از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

88125بازدید

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟

رسیدن از سطح کاملا مقدماتی یا اولیه زبان انگلیسی یا به اصطلاح برخی زبان آموزان سطح “صفر” که به آن Absolute Beginner گفته میشود تا سطح نمره قابل قبول و مناسبی از آزمون های آیلتس یا تافل برای مثال به ترتیب نمره های 6 و 80 راه چندان کوتاهی نیست! با اینهمه بسیای از زبان آموزان مایلند بدانند این مسیر چقدر به طول می انجامد و اگر بخواهند چنین مدرک هایی را بدست بیاورند چند ماه یا سال پیش از آن باید خواندن زبان را آغاز نمایند(تاریخ انتشار اولیه: 17 ژوئن 2015).

برخی بر این باور هستند که از سطح مبتدی تا رسیدن به سطح لازم برای شرکت در کلاس های آیلتس و تافل چندین سال زمان لازم است و خود این کلاس ها تا نمره 6 یا 7 آیلتس(80 تا 100 تافل) 1 تا 2 سال زمان لازم خواهد داشت درصورتیکه چنین دیدگاهی نادرست است و کل زمان لازم ممکن است بیش از 3 ماه نباشد! در این صفحه و فایل صوتی زیر کوشش کرده ایم با توجه به تجربه های چندین ساله و عملی و بنا به وظیفه خود این موضوع را برای علاقمندان گرامی روشن نماییم.

.

توضیحات 30 دقیقه ای مهندس ابوالقاسمی با نمره آیلتس 8 و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس در این زمینه(انتشار مرداد 1398): 

.

سایت تعیین دایره لغات

فهرست یهترین منابع آیلتس

تعیین سطح رایگان اسپیکینگ

.

توضیحات قدیمی(انتشار خرداد 1394)!

.

.

پیشنهاد میکنیم از این مجموعه های ارزشمند نیز بازدید بفرمایید:

دانلود منابع طلایی آیلتس + کمبریج 1 تا 14

.

1000 ویدئوی آموزش زبان انگلیسی

.

دانلود 5000 پادکست آموزش زبان انگلیسی

.

دوره های مقدماتی تا پیش آیلتس مهندس ابوالقاسمی

.

.

از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

این نوشته در یک سال گذشته بیش از 20 هزار بازدید داشته و به رتبه نخست گوگول و یکی از پربازدید ترین نوشته های سایت ielts2.com تبدیل شده. پس از 1 سال نسخه ای تازه با اطلاعات دقیق تر و روشن تر را پیشکش علاقمندان گرامی مینماییم:

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟

رویهمرفته زبان آموزان به 3 شیوه کلی خود را آماده کرده و مدرک آیلتس/تافل را بدست می آورند که به ترتیب بازه زمانی(سریع ترین به کند ترین) به بررسی آن ها میپردازیم:

.

1. روش کلاس ها و تدریس خصوصی با استاد حرفه ای(3 تا 6 ماه)

کلاس های خصوصی با مدرس حرفه ای(دارای مدرک آیلتس و پیشینه دست کم 3 ساله تدریس) میتواند شما را از سطح پایه در کمتر از 5 ماه به مدرک آیلتس یا تافل قابل قبول حدود نمره 6 تا 7 آیلتس و 80 تا 95 تافل برساند. سطح پایه به معنای اطلاعات عمومی شما از زبان انگلیسی از دوران دانشگاه یا کلاس های زبان آموزشگاهی از قبل هست که آن ها را ماه ها یا سال ها پیش رها کرده اید. اگر تحصیلات دانشگاهی ندارید و هرگز قبل از این در هیچ آموزشگاهی زبان نخوانده اید و هیچ تماسی هم با زبان انگلیسی به هیچ شکلی نداشته اید(که البته کمتر متقاضی آیلتس/تافل این شرایط را دارد)، باید دست کم 2 ماه دیگر به عدد بالا اضافه کنید.
گرچه برخی ادعای رسیدن به مدرک آیلتس در کمتر از 6 ماه را کاملا رد میکنند، این ادعا کاملا واقعی است و علاقمندانی که بدنبال رسیدن به نمره های مناسبی از آیلتس یا تافل هستند و سطح آنها کاملا ابتدایی و پایه است میتوانند به سادگی با شرکت در کلاس های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی چنین دوره هایی را تجربه نمایند.
کارنامه زبان آموزان دوره های پیشین ما به روشنی نشان دهنده واقعی بودن چنین ادعایی هست.

.

2. از سطح مبتدی تا آیلتس/تافل با شیوه آموزشگاهی (1 تا 2 سال)

زمانی که صحبت از بازه زمانی 1 تا 2 ساله برای رسیدن به نمره 6 تا 7 آیلتس یا 80 تا 95 تافل در سیستم آموزشگاهی و موسسات آیلتس میشود برخی گمان میکنند مدرسان خصوصی برای “بازار گرمی” این ارقام را اعلام کرده اند. گشتی در اینترنت بزنید و با شماره آموزشگاه ها که در سایت هایشان موجود است تماس بگیرید. بازه زمانی 1 تا 2 ساله از سطح پایه تا نمره 6 تا 7 آیلتس به شما اعلام خواهد شد(درصورتی که مجبور نباشید هیچ ترمی را دوبار بگذرانید!).
در روش آموزشگاهی همانند روش خودخوان خواه ناخواه با برخی از دوباره کاری ها، زیگ زاگ رفتن و هدررفت زمان روبرو خواهید بود ولی با تمامی این کاستی ها برخی از زبان آموزان تنها با تکیه بر همین روش میتوانند در پایان به مدرک آیلتس یا تافل دست یابند. این یک واقعیت است که مدت زمان لازم تا لحظه در دست گرفتن مدرک بسیار دراز و از آن مهم تر نامعلوم است.
اگرچه بسیاری از آموزشگاه ها در ظاهر یک برنامه مشخص و آشکار از روز نخست تا روز پایانی برای رساندن زبان آموز به مدرک آیلتس یا تافل دارند، در عمل بسیاری از ترم ها تکرار شده و در برخی از آموزشگاه ها حتی برخی از ترم ها به دلیل به حد لازم نرسیدن زبان آموزان اصلا تشکیل نمیشود و زبان آموزان بسیاری عملا در میانه راه مانده و به دلایل مختلف(مثل عوض شدن استاد ها یا حس بد نتیجه نگرفتن از سیستم) ناگزیر از عوض کردن آموزشگاه خود خواهند بود. با در نظر گرفتن تمامی این عوامل میتوان بازه زمانی لازم در سیستم آموزشگاهی و موسسات زبان را از سطح کاملا مقدماتی و پایه تا سطح آیلتس یا تافل را چیزی حدود دست کم 1 سال تا 2 سال در نظر گرفت که البته هم با توجه به ویژگی های زبان آموز و هم با توجه به ویژگی های موسسه مورد نظر ممکن است متفاوت باشد ولی کمتر از این میزان نیست.

.

3. شیوه خودخوان یا خودآموز بدون مدرس (2 سال تا چندین سال = افتادن در چرخه تکرار آزمون)

فراوانی منابع قابل دانلود و سایت های ارائه دهنده نکته ها و اطلاعات رایگان به ویژه از سال 1393 تا به امروز سبب شده بسیاری دچار این “توهم” بشوند که به سادگی خواهند توانست بدون استاد و مدرس، “خودشان” در مدت زمانی نسبتا کوتاه مدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند و آموزشگاه ها و مدرسان این حوزه را افرادی “سودجو” میدانند.
بنا بر آنچه به ویژه در 5 سال گذشته دیده ام کمتر از 0.1 % از زبان آموزان، که بیشتر آن ها را (1) نخبه های کشور و برخی دانشجویان دانشگاه های برتر ایران، (2) افرادی با چندین سال سابقه استفاده از زبان انگلیسی در کار/تحصیل، (3) افراد دارای سابقه چندین سال فراگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه ها تشکیل میدهند میتوانند بدون استاد و تنها با تکیه بر منابع در آزمون آیلتس/تافل موفق باشند.
اکثریت مطلق کسانی که شیوه خودآموز یا خودخوان را در پیش میگیرند با تحمل فشار روانی فراوان و حرکت در تاریکی مطلق هرگز نخواهند توانست خود را به مقصد برسانند ومدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند. بسیاری از ایشان که ناچار به تکرار 4 یا 5 بار(موردهایی که به چشم دیده ام!) شده اند، در نهایت نه تنها از کلاس خصوصی گران ترین استاد ها هم بیشتر هزینه پرداخته اند، از رسیدن به نمره باز مانده و موقعیت های تحصیلی/مهاجرتی خود را از دست داده اند و در پایان در تماس با همان مدرسان “سودجو” بدنبال نسخه های جادویی رسیدن به نمره یا “خ-ر-ی-د-ن” و یا “ج-ع-ل” مدرک میباشد.
اما درصد بسیار کوچکی که با روش خودخوان به نتیجه میرسند، معمولا با جستجو در اینترنت بهترین منابع آیلتس را شناسایی کرده و آن ها را دانلود میکنند و با تکیه بر استعداد خود در زبان انگلیسی با شیوه آزمون و خطا میتوانند دست کم در 2 مهارت از 4 مهارت به نتیجه برسند. این شیوه دست کم به 2 بار شرکت در آزمون آیلتس/تافل نیاز خواهد داشت و درصد کسانی که به نمره های بالاتر(7 و بالاتر) میرسند حتی کمتر خواهد بود.

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – پرسش های مرتبط

افزایش هر 1 نمره آیلتس یا 10 نمره تافل چقدر زمان می برد؟

باید توجه داشته باشید بطور معمول افزایش هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل به ویژه در نمره های پایین تر از 6 آیلتس یا 80 تافل، با شرط مطالعه روزانه دست کم 5 ساعته زبان آموز، به ازای هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل 3 ماه زمان در نظر گرفته میشود. برای نمره های بالای 6 آیلتس یا 80 تافل این زمان ممکن است حتی بیش از 3 ماه هم باشد. هر چه نمره زبان آموزان به نمره نهایی یعنی 9 آیلتس و 120 تافل نزدیک تر باشد کار دشوار تر و تمرین های بسیاری بیشتر در بازه زمانی چندین سال مورد نیاز خواهد بود.

.

درباره سطح دشواری آزمون آیلتس

در 5 سال گذشته با مورد هایی از دانش آموختگان رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی برخورد داشته ام که به نمره ای بالاتر از 6 آیلتس دست نیافته بوده اند. همچنین بسیاری از رتبه های خوب کنکور سال های قبل یا دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور همچون علم و صنعت با معدل 18.5 در مقطع کارشناسی ارشد که با تلاش فراوان در کلاس های خصوصی و آموزشگاهی حتی به بالاتر از نمره 6.5 آیلتس نرسیده اند.
کوتاه اینکه به باور من آیلتس/تافل آزمون هایی هستند که در آن ها 95% افرادی که به تمامی شیوه های بالا خود را برای آن ها آماده میکنند کاملا از نتیجه خود ناراضی هستند و تنها 5% را خواهید یافت که از نتیجه نهایی خود ابراز شادمانی کنند. همچنین بیش از 99% کسانی که به نمره 7 آیلتس میرسند برای بار دوم یا چندم هست که در آزمون شرکت میکنند.

.

پس چطور استاد من نمره 9 دارد؟!

شمار کسانی که نمره 8 آیلتس و بالاتر دریافت میکنند یا با این نمره در حال تدریس هستند در کل کشور انگشت شمار هستند و در کل اینترنت فارسی در روز نگارش این نوشته(مهر 1395) تنها چند استاد مدرک آیلتس 8 خود را در وبسایت های شخصی در دسترس قرار دادهاند و شمار دارندگان نمره 9 از آن ها هم کمتر است. برای همین هم هست که اکثریت کسانی که ادعای داشتن نمره 8 یا حتی 9 (!) را میکنند هرگز امکان ارائه مدرک خود را ندارد چون برای دریافت آن بجز استعداد و نبوغ بسیار بالا در زبان انگلیسی نیازمند بیش از 10 سال تلاش پیوسته هستند!

.

کارنامه و تجربه سمیرا، از زبان آموزان دوره پاییز این کلاس ها در کمتر از 3 ماه از سطح پایه

سرکار خانم سمیرا

تجربه سمیرا را از زبان خودش بشنوید:

.

بایگانی فایل های صوتی و کارنامه های زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – بیشتر بخوانید

متداول ترین خطاهای گرامری زبان آموزان ایرانی

.

متداول ترین خطاهای تلفظ زبان آموزان ایرانی

.

آیلتس سخت تر است یا تافل؟

.

بهترین منابع آیلتس 2019 +  برنامه ریزی و توضیحات استاد

.

دانلود 100% منابع لغات آیلتس و زبان انگلیسی

.

بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس ( با شیوه خودخوان)

.

دانلود 55 انیمیشن برتر تاریخ سینما با زیرنویس انگلیسی

.

دانلود گلچین 55 مستند جذاب برای تقویت زبان انگلیسی

.

دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون Simon

.

دانلود ویدیوهای آموزش آیلتس استاد Liz

.

دانلود اپلیکیشن های اندرویدی آیلتس، تافل و زبان انگلیسی

.

دانلود ویدیوی سخنرانی های TED برای تقویت لیسنینگ آیلتس

.

دانلود گلچین کتاب های آموزش گرامر انگلیسی

.

آموزش ویدیویی و متنی گرامر زبان انگلیسی

.

بایگانی کامل مجموعه 6 Minute English سال 2008 تا 2018

.

دانلود 400 برنامه British Council Podcasts بهمراه Text

.

تاثیر گذارترین سخنرانی های تاریخ جهان (دربرگیرنده 118 سخنرانی)

.

200 نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس با جواب (part 1)

.

بایگانی نمونه سوالات رایتینگ آیلتس سری کتاب های Cambridge IELTS

.

.

.

.

فهرست پردرآمدترین مشاغل در ایران

.

فهرست مشاغل مورد نياز استراليا 2018

.

دانلود کاملترین دوره خودآموز زبان انگلیسی و آیلتس (500 ویدئو)

http://mrsielts.com

خرید بسته آموزشی آیلتس و زبان انگلیسی

.

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره 8.5 در کانال تلگرام @ielts2com

88125بازدید

دیدگاه ها

406
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شوید برای ثبت دیدگاه
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
196 نظرات
210 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
158 نویسندگان دیدگاه
نیتاadminpayamehsanمسعود آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
نیتا
مهمان
نیتا

سلام مطالب خییلی مفیدی بود با تشکر

payam
مهمان
payam

سلام من حدود یکسال وقت دارم و سطح زبان متوسطی دارم هدفم هم نمره 7 ایلتس هست اگر بخوام تو دوره های انلاین شرکت کنم کدوم دوره باید شرکت کنم ؟

ehsan
مهمان
ehsan

سلام اقای مهندس ابوالقاسمی. خسته نباشید. بنده منابع پیش ایلتس را به طور خودخوان مطالعه کرده و در حال حاضر مشغول مطالعه کتاب objective ielts intermediate هستم. به نظرتون کدام دوره انلاین برای من سودمند خواهد بود؟ ممنون از حسن توجهتان.

مسعود
مهمان
مسعود

سلام استاد.
من کارشناس ارشد مهندسی نفت دارم و وضعیت شغلی من به گونه ای هستش که در ماه ۱۴ روز سر کار هستم و ۱۴ روز خونه بیکار. اون ۱۴ روزی که سر کار هستم روزی ۱۲ ساعت کار سخت و مداوم دارم که شاید در بهترسن حالت۲ یا ۳ ساعت وقت آزاد بتونم داشته باشم. اون ۱۴ روز خونه هم کلا بیکارم.
به نظر شما آیا میخونم یکساله به نمره ۷ آیلتس برسم؟
پیشنهاد شما چی هستش؟؟
باتشکر

مژگان
مهمان
مژگان

البته باید بگم که من میخوام ایلتس بگیرم خدا بخواد،و بدلیل شغلی که دارم همیشه یه روتین خاص برای خوندن زبان ندارم میخوام شما باتوجه بتجربه تون و احتمالا داشتم کیس های مشابه من ،بنده و راهنمایی کنید به هرطریقی که میتونید
منتظر لطفتون هستم

مژگان
مهمان
مژگان

سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد پرستاری و ۲۷ سالمه قصد مهاجرت دارم ولی بدلیل نداشتن مدرک ایلتس خیلی پیشرفتی نداشتم،زبانم در زمان دبیرستان خوب بود ولی بعلت دوری از ان ونداشتن مطالعه الان بنظر خودم اصلا برای من خوب نیست و حدود ۶ماه کلاس خصوصی زبان میرم کتابهای امریکن انگلیش فایل میخونم کتابای خوبین ولی متاسفانه استاد خیلی حرفه ای ندارم چون تو شهر کوچک زندگی میکنم دسترسی ب کلاسای معتبر ندارم الان مهمترین مشکلم نداشتن اسپیکینگ خوبه چون اعتماد بنفسم خیلی پایین نمیتونم حرف بزنم بااینک خیلی وقتا تو ذهنم کاملا انگلیسی فکر یا حرف میزنم اما بیان… ادامه مطلب »

زهرا
مهمان
زهرا

سلام خسته نباشید من دانش اموز رشته تجربی یازدهم هستم اما ب نظر خودم رتبه خوبی در کنکور نخواهم اورد اما الان کلاس زبان میرم(در سطح پایین) و میخواستم بدونم میشه از الان بخونم و حتی ۲ سال دیگه ب طور کامل و بعد کنکور زبان را بدم یا نه؟

King
مهمان
King

با عرض سلام به شما استاد عزیز.
من 16 سالمه و سطحم تا کتاب Four Corners2 را خواندم،و listening, speaking,در حد خوب هست به طوری که وقتی فیلم های زبان انگلیسی میبینم تا حدودی میفهم و وقتی هم که میخوام صحبت کنم به راحتی منظورمو میرسونم .و همچنین وقت خوبی براش میزارم.
حالا مخواستم بدونم چقدر طول میکشه نمره 7 ایلتس را بگیرم و یا در زبان انگلیسی حرفه ای و فول بشم؟؟؟

یه بنده خدا
مهمان
یه بنده خدا

سلام ببخشید من دوسال دیگه کنکور دارم اما دلم میخواد خارج تحصیل کنم به نظرشما من میتونم تا 2سال ایلتس 6 بگیرم؟یادیگه 5.5؟سطح زبانمم خوبه فقط تو اسپیکینگ یه کم مشکل دارم تورو خدا راهنماییم کنین ممنون میشم

علیرضا
مهمان
علیرضا

سلام..
من تا حالا در هیچ کلاس زبانی شرکت نکردم من الان 14سال سن دارم و در رشته خلبانی درس خواهم خواند میخواستم بدانم چقدر طول میکشد که آیلتس6 را بگیرم

علی
مهمان
علی

سلام خسته نباشید، در روش خودخوان با ( کتاب های امریکن انگلیش فایل ) و با آموزش های ویدئویی به زبان فارسی با یک استاد خیلی خوب که من تا اینجا در طول چند ماه که اموزش های ویدئویی ایشونو نگاه کردم خیلی پیشرفت چشم گیری داشتم و همینطور میشه گفت این روش به طوری خصوصی هم هست و شاید بهتر از خصوصی چون هر قسمتی که متوجه نمیشیم میتونیم دوباره نگاه کنیم.در نتیجه با این روش که بنده گفتم نظروتون چیه و این راه میتونه منو منحرف کنه که نتونم در یادگیری موفق باشم؟ ممنون میشم فراز و نشیب… ادامه مطلب »

مريم موسوي
مهمان
مريم موسوي

با سلام در حال حاضر دانشجوي ارشد برق هستم و كارمند هستم و يك فرزند دارم بسيار نا اميد شدم از اينكه شرايط سختري دارم براي گرفتن نمره آيلتس ٦/٥ براي مهاجرت به كانادا البته ما تا پايان سال را براي خودم وقت تعيين كردم و حتما هم ميخواهم معلم خصوصي بگيرم و زبانم هم خيلي خوب نيست ميخواستم بدونم امكانش هست؟

فاطمه
مهمان
فاطمه

سلام من مقطع کارشناسی هستم و هیچ گونه کلاسی نرفتم واقعا زبان انگلیسی من خیلی ضعیف هست حتی نمیتونم یک لغت انگلیسی را درست تلفظ کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید از چه منبعی وکتابی برای تقویت تلفظ درست انگلیسی استفاده کنم.

پرتی
مهمان
پرتی

سلام،من تا چند ماه پیش کتاب تاچستون ۱رو تموم کردم،اما نمیدونم چقدر فاصله دارم تا ایلتس ۵،بنظرتون نمره ایلتسم حدودی چنده،و میحوام بصورت خود خوان بخونم لطفا چند کتاب بهم معرفی کنید تشکر

نیلوفر
مهمان
نیلوفر

سلام وقت بخیر
من قبلا چند ترم در اموزشگاه زبان گذروندم و بعد بخاطر کنکور و درسهام ولش کردم و حالا دوره خصوصی زبانمو با کتاب های headway شروع کردم میخواستم بدونم برای گرفتن نمره 6آیلتس بعد از این کتاب باید با چه کتابی ادامه بدم،و اینکه چقدر زمان لازم هست برای گرفتن این نمره بخصوص اگر بتونم تقریبا4_5ساعت بهش اختصاص بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

مانی
مهمان
مانی

با سلام خدمت شما
بنده از نوشته ها و صحبت های شما خیلی استفاده کردم
ولی متاسفانه در رشت ساکن هستم
دوست داشتم اگر از همکاران خوب شما که نزدیک به متد شما در رشت فعالیت میکنند برام معرفی کنید تا هرچه زودتر آیلتس رو شروع کنم
ممنون از لطف شما

tiam
مهمان
tiam

با سلام و خسته نباشید.
استاد سطج vocabulary من پایینه چیکار میشه کرد براش؟ من خودخوان دارم مطالب رو میخونم فعلا. متاسفانه به همین دلیل هم باعث شده که سطحم تو همه ی موارد دیگه از جمله اسپیکینگ و رایتینگ بیاد پایین. جمله بندی بندی هام چون کلمات سطح پایین استفاده میکنم ساده به نظر میرسن. لطفا یه راه حل یا منابع معرفی کنین ممنون میشم. این مشکل vocab خیلی ازار دهنده شده و اعتماد به نفس رو ازم گرفته.

مریم
مهمان
مریم

عرض سلام و ادب بنده و همسرم قصد مهاجرت داریم و برای شغل خود بنده سطح زبان بسیار در ارتقا شغلی من تاثیر داره. یکی از مدرسانی که باهاشون کار کردیم میگفتن شما اول باید به سطح advance برسید و بعد در کلاسهای آیلتس شرکت کنید جالبه که با ما همون کتاب های ترمیک کلاس های زبان رو به صورت خصوصی کار میکردن. البته بیشتر از یک ماه ما ادامه ندادیم بعلت کند بودن سرعت تدریسشون. ما در شهری غیر از تهران (یزد) هستیم. ممنون میشم هم در زمینه روش صحیح برای ارتقا سطح زبان و هم معرفی یک استاد… ادامه مطلب »

رویا سلطانی
مهمان
رویا سلطانی

من به نمره ۷ آکادمیک ایلتس نیاز دارم.
زبان من در حد بسیار پایه است. چندین دوره کلاس زبان رفتم . و فوق لیسانس زیست شناسی دارم. دبیر هستم و بعد از عید فرصتم برای مطالعه بیشتر خواهد شد.
و فرصتم کوتاه است. ایا میتونم تا پایان تابستان نتیجه بگیرم

arash
مهمان
arash

سلام
من میخواستم بدون برای شروع زبان از صفر مطلق تا ایلتس8 چقدر زمان لازم داره؟
وقت ازاد هم حدود 2_3ساعت دارم ولی محدودیت زمانی ندارم یعنی 5_6سال فرصت دارم
یه سوال دیگه هم داشتم
معلم زبانم(مدرس ایتلس هم هست)گفت اگه محدودیت زمانی نداری میتونی خودت بخونی با منبعی مثلbasic grammar in use ولی شما میگید خوداموز خوب نیست؟

mohamad
مهمان
mohamad

دوستان سلام کسی که سربازیه و 24 ساعته پادگانه، چیکار باید بکنه زبانش افت نکنه؟؟

کسری
مهمان
کسری

سلام من 20 سالمه و در سطح مبتدی زبان بلد هستم جهت بورسیه تو نروژ به نمره 50 تافل نیازمندم . سوالم اینه که چقدر زمان طول میشکه تا در این سطح اماده بشم مثلا با روزی 4 ساعت مطالعه ؟

کاوه
مهمان
کاوه

باسلام و وقت بخیر.من فوق لیسانس اسیب شناسی ورزشی دارم و برای مهاجرت نیاز به ایلتس 6.5دارم.فیلم هم که نگاه میکنم خیلیش رو متوجه میشم ولی صحبت کردنم خوب نیست
مطالعه زبانم روزی 4ساعته کلاس زبان هم میرم به نظر شما ظرف 6 ماه میتونم برسم به نمره 6.5؟با تشکر

الهه
مهمان
الهه

سلام.من دانشجوی پزشکی هستم و قصد مهاجرت در آینده رو دارم.تا به حال کلاس های خاصی شرکت نکردم ولی تلاش زیادی در ترجمه مقالات داشتم.گرفتن این مدرک با نمره بالای ۷ چقدر زمان میبره؟

faegheh
مهمان
faegheh

درود و سپاس از شما به خاطر مطالب و اطلاعات گرانقدر بنده ترم 4 رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم . بنده تا اوایل دوران دبیرستان در سطح متوسط زبان در کلاس های ترمیک شرکت کرده بودم و رها کردم و متاسفانه تا به الان که 21 سال دارم دیگه هیچ نوع تمرین و مطالعه نداشتم با توجه 2 سالی که در دانشگاه حضور دارم متاسفانه نه تدریس مناسب رو شاهد بودم و نه فضای رقابتی و تحصیلی برای مکالمه و یادگیری و حتی این رو میتونم تایید کنم که از خیلی هم زبان آموزان عادی هم سطح اطلاعات شون از… ادامه مطلب »

علی زارع
مهمان
علی زارع

سلام من زبانم زیاد خوب نیست و دست و پا شکسته تا کتاب four corners 2 را خوندم
من برای تحصیل باید مهاجرت کنم و نیاز به مدرک ایلتس 6.5 دارم و روزی 4 ساعت میتونم مطالعه کنم
بنظر شما چقدر طول میکشه ؟؟؟؟

حسین
مهمان
حسین

سلام من 23 سالمه و زبانم بیشتر Reading ام خوبه طوریه که تو زمینه علایق کامپیوتریم اکثر مقالات آموزش و پرسش و پاسخ ها و کامنت های کاربران در سایت های خارجی رو براحتی متوجه میشم. یکم Listening هم بلدم و در حدی که فقط کلیات قضیه رو بفهمم و نه جز به جز. اما Speaking و Writing ام تقریباً رو به صفره. البته دایره لغت نسبتاً خوبی از لحاظ نوشتن دارم ولی گرامر و جمله بندیم صفرم. با این تفاصیر خیلی علاقه دارم که انگلیسیم رو در حد مهاجرت به یه کشور خارجه خوب کنم اما متاسفانه آدم منزوی… ادامه مطلب »

دانیال
مهمان
دانیال

سلام من زبان هیچی بلد نیستم میتونم کلاس های ایلتس ثبت نام کنم و از نمره ۱ شروع کنم

آتنا
مهمان
آتنا

سلام من زبانم در حد صفر نیست ولی خیلی خوبم نیست آیا می تونم در دو سال نمره مورد نیاز برای تحصیل در کشور های دیگه رو بگیرم

بهزاد
مهمان
بهزاد

با سلام ، با توجه به اينكه بنده شهرستان هستم ، آيا شما كلاس آنلاين هم داريد و اگه داريد بنده چطور ميتونم ثبت نام كنم؟

رضا
مهمان
رضا

سلام و خسته نباشید استاد
برای کنکور زبان تخصصی اطلاع دارین چه منابعی به صورت خودخوان مناسبه؟
باتشکر

وحید دهقانی
مهمان
وحید دهقانی

ایا میتوانم با ۵ یا ۶ ساعت در روز و با کمک مدرس خصوصی ایلتس ۵ رو ۶ ماهه بگیرم؟

وحید دهقانی
مهمان
وحید دهقانی

سلام خدمت شما.من قصد مهاجرت به کانادا رو داذم و به ایلتس ۵ نیاز دارم زبان خوب نیست ایا میتوانم باروزی ۲ ساعت ۵یا ۶ ماهه ایلتس بگیرم؟

زهرا
مهمان
زهرا

سلام من میخوام مهماندار بشم اما سه سال دارم تا مدرسم تموم شه انگلسی تا ۸ ترم رفتم اما بعد ول کردم
به نظر شما اگرتابستان ۹۸ شروع کنم میتونم مهمانداری برم

کیمیا
مهمان
کیمیا

سلام. من مدرک دیپلم زبان دارم از اموزشگاه.میخواستم بدونم کلاس امادگی ایلتسم چقد طول میکشه؟

شکوفه
مهمان
شکوفه

با چه روشی بصورت خودخوان از سطحی که از مبتدی هم پایین تر هست در کوتاه ترین زمان ممکن آیلتس بگیرم برای اقامت نیاز دارم و مدرکم را خیلی سریع میخوام لطفا بگید هر مهارت را چطور تقویت کنم در شهر ما آموزشگاه زبان وجود نداره به تازگی وکالت قبول شدم و قصد اقامت گرفتن دارم

محسن
مهمان
محسن

سلام
من دانشجوی حقوق هستم . برای مهاجرت نیاز به بالاترین سطح زبان دارم.
زبانم در حد این هست که فیلمی رو تماشا میکنم بیشتر کلمات رو میفهمم ولی در صحبت کردن و جایگزای کلمات ضعیف هستم . و از ان جا که مشغله درسی دارم وقت کلاس رفتن رو ندارم
از شما میخوام کمک کنید در این که بنده چه راهی رو برم ک در زمان کم بتونم به بهترین بازدهی برسم
ممنونم
یا حق

مهدی
مهمان
مهدی

سلام خسته نباشید من الان سطحb2هستم و چقدر طول میکشه که به ایلتس6برسم

زهرا
مهمان
زهرا

سلام ببخشید من دیپلم هنری دارم ۱۹ سالمه و میخوام الان شروع کنم برا مهمانداری هواپیما میخوام..باید تافل بگیرم؟؟

زهرا
مهمان
زهرا

سلام ببخشید امروز رفتم تعیین سطح شدم گفتن سطح american english file 2هستی
میخواستم بدونم این سطح چقدر با مدرک ایلتس فاصله داره ؟
چقدر طول میکشه تا بتونم اماده ازمون ایلتس بشم
ممنون میشم ازپاسخگیتون 💥

امیر حسین
مهمان
امیر حسین

سلام استاد من الان دارم تو اموزشگاه کتاب امریکن فایل استارتر می خونم چقدر طول می کشه که بتونم امتحان ایلتس بدم خیلی ممنون. very good.

مهدی
مهمان
مهدی

با سلام
کلاس حضوری فوق فشرده دارید؟

فرزاد
مهمان
فرزاد

سلام استاد
من دانشجوی ترم یک ارشد هستم، و سطح زبانم هم در همون حد پایه هست. میخواستم بدونم برای گرفتن مدرک FCE اگر در اموزشگاه های زبان ثبت نام کنم و کلاس ها فشرده نباشه، چه مدت طول میکشه تا مدرک FCE رو بگیرم؟!

salar
مهمان
salar

سلام خسته نباشید من دانش اموز کلاس دهم هستم برای نمره ایلتس به 7 برسه چه قدر زمان نیاز داریم در ضمن زبانم خیلی پایه است

Parsa
مهمان
Parsa

سلام خسته نباشید
من دانش اموز سال دهم الان هم دارم در اموزشگاه FCE می خونم می خام بدنو اول اینکه باید چی کار کنم تا به نمره 7 ایلتس برسم و از چه منابعی استفاده کنم؟

ندا
مهمان
ندا

سلام و خسته نباشید
من یک سوال داشتم راجع به این که آیا speaking و listening در امتحان باید حتما به لحجه‌ی British باشد !؟

مجتبی
مهمان
مجتبی

سلام وقت بخیر
من سربازم و تا فروردین طول میکشه و بعدش میخوام واسه ایلتس ثبت نام کنم ،تو این مدت میخوام یه کتاب بهم معرفی کنید که یه کم امادگی پیدا کنم .(من دیپلم تجربی دارم و چندباری کنکور دادم و زبانم هم بد نیست و برا تقویتش هم فیلم زبان اصلی هم زیاد میبینم ) حالا نمیدونم سطحم پایه است یا صفر ..
من شهرستانم و برا کلاسها نمیتونم شرکت کنم ایا سطح کیفیت کلاسهای خصوصی با انلاین تفاوت داره ؟
هزینش چقد میشه؟
من از فروردین تا شهریور میتونم مدرک ایلتس 6-6/5 بگیرم ؟
ممنون میشم پاسخ بدید ..

ابوذر
مهمان
ابوذر

سلام وقت تان بخیر من توضیحاتی درباره آیلتس و تافل می خواهم و دوست دارم در کلاس های زبان شرکت نمایم لطفا آموزشگاه های مناسب را معرفی کنید و من کلاس های متوسطه اول هفتم و هشتم کمی در حد الفبا ولغت و احوال پرسی بلدم چطور میشود به آنها بگوئیم کمی بلد هستیم

حنانه
مهمان
حنانه

سلام استاد من در کانون درس میخوانم و الان ترم ad2 هستم و ترم بعد درسم تمام میشود..بعد از تمام شدن ترم های کانون باید به کلاس های ielts بروم.میخواستم بپرسم ترم های ielts چقدر طول میکشد؟؟

مهدی کلانتری
مهمان
مهدی کلانتری

با سلام
بنده ۳۳ ساله دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری هستم.از لحاظ سواد انگلیسی در سطح مبتدی می باشم وهم اکنون باتوجه این که شاغل و متاهل هم می باشم و زمانی برای رفتن به کلاس را ندارم می خواهم به صورت خود خوانی شروع به یادگیری زبان برای امتحان آیلتس و تافل بکنم
از شما استاد گرامی خواهشمند است اینجانب را راهنمایی کرده و بفرمایید از کجا و کدام منابع را استفاده کنم تا هرچه سریعتر به نتیجه رسیده و کمترین هزینه در وقت خود با توجه به شرایط کنونی را داشته باشم.
باتشکر

Faride
مهمان
Faride

سلام استادمن از Race شروع کردم تو کانون و هیچ وقت نیوفتادم واز نظر دبیرام دانش اموز top هستم و هر روز یک ساعت و شاید هم بیش تر زبان میخونم واز اون جایی که تا به اینجا برسم خیلی زحمت کشیدم دلم نمیاد رها کنم ولی از ترم high دوبار خوندم تا پاس کنم و الان high2بودم افتادم و باید دوباره بخونم و کتبی کم میارم کلاسیام بالای ۸۵ و دانش اموز پایه دهم هستم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

Faride
مهمان
Faride

سلام استاد خسته نباشید من دانش اموز سال دهم هستم واز وقتی که اومدم high هر ترم رو دوبار دارم میخونم و کتبی رو کم میارم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

دانشجو
مهمان
دانشجو

سلام استاد. من این ترم که تموم شد اولین ترمم تو اموزشگاه بود و تو تعیین سطح elementry 3 تشخیص دادن و ترم تموم شد. من 22 سالم هست. سوالم این هست که با روزی 2 ساعت مطالعه منظم و مرتب تا 6 سال دیگه میشه به نمره ایلتس 7 و یا 8 رسید؟ برنامه من اینه (به جز مطالعه ی بخش های ضروری یعنی مطالعه ی کتاب های اموزشگاه: 1.مطالعه روزانه ریدینگ و مطالب مرتبط 2. هر روز گوش دادن اهنگ های انگلیسی 3. تمرین اسپیکینگ (میزنم تو یوتیوب ielts band 7 و یه سری ویدیو هایی میاره که… ادامه مطلب »

masuomeh
مهمان
masuomeh

منظورتون اینه که توی این مدت کوتاه شدنی نیست?

masuomeh
مهمان
masuomeh

سلام من 20ساله هستم سال 98می خوام کنکور بدم ورشته دندان پزشکی بخونم وبعد از دوترم به انگلستان مهاجرت کنم زبان پایه ام بد نیست ولی به ایلتس7نیاز دارم بعد از کنکور 98می تونم اقدام کنم وتا 3ماه تمام وقتم ازاده ایا میشه تو این زمان ایلتس 7بگرم

ناصر
مهمان
ناصر

من فقط می خواستم از شما تشکر کنم،کلا من 1 درصد در دیدگاه ها شرکت می کنم و شغلمم مرتبط با اینترنت ولی واقعا شخص که فایل صوتی را ضبط کرده بود بسیار خوب و مسلط توضیح داد و به نظر من عملش خیرخواهانه بود.اجرش با خدا

حسین
مهمان
حسین

سلام من 1 سال و کمی بیشتر زبان کار میکنم آموزشگاه بریتیش کنسول میرفتم میخوام بدونم الان اگه از سطح A2 برم B1 به صورت خود آموز چقدر میتونه مفید باشه ؟
البته میخوام بعد کلاس آیلتس رو توی یکی از دانشگاهای خارجی بردارم ولی میخوام وقتی ازم تست میگیرن نشون بده من سطحم B1 است.
و از سطح B2 شروع کنم به خوندن.

سجاد
مهمان
سجاد

سلام من 30 ساله و لیسانس مترجمی هستم و البته دانشجوی ارشد زبان هم (سال 91) بودم ولی بدلیل مشغله کاری استعفا دادم.حدود 5 سال بصورت کامل از زبان دور بودم و سه ماه پیش تعیین سطح در موسسه آفرینش دادم که سطحم رو upper intermediate گفتن و درحال حاضر هم همونجا کلاس میرم اما واقعیتش سطح کلاس و پیشرفت مطالب راضی کننده نیست برام و اینکه خیلی زمان میبره.البته من از لحاظ اسپیکینگ دچار ضعف زیادی هستم با توجه به اینکه کارمند هستم و نهایتا روزی 4 الی 5 ساعت فرصت خوندن دارم حدودا چقدر زمان میبره به نمره… ادامه مطلب »

صفری
مهمان
صفری

سلام
من دانشجوی سال اخر مهندسی از شریفم و امسال قصد اپلای کردن دارم و تا اخر اذر باید ازمون ایلتس رو شرکت کنم و نمره حداقل 6.5 رو کسب کنم.
سطح زبانم اصلا بالا نیست در حد کنکور و کتابای دانشگاه هستم.
ولی خب باید قبل 4 ماه دیگه بتونم حداقل 6.5 رو کسب کنم، ممنون میشم به من راهنمایی بدید چون باید زودتر شروع کنم و خیلی نگرانم که نرسم.
باتشکر

سارا
مهمان
سارا

سلامسایت خیلی خوبی دارید

معصومه
مهمان
معصومه

سلام و وقتتون بخیر….
من باید تا شش ماه دیگه آیلتس ۷ بگیرم و خیلی زمانم محدوده و کلا وقتم آزاده و میتونم روزی ۱۶ ساعت وقت بذارم…امروز یکی دوبار با مشاورتون تماس گرفتم و تلفن رو برنداشتن… میخوام از دوره هاتون بدونم..هزینه ش و اینکه آیا مقدوره تو این زمان که بشه در شش ماه . منی که شاید الان بزرو بتونم بگم آیلتس ۴ میشم به سطح ۷ برسم …کارم خیلی فورس هست و عجله دارم …ممن.ن میشم هر چی سریعتر راهنماییم کنید…

نگین
مهمان
نگین

سلام،من۱۵سالمه و میخوام تو دو ماه زبان انگلیسی رو به طور کامل یاد بگیرم و بتونم آیلتس بگیرم.سطحممintermediateهست.به نظر شما روزی چند ساعت بخونم میتونم زبانو به طور کامل فولشم؟

نیما
مهمان
نیما

سلام به اوستاد گرامی اقا من اول دبیرستانم همئن 10 دارم میرم 11 و من توی دهم اسپیکینگ که معلم میگیرع از 8 شدم 2 و زبان از 12 نمرس اونم 3یا 4 شدم و من زبانو تجدید شدم چون معلمون هم سخت گیر بود ولی راهنمایی مشکل نداشتم و هیچ اموزشگاه زبانی هم نرفتم توی دو سه سالی که فقط دارم میتونم زبانمو خوب کنم و بتونم در خارج از کشور تحصیل کنم چون موقعیت ش رو دارم ولی زبانم خوب نیست

milad
مهمان
milad

مهندس ابولقاسمی سلام خسته نباشید من چند روزیه که با وبسایتتون آشنا شدم .. خود بنده دانشجو سال سوم کارشناسی هستم و قبلا حدود ۴ سال و نیم کلاس زبان میرفتم ( از اول راهنمایی تا دوم دبیرستان) ولی خب تقریبا ۲ سال آخر کلاس زبان عملا هیچی به دانشم اضافه نشد و کاملا فرسایشی بود و بعد از اون هم. یک بار و یک ترم مجتمع فنی تهران (دو سال پیش) رفتم و سطح منو intermidiate گفتن ولی کلاسش اصلا سطح خوبی نداشت و دیگه ادامه ندادم.. کتاب هایی که قبلا کار کردم. کل سری interchange و کل سری… ادامه مطلب »

سرا
مهمان
سرا

با سلام
من سطح زبان خیلی پایینی دارم و در شهرستان هم زندگی می کنم. الان شرایطی برام پیش امده که برای دکترا خارج کشور بورس بشم لطفا کمکم کنید چیکار کنم در ضمن بفرمایید از پایه شروع کنم چقرر طول می کشه مدرک بگیرم و چطور شروع کنم چون نمی تونم برای کلاس تهران بیام. لطفا حداکثر هزینه ها را هم بفرمایید و ایا اینکه تضمینی هست ردش شما جواب بدهد

معصومه
مهمان
معصومه

سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد محترم… من تمام وقتم آزاده تا ۵ ماه دیگه و در واقع باید تا آذرماه آیلتس ۷.۵ بگیرم…از نظر بودحه متاسفانه نمیتونم در هیچ کلاس یا دوره ای شرکت کنم…شرایط مالی خوبی ندارم و یک بورسیه برام اومده که نیاز به مدرک آیلتس دارم…در ضمن من قبلا حدود ۴ ترم زبان رفتم . سه ترم ترمیک و بعد رها کردم و بعدش یک ترم دوره پیش آبلتس رفتم که بخاطر اینکه با شرایط کاریم جور نبود رها کردم…استعداد و علاقه خوبی به یادگیری زبانهای خارجه دارم…آیا بنظرتون من میتونم تا ۵ ماه دیگه… ادامه مطلب »

محمد
مهمان
محمد

سلام.ببخشید من‌ برای‌مهاحرت باید آیلتس ۴.۵‌داشته باشم.خیلی نمره‌بالایی نیست.با توجه به اینکه‌سطح زبانم‌خیلی پایینه به نظرتون در چه مدت زمانی میشه به این‌نمره‌رسید؟و نکته دیگه اینکه‌شهر ما مدرس آیلتس خوبی نداره..چطور میتونم‌از خدمات موسسه‌شما استفاده‌کنم؟

Mina
مهمان
Mina

سلام و خسته نباشيد من ايران زندگي نميكنم و قصد دارم ايلتس امتحان بدم ولي سطح زبانم خيلي بالا نيست البته همون حرفي كه خودتون ميدنين چون ديگران ميگن خوبه و من همه كارهامو خودم انجام ميدم متاهلم و بچم خيلي كوچيكه وقصد دارم ٢ سال ديگه اقدام كنم واسه دكترا يعني زمان دارم چطوري ميتونم كلاسهاي انلاين از راه دور با شما داشته باشم ؟و راهنمايي كنين چه كتابهايي رو شروع كنم مثلا كتاب basic tactis for listening رو گوش كردم كاملا متوجه ميشم من تقريبا شنيداريم خوبه چون تو محيط همه انگليسي صحبت ميكنن لطفا راهنماييم كنين وب… ادامه مطلب »

علیرضا
مهمان
علیرضا

استاد عزیز سلام تشکر میکنم بابت انتشار فایل صوتی . بنده 33 ساله هستم و قصد گرفتن ielts برای دوره تحصیلی دکترا برق ودر آینده مهاجرت را دارم.همان طور که فرمودید اکثر زبان آموزان سطح زبان خودشون رو دست کم میگیرن وبنده هم از این قاعده مستثنی نیستم (سطح زبانم ضعیف هست ولی متون تخصصی رشته ام را در حد متوسطی متوجه می شوم ). قصد یادگیری از سطح مبتدی و با کلاس های نیمه خصوصی را دارم علی رغم متاهل وشاغل بودن و پدر بودن شرایط خوبی رو برای مطالعه دارم البته انگیزه بالا ، بازه زمانی هم برایم… ادامه مطلب »

زینب
مهمان
زینب

سلام من انیمیشن zootopia را دانلود کردم ولی زیرنویس نداره

زهرا
مهمان
زهرا

سلام من دیپلم زبان دارم و ایلتس بالای ۸ میخام به نظرتون چه کلاسی با چند ماه و روزی چند ساعت میتونم به این نمره برسم.

محمد صدرا
مهمان
محمد صدرا

سلام بنده ۱۶ ساله هستم ساکن یزد من چندی کلاسو ول کردم و در کلاس های گروهی یا عمومی میخوام ثبت نام کنم یکم وسواس و ایده ال گرایی جودمو گرفته و من بسیار علاقه مند به زبان های دیگر مث فرانسوی -المانی-عربی-هستم و با تمام وجود مشتاق یادگیریم اما به دلیل وجود برخی از مشکلات مالی و ضربه به من فقط میخواهم دوباره به اکادمی های مختلف سر بزنم و انگلیسی را از سر بگیرم شما بهترین روش یادگیری و البته گرفتن ایلتس و تافل رو چه \شنهاد میکنید درضمن دوستانی که تجربه دارند! پاسخ معتبر بدهند .

ساناز
مهمان
ساناز

سلام استاد بزرگوار من ۳۱ سالمه و برای مهاجرت استرالیا نیاز به آیلتس ۷ دارم تا پایان فروردین ۹۸ . شاغل هستم و روزانه حداکثر ۲ ساعت وقت برای خوندن زبان دارم و البته که در خوندن هم خیلی کندم چون سطح زبانم پایینه ، مطالب شما رو خوندم و با مشاورتون صحبت کردم ایشون فرمودن با روزی ۳ ساعت که از مهر شروع کنم میتونم دوره های آنلاین شمارو دو بار شرکت کنم ولی میخاستم آمادگی برای اون دوره ها پیدا کنم چون اسمش ۳ ساعت هست اما کارهای جانبیش بیشتر طول میکشه ( مثل نوشتن فلش کارت لغت)… ادامه مطلب »

Habib
مهمان
Habib

با سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي ابوالقاسمي
من ٣٠سال سن دارم متاهل و شاغل هستم
مدرك فوق ديپلم مترجمي زبان انگليسي دارم ولي ٤سالي هست از زبان فاصله گرفتم در دوران دانشگاه هم آموزشگاه زبان رفتم از استارتر شروع كردم تا uper intermadiate
سطح زبان من الان تقريبا رو به بالاست ولي نياز دارم قبل از شروع دوره هاي ايلتس يه مرور كلي روي جنرال زبانم داشته باشم
سوال من اينه كه شما كلاسي در خصوص مرور كلي روي جنرال زبان و شروع كلاس هاي ايلتس به صورت خصوصي ميتونيد داشته باشيد

ناشناس
مهمان
ناشناس

سلام و عرض ادب من 31 سال سن دارم وقصد مهاجرت دارم زبان من معمولی رو به پایین هست دریک اموزشگاه ثبت نام کزدم که بصورت فشرده 6 ماه مدرک آیتلس رو بگیرم. همه بهم میگن که فشرده نرو وبصورت ترمیک برم. بصورت فشرده هفته ای 3 جلسه هرجلسه 3 ساعت میشه. سوالم اینه که من میتونم طی 6 ماه مدرک آیتلس رو بگیرم با نمره قبولی؟

رضا
مهمان
رضا

سلام خدمت شما ممنون از فایلی که گذاشتین برای راهنمایی- دو تا سوال داشتم – 1- کسی که شاغل چطور باید عمل کنه و ظرف چند ماه به نتیجه میرسه؟2- ایا داش اموزان با سن بین 13 تا 16 هم متونن در دوره ایلتس شرکت کنند و روزی چند ساعت باید درس بخونن با توجه به اینکه درس های دیگه هم دارن

شبنم
مهمان
شبنم

سلام من زبانم زیاد خوب نیس،خیلی ازش فاصله گرفتم،قصد مهاجرت هم دارم،مطالب بالارو خوندم گفتین ک سطح مبتدی هم باشیم با 1 یا 2 سال زمان در آموزشگاه میتونیم مدرک ایلتس بگیریم!میخام بدونم واقن با یکی 2 سال زمان میشه مدرکشو گرف؟خیلیارو دیدم ک 3 4 سال زمان برده براشون

Sepideh
مهمان
Sepideh

سلام خسته نباشید من تو زمینه لیسنینگ و درک مطلب خیلی قوی هستم و تمام فیلما رو با زبان اصلی میبینم و متوجه میشم و تو نحوه کاربرد هم خوبم ب نظرتون اگه شرکت کنم نتیجه ای مطلوبی میگیرم ؟

وحید
مهمان
وحید

جناب مهندس سلام بنده 27 سالمه و دارای مدرک فوق لیسانس هستم. و قصد اپلای کردن واسه 2019 یا نهایتا 2020 رو دارم. سطح زبانم هم مبتدی و خیلی معمولی و ضعیف هست. من توضیحات شما رو در مورد سه شیوه خود خوان و معلم خصوصی و اموزشگاه رو گوش دادم و کاملا هم موافق با نظر شما هستم. ولی مشکلی که بنده دارم اینه که الان حین خدمت سربازی هستم و از شهر و خونه خودمون خیلی دورم. ولی خب وقت ازاد زیاد دارم. من از شما ی برنامه زبانی میخواستم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که من چه منابعی… ادامه مطلب »

محمد مهدی
مهمان
محمد مهدی

سلام
بنده سطح advanced 1 کانون زبان هستم
میخواستم بدونم برای آیلتس ۷ یا بالاتر چقدر زمان لازمه حدودا

رامین
مهمان
رامین

درود بر اقای ابولقاسمی عزیز
استاد بنده 24 سال دارم و دارای مدرک دانشگاهی و البته بی کار هم هستم((به دلیل تایم ازاد عرض کردم)).به دلیل مورد مهاجرتی که برام پیش اومده خیلی سریع احتیاج به گرفتن مدرک 6.7 تا 7 ایتلس دارم
اگر بخوام سطح خودمو به نمره 1 تا 10 بگم به نظرم
لیسینینگ 6.5—رایتینگ 4–اسپیکینگ4-ریدینگ 6.5
خودمو در این حد میدونم البته احتمال کمتر هم هست مطمعنا نظر شما چیه ؟؟ با توجه به علاقه ی نسبی که دارم به زبان و همین مورد مهاجرت که مجبوری هست به نظرتون چه مدت زمانی لازمه برای رسیدن به اون نمره؟؟

امیررضا قوامی
مهمان
امیررضا قوامی

سلامُ با عرض خسته نباشید. من سطح زبانم در حد پایه هست. چند وقت پیش تبلیغ نرم افزار زبان بدون توقف (Nonstop English) رو دیدم. طبق گفته تهیه کننده های نرم افزار ُ بعد از استفاده از این نرم افزار و بعد از گذشت ۲ ماه به سطح آیلتس ۶ می رسم. نظر شما در مورد استفاده از این نرم افزارها چیه؟ با تشکر

ابوصدق
مهمان
ابوصدق

سلام
وقتتون به خیر
من سطحم خیلی جالب نیست
میخوام از پایه و اصولی شروع کنم به خوندن و آیلتس با نمره ی ۷و نیم میخوام
امکانش هست راهنماییم کنید که کدوم آموزشگاه مناسبه ؟

سارا
مهمان
سارا

سلام
یه سوال داشتم تافل و ایلتس خیلی با هم فرق دارن؟ مثلا اگه از منابع ایلتس استفاده کنیم کلا نمیتونیم نتایج خوبی برای تافل بگیریم؟

محمد صادق
مهمان
محمد صادق

سلام.
من ۱۶ سالمه و میخواهم برای ادامه تحصیل قبل از ۱۸ سال مهاجرت کنم. و به مدرک ایلتس نیاز دارم

من ۴ ترم زبان رفتم و اشنایی نسبی دارم در حد سوال و جواب های ساده
من یک سال و نیم وقت دارم میتونید راهنماییم کنید کدام راه را انتخاب کنم
ایا میتونم با رفتن به آموزشگاه در بازده زمانی یک سال و نیم نمره ۶ ایلتس بگیرم؟؟
اگه جواب بدید ممنون میشم

محمد
مهمان
محمد

با عرض سلام و درود من 27 سالمه و شاغل هم هستم. از تير ماه ميخوام استعفا بدم و نهايتا يك سال بتونم سر كار نرم و وقتم رو كامل براي زبان صرف كنم. فوق ليسانس دارم و زبانم در حد تحصيلات دانشگاهيه و براي اپلاي به تافل 100 نياز دارم. با توجه به اين شرايط به نظر شما در كدوم دوره هاتون شركت كنم تا بيشترين بازدهي رو در اين مدت(نهايتا يك ساله) براي رسيدن به تافل 100 داشته باشه. ترجيحا دوره هاي حضوريتون؟ و اينكه كلاس خصوصي رو هم امكانش هست بيام آموزشگاه چون در منزل شرايطش رو… ادامه مطلب »

الهه
مهمان
الهه

وقت بخیر🌺🙏🏻
من تصمیم دارم که خارج از کشور ادامه تحصیل بدم و حداقل تا یک سال آینده نهایت تا دو سال وقت امتحان آیلتس دارم و الان در سطح مبتدی هستم و میخواستم بدونم در این مدت میتونم خودم رو برسونم و راهکاری هست که پیشنهاد بدید و من تمام وقتم رو می خواهم صرف خواندن زبان کنم🙏🏻

مینا
مهمان
مینا

با عرض سلام و احترام
ببخشید استاد سوالی داشتم اینکه من در زبان مبتدی هستم و میخواهم در 6 ماه تافل به نمره 90 به بالا برسونم تا بتوانم فاند تحصیلی بگیرم. آیا ممکنه؟ ممکن هست راهنمایی بفرمایین چطور پیش برم

حمیده
مهمان
حمیده

عرض سلام خدمت استاد گرامی قبلا خدمت شما ومشاور محترمتون هم گفته بودم که قصد دارم مهر ماه اینده ایلتس بدم وایلتس ۷ ودر صورت امکان ۷ونیم میخوام بگیرم زبانم متوسط رو به پایین هست ریدینگ بد نیست ولی اسپیکینگ ورایتینگ ولیسنینگ اصلا جالب نیست قصد شرکت در کلاس های نیمه خصوصی انلاین شما رو دارم و اگر تابستان یعنی اواسط خرداد یا اوایل تیر ماه کلاس داشته باشید خوبه واز شما خواستم کتاب یا منبعی اگر هست تا شروع کلاس ها مطالعه کنم فرمودید بگذارم کتاب ها دست نخورده باشند حالا با توجه به دایره لغات ضعیفم دارم ۵۰۴… ادامه مطلب »

amin bazzi
مهمان
amin bazzi

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه

میشه لطفا موسساتی که آزمون آزمایشی آیلتس رو برگزار میکنن بفرمایید کدوم خوبه از نظر شما که من ثبت نام کنم؟
و اینکه در چه سطحی خوبه که آزمون آزمایشی شرکت کنیم
تشکر

مرضيه
مهمان
مرضيه

سلام
من به تازگي به سطح low intermediate رسيدم و كتابهاي touch stone 1و 2 رو خوندم همينطور active ميخوام براي مهاجرت اقدام كنم و بايد ليسن 8 و مابقي رو 7 بگيرم حالا ميخوام بدونم با اين سطح زبان آيا ميتونم به نمره دلخواهم برسم يا بايد سطح زبانم رو به سطح بالاتر برسونم مثلا upper intermediate و بعد در كلاسهاي ايلتس شركت كنم.
منطورم اينگه با اين سطح گرامر ميتونم در آزمون نمره بيارم يا نه

Mahta
مهمان
Mahta

سلام من ۱۵ سالمه و فقط در سطح کتاب های مدرسه میدونم البته چند سالی کلاس رفتم ولی بعد ول کردم و چیزی ازشون یادم نیست خواستم ببینم من می تونم ۳ ساله ایلتس بگیرم جون نگرانم بادرسا ی مدرسه وقت نکنم روزی چند ساعت بخونم

ندا
مهمان
ندا

سلام خسته نباشید من کشوری که می‌خوام برم نیاز به مدرک آیلتس یا تافل نداره ولی باید زبانم رو قوی کنم چون تمام کلاس ها به زبان انگلیسی هست سطح زبان خودمم متوسط رو به پاینه به نظرتون چه مدت زمان می‌بره که من بتونم سر کلاس بشینم و کامل صحبت استاد رو متوجه میکنم

reza
مهمان
reza

میخوای بری روسیھ ؟

اشکان طاهری
مهمان
اشکان طاهری

میخواستم بگم من کلاس نهم دبیرستانم و آشنایی نسبی بازبان انگلیسی دارم هزینه کلاس های خصوصی و فشرده گرفتن مدرک زبان ۳ تا ۶ ماه چقدره و به چه روشی میتونید به من که در استان اصفهانم آموزش بدید با تشکر فراوان از شما

نغمه
مهمان
نغمه

سلام خسته نباشید من 31 سالمه و اصلا از زبان چیزی متوجه نمیشم و در حد همون مدرسه و دانشگاه اطلاعات دارم که اونم خیلی ضعیفه اگر بخوام آیلتس با نمره 7 داشته باشم در حدود یک سال میشه به نظرتون؟؟ اینکه مکالمه هم بتونم انجام بدم؟ و میزان هزینش به صورت کلی چقدر میشه ممنون

مصطفی چگنی
مهمان
مصطفی چگنی

سلام .خسته نباشید.میخواستم بگم من به طور خوداموز زبان میخونم و الان حسابی از خود اموزیی خسته شدم از مباحث گرامر زمانهای معلوم،زمانهای مجهول،جملات شرطی، صفتها(تفضیلی ،عالی و…) ،قیدها ،حروف اضافه،جملات سببی، حروف تعیین معینی و نامعینی،روبلدم.خواستم بگم این حد دانستن برای گرامر کافی هست یا نه؟ وسطح من الان چی هست؟.و اگه در کلاسهای خصوصی شما شرکت کنم چند وقته به نتیجه میگیرم.ممنون تشکر

Asal
مهمان
Asal

سلام وقتتون بخیر…
کتاب هایی که گذاشتید واسه دانلود بنده دانلود کردم ولیدپسورد میخواد…چه پسوردی باید واردکنم؟

عباس
مهمان
عباس

سلام درابتداازشماکمال تشکررادارم ک ب ملت کمک میکنین خداخیرتون بده،،،دوم من الان سی ودوسالمه،،زبان انگلیسیوتادوم دبیرستان همش نوزده وبیست بوده نمره هام،،،میخاستم بدونم الان من اگه بخام ادامه بدم بایدازچ سطحی بشینم سرکلاس؟وایامن میتونم همین الانم امتحان های تافل یاایلیتس روقبول بشم؟؟؟درکل سطح سوادانگلیسیم ب شرطی ک تادوم دبیرستان قدیم یاحداکثردیپلم عالی بوده باشه الان در چ سطحی محاسبه میشه؟؟؟؟ممنونم اگه منوراهنمایی کنین؟؟؟درضمن من درهمه ی مواردزبان لیسینینگ،ریدینگ،،،اسپیکینگ،وحتی گرامر درسطح بالایی بودم،،،،بازم ممنونم منتظرجوابتون هستم،،،مرسی،،،یاعلی

عباس
مهمان
عباس

مجدداسلام استادگرامی،،،ممنونم ازجوابتون،،ببخشیداگه من امتحان ایلتس یاتافل روقبول بشم مدرک دیپلم زبان بهم داده میشه یانه؟؟؟درضمن چون من قبلاتوهیچ اموزشگاهی نرفتم ایابایستی ازاول بایدبشینم سرکلاس های اولیه زبان؟؟؟اگه لطف کنین روشنم کنین دعاتون میکنم ؟؟؟بخداکلی سردرگمم،،،من زبانم واقعاعالیه وواقعاعلاقه هم دارم ب این درس دوست دارم بتونم خودم مدرسش بشم ،،میشه دقیق بهم بگین چیکاربایستی کنم باتوجه ب اطلاعاتی ک بهتون دادم ؟؟؟خیلی خیلی ممنونم ازتون،،،یاعلی

شیلان
مهمان
شیلان

سلام من ۲۰سالمه اززبان انگلیسی فقط حروف الفباشو بلدم دوران مدرسه معلما دلشون ب حالم سوخت نمره دادن تا رسیدم دانشگاه الان میخوام زبانو از صفر یاد بگیرم تابرسم ب اونجا ک مثل زبان مادریم حرف بزنم خونمون استان اذربایجان غربیه شهرستان ارومیه فکر زبان افسردم کرده میش منو بگین ازکجا شروع کنم اموزشگاه خوب سراغ دارین ارومیه من نگران وقت نیستم ۱۰سالم فرصت دارم ?????

محمود
مهمان
محمود

سلام خسته نباشید.من برای مهاجرت به استرالیا به مدرک ایلتس 6 نیاز دارم و سطح اشنایی با زبانم هم از سطح پایه پایین تره خودم فکر کنم در حدود صفر قبلا هم کلاس نرفتم.برای مهاجرت مدرک ایلتسی که از ایران .گرفته باشی رو استرالیا قبول نمیکنه.میخوام برای یه دوره 6 ماهه اموزش زبان برم مالزی ماهیانه 80 ساعت اموزش داره خواستم ببینم به نظر شما امیدی واسه ی این که نمره قبولی بگیرم وجود داره یا نه

وحید
مهمان
وحید

با سلام ببخشید من الان یک سالی میشه در مشهد آموزشگاه میرم و کتاب های تاچست وان رو میخونم
ولی در مکالمه یکمی ضعیف هستم و تقریبا نیاز های روزمره رو میتونم بگم و یا چیز های ضروری
و روزی هم ب طور متوسط یک ساعت مطالعه دارم
خواستم بهم بگید با این شیوه تا چه مدت دیگه ب تافال یا ایلتس میرسم

Amin
مهمان
Amin

سلام میخواستم بپرسم بهترین مرکز آموزشی دوره های آیلتس در اصفهان از نظر شما کدام مرکز می باشد ممنون از راهنمایی شما

پدرام خالقی
مهمان
پدرام خالقی

با سلام بنده الان تاپ ناچ 1bهستم میخواستم بدانم کی میشود تا بتوانم تافل امتحان دهم ؟ و این که راجب تافل اینترنتی که میگن زیاد خوندم اما متوجه نشدم که این امتحان چجوریه یعنی پشت کامپیوتره ؟ تصویریه؟ چجوریه ؟ ممنون

غزل
مهمان
غزل

سلام خسته نباشين مطلبى كه گذاشتيد عالى و بسيار مفيد بود
من ١٥ سالم هست زبان خوب هستش و ميتونم صحبت كنم اما الان ميخوام كه تافل رو بگيرم
چجورى ميتونم كلاس هاي خصوصى شمارو شركت كنم
و اينكه من ايران نيستم
و وقت ازادى هم دارم يعنى ميتونم تايم زيادي رو بخونم
امكان اموزش خصوصى ولى انلاين رو داريد؟

Minet
مهمان
Minet

سلام و تشکر از وبسایت بسیار خوب تون. مطالب آموزشی شما بسیار جامع و مفید بوده. تشکر

sara
مهمان
sara

سلام. خسته نباشید..من علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم ولی متاسفانه به دلیل مضیقه مالی و منطقه ای که در آن زندگی میکنم هیچ وقت نتونستم برم دنبال علاقه ام.ارشد علوم تربیتی دارم.و زبانمم در حد همون دانشگاه هست.میخواستم بصورت خودخوان ادامه بدم و مدرک آیلتس بگیرم.آیا امکانش هست؟

کاوه
مهمان
کاوه

سلام و وقت بخیر .. من میخواستم بدونم تو سن و سال من (36) با مدرک فوق لیسانس اپلای کردن برای خارج از کشور دیر نیست یعنی میخوام بدونم همچین موردی در بین دانش آموختگان کلاس های شما بوده .. دوم اینکه من که تو تهران نیستم چه جوری میتونم به طور فشرده از کلاس های شما بهره مند بشم .. مرسی

مرسا
مهمان
مرسا

سلام من قصدمهاجرت به المان وبدبه استرالیابرای زندگی ..بایدمدرک زبان داشته باشم …ایلتس میخوام هرچه سریع ترمدرک و بگیرم وبرم …چه مدتی طول میکشه تامدرک و بگیرم وبرای ثبت نام اموزشگاه بایدبگم درچه سطحی قراره یادبگیرم لطفاراهنماییم کنید برای مدت وثبت نام .تشکر

مژده
مهمان
مژده

سلام خوشحالم که بالاخره یه سایت خوب پیداکردم بتونم سوالامو بپرسم متاسفانه من در شهرستان زندگی میکنم و امکان استفاده از کلاس خصوصیتون رو ندارم من تاسطح ادونس کانون زبان کلاس رفتم و خیلی مشکل ندارم تو خوندن کتابهایی که بدون هیچ ترجمه ای باشه فقط در مهارت لیسینینگ یه مقدار مشکل دارم اما برای ازمونهایی مثل ایلتس نمیدونم چه کتابایی باید بخونم میشه یه مجموعه منبع که شما در کلاساتون تدریس میکنید بهم معرفی کنین مشکل من فقط ندونستن منابع لازم و کافی در مورد ازمون ایلتس هست چنتا کتاب برام معرفی کنید من خودم بخونمشون و بهترین نمره… ادامه مطلب »

النا
مهمان
النا

سلام و وقتتون بخیر

ابتدا عذر خواهی می کنم شاید سوالم تکراری باشه چون وقت کافی برای گشتن در جواب های دوستان را نداشتم. به هر حال ما ایرانی هستیم و راحتترین راه ممکن را انتخاب می کنیم.
سوال بنده این است که فرق کلاس های روز جمعه با نیمه خصوصی 3 روز در هفته چیه؟ از نظر زمان، کیفیت، قیمت و …..

چون من می خواستم بین این دو انتخاب کنم

با تشکر فراوان از شما استاد گرامی

shahrzad
مهمان
shahrzad

سلام.آیا با مدرک تافل استخدام و تدریس در موسسه های آموزش زبان امکان پذیر هست یا خیر؟و اگه نیست چه مدرکی را قبول میکنند؟
از راهنماییتون سپاسگزارم

وحید
مهمان
وحید

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اساتید برجسته کشور و تشکر بابت سایت خوبتان من 30 سالمه و قصد دریافت مدرک نمره 7 آیلتس جهت مهاجرت رو دارم وعلاقه ی زیادی به یادگیری زبان انگلیسی دارم کارمندم و بدلیل حجم کار زیاد و خستگی و استرس امکان مطالعه و مرور دروس ومطالب انگلیسی درمحل کار برام وجود نداره و همچنین بعد از ساعات کاری حدوداً حداکثر 3 ساعت مفید بتونم درس بخونم و تمرین کنم و (با توجه به شروط و قوانین امتیازبندی رده های سنی متقاضیان مهاجرت) حداکثر یک سال برای دریافت مدرک آیلتس فرصت دارم و… ادامه مطلب »

ناشناس
مهمان
ناشناس

سلام من سطحم family 2 هستم خواستم بگم چقدر دیگه ترم باید بخونم تا به امریکن برسم باسپاس

هانیه
مهمان

سلام من ۱۴سالمه زبانم خوبه اما سطحی که بعد دو سال انتخاب شدم world englishهست من چطور میتونم فشرده تر بخونم

عبدالله
مهمان
عبدالله

سلام
من27سالمه و ساکن جزیره قشمم و لیسانس مهندسی مکانیک دارم الان میخوام مدرک تافل بگیرم با این شرایطی که در جزیره دارم لطفا راهنماییم کنید که در کمتر از 6 ماه چطور میشه مدرکو بگیرم…

.میلاد
مهمان

Milad:
سلام… ببخشید من فقط یه سوال داشتم
میخواستم بدونم اگه مثلا کسی تمام قواعد انگلیسی از سطح basic تا advenced بلد باشه ولی نتونه تو مکالمهء خوب استفاده کنه … باید کلاس مکالمهء ثبت نام کنه در ضمن کلاس مکالمهء اگه از سطح basic شروع بشه معمولا چقدر وقت میبره تا مکالمهء ا ش عالی بشه ؟
منظورم چند سال طول میکشه تا کلاس های مکالمهء تمام شه

هنگامه
مهمان
هنگامه

با عرض سلام و خسته نباشید
من زبان در حد خوبی هستم چند ساله و البته به صورت پراکنده کلاس رفتم و خودم هم خوندم، الان می خوام کلاس های آیلتس شرکت کنم و به صورت تخصصی ادامه بدم و در آزمون اصلی شرکت کنم.
میخواستم بدونم دوره کلاس های شما حتما به این صورته که بازم تعیین سطح گرفته می شه و با توجه به نظر مدرس سطح بندی می شه؟ یا می تونم از ابتدا دوره های 4گانه ایلتس رو بگذرونم؟
ممنون از شما

سحر
مهمان
سحر

سلام خسته نباشيد
چند وقت تحقيق ميكنم كه ايا ميتونم با دوره هاي فشرده زبان مدرك بگيرم؟ از نه سالگي كلاس زبان رفتم و زمان كنكور رها كردم. حالا ناراحتم كه نتيجه نداده برام. اما حوصله ندارم به سال بكشه، ميخام در حد چند ماه فشرده نتيجه بگيرم. راهنماييم كنيد و امر اينطور كلاسي داريد ادرس بديد لطفا.ممنون.

مریم***
مهمان
مریم***

سلام خسته نباشید
من دانشجوی ترم2 اموزش زبان انگلیسی هستم.
قصد دارم ک در کلاس موسسات اموزشی در کنار دانشگاه ثبت نام کنم و مدرک بگیرم.قبلا کلاس مکالمه و کلاس خصوصی رفتم ولی مدرک ندارم.سطحمم معمولیه عالی نیسم وای ضعیف هم نیستم به نظر شما از چ جایی شرو کنم و چقدر طول میکشه ک در موسسات ب سطح تافل و ایلتس برسم؟ممنون

زینب
مهمان
زینب

سلام من اصلا کلاس زبلن نرفتم تازه شروع کردم کلاس هشتم هستم از چه کتابی شروع کنم منو از فرست فرند 1انداختن ولی واقعا برام ساده است میتونم از فمیلی شروع کنم واقعا برام ساده است

اميرحسين
مهمان
اميرحسين

با عرض سلام و خسته نباشيد.
من چند سالي است كه به آموزشگاه زبان ميرم و تصميم گرفتم كه از اين به بعد بصورت خودخوان بخونم.
سطح الان من intermediate 2هستش و ميخواستم ببينم چقدر طول ميكشه كه خودمو به نمره ي نسبتا خوبي مثلا ٦ يا. ٧ برسونم؟

با تشكر فراوان

بهاره
مهمان
بهاره

با سلام
من سطح زبانم اینترمدییت هست ولی مشکل اصلی من مهارت اسپیکینگ هست که خیلی کوتاه جواب میدم به سوالات و معلمم میگفت که اگه اینجوری جواب بدی این مهارت و زیر 4 میشی به نظر شما من چقدر زمان میبره این مهارتو تقویت کنم فقط این مهارته که اعتماد به نفس منو پایین میاره با وجود اینکه همه از لهجه ی من تعجب میکنن اما باز هم اعتماد به نفس صحبت کردن ندارم sad

Basil
مهمان
Basil

سلام من16سالمه ودیکشنری روحفظم بنظرتون آزمون تافل یاآیلتس بدم؟

samadmhm
مهمان
samadmhm

سلام میخواستم درمورد کلاس های خصوصی بدونم ادرس اموزشگاهی که شما تدریس میکنین کجاست

امین
مهمان
امین

سلام خسته نباشید خیلی اتفاقی با سایتتون آشنا تجربه خیلی کمی تو کلاس های آموزشی زبان دارم ولی به شدت علاقه مند و مطلع میباشم من کنکور را پشت سر گذاشتم و زبانم هم ۷۰درصد تو کنکور زدم بنظرتون با معلم خصوصی یا آموزش ها و کلاس های آموزشی چطور میتونم تا قبل از مهر یا آبان تمام سطوح و رد کنم و با IELTS یا تافل با نمره بالای ۶ برسم این امکان و آموزشگاه شما دارد که تماما جامع آموزش هارو به بهترین نحو در کوتاه ترین زمان ارائه کند ؟ در ضمن اگر بله است جوابتون و… ادامه مطلب »

مریم
مهمان
مریم

با سلام و خسته نبشید و سپاس بابت راهنمایی های خوبتون
من الان ساکن شهرستانم و حدود 8 تا 9 ماه اینده ساکن تهران میشم و سطح زبانم خیلی خیلی ضعیف و از انجایی که قصد گرفتن بورسیه تحصیلی دارم برا مقطع دکترا
و اموزشگاه خوبی در شهرستان پیدا نکردم میخواستم یک راهنمایی بکنید که در این فاصله 8 9 ماه تا ساکن تهران شوم چه منابعی و چگونه مطالعه کنم که حداقل وقتی اموزشگاه در تهران ثبت نام کردم اول راه نباشم
ممنون میشم لطف کنید جواب مورد نظرتتان را برای من ایمیل کنید سپاس فراوان

سام
مهمان
سام

سلام ممنونم بابت سایت فوق العاتون …من لیسانس حسابداری دارم ولی ازاونجای که علاقه ای به این رشته ندارم میخوام مقطع ارشدمومترجمی زبان انگلیسی بخونم ودرضمن علاقه بسیارزیادی به زبان انگلیسی دارم..سوالم اینه که بنظرتون دردانشگاه و به صورت آکادمیک به این رشته ادامه بدم یااینکه ازراه اموزشگهای زبان آیلتس بگیرم شماکدوم راه پیشنهادمیکنیدبادرنظرگرفتن تمام جوانب باتشکر

کامران
مهمان
کامران

سلام و با عرض خسته نباشید آیا داشتن لکنت زبان باعث معاف شدن از ازمون speakingایلس می شود؟؟؟؟

امیر
مهمان
امیر

با سلام می خاستم بدونم من که سطح پایه هستم چند وقت طول میکشه که به سطح مکالمه برسم

زهرا
مهمان
زهرا

سلام. میخواستم بدون هزینه کلاس های خصوصیتون چقدره؟؟ و اینکه مدرک تافل بهتر و معتبرتر و پرکاربردتره یا آیلتس؟؟

ایدا
مهمان
ایدا

با سلام
من زبانم تقریبا زیر سطح پایه است و ساکن مشهد هستم
شما اموزشگاه،موسسه یا کانون خوبی رو در این شهر میشناسید که در عرض حدودا ۲ سال بازده خوبی داشته باشه برای گرفتن نمره ۶یا۷ ایلتس؟!

ستاره
مهمان
ستاره

سلام من ساکن گیلان هستم میخوام تو کلاس های تافل شرکت کنم اگه میشه یه آموزشگاه خوب بهم معرفی کنین

احسان
مهمان
احسان

با سلام .من دانشجوی ارشد هستم .برای کلاس خصوصی هفته ای چند جلسه لازم است ؟

مرتضی
مهمان
مرتضی