازم گرفته.

مریم

عرض سلام و ادب بنده و همسرم قصد مهاجرت داریم و برای شغل خود بنده سطح زبان بسیار در ارتقا شغلی من تاثیر داره. یکی از مدرسانی که باهاشون کار کردیم میگفتن شما اول باید به سطح advance برسید و بعد در کلاسهای آیلتس شرکت کنید جالبه که با ما همون کتاب های ترمیک کلاس های زبان رو به صورت خصوصی کار میکردن. البته بیشتر از یک ماه ما ادامه ندادیم بعلت کند بودن سرعت تدریسشون. ما در شهری غیر از تهران (یزد) هستیم. ممنون میشم هم در زمینه روش صحیح برای ارتقا سطح زبان و هم معرفی یک استاد… بیشتر بخوانید

رویا سلطانی

من به نمره ۷ آکادمیک ایلتس نیاز دارم.
زبان من در حد بسیار پایه است. چندین دوره کلاس زبان رفتم . و فوق لیسانس زیست شناسی دارم. دبیر هستم و بعد از عید فرصتم برای مطالعه بیشتر خواهد شد.
و فرصتم کوتاه است. ایا میتونم تا پایان تابستان نتیجه بگیرم

arash

سلام
من میخواستم بدون برای شروع زبان از صفر مطلق تا ایلتس8 چقدر زمان لازم داره؟
وقت ازاد هم حدود 2_3ساعت دارم ولی محدودیت زمانی ندارم یعنی 5_6سال فرصت دارم
یه سوال دیگه هم داشتم
معلم زبانم(مدرس ایتلس هم هست)گفت اگه محدودیت زمانی نداری میتونی خودت بخونی با منبعی مثلbasic grammar in use ولی شما میگید خوداموز خوب نیست؟

mohamad

دوستان سلام کسی که سربازیه و 24 ساعته پادگانه، چیکار باید بکنه زبانش افت نکنه؟؟

کسری

سلام من 20 سالمه و در سطح مبتدی زبان بلد هستم جهت بورسیه تو نروژ به نمره 50 تافل نیازمندم . سوالم اینه که چقدر زمان طول میشکه تا در این سطح اماده بشم مثلا با روزی 4 ساعت مطالعه ؟

کاوه

باسلام و وقت بخیر.من فوق لیسانس اسیب شناسی ورزشی دارم و برای مهاجرت نیاز به ایلتس 6.5دارم.فیلم هم که نگاه میکنم خیلیش رو متوجه میشم ولی صحبت کردنم خوب نیست
مطالعه زبانم روزی 4ساعته کلاس زبان هم میرم به نظر شما ظرف 6 ماه میتونم برسم به نمره 6.5؟با تشکر

الهه

سلام.من دانشجوی پزشکی هستم و قصد مهاجرت در آینده رو دارم.تا به حال کلاس های خاصی شرکت نکردم ولی تلاش زیادی در ترجمه مقالات داشتم.گرفتن این مدرک با نمره بالای ۷ چقدر زمان میبره؟

faegheh

درود و سپاس از شما به خاطر مطالب و اطلاعات گرانقدر بنده ترم 4 رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم . بنده تا اوایل دوران دبیرستان در سطح متوسط زبان در کلاس های ترمیک شرکت کرده بودم و رها کردم و متاسفانه تا به الان که 21 سال دارم دیگه هیچ نوع تمرین و مطالعه نداشتم با توجه 2 سالی که در دانشگاه حضور دارم متاسفانه نه تدریس مناسب رو شاهد بودم و نه فضای رقابتی و تحصیلی برای مکالمه و یادگیری و حتی این رو میتونم تایید کنم که از خیلی هم زبان آموزان عادی هم سطح اطلاعات شون از… بیشتر بخوانید

علی زارع

سلام من زبانم زیاد خوب نیست و دست و پا شکسته تا کتاب four corners 2 را خوندم
من برای تحصیل باید مهاجرت کنم و نیاز به مدرک ایلتس 6.5 دارم و روزی 4 ساعت میتونم مطالعه کنم
بنظر شما چقدر طول میکشه ؟؟؟؟

حسین

سلام من 23 سالمه و زبانم بیشتر Reading ام خوبه طوریه که تو زمینه علایق کامپیوتریم اکثر مقالات آموزش و پرسش و پاسخ ها و کامنت های کاربران در سایت های خارجی رو براحتی متوجه میشم. یکم Listening هم بلدم و در حدی که فقط کلیات قضیه رو بفهمم و نه جز به جز. اما Speaking و Writing ام تقریباً رو به صفره. البته دایره لغت نسبتاً خوبی از لحاظ نوشتن دارم ولی گرامر و جمله بندیم صفرم. با این تفاصیر خیلی علاقه دارم که انگلیسیم رو در حد مهاجرت به یه کشور خارجه خوب کنم اما متاسفانه آدم منزوی… بیشتر بخوانید

دانیال

سلام من زبان هیچی بلد نیستم میتونم کلاس های ایلتس ثبت نام کنم و از نمره ۱ شروع کنم

آتنا

سلام من زبانم در حد صفر نیست ولی خیلی خوبم نیست آیا می تونم در دو سال نمره مورد نیاز برای تحصیل در کشور های دیگه رو بگیرم

بهزاد

با سلام ، با توجه به اينكه بنده شهرستان هستم ، آيا شما كلاس آنلاين هم داريد و اگه داريد بنده چطور ميتونم ثبت نام كنم؟

رضا

سلام و خسته نباشید استاد
برای کنکور زبان تخصصی اطلاع دارین چه منابعی به صورت خودخوان مناسبه؟
باتشکر

وحید دهقانی

ایا میتوانم با ۵ یا ۶ ساعت در روز و با کمک مدرس خصوصی ایلتس ۵ رو ۶ ماهه بگیرم؟

وحید دهقانی

سلام خدمت شما.من قصد مهاجرت به کانادا رو داذم و به ایلتس ۵ نیاز دارم زبان خوب نیست ایا میتوانم باروزی ۲ ساعت ۵یا ۶ ماهه ایلتس بگیرم؟

زهرا

سلام من میخوام مهماندار بشم اما سه سال دارم تا مدرسم تموم شه انگلسی تا ۸ ترم رفتم اما بعد ول کردم
به نظر شما اگرتابستان ۹۸ شروع کنم میتونم مهمانداری برم

کیمیا

سلام. من مدرک دیپلم زبان دارم از اموزشگاه.میخواستم بدونم کلاس امادگی ایلتسم چقد طول میکشه؟

شکوفه

با چه روشی بصورت خودخوان از سطحی که از مبتدی هم پایین تر هست در کوتاه ترین زمان ممکن آیلتس بگیرم برای اقامت نیاز دارم و مدرکم را خیلی سریع میخوام لطفا بگید هر مهارت را چطور تقویت کنم در شهر ما آموزشگاه زبان وجود نداره به تازگی وکالت قبول شدم و قصد اقامت گرفتن دارم

محسن

سلام
من دانشجوی حقوق هستم . برای مهاجرت نیاز به بالاترین سطح زبان دارم.
زبانم در حد این هست که فیلمی رو تماشا میکنم بیشتر کلمات رو میفهمم ولی در صحبت کردن و جایگزای کلمات ضعیف هستم . و از ان جا که مشغله درسی دارم وقت کلاس رفتن رو ندارم
از شما میخوام کمک کنید در این که بنده چه راهی رو برم ک در زمان کم بتونم به بهترین بازدهی برسم
ممنونم
یا حق

مهدی

سلام خسته نباشید من الان سطحb2هستم و چقدر طول میکشه که به ایلتس6برسم

زهرا

سلام ببخشید من دیپلم هنری دارم ۱۹ سالمه و میخوام الان شروع کنم برا مهمانداری هواپیما میخوام..باید تافل بگیرم؟؟

زهرا

سلام ببخشید امروز رفتم تعیین سطح شدم گفتن سطح american english file 2هستی
میخواستم بدونم این سطح چقدر با مدرک ایلتس فاصله داره ؟
چقدر طول میکشه تا بتونم اماده ازمون ایلتس بشم
ممنون میشم ازپاسخگیتون 💥

امیر حسین

سلام استاد من الان دارم تو اموزشگاه کتاب امریکن فایل استارتر می خونم چقدر طول می کشه که بتونم امتحان ایلتس بدم خیلی ممنون. very good.

مهدی

با سلام
کلاس حضوری فوق فشرده دارید؟

فرزاد

سلام استاد
من دانشجوی ترم یک ارشد هستم، و سطح زبانم هم در همون حد پایه هست. میخواستم بدونم برای گرفتن مدرک FCE اگر در اموزشگاه های زبان ثبت نام کنم و کلاس ها فشرده نباشه، چه مدت طول میکشه تا مدرک FCE رو بگیرم؟!

salar

سلام خسته نباشید من دانش اموز کلاس دهم هستم برای نمره ایلتس به 7 برسه چه قدر زمان نیاز داریم در ضمن زبانم خیلی پایه است

Parsa

سلام خسته نباشید
من دانش اموز سال دهم الان هم دارم در اموزشگاه FCE می خونم می خام بدنو اول اینکه باید چی کار کنم تا به نمره 7 ایلتس برسم و از چه منابعی استفاده کنم؟

ندا

سلام و خسته نباشید
من یک سوال داشتم راجع به این که آیا speaking و listening در امتحان باید حتما به لحجه‌ی British باشد !؟

مجتبی

سلام وقت بخیر
من سربازم و تا فروردین طول میکشه و بعدش میخوام واسه ایلتس ثبت نام کنم ،تو این مدت میخوام یه کتاب بهم معرفی کنید که یه کم امادگی پیدا کنم .(من دیپلم تجربی دارم و چندباری کنکور دادم و زبانم هم بد نیست و برا تقویتش هم فیلم زبان اصلی هم زیاد میبینم ) حالا نمیدونم سطحم پایه است یا صفر ..
من شهرستانم و برا کلاسها نمیتونم شرکت کنم ایا سطح کیفیت کلاسهای خصوصی با انلاین تفاوت داره ؟
هزینش چقد میشه؟
من از فروردین تا شهریور میتونم مدرک ایلتس 6-6/5 بگیرم ؟
ممنون میشم پاسخ بدید ..

ابوذر

سلام وقت تان بخیر من توضیحاتی درباره آیلتس و تافل می خواهم و دوست دارم در کلاس های زبان شرکت نمایم لطفا آموزشگاه های مناسب را معرفی کنید و من کلاس های متوسطه اول هفتم و هشتم کمی در حد الفبا ولغت و احوال پرسی بلدم چطور میشود به آنها بگوئیم کمی بلد هستیم

حنانه

سلام استاد من در کانون درس میخوانم و الان ترم ad2 هستم و ترم بعد درسم تمام میشود..بعد از تمام شدن ترم های کانون باید به کلاس های ielts بروم.میخواستم بپرسم ترم های ielts چقدر طول میکشد؟؟

مهدی کلانتری

با سلام
بنده ۳۳ ساله دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری هستم.از لحاظ سواد انگلیسی در سطح مبتدی می باشم وهم اکنون باتوجه این که شاغل و متاهل هم می باشم و زمانی برای رفتن به کلاس را ندارم می خواهم به صورت خود خوانی شروع به یادگیری زبان برای امتحان آیلتس و تافل بکنم
از شما استاد گرامی خواهشمند است اینجانب را راهنمایی کرده و بفرمایید از کجا و کدام منابع را استفاده کنم تا هرچه سریعتر به نتیجه رسیده و کمترین هزینه در وقت خود با توجه به شرایط کنونی را داشته باشم.
باتشکر

Faride

سلام استادمن از Race شروع کردم تو کانون و هیچ وقت نیوفتادم واز نظر دبیرام دانش اموز top هستم و هر روز یک ساعت و شاید هم بیش تر زبان میخونم واز اون جایی که تا به اینجا برسم خیلی زحمت کشیدم دلم نمیاد رها کنم ولی از ترم high دوبار خوندم تا پاس کنم و الان high2بودم افتادم و باید دوباره بخونم و کتبی کم میارم کلاسیام بالای ۸۵ و دانش اموز پایه دهم هستم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

Faride

سلام استاد خسته نباشید من دانش اموز سال دهم هستم واز وقتی که اومدم high هر ترم رو دوبار دارم میخونم و کتبی رو کم میارم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

دانشجو

سلام استاد. من این ترم که تموم شد اولین ترمم تو اموزشگاه بود و تو تعیین سطح elementry 3 تشخیص دادن و ترم تموم شد. من 22 سالم هست. سوالم این هست که با روزی 2 ساعت مطالعه منظم و مرتب تا 6 سال دیگه میشه به نمره ایلتس 7 و یا 8 رسید؟ برنامه من اینه (به جز مطالعه ی بخش های ضروری یعنی مطالعه ی کتاب های اموزشگاه: 1.مطالعه روزانه ریدینگ و مطالب مرتبط 2. هر روز گوش دادن اهنگ های انگلیسی 3. تمرین اسپیکینگ (میزنم تو یوتیوب ielts band 7 و یه سری ویدیو هایی میاره که… بیشتر بخوانید

masuomeh

منظورتون اینه که توی این مدت کوتاه شدنی نیست?

masuomeh

سلام من 20ساله هستم سال 98می خوام کنکور بدم ورشته دندان پزشکی بخونم وبعد از دوترم به انگلستان مهاجرت کنم زبان پایه ام بد نیست ولی به ایلتس7نیاز دارم بعد از کنکور 98می تونم اقدام کنم وتا 3ماه تمام وقتم ازاده ایا میشه تو این زمان ایلتس 7بگرم

ناصر

من فقط می خواستم از شما تشکر کنم،کلا من 1 درصد در دیدگاه ها شرکت می کنم و شغلمم مرتبط با اینترنت ولی واقعا شخص که فایل صوتی را ضبط کرده بود بسیار خوب و مسلط توضیح داد و به نظر من عملش خیرخواهانه بود.اجرش با خدا

حسین

سلام من 1 سال و کمی بیشتر زبان کار میکنم آموزشگاه بریتیش کنسول میرفتم میخوام بدونم الان اگه از سطح A2 برم B1 به صورت خود آموز چقدر میتونه مفید باشه ؟
البته میخوام بعد کلاس آیلتس رو توی یکی از دانشگاهای خارجی بردارم ولی میخوام وقتی ازم تست میگیرن نشون بده من سطحم B1 است.
و از سطح B2 شروع کنم به خوندن.

سجاد

سلام من 30 ساله و لیسانس مترجمی هستم و البته دانشجوی ارشد زبان هم (سال 91) بودم ولی بدلیل مشغله کاری استعفا دادم.حدود 5 سال بصورت کامل از زبان دور بودم و سه ماه پیش تعیین سطح در موسسه آفرینش دادم که سطحم رو upper intermediate گفتن و درحال حاضر هم همونجا کلاس میرم اما واقعیتش سطح کلاس و پیشرفت مطالب راضی کننده نیست برام و اینکه خیلی زمان میبره.البته من از لحاظ اسپیکینگ دچار ضعف زیادی هستم با توجه به اینکه کارمند هستم و نهایتا روزی 4 الی 5 ساعت فرصت خوندن دارم حدودا چقدر زمان میبره به نمره… بیشتر بخوانید

صفری

سلام
من دانشجوی سال اخر مهندسی از شریفم و امسال قصد اپلای کردن دارم و تا اخر اذر باید ازمون ایلتس رو شرکت کنم و نمره حداقل 6.5 رو کسب کنم.
سطح زبانم اصلا بالا نیست در حد کنکور و کتابای دانشگاه هستم.
ولی خب باید قبل 4 ماه دیگه بتونم حداقل 6.5 رو کسب کنم، ممنون میشم به من راهنمایی بدید چون باید زودتر شروع کنم و خیلی نگرانم که نرسم.
باتشکر

سارا

سلامسایت خیلی خوبی دارید

معصومه

سلام و وقتتون بخیر….
من باید تا شش ماه دیگه آیلتس ۷ بگیرم و خیلی زمانم محدوده و کلا وقتم آزاده و میتونم روزی ۱۶ ساعت وقت بذارم…امروز یکی دوبار با مشاورتون تماس گرفتم و تلفن رو برنداشتن… میخوام از دوره هاتون بدونم..هزینه ش و اینکه آیا مقدوره تو این زمان که بشه در شش ماه . منی که شاید الان بزرو بتونم بگم آیلتس ۴ میشم به سطح ۷ برسم …کارم خیلی فورس هست و عجله دارم …ممن.ن میشم هر چی سریعتر راهنماییم کنید…

نگین

سلام،من۱۵سالمه و میخوام تو دو ماه زبان انگلیسی رو به طور کامل یاد بگیرم و بتونم آیلتس بگیرم.سطحممintermediateهست.به نظر شما روزی چند ساعت بخونم میتونم زبانو به طور کامل فولشم؟

نیما

سلام به اوستاد گرامی اقا من اول دبیرستانم همئن 10 دارم میرم 11 و من توی دهم اسپیکینگ که معلم میگیرع از 8 شدم 2 و زبان از 12 نمرس اونم 3یا 4 شدم و من زبانو تجدید شدم چون معلمون هم سخت گیر بود ولی راهنمایی مشکل نداشتم و هیچ اموزشگاه زبانی هم نرفتم توی دو سه سالی که فقط دارم میتونم زبانمو خوب کنم و بتونم در خارج از کشور تحصیل کنم چون موقعیت ش رو دارم ولی زبانم خوب نیست

milad

مهندس ابولقاسمی سلام خسته نباشید من چند روزیه که با وبسایتتون آشنا شدم .. خود بنده دانشجو سال سوم کارشناسی هستم و قبلا حدود ۴ سال و نیم کلاس زبان میرفتم ( از اول راهنمایی تا دوم دبیرستان) ولی خب تقریبا ۲ سال آخر کلاس زبان عملا هیچی به دانشم اضافه نشد و کاملا فرسایشی بود و بعد از اون هم. یک بار و یک ترم مجتمع فنی تهران (دو سال پیش) رفتم و سطح منو intermidiate گفتن ولی کلاسش اصلا سطح خوبی نداشت و دیگه ادامه ندادم.. کتاب هایی که قبلا کار کردم. کل سری interchange و کل سری… بیشتر بخوانید

سرا

با سلام
من سطح زبان خیلی پایینی دارم و در شهرستان هم زندگی می کنم. الان شرایطی برام پیش امده که برای دکترا خارج کشور بورس بشم لطفا کمکم کنید چیکار کنم در ضمن بفرمایید از پایه شروع کنم چقرر طول می کشه مدرک بگیرم و چطور شروع کنم چون نمی تونم برای کلاس تهران بیام. لطفا حداکثر هزینه ها را هم بفرمایید و ایا اینکه تضمینی هست ردش شما جواب بدهد

معصومه

سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد محترم… من تمام وقتم آزاده تا ۵ ماه دیگه و در واقع باید تا آذرماه آیلتس ۷.۵ بگیرم…از نظر بودحه متاسفانه نمیتونم در هیچ کلاس یا دوره ای شرکت کنم…شرایط مالی خوبی ندارم و یک بورسیه برام اومده که نیاز به مدرک آیلتس دارم…در ضمن من قبلا حدود ۴ ترم زبان رفتم . سه ترم ترمیک و بعد رها کردم و بعدش یک ترم دوره پیش آبلتس رفتم که بخاطر اینکه با شرایط کاریم جور نبود رها کردم…استعداد و علاقه خوبی به یادگیری زبانهای خارجه دارم…آیا بنظرتون من میتونم تا ۵ ماه دیگه… بیشتر بخوانید

محمد

سلام.ببخشید من‌ برای‌مهاحرت باید آیلتس ۴.۵‌داشته باشم.خیلی نمره‌بالایی نیست.با توجه به اینکه‌سطح زبانم‌خیلی پایینه به نظرتون در چه مدت زمانی میشه به این‌نمره‌رسید؟و نکته دیگه اینکه‌شهر ما مدرس آیلتس خوبی نداره..چطور میتونم‌از خدمات موسسه‌شما استفاده‌کنم؟

Mina

سلام و خسته نباشيد من ايران زندگي نميكنم و قصد دارم ايلتس امتحان بدم ولي سطح زبانم خيلي بالا نيست البته همون حرفي كه خودتون ميدنين چون ديگران ميگن خوبه و من همه كارهامو خودم انجام ميدم متاهلم و بچم خيلي كوچيكه وقصد دارم ٢ سال ديگه اقدام كنم واسه دكترا يعني زمان دارم چطوري ميتونم كلاسهاي انلاين از راه دور با شما داشته باشم ؟و راهنمايي كنين چه كتابهايي رو شروع كنم مثلا كتاب basic tactis for listening رو گوش كردم كاملا متوجه ميشم من تقريبا شنيداريم خوبه چون تو محيط همه انگليسي صحبت ميكنن لطفا راهنماييم كنين وب… بیشتر بخوانید

علیرضا

استاد عزیز سلام تشکر میکنم بابت انتشار فایل صوتی . بنده 33 ساله هستم و قصد گرفتن ielts برای دوره تحصیلی دکترا برق ودر آینده مهاجرت را دارم.همان طور که فرمودید اکثر زبان آموزان سطح زبان خودشون رو دست کم میگیرن وبنده هم از این قاعده مستثنی نیستم (سطح زبانم ضعیف هست ولی متون تخصصی رشته ام را در حد متوسطی متوجه می شوم ). قصد یادگیری از سطح مبتدی و با کلاس های نیمه خصوصی را دارم علی رغم متاهل وشاغل بودن و پدر بودن شرایط خوبی رو برای مطالعه دارم البته انگیزه بالا ، بازه زمانی هم برایم… بیشتر بخوانید

زینب

سلام من انیمیشن zootopia را دانلود کردم ولی زیرنویس نداره

زهرا

سلام من دیپلم زبان دارم و ایلتس بالای ۸ میخام به نظرتون چه کلاسی با چند ماه و روزی چند ساعت میتونم به این نمره برسم.

محمد صدرا

سلام بنده ۱۶ ساله هستم ساکن یزد من چندی کلاسو ول کردم و در کلاس های گروهی یا عمومی میخوام ثبت نام کنم یکم وسواس و ایده ال گرایی جودمو گرفته و من بسیار علاقه مند به زبان های دیگر مث فرانسوی -المانی-عربی-هستم و با تمام وجود مشتاق یادگیریم اما به دلیل وجود برخی از مشکلات مالی و ضربه به من فقط میخواهم دوباره به اکادمی های مختلف سر بزنم و انگلیسی را از سر بگیرم شما بهترین روش یادگیری و البته گرفتن ایلتس و تافل رو چه \شنهاد میکنید درضمن دوستانی که تجربه دارند! پاسخ معتبر بدهند .

ساناز

سلام استاد بزرگوار من ۳۱ سالمه و برای مهاجرت استرالیا نیاز به آیلتس ۷ دارم تا پایان فروردین ۹۸ . شاغل هستم و روزانه حداکثر ۲ ساعت وقت برای خوندن زبان دارم و البته که در خوندن هم خیلی کندم چون سطح زبانم پایینه ، مطالب شما رو خوندم و با مشاورتون صحبت کردم ایشون فرمودن با روزی ۳ ساعت که از مهر شروع کنم میتونم دوره های آنلاین شمارو دو بار شرکت کنم ولی میخاستم آمادگی برای اون دوره ها پیدا کنم چون اسمش ۳ ساعت هست اما کارهای جانبیش بیشتر طول میکشه ( مثل نوشتن فلش کارت لغت)… بیشتر بخوانید

Habib

با سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي ابوالقاسمي
من ٣٠سال سن دارم متاهل و شاغل هستم
مدرك فوق ديپلم مترجمي زبان انگليسي دارم ولي ٤سالي هست از زبان فاصله گرفتم در دوران دانشگاه هم آموزشگاه زبان رفتم از استارتر شروع كردم تا uper intermadiate
سطح زبان من الان تقريبا رو به بالاست ولي نياز دارم قبل از شروع دوره هاي ايلتس يه مرور كلي روي جنرال زبانم داشته باشم
سوال من اينه كه شما كلاسي در خصوص مرور كلي روي جنرال زبان و شروع كلاس هاي ايلتس به صورت خصوصي ميتونيد داشته باشيد

کاربران ناشناس

سلام و عرض ادب من 31 سال سن دارم وقصد مهاجرت دارم زبان من معمولی رو به پایین هست دریک اموزشگاه ثبت نام کزدم که بصورت فشرده 6 ماه مدرک آیتلس رو بگیرم. همه بهم میگن که فشرده نرو وبصورت ترمیک برم. بصورت فشرده هفته ای 3 جلسه هرجلسه 3 ساعت میشه. سوالم اینه که من میتونم طی 6 ماه مدرک آیتلس رو بگیرم با نمره قبولی؟

رضا

سلام خدمت شما ممنون از فایلی که گذاشتین برای راهنمایی- دو تا سوال داشتم – 1- کسی که شاغل چطور باید عمل کنه و ظرف چند ماه به نتیجه میرسه؟2- ایا داش اموزان با سن بین 13 تا 16 هم متونن در دوره ایلتس شرکت کنند و روزی چند ساعت باید درس بخونن با توجه به اینکه درس های دیگه هم دارن

شبنم

سلام من زبانم زیاد خوب نیس،خیلی ازش فاصله گرفتم،قصد مهاجرت هم دارم،مطالب بالارو خوندم گفتین ک سطح مبتدی هم باشیم با 1 یا 2 سال زمان در آموزشگاه میتونیم مدرک ایلتس بگیریم!میخام بدونم واقن با یکی 2 سال زمان میشه مدرکشو گرف؟خیلیارو دیدم ک 3 4 سال زمان برده براشون

Sepideh

سلام خسته نباشید من تو زمینه لیسنینگ و درک مطلب خیلی قوی هستم و تمام فیلما رو با زبان اصلی میبینم و متوجه میشم و تو نحوه کاربرد هم خوبم ب نظرتون اگه شرکت کنم نتیجه ای مطلوبی میگیرم ؟

وحید

جناب مهندس سلام بنده 27 سالمه و دارای مدرک فوق لیسانس هستم. و قصد اپلای کردن واسه 2019 یا نهایتا 2020 رو دارم. سطح زبانم هم مبتدی و خیلی معمولی و ضعیف هست. من توضیحات شما رو در مورد سه شیوه خود خوان و معلم خصوصی و اموزشگاه رو گوش دادم و کاملا هم موافق با نظر شما هستم. ولی مشکلی که بنده دارم اینه که الان حین خدمت سربازی هستم و از شهر و خونه خودمون خیلی دورم. ولی خب وقت ازاد زیاد دارم. من از شما ی برنامه زبانی میخواستم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که من چه منابعی… بیشتر بخوانید

محمد مهدی

سلام
بنده سطح advanced 1 کانون زبان هستم
میخواستم بدونم برای آیلتس ۷ یا بالاتر چقدر زمان لازمه حدودا

رامین

درود بر اقای ابولقاسمی عزیز
استاد بنده 24 سال دارم و دارای مدرک دانشگاهی و البته بی کار هم هستم((به دلیل تایم ازاد عرض کردم)).به دلیل مورد مهاجرتی که برام پیش اومده خیلی سریع احتیاج به گرفتن مدرک 6.7 تا 7 ایتلس دارم
اگر بخوام سطح خودمو به نمره 1 تا 10 بگم به نظرم
لیسینینگ 6.5—رایتینگ 4–اسپیکینگ4-ریدینگ 6.5
خودمو در این حد میدونم البته احتمال کمتر هم هست مطمعنا نظر شما چیه ؟؟ با توجه به علاقه ی نسبی که دارم به زبان و همین مورد مهاجرت که مجبوری هست به نظرتون چه مدت زمانی لازمه برای رسیدن به اون نمره؟؟

امیررضا قوامی

سلامُ با عرض خسته نباشید. من سطح زبانم در حد پایه هست. چند وقت پیش تبلیغ نرم افزار زبان بدون توقف (Nonstop English) رو دیدم. طبق گفته تهیه کننده های نرم افزار ُ بعد از استفاده از این نرم افزار و بعد از گذشت ۲ ماه به سطح آیلتس ۶ می رسم. نظر شما در مورد استفاده از این نرم افزارها چیه؟ با تشکر

ابوصدق

سلام
وقتتون به خیر
من سطحم خیلی جالب نیست
میخوام از پایه و اصولی شروع کنم به خوندن و آیلتس با نمره ی ۷و نیم میخوام
امکانش هست راهنماییم کنید که کدوم آموزشگاه مناسبه ؟

سارا

سلام
یه سوال داشتم تافل و ایلتس خیلی با هم فرق دارن؟ مثلا اگه از منابع ایلتس استفاده کنیم کلا نمیتونیم نتایج خوبی برای تافل بگیریم؟

محمد صادق

سلام.
من ۱۶ سالمه و میخواهم برای ادامه تحصیل قبل از ۱۸ سال مهاجرت کنم. و به مدرک ایلتس نیاز دارم

من ۴ ترم زبان رفتم و اشنایی نسبی دارم در حد سوال و جواب های ساده
من یک سال و نیم وقت دارم میتونید راهنماییم کنید کدام راه را انتخاب کنم
ایا میتونم با رفتن به آموزشگاه در بازده زمانی یک سال و نیم نمره ۶ ایلتس بگیرم؟؟
اگه جواب بدید ممنون میشم

محمد

با عرض سلام و درود من 27 سالمه و شاغل هم هستم. از تير ماه ميخوام استعفا بدم و نهايتا يك سال بتونم سر كار نرم و وقتم رو كامل براي زبان صرف كنم. فوق ليسانس دارم و زبانم در حد تحصيلات دانشگاهيه و براي اپلاي به تافل 100 نياز دارم. با توجه به اين شرايط به نظر شما در كدوم دوره هاتون شركت كنم تا بيشترين بازدهي رو در اين مدت(نهايتا يك ساله) براي رسيدن به تافل 100 داشته باشه. ترجيحا دوره هاي حضوريتون؟ و اينكه كلاس خصوصي رو هم امكانش هست بيام آموزشگاه چون در منزل شرايطش رو… بیشتر بخوانید

الهه

وقت بخیر🌺🙏🏻
من تصمیم دارم که خارج از کشور ادامه تحصیل بدم و حداقل تا یک سال آینده نهایت تا دو سال وقت امتحان آیلتس دارم و الان در سطح مبتدی هستم و میخواستم بدونم در این مدت میتونم خودم رو برسونم و راهکاری هست که پیشنهاد بدید و من تمام وقتم رو می خواهم صرف خواندن زبان کنم🙏🏻

مینا

با عرض سلام و احترام
ببخشید استاد سوالی داشتم اینکه من در زبان مبتدی هستم و میخواهم در 6 ماه تافل به نمره 90 به بالا برسونم تا بتوانم فاند تحصیلی بگیرم. آیا ممکنه؟ ممکن هست راهنمایی بفرمایین چطور پیش برم

حمیده

عرض سلام خدمت استاد گرامی قبلا خدمت شما ومشاور محترمتون هم گفته بودم که قصد دارم مهر ماه اینده ایلتس بدم وایلتس ۷ ودر صورت امکان ۷ونیم میخوام بگیرم زبانم متوسط رو به پایین هست ریدینگ بد نیست ولی اسپیکینگ ورایتینگ ولیسنینگ اصلا جالب نیست قصد شرکت در کلاس های نیمه خصوصی انلاین شما رو دارم و اگر تابستان یعنی اواسط خرداد یا اوایل تیر ماه کلاس داشته باشید خوبه واز شما خواستم کتاب یا منبعی اگر هست تا شروع کلاس ها مطالعه کنم فرمودید بگذارم کتاب ها دست نخورده باشند حالا با توجه به دایره لغات ضعیفم دارم ۵۰۴… بیشتر بخوانید

amin bazzi

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه

میشه لطفا موسساتی که آزمون آزمایشی آیلتس رو برگزار میکنن بفرمایید کدوم خوبه از نظر شما که من ثبت نام کنم؟
و اینکه در چه سطحی خوبه که آزمون آزمایشی شرکت کنیم
تشکر

مرضيه

سلام
من به تازگي به سطح low intermediate رسيدم و كتابهاي touch stone 1و 2 رو خوندم همينطور active ميخوام براي مهاجرت اقدام كنم و بايد ليسن 8 و مابقي رو 7 بگيرم حالا ميخوام بدونم با اين سطح زبان آيا ميتونم به نمره دلخواهم برسم يا بايد سطح زبانم رو به سطح بالاتر برسونم مثلا upper intermediate و بعد در كلاسهاي ايلتس شركت كنم.
منطورم اينگه با اين سطح گرامر ميتونم در آزمون نمره بيارم يا نه

Mahta

سلام من ۱۵ سالمه و فقط در سطح کتاب های مدرسه میدونم البته چند سالی کلاس رفتم ولی بعد ول کردم و چیزی ازشون یادم نیست خواستم ببینم من می تونم ۳ ساله ایلتس بگیرم جون نگرانم بادرسا ی مدرسه وقت نکنم روزی چند ساعت بخونم

ندا

سلام خسته نباشید من کشوری که می‌خوام برم نیاز به مدرک آیلتس یا تافل نداره ولی باید زبانم رو قوی کنم چون تمام کلاس ها به زبان انگلیسی هست سطح زبان خودمم متوسط رو به پاینه به نظرتون چه مدت زمان می‌بره که من بتونم سر کلاس بشینم و کامل صحبت استاد رو متوجه میکنم

reza

میخوای بری روسیھ ؟

اشکان طاهری

میخواستم بگم من کلاس نهم دبیرستانم و آشنایی نسبی بازبان انگلیسی دارم هزینه کلاس های خصوصی و فشرده گرفتن مدرک زبان ۳ تا ۶ ماه چقدره و به چه روشی میتونید به من که در استان اصفهانم آموزش بدید با تشکر فراوان از شما

نغمه

سلام خسته نباشید من 31 سالمه و اصلا از زبان چیزی متوجه نمیشم و در حد همون مدرسه و دانشگاه اطلاعات دارم که اونم خیلی ضعیفه اگر بخوام آیلتس با نمره 7 داشته باشم در حدود یک سال میشه به نظرتون؟؟ اینکه مکالمه هم بتونم انجام بدم؟ و میزان هزینش به صورت کلی چقدر میشه ممنون

مصطفی چگنی

سلام .خسته نباشید.میخواستم بگم من به طور خوداموز زبان میخونم و الان حسابی از خود اموزیی خسته شدم از مباحث گرامر زمانهای معلوم،زمانهای مجهول،جملات شرطی، صفتها(تفضیلی ،عالی و…) ،قیدها ،حروف اضافه،جملات سببی، حروف تعیین معینی و نامعینی،روبلدم.خواستم بگم این حد دانستن برای گرامر کافی هست یا نه؟ وسطح من الان چی هست؟.و اگه در کلاسهای خصوصی شما شرکت کنم چند وقته به نتیجه میگیرم.ممنون تشکر

Asal

سلام وقتتون بخیر…
کتاب هایی که گذاشتید واسه دانلود بنده دانلود کردم ولیدپسورد میخواد…چه پسوردی باید واردکنم؟

عباس

سلام درابتداازشماکمال تشکررادارم ک ب ملت کمک میکنین خداخیرتون بده،،،دوم من الان سی ودوسالمه،،زبان انگلیسیوتادوم دبیرستان همش نوزده وبیست بوده نمره هام،،،میخاستم بدونم الان من اگه بخام ادامه بدم بایدازچ سطحی بشینم سرکلاس؟وایامن میتونم همین الانم امتحان های تافل یاایلیتس روقبول بشم؟؟؟درکل سطح سوادانگلیسیم ب شرطی ک تادوم دبیرستان قدیم یاحداکثردیپلم عالی بوده باشه الان در چ سطحی محاسبه میشه؟؟؟؟ممنونم اگه منوراهنمایی کنین؟؟؟درضمن من درهمه ی مواردزبان لیسینینگ،ریدینگ،،،اسپیکینگ،وحتی گرامر درسطح بالایی بودم،،،،بازم ممنونم منتظرجوابتون هستم،،،مرسی،،،یاعلی

عباس

مجدداسلام استادگرامی،،،ممنونم ازجوابتون،،ببخشیداگه من امتحان ایلتس یاتافل روقبول بشم مدرک دیپلم زبان بهم داده میشه یانه؟؟؟درضمن چون من قبلاتوهیچ اموزشگاهی نرفتم ایابایستی ازاول بایدبشینم سرکلاس های اولیه زبان؟؟؟اگه لطف کنین روشنم کنین دعاتون میکنم ؟؟؟بخداکلی سردرگمم،،،من زبانم واقعاعالیه وواقعاعلاقه هم دارم ب این درس دوست دارم بتونم خودم مدرسش بشم ،،میشه دقیق بهم بگین چیکاربایستی کنم باتوجه ب اطلاعاتی ک بهتون دادم ؟؟؟خیلی خیلی ممنونم ازتون،،،یاعلی

شیلان

سلام من ۲۰سالمه اززبان انگلیسی فقط حروف الفباشو بلدم دوران مدرسه معلما دلشون ب حالم سوخت نمره دادن تا رسیدم دانشگاه الان میخوام زبانو از صفر یاد بگیرم تابرسم ب اونجا ک مثل زبان مادریم حرف بزنم خونمون استان اذربایجان غربیه شهرستان ارومیه فکر زبان افسردم کرده میش منو بگین ازکجا شروع کنم اموزشگاه خوب سراغ دارین ارومیه من نگران وقت نیستم ۱۰سالم فرصت دارم ?????

محمود

سلام خسته نباشید.من برای مهاجرت به استرالیا به مدرک ایلتس 6 نیاز دارم و سطح اشنایی با زبانم هم از سطح پایه پایین تره خودم فکر کنم در حدود صفر قبلا هم کلاس نرفتم.برای مهاجرت مدرک ایلتسی که از ایران .گرفته باشی رو استرالیا قبول نمیکنه.میخوام برای یه دوره 6 ماهه اموزش زبان برم مالزی ماهیانه 80 ساعت اموزش داره خواستم ببینم به نظر شما امیدی واسه ی این که نمره قبولی بگیرم وجود داره یا نه

وحید

با سلام ببخشید من الان یک سالی میشه در مشهد آموزشگاه میرم و کتاب های تاچست وان رو میخونم
ولی در مکالمه یکمی ضعیف هستم و تقریبا نیاز های روزمره رو میتونم بگم و یا چیز های ضروری
و روزی هم ب طور متوسط یک ساعت مطالعه دارم
خواستم بهم بگید با این شیوه تا چه مدت دیگه ب تافال یا ایلتس میرسم

Amin

سلام میخواستم بپرسم بهترین مرکز آموزشی دوره های آیلتس در اصفهان از نظر شما کدام مرکز می باشد ممنون از راهنمایی شما

پدرام خالقی

با سلام بنده الان تاپ ناچ 1bهستم میخواستم بدانم کی میشود تا بتوانم تافل امتحان دهم ؟ و این که راجب تافل اینترنتی که میگن زیاد خوندم اما متوجه نشدم که این امتحان چجوریه یعنی پشت کامپیوتره ؟ تصویریه؟ چجوریه ؟ ممنون

غزل

سلام خسته نباشين مطلبى كه گذاشتيد عالى و بسيار مفيد بود
من ١٥ سالم هست زبان خوب هستش و ميتونم صحبت كنم اما الان ميخوام كه تافل رو بگيرم
چجورى ميتونم كلاس هاي خصوصى شمارو شركت كنم
و اينكه من ايران نيستم
و وقت ازادى هم دارم يعنى ميتونم تايم زيادي رو بخونم
امكان اموزش خصوصى ولى انلاين رو داريد؟

Minet

سلام و تشکر از وبسایت بسیار خوب تون. مطالب آموزشی شما بسیار جامع و مفید بوده. تشکر

sara

سلام. خسته نباشید..من علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم ولی متاسفانه به دلیل مضیقه مالی و منطقه ای که در آن زندگی میکنم هیچ وقت نتونستم برم دنبال علاقه ام.ارشد علوم تربیتی دارم.و زبانمم در حد همون دانشگاه هست.میخواستم بصورت خودخوان ادامه بدم و مدرک آیلتس بگیرم.آیا امکانش هست؟

کاوه

سلام و وقت بخیر .. من میخواستم بدونم تو سن و سال من (36) با مدرک فوق لیسانس اپلای کردن برای خارج از کشور دیر نیست یعنی میخوام بدونم همچین موردی در بین دانش آموختگان کلاس های شما بوده .. دوم اینکه من که تو تهران نیستم چه جوری میتونم به طور فشرده از کلاس های شما بهره مند بشم .. مرسی

مرسا

سلام من قصدمهاجرت به المان وبدبه استرالیابرای زندگی ..بایدمدرک زبان داشته باشم …ایلتس میخوام هرچه سریع ترمدرک و بگیرم وبرم …چه مدتی طول میکشه تامدرک و بگیرم وبرای ثبت نام اموزشگاه بایدبگم درچه سطحی قراره یادبگیرم لطفاراهنماییم کنید برای مدت وثبت نام .تشکر

مژده

سلام خوشحالم که بالاخره یه سایت خوب پیداکردم بتونم سوالامو بپرسم متاسفانه من در شهرستان زندگی میکنم و امکان استفاده از کلاس خصوصیتون رو ندارم من تاسطح ادونس کانون زبان کلاس رفتم و خیلی مشکل ندارم تو خوندن کتابهایی که بدون هیچ ترجمه ای باشه فقط در مهارت لیسینینگ یه مقدار مشکل دارم اما برای ازمونهایی مثل ایلتس نمیدونم چه کتابایی باید بخونم میشه یه مجموعه منبع که شما در کلاساتون تدریس میکنید بهم معرفی کنین مشکل من فقط ندونستن منابع لازم و کافی در مورد ازمون ایلتس هست چنتا کتاب برام معرفی کنید من خودم بخونمشون و بهترین نمره… بیشتر بخوانید

النا

سلام و وقتتون بخیر

ابتدا عذر خواهی می کنم شاید سوالم تکراری باشه چون وقت کافی برای گشتن در جواب های دوستان را نداشتم. به هر حال ما ایرانی هستیم و راحتترین راه ممکن را انتخاب می کنیم.
سوال بنده این است که فرق کلاس های روز جمعه با نیمه خصوصی 3 روز در هفته چیه؟ از نظر زمان، کیفیت، قیمت و …..

چون من می خواستم بین این دو انتخاب کنم

با تشکر فراوان از شما استاد گرامی

shahrzad

سلام.آیا با مدرک تافل استخدام و تدریس در موسسه های آموزش زبان امکان پذیر هست یا خیر؟و اگه نیست چه مدرکی را قبول میکنند؟
از راهنماییتون سپاسگزارم

وحید

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اساتید برجسته کشور و تشکر بابت سایت خوبتان من 30 سالمه و قصد دریافت مدرک نمره 7 آیلتس جهت مهاجرت رو دارم وعلاقه ی زیادی به یادگیری زبان انگلیسی دارم کارمندم و بدلیل حجم کار زیاد و خستگی و استرس امکان مطالعه و مرور دروس ومطالب انگلیسی درمحل کار برام وجود نداره و همچنین بعد از ساعات کاری حدوداً حداکثر 3 ساعت مفید بتونم درس بخونم و تمرین کنم و (با توجه به شروط و قوانین امتیازبندی رده های سنی متقاضیان مهاجرت) حداکثر یک سال برای دریافت مدرک آیلتس فرصت دارم و… بیشتر بخوانید

ناشناس

سلام من سطحم family 2 هستم خواستم بگم چقدر دیگه ترم باید بخونم تا به امریکن برسم باسپاس

سلام من ۱۴سالمه زبانم خوبه اما سطحی که بعد دو سال انتخاب شدم world englishهست من چطور میتونم فشرده تر بخونم

عبدالله

سلام
من27سالمه و ساکن جزیره قشمم و لیسانس مهندسی مکانیک دارم الان میخوام مدرک تافل بگیرم با این شرایطی که در جزیره دارم لطفا راهنماییم کنید که در کمتر از 6 ماه چطور میشه مدرکو بگیرم…

Milad:
سلام… ببخشید من فقط یه سوال داشتم
میخواستم بدونم اگه مثلا کسی تمام قواعد انگلیسی از سطح basic تا advenced بلد باشه ولی نتونه تو مکالمهء خوب استفاده کنه … باید کلاس مکالمهء ثبت نام کنه در ضمن کلاس مکالمهء اگه از سطح basic شروع بشه معمولا چقدر وقت میبره تا مکالمهء ا ش عالی بشه ؟
منظورم چند سال طول میکشه تا کلاس های مکالمهء تمام شه

هنگامه

با عرض سلام و خسته نباشید
من زبان در حد خوبی هستم چند ساله و البته به صورت پراکنده کلاس رفتم و خودم هم خوندم، الان می خوام کلاس های آیلتس شرکت کنم و به صورت تخصصی ادامه بدم و در آزمون اصلی شرکت کنم.
میخواستم بدونم دوره کلاس های شما حتما به این صورته که بازم تعیین سطح گرفته می شه و با توجه به نظر مدرس سطح بندی می شه؟ یا می تونم از ابتدا دوره های 4گانه ایلتس رو بگذرونم؟
ممنون از شما

سحر

سلام خسته نباشيد
چند وقت تحقيق ميكنم كه ايا ميتونم با دوره هاي فشرده زبان مدرك بگيرم؟ از نه سالگي كلاس زبان رفتم و زمان كنكور رها كردم. حالا ناراحتم كه نتيجه نداده برام. اما حوصله ندارم به سال بكشه، ميخام در حد چند ماه فشرده نتيجه بگيرم. راهنماييم كنيد و امر اينطور كلاسي داريد ادرس بديد لطفا.ممنون.

مریم***

سلام خسته نباشید
من دانشجوی ترم2 اموزش زبان انگلیسی هستم.
قصد دارم ک در کلاس موسسات اموزشی در کنار دانشگاه ثبت نام کنم و مدرک بگیرم.قبلا کلاس مکالمه و کلاس خصوصی رفتم ولی مدرک ندارم.سطحمم معمولیه عالی نیسم وای ضعیف هم نیستم به نظر شما از چ جایی شرو کنم و چقدر طول میکشه ک در موسسات ب سطح تافل و ایلتس برسم؟ممنون

زینب

سلام من اصلا کلاس زبلن نرفتم تازه شروع کردم کلاس هشتم هستم از چه کتابی شروع کنم منو از فرست فرند 1انداختن ولی واقعا برام ساده است میتونم از فمیلی شروع کنم واقعا برام ساده است

اميرحسين

با عرض سلام و خسته نباشيد.
من چند سالي است كه به آموزشگاه زبان ميرم و تصميم گرفتم كه از اين به بعد بصورت خودخوان بخونم.
سطح الان من intermediate 2هستش و ميخواستم ببينم چقدر طول ميكشه كه خودمو به نمره ي نسبتا خوبي مثلا ٦ يا. ٧ برسونم؟

با تشكر فراوان

بهاره

با سلام
من سطح زبانم اینترمدییت هست ولی مشکل اصلی من مهارت اسپیکینگ هست که خیلی کوتاه جواب میدم به سوالات و معلمم میگفت که اگه اینجوری جواب بدی این مهارت و زیر 4 میشی به نظر شما من چقدر زمان میبره این مهارتو تقویت کنم فقط این مهارته که اعتماد به نفس منو پایین میاره با وجود اینکه همه از لهجه ی من تعجب میکنن اما باز هم اعتماد به نفس صحبت کردن ندارم sad

Basil

سلام من16سالمه ودیکشنری روحفظم بنظرتون آزمون تافل یاآیلتس بدم؟

samadmhm

سلام میخواستم درمورد کلاس های خصوصی بدونم ادرس اموزشگاهی که شما تدریس میکنین کجاست

امین

سلام خسته نباشید خیلی اتفاقی با سایتتون آشنا تجربه خیلی کمی تو کلاس های آموزشی زبان دارم ولی به شدت علاقه مند و مطلع میباشم من کنکور را پشت سر گذاشتم و زبانم هم ۷۰درصد تو کنکور زدم بنظرتون با معلم خصوصی یا آموزش ها و کلاس های آموزشی چطور میتونم تا قبل از مهر یا آبان تمام سطوح و رد کنم و با IELTS یا تافل با نمره بالای ۶ برسم این امکان و آموزشگاه شما دارد که تماما جامع آموزش هارو به بهترین نحو در کوتاه ترین زمان ارائه کند ؟ در ضمن اگر بله است جوابتون و… بیشتر بخوانید

مریم

با سلام و خسته نبشید و سپاس بابت راهنمایی های خوبتون
من الان ساکن شهرستانم و حدود 8 تا 9 ماه اینده ساکن تهران میشم و سطح زبانم خیلی خیلی ضعیف و از انجایی که قصد گرفتن بورسیه تحصیلی دارم برا مقطع دکترا
و اموزشگاه خوبی در شهرستان پیدا نکردم میخواستم یک راهنمایی بکنید که در این فاصله 8 9 ماه تا ساکن تهران شوم چه منابعی و چگونه مطالعه کنم که حداقل وقتی اموزشگاه در تهران ثبت نام کردم اول راه نباشم
ممنون میشم لطف کنید جواب مورد نظرتتان را برای من ایمیل کنید سپاس فراوان

سام

سلام ممنونم بابت سایت فوق العاتون …من لیسانس حسابداری دارم ولی ازاونجای که علاقه ای به این رشته ندارم میخوام مقطع ارشدمومترجمی زبان انگلیسی بخونم ودرضمن علاقه بسیارزیادی به زبان انگلیسی دارم..سوالم اینه که بنظرتون دردانشگاه و به صورت آکادمیک به این رشته ادامه بدم یااینکه ازراه اموزشگهای زبان آیلتس بگیرم شماکدوم راه پیشنهادمیکنیدبادرنظرگرفتن تمام جوانب باتشکر

کامران

سلام و با عرض خسته نباشید آیا داشتن لکنت زبان باعث معاف شدن از ازمون speakingایلس می شود؟؟؟؟

امیر

با سلام می خاستم بدونم من که سطح پایه هستم چند وقت طول میکشه که به سطح مکالمه برسم

زهرا

سلام. میخواستم بدون هزینه کلاس های خصوصیتون چقدره؟؟ و اینکه مدرک تافل بهتر و معتبرتر و پرکاربردتره یا آیلتس؟؟

ایدا

با سلام
من زبانم تقریبا زیر سطح پایه است و ساکن مشهد هستم
شما اموزشگاه،موسسه یا کانون خوبی رو در این شهر میشناسید که در عرض حدودا ۲ سال بازده خوبی داشته باشه برای گرفتن نمره ۶یا۷ ایلتس؟!

ستاره

سلام من ساکن گیلان هستم میخوام تو کلاس های تافل شرکت کنم اگه میشه یه آموزشگاه خوب بهم معرفی کنین

احسان

با سلام .من دانشجوی ارشد هستم .برای کلاس خصوصی هفته ای چند جلسه لازم است ؟

مرتضی

سلام.خسته نباشید.من الان کنکوری هستم و هدفم گفتار درمانی تهران هست و بعدش میخام full fund برای آمریکا یا انگلیس بگیرم.که نیاز به ایلتس 7-7.5دارم و Greخوبی هم میخام داشته باشم
زبانمم زیر سطح پایس
میخاستم ببینم میتونم طی دوره دانشگاهی که از مهر میرم توی 4سال با اموزشگاه جلو بیام و موفق شم؟

حتی اگر نتونم هم فاند بگیرم برای خودم خیلی خوبه چون کتاب های این رشته اکثرا به زبان انگلیسی هستند و باعث پیشرفت خوبی میشه برای خودم.

ف.نجفی

سلام خسته نباشید،بنده دانشجو ترم ۲پرستاری هستم قصد دارم بعد پایان کارشناسی به ترکیه برای تحصیل در رشته دندان پزشکی اقدام کنم،از اونجایی که گفتید اعتبار این مدرک دوسال هست فعلا که مشغول به تحصیل هستم برای بالابردن دایره لغات و امادگی برای شرکت در کلاس های آیلتس چه منابعی رو پیشنهاد میدید؟و اینکه من ساکن شهرستان هستم،چجوری میتونم تو کلاس های شما شرکت کنم؟و بنظر شما کی کلاس هارو شروع کنم با توجه به اینکه ترم ۲هستم و بعد پایان کارشناسی پرستاری قصد تحصیل در کشور دیگه ای رو دارم
ممنون از سایت خوبتون

آرمین

سلام من دانشجوی ارشد هستم و زبانم خیلی ضعیفه و ساکن اهواز هستم.موسسه و آموزشگاهی راهنمایی میکنید که قوی باشند و بتونم آیلتس را در زمانی مظلوب و خوب یاد بگیرم.
ممنون میشم

کاربران ناشناس

با سلام .می خواستم بدونم که در کتاب امیرکن فایل دو که هستم چند کتاب یا ترم رو رد کنم تا مدرکم رو از موسسه بگیرم

آبان

با سلام ممنون از اینکه دیدگاهتون رو در این زمینه ارائه دادین
لطفا بفرماید منابع منایب و پیش نیاز برای این آزمون کدام هستند ؟

با تشکر

سلام خسته نباشید
عذر میخوام میخواستم بپرسم کسی که تا حالا کلاس های اموزشی زبانم نرفته باشه میشه زبان از اول هم توی خونه یاد گرفت؟؟ چون من خیلی علاقه دارم به زبان ولی تحت یه شرایطی وقت نمیکنم کلاس برم

رهام

سلام
آگه ممکنه راهنماییم کنید
من ساکن لندن هستم و دسترسی به ایران برام مقدور نیست
احتیاج به آیلتس ۶ دارم برا ادامه تحصیل
لطف کنید راهنماییم کنید که چه کتابی رو بخرم
جلد آبی کمبریج اینجا هست اما student Book هستش و من دنبال selfi teaching ش میگردم و سوال دیگه اینکه این کتابها جلد قرمز و آبی ش چه فرقی با همدیگر دارن
پیشاپیش ممنون از شما و پاسخگوییتون

احمد

درود بر شما.
من متاهل هستم. سطح پایه و آیلتس 6 لازم دارم. از نظر کاری سرم خیلی شلوغه. برای مهاجرت میخوام اگر بشه یه کلاس خصوصی با خانواده ام باشه بهتره ولی من تو 5 ماه باید مدرک بگیرم به نظر شما چکار باید کرد. روزی 3 تا 4 ساعت سعی میکنم وقت بذارم.

روشنک

سلام من خواستم بدونم توی سنندج کدام موسسه برای آمادگی آیلتس بهترین هست؟ و اگر میدونید کدام استاد برای تدریس خصوصی؟

صالح110

با عرض سلام خدمت استاد گرامی،
ن برای کنکور لیسانس، 2 تا قوق لیسانس و دکترام و همچنین آزمونهای MSRT=60% و EPT=70% ، همه رو خودم خوندم و از هیچ کلاس خصوصی استفاده نکردم، و خودم خوندن اما کتابهای موسسات آموزشی و نمونه سوالات سالهای قبلی رو خوندم . (توی شهر ما از این کلاسها نیست و البته الانم که شاغلم وقت ندارم-شما چه پیشنهادی برای روش مطالعه من دارید و پیش بینی میکنین با چند ماه کار کردن می تونم به نمره جنرال آیلتس 7.5 برسم.
MSRT رو فقط 1 بار امتحان دادم و شکر خدا نمره اش رو گرفتم.

شایان

درود بر شما
شایان هستم .دانشجوی ترم 1 ارشد میکروب دانشگاه شهید بهشتی.در حال حاظر خوابگاهی هستم.در شهر خود اموزشگاه های زیادی رفتم مثل کانون زبان-پویش-سفیر ولی هر بار نتوانستم ادامه دهم.به این نتیجه رسیدم که جز خصوصی نمی توانم ایلتس برای مهاجرت بگیرم.الان در حال خواندن زبان المانی هم می باشم و وقت بیشتر از 2 ساعت برای خواندن زبان انگلیسی ندارم.با این شرایط اگر بخواهم تا سال اینده ایلتس 7 بگیرم.پیشنهاد تان را برای برنامه ریزی با کلاس هایتان و هزینه ها ی ان خواستم بدانم
با تشکر

نیلوفر

سلام ببخشید من پایه و در حد دانشگاه ولیسانس زبانم اوکی هست برای ادامه تحصیل در خارج کشور نیاز به ایلتس دارم تو 5 ماه ایا از مبتدی تا پیشرفته میتونم یاد بگیرم من همیشه کلاسمو نصفه رها میکنم و خودخوان هم انگیزه ندارم من از بهمن تا اردیبهشت یا خرداد نیمه فشرده ایا میتونم به حد ایلتس 6/5 برسم!؟ راهنمایی کنید ممنون

زهرا

ببحشید من 17 سالم چن سال طول میکشه تاتافلمو بگیرم واسه کنکوردیرنیس؟؟ازنظرشما ،تخمینی چن سال طول میکشه لطفا هرچه زودترجواب بدین مرسی.

مجید

سلام خسته نباشی داداش برای مدرک ایلتس نمره 4/5چه قدر زمان میبره هزینش چه قدره ممنون

Nazi

***ببخشید منظورم برای مدرک ایلتس بود. تاپیک واسه مدرک کره ایه.?

Nazi

سلااااااام
من میخوام بخ صورت فشرده هم زبان کره ای را بخونم و هم زبان انگلیسی برای گرفتن تاپیک.
خواستن بدونم خوندن دو زبان همزمان به صورت فشرده مشکلی پیش نمیاره؟؟

کورش

اگه سطح تقریباااا متوسط را در نظر بگیریم و بخوایم واسه تافل که تا انجایی که شنیدم نمره کامل تافل 120 است و بخواهیم به 90 به بالا برسیم و با کلاسایه شما بگیرم میتونم تا 5 الی 6 ماه با روزانه 4 ساعت خواندن در خانه و علاقه ای که به زبان دارم به این نمره یا بالاتر برسیم…ممنون

محسن

سلام

سطح بنده ترم 1 زبان و مبتدی هستم.
اگر بخواهم در کلاسهای خصوصی شما تا نمره 7 آیلتس شرکت کنم در مجموع به چند جلسه احتیاج و میزان مبلغ کلی چقدر می باشد و آیا بطور ماهیانه میتوان پرداخت کرد؟
باتشکر

اردشیر

بسیار عالی!
سپاسگزارم بابت زحماتی که میکشید و مطالبی که در سایت قرار میدید.

محمود

سلام
قبل از هرچیز لازم میدونم تشکر کنم بخاطر سایت بسیار خوب و راهنمایی های سازنده شما نسبت به سوالات مطرح شده
من ۳۳سالمه, زبانم در حد متوسطه
تا الان توی امتحانی برای ایلتس شرکت نکردم ولی برای گرفتن بورسیه نیاز دارم که مدرک بگیرم, کارشناسی ارشد فیزیک خوندم
لطفا منو راهنمایی کنید که چیکار کنم با توجه به اینکه سرکار میرم و کارمم شیفتیه و روزاهای متفاوتی از هفته رو میتونم به رفتن به کلاس اختصاص بدم
اگرمیشه جواب رو برام ایمیل کنید
پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم

سجاد

با سلام من ميخوام تو يکي از دانشگاههاي خارجي بورسيه شم و رشته ام نقاشي والبته مدرک آيلتس6.5لازمه من اگه از طريق آموزشگاه بخوام به اين سطح برسم چقد زمان ميبره ؟گفتين شش ماه ميشه به اين سطح رسيد البته خصوصي هزينه خصوصي چقدره خواهشا به ايميلم پيام بدين ممنون ميشم sajadalizadeh2@gmail.com

سعید

سلام.برای مهاجرت کشور کانادا،انگلیس آیلتس 7 می خواد،اصلا نمره کمتر از 6 چه امتحان از نوع جنرال و چه از نوع آکادمیک قبول نیست.

پجی

سلام خسته نباشید واسه مهاجرت گفتن یکی از شرطها آیلتس ۴ آیا میشه تو طی ۳ماه آیلتس ۴ گرفت یا خیر؟؟سطح زبانمم در حد Helo Goodby Tanks یا سوالا رایج ساعت پرسیدن یا حال احوال ساده لطفا جواب بدید ممنون میشم

کاملیا

صد در صد میشه مطمئن باش چون خودم ۴ ماهه دارم میخونم و سطح زبانمم بد نبود در اوایل ولی هفته پیش از خودم آزمون گرفتم ۵ شدم نگران نباش فقط یکم تلاش میخواد و پشتکار

جواد

سلام بنده تقریبا سطح صفر هستم و میبخواهم تا 80 تافل پیش برم و میدانم تلاش و کوشش تنها راه است اما شما در بالای سایت مدت زمان را تقریبا 2 سال تخمین زده بودید اما همین سوال را شخصی از شما پرسید ودر زیر سایت هم نوشته شده شما زمان 10 سال ر ا تخمین زدید لطفا راهنمایی کنید. در ضمن بفرمایید کلاس آنلاین بهتر است یا استاد خصوصی که شما معرفی میکنید و و شهریه استاد راهم بفرمایید. باتشکر ممنون

کاربران ناشناس

سلام من از شیراز مزاحمتون میشم پسر من یکسال پیش مقطع hi inter رادر کانون زبان گذرانده بعد به خاطر کلاس مدرسه ادامه نداده الان در مقطع پیش دانشگاهی هست ومن میخواهم تا هفت ماهه دیگه نمره تاففل 79 را بگیره لطفا راهنمایی کنید چه کار کنه ممنون

مهسا

سلام
بنده باید با استاد بتونم تلفنی صحبت کنم چرا ایشون فقط از طریق پیامک جدابگو هستند و درخواست دادم که تلفنی با ایشون صحبت کنم ولی خیلی جالب بود نوشتند متاسفم و بای
اصلا در شان یک استاد نیس این برخورد

fahime

Hi.lm16 and wanted to know how long I can take tafel.l don’t know anything about the test and his score .plaes help

محمد

My language is not bad l have I take the TOEFL test how much should I spend time؟ ؟؟؟؟؟
؟؟؟

حمید

سلام .من خودم با روش خود خوان در سطح عالی پیشرفت کردم و نیاز به کلاس و استاد هم ندارم .