از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

۵۰۲۱۸بازدید

از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟
۴٫۲ (۸۴٫۷۵%) ۴۰۴ votes

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است ؟

رسیدن از سطح کاملا مقدماتی یا اولیه زبان انگلیسی یا به اصطلاح برخی زبان آموزان سطح “صفر” که به آن Absolute Beginner گفته میشود تا سطح نمره قابل قبول و مناسبی از آزمون های آیلتس یا تافل برای مثال به ترتیب نمره های ۶ و ۸۰ راه چندان کوتاهی نیست! با اینهمه بسیای از زبان آموزان مایلند بدانند این مسیر چقدر به طول می انجامد و اگر بخواهند چنین مدرک هایی را بدست بیاورند چند ماه یا سال پیش از آن باید خواندن زبان را آغاز نمایند.

برخی بر این باور هستند که از سطح مبتدی تا رسیدن به سطح لازم برای شرکت در کلاس های آیلتس و تافل چندین سال زمان لازم است و خود این کلاس ها تا نمره ۶ یا ۷ آیلتس(۸۰ تا ۱۰۰ تافل) ۱ تا ۲ سال زمان لازم خواهد داشت درصورتیکه چنین دیدگاهی نادرست است و کل زمان لازم ممکن است بیش از ۳ ماه نباشد! در این صفحه و فایل صوتی زیر کوشش کرده ایم با توجه به تجربه های چندین ساله و عملی و بنا به وظیفه خود این موضوع را برای علاقمندان گرامی روشن نماییم.

.

توضیحات مهندس ابوالقاسمی با نمره آیلتس ۸ و بیش از ۱۰ هزار ساعت تجربه تدریس در این زمینه: 

.

.

تعیین سطح اسپیکینگ در کانال تلگرام

.

دوره های مقدماتی تا پیش آیلتس مهندس ابوالقاسمی

.

.

بهترین منابع آیلتس ۲۰۱۹ +  برنامه ریزی و توضیحات استاد

.

نمره آیلتس من در سطح کنونی چند است؟

.

دوره آنلاین آیلتس مهندس ابوالقاسمی از سطح پایه

.

.

از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

این نوشته در یک سال گذشته بیش از ۲۰ هزار بازدید داشته و به رتبه نخست گوگول و یکی از پربازدید ترین نوشته های سایت ielts2.com تبدیل شده. پس از ۱ سال نسخه ای تازه با اطلاعات دقیق تر و روشن تر را پیشکش علاقمندان گرامی مینماییم:

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟

رویهمرفته زبان آموزان به ۳ شیوه کلی خود را آماده کرده و مدرک آیلتس/تافل را بدست می آورند که به ترتیب بازه زمانی(سریع ترین به کند ترین) به بررسی آن ها میپردازیم:

۱٫ روش کلاس ها و تدریس خصوصی با استاد حرفه ای(۳ تا ۶ ماه)

کلاس های خصوصی با مدرس حرفه ای(دارای مدرک آیلتس و پیشینه دست کم ۳ ساله تدریس) میتواند شما را از سطح پایه در کمتر از ۵ ماه به مدرک آیلتس یا تافل قابل قبول حدود نمره ۶ تا ۷ آیلتس و ۸۰ تا ۹۵ تافل برساند. سطح پایه به معنای اطلاعات عمومی شما از زبان انگلیسی از دوران دانشگاه یا کلاس های زبان آموزشگاهی از قبل هست که آن ها را ماه ها یا سال ها پیش رها کرده اید. اگر تحصیلات دانشگاهی ندارید و هرگز قبل از این در هیچ آموزشگاهی زبان نخوانده اید و هیچ تماسی هم با زبان انگلیسی به هیچ شکلی نداشته اید(که البته کمتر متقاضی آیلتس/تافل این شرایط را دارد)، باید دست کم ۲ ماه دیگر به عدد بالا اضافه کنید.
گرچه برخی ادعای رسیدن به مدرک آیلتس در کمتر از ۶ ماه را کاملا رد میکنند، این ادعا کاملا واقعی است و علاقمندانی که بدنبال رسیدن به نمره های مناسبی از آیلتس یا تافل هستند و سطح آنها کاملا ابتدایی و پایه است میتوانند به سادگی با شرکت در کلاس های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی چنین دوره هایی را تجربه نمایند.
کارنامه زبان آموزان دوره های پیشین ما به روشنی نشان دهنده واقعی بودن چنین ادعایی هست.

.

پیشنهاد میکنیم از مجموعه های ارزشمند زیر هم بازدید بفرمایید:

.

دانلود ۱۰۰ تک آهنگ خاص انگلیسی با متن

.

لغات گلچین شده برای رایتینگ ۶ و ۷ آیلتس

.

معرفی منابع پیش آیلتس Pre IELTS

.

دانلود ۱۰۰۰ فیلم آموزشی زبان انگلیسی

.

دانلود ۵۵ شاهکار سینمایی زبان اصلی با زیرنویس

.

.

۲٫ از سطح مبتدی تا آیلتس/تافل با شیوه آموزشگاهی (۱ تا ۲ سال)

زمانی که صحبت از بازه زمانی ۱ تا ۲ ساله برای رسیدن به نمره ۶ تا ۷ آیلتس یا ۸۰ تا ۹۵ تافل در سیستم آموزشگاهی و موسسات آیلتس میشود برخی گمان میکنند مدرسان خصوصی برای “بازار گرمی” این ارقام را اعلام کرده اند. گشتی در اینترنت بزنید و با شماره آموزشگاه ها که در سایت هایشان موجود است تماس بگیرید. بازه زمانی ۱ تا ۲ ساله از سطح پایه تا نمره ۶ تا ۷ آیلتس به شما اعلام خواهد شد(درصورتی که مجبور نباشید هیچ ترمی را دوبار بگذرانید!).
در روش آموزشگاهی همانند روش خودخوان خواه ناخواه با برخی از دوباره کاری ها، زیگ زاگ رفتن و هدررفت زمان روبرو خواهید بود ولی با تمامی این کاستی ها برخی از زبان آموزان تنها با تکیه بر همین روش میتوانند در پایان به مدرک آیلتس یا تافل دست یابند. این یک واقعیت است که مدت زمان لازم تا لحظه در دست گرفتن مدرک بسیار دراز و از آن مهم تر نامعلوم است.
اگرچه بسیاری از آموزشگاه ها در ظاهر یک برنامه مشخص و آشکار از روز نخست تا روز پایانی برای رساندن زبان آموز به مدرک آیلتس یا تافل دارند، در عمل بسیاری از ترم ها تکرار شده و در برخی از آموزشگاه ها حتی برخی از ترم ها به دلیل به حد لازم نرسیدن زبان آموزان اصلا تشکیل نمیشود و زبان آموزان بسیاری عملا در میانه راه مانده و به دلایل مختلف(مثل عوض شدن استاد ها یا حس بد نتیجه نگرفتن از سیستم) ناگزیر از عوض کردن آموزشگاه خود خواهند بود. با در نظر گرفتن تمامی این عوامل میتوان بازه زمانی لازم در سیستم آموزشگاهی و موسسات زبان را از سطح کاملا مقدماتی و پایه تا سطح آیلتس یا تافل را چیزی حدود دست کم ۱ سال تا ۲ سال در نظر گرفت که البته هم با توجه به ویژگی های زبان آموز و هم با توجه به ویژگی های موسسه مورد نظر ممکن است متفاوت باشد ولی کمتر از این میزان نیست.

۳٫ شیوه خودخوان یا خودآموز بدون مدرس (۲ سال تا چندین سال = افتادن در چرخه تکرار آزمون)

فراوانی منابع قابل دانلود و سایت های ارائه دهنده نکته ها و اطلاعات رایگان به ویژه از سال ۱۳۹۳ تا به امروز سبب شده بسیاری دچار این “توهم” بشوند که به سادگی خواهند توانست بدون استاد و مدرس، “خودشان” در مدت زمانی نسبتا کوتاه مدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند و آموزشگاه ها و مدرسان این حوزه را افرادی “سودجو” میدانند.
بنا بر آنچه به ویژه در ۵ سال گذشته دیده ام کمتر از ۰٫۱ % از زبان آموزان، که بیشتر آن ها را (۱) نخبه های کشور و برخی دانشجویان دانشگاه های برتر ایران، (۲) افرادی با چندین سال سابقه استفاده از زبان انگلیسی در کار/تحصیل، (۳) افراد دارای سابقه چندین سال فراگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه ها تشکیل میدهند میتوانند بدون استاد و تنها با تکیه بر منابع در آزمون آیلتس/تافل موفق باشند.
اکثریت مطلق کسانی که شیوه خودآموز یا خودخوان را در پیش میگیرند با تحمل فشار روانی فراوان و حرکت در تاریکی مطلق هرگز نخواهند توانست خود را به مقصد برسانند ومدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند. بسیاری از ایشان که ناچار به تکرار ۴ یا ۵ بار(موردهایی که به چشم دیده ام!) شده اند، در نهایت نه تنها از کلاس خصوصی گران ترین استاد ها هم بیشتر هزینه پرداخته اند، از رسیدن به نمره باز مانده و موقعیت های تحصیلی/مهاجرتی خود را از دست داده اند و در پایان در تماس با همان مدرسان “سودجو” بدنبال نسخه های جادویی رسیدن به نمره یا “خ-ر-ی-د-ن” و یا “ج-ع-ل” مدرک میباشد.
اما درصد بسیار کوچکی که با روش خودخوان به نتیجه میرسند، معمولا با جستجو در اینترنت بهترین منابع آیلتس را شناسایی کرده و آن ها را دانلود میکنند و با تکیه بر استعداد خود در زبان انگلیسی با شیوه آزمون و خطا میتوانند دست کم در ۲ مهارت از ۴ مهارت به نتیجه برسند. این شیوه دست کم به ۲ بار شرکت در آزمون آیلتس/تافل نیاز خواهد داشت و درصد کسانی که به نمره های بالاتر(۷ و بالاتر) میرسند حتی کمتر خواهد بود.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – پرسش های مرتبط

افزایش هر ۱ نمره آیلتس یا ۱۰ نمره تافل چقدر زمان می برد؟

باید توجه داشته باشید بطور معمول افزایش هر یک نمره آیلتس یا ۱۰ نمره تافل به ویژه در نمره های پایین تر از ۶ آیلتس یا ۸۰ تافل، با شرط مطالعه روزانه دست کم ۵ ساعته زبان آموز، به ازای هر یک نمره آیلتس یا ۱۰ نمره تافل ۳ ماه زمان در نظر گرفته میشود. برای نمره های بالای ۶ آیلتس یا ۸۰ تافل این زمان ممکن است حتی بیش از ۳ ماه هم باشد. هر چه نمره زبان آموزان به نمره نهایی یعنی ۹ آیلتس و ۱۲۰ تافل نزدیک تر باشد کار دشوار تر و تمرین های بسیاری بیشتر در بازه زمانی چندین سال مورد نیاز خواهد بود.

درباره سطح دشواری آزمون آیلتس

در ۵ سال گذشته با مورد هایی از دانش آموختگان رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی برخورد داشته ام که به نمره ای بالاتر از ۶ آیلتس دست نیافته بوده اند. همچنین بسیاری از رتبه های خوب کنکور سال های قبل یا دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور همچون علم و صنعت با معدل ۱۸٫۵ در مقطع کارشناسی ارشد که با تلاش فراوان در کلاس های خصوصی و آموزشگاهی حتی به بالاتر از نمره ۶٫۵ آیلتس نرسیده اند.
کوتاه اینکه به باور من آیلتس/تافل آزمون هایی هستند که در آن ها ۹۵% افرادی که به تمامی شیوه های بالا خود را برای آن ها آماده میکنند کاملا از نتیجه خود ناراضی هستند و تنها ۵% را خواهید یافت که از نتیجه نهایی خود ابراز شادمانی کنند. همچنین بیش از ۹۹% کسانی که به نمره ۷ آیلتس میرسند برای بار دوم یا چندم هست که در آزمون شرکت میکنند.

پس چطور استاد من نمره ۹ دارد؟!

شمار کسانی که نمره ۸ آیلتس و بالاتر دریافت میکنند یا با این نمره در حال تدریس هستند در کل کشور انگشت شمار هستند و در کل اینترنت فارسی در روز نگارش این نوشته(مهر ۱۳۹۵) تنها چند استاد مدرک آیلتس ۸ خود را در وبسایت های شخصی در دسترس قرار دادهاند و شمار دارندگان نمره ۹ از آن ها هم کمتر است. برای همین هم هست که اکثریت کسانی که ادعای داشتن نمره ۸ یا حتی ۹ (!) را میکنند هرگز امکان ارائه مدرک خود را ندارد چون برای دریافت آن بجز استعداد و نبوغ بسیار بالا در زبان انگلیسی نیازمند بیش از ۱۰ سال تلاش پیوسته هستند!

.

کارنامه و تجربه سمیرا، از زبان آموزان دوره پاییز این کلاس ها در کمتر از ۳ ماه از سطح پایه

سرکار خانم سمیرا

تجربه سمیرا را از زبان خودش بشنوید:

.

بایگانی فایل های صوتی و کارنامه های زبان آموزان دوره های پیشین آیلتس

.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – بیشتر بخوانید

.

بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس ( با شیوه خودخوان)

.

دانلود ۵۵ انیمیشن برتر تاریخ سینما با زیرنویس انگلیسی

.

دانلود گلچین ۵۵ مستند جذاب برای تقویت زبان انگلیسی

.

دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی آیلتس سایمون Simon

.

دانلود ویدیوهای آموزش آیلتس استاد Liz

.

دانلود اپلیکیشن های اندرویدی آیلتس، تافل و زبان انگلیسی

.

دانلود ویدیوی سخنرانی های TED برای تقویت لیسنینگ آیلتس

.

دانلود گلچین کتاب های آموزش گرامر انگلیسی

.

آموزش ویدیویی و متنی گرامر زبان انگلیسی

.

بایگانی کامل مجموعه ۶ Minute English سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۸

.

دانلود ۴۰۰ برنامه British Council Podcasts بهمراه Text

.

تاثیر گذارترین سخنرانی های تاریخ جهان (دربرگیرنده ۱۱۸ سخنرانی)

.

۲۰۰ نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس با جواب (part 1)

.

بایگانی نمونه سوالات رایتینگ آیلتس سری کتاب های Cambridge IELTS

.

.

.

.

فهرست پردرآمدترین مشاغل در ایران

.

فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا ۲۰۱۸

.

دانلود کاملترین دوره خودآموز زبان انگلیسی و آیلتس (۵۰۰ ویدئو)

http://mrsielts.com

خرید بسته آموزشی آیلتس و زبان انگلیسی

.

تعیین نمره اسپیکینگ شما توسط استاد با نمره ۸٫۵ در کانال تلگرام @ielts2com

۵۰۲۱۸بازدید

دیدگاه ها

 • کاوه    کاوه

  باسلام و وقت بخیر.من فوق لیسانس اسیب شناسی ورزشی دارم و برای مهاجرت نیاز به ایلتس ۶٫۵دارم.فیلم هم که نگاه میکنم خیلیش رو متوجه میشم ولی صحبت کردنم خوب نیست
  مطالعه زبانم روزی ۴ساعته کلاس زبان هم میرم به نظر شما ظرف ۶ ماه میتونم برسم به نمره ۶٫۵؟با تشکر

  • admin    admin

   درود به شما دوست گرامی

   بسته به کیفیت کلاس و اینکه واقعا در راستای آیلتس باشه و مدرس کارشون رو درست بلد باشن و انجام بدن پاسخ میتونه مثبت یا منقی باشه. شما باید در نصف این دوره به نمره ۵٫۵ تا ۶ برسید و بعد ۶٫۵ تا ۷ رو هدف بگیرید.

 • الهه    الهه

  سلام.من دانشجوی پزشکی هستم و قصد مهاجرت در آینده رو دارم.تا به حال کلاس های خاصی شرکت نکردم ولی تلاش زیادی در ترجمه مقالات داشتم.گرفتن این مدرک با نمره بالای ۷ چقدر زمان میبره؟

  • admin    admin

   درود به شما

   بسته به تایمی که میگذارید میتونه از ۳ تا ۵ ماه و حتی چند سال طول بکشه.

   میتونید شرایط کلاس های فشرده ما رو اینجا ببینید و فایل های صوتی در همین زمینه رو بشنوید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

 • faegheh    faegheh

  درود و سپاس از شما به خاطر مطالب و اطلاعات گرانقدر
  بنده ترم ۴ رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم .
  بنده تا اوایل دوران دبیرستان در سطح متوسط زبان در کلاس های ترمیک شرکت کرده بودم و رها کردم و متاسفانه تا به الان که ۲۱ سال دارم دیگه هیچ نوع تمرین و مطالعه نداشتم
  با توجه ۲ سالی که در دانشگاه حضور دارم متاسفانه نه تدریس مناسب رو شاهد بودم و نه فضای رقابتی و تحصیلی برای مکالمه و یادگیری و حتی این رو میتونم تایید کنم که از خیلی هم زبان آموزان عادی هم سطح اطلاعات شون از من بیشتر هست
  بنده به دلایل شغل تجارت وارد رشته زبان شدم در زمینه ترجمه متون گاها مشکلی نیست اما در زمینه مکالمه و رایتینگ های پیشرفته دچار مشکل شدم
  سوال بنده در نهایت این هست که آیا بنده در دوره های ایلتس به صورت خودخوان شروع بکنم و یا دوره های زبان تجارت به شکل ترمیک شرکت بکنم
  قبلا از پاسخگویی شما کمال تشکر دارم

  • admin    admin

   درود به شما دوست گرمی و سپاش ازتون

   برای رایتینگ و اسپیکینگ سریعترین و پر بازده ترین روش شرکت در دوره های فشرده با یک مدرس حرفه ای است که بر روی نمونه ویس ها و رایتینگ های شما فیدبک ارایه کند.
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   اما اگر شیوه خودخوان با مواد آموزشی داخل اینترنت رو ترجیح میدید و زمان و کیفیت آموزش برای شما اولویت نیست میتونید فهرست کتاب ها رو تهیه کنید و تمرین رو آغاز کنید:
   https://ielts2.com/فهرست-بهترین-منابع-آیلتس/

 • سلام من زبانم زیاد خوب نیست و دست و پا شکسته تا کتاب four corners 2 را خوندم
  من برای تحصیل باید مهاجرت کنم و نیاز به مدرک ایلتس ۶٫۵ دارم و روزی ۴ ساعت میتونم مطالعه کنم
  بنظر شما چقدر طول میکشه ؟؟؟؟

  • admin    admin

   درود به شما

   روزی ۴ ساعت برای آیلتس تایم مناسبی نیست. بنابراین به نظر من در خوشبینانه ترین حالت بالای ۶ ما باید زمان بگذارید اگر منسجم باشید و استعداد یادگیری شما در زبان هم پایین نباشه.

   • من کلاس دهم هستم به همین دلیل تا با مشکل کم بود وقت مواجه ام چون درسهای مدرسه هم هست اما من بعد از دیپلم قرار هست برم یعنی حدودا دو سال و نیم وقت دارم بنابراین نمیخوام فشرده باشه حالا بنظر شما در عرض دو سال با این تایم مطالعه و این سطح و از نظر استعدادی هم کم و بیش خوبم میتونم ؟؟؟

 • حسین    حسین

  سلام
  من ۲۳ سالمه و زبانم بیشتر Reading ام خوبه طوریه که تو زمینه علایق کامپیوتریم اکثر مقالات آموزش و پرسش و پاسخ ها و کامنت های کاربران در سایت های خارجی رو براحتی متوجه میشم.
  یکم Listening هم بلدم و در حدی که فقط کلیات قضیه رو بفهمم و نه جز به جز.
  اما Speaking و Writing ام تقریباً رو به صفره.
  البته دایره لغت نسبتاً خوبی از لحاظ نوشتن دارم ولی گرامر و جمله بندیم صفرم.
  با این تفاصیر خیلی علاقه دارم که انگلیسیم رو در حد مهاجرت به یه کشور خارجه خوب کنم اما متاسفانه آدم منزوی هستم (در حدی که تو کل عمرم یه رفیق هم نداشتم و الانم از دار دنیا فقط مادرمو دارم) و به خاطر همین انزوام اعتماد به نفسمم صفره و حتی اگه چیزی رو بلدم باشم میترسم بگم چه برسه به اینکه فکر کنم مثلاً مثل بلبل انگلیسی صحبت کنم.
  و متاسفانه از همه بدتر چندسالیه که به خاطر شرایط ایران و فقر مالی دچار افسردگی و ناامیدی از زندگی هم هستم و انگیزه ام خیلی خیلی کم شده.
  خواستم از شما به عنوان یه استاد مشاوره بخوام ببینم به نظرتون امیدی برای من هست؟ یا نه همون باید مثل همیشه منتظر مرگ و اتمام این زندگی خراب شدم تو ایران باشم؟
  از لحاظ مالی صفرم و برای مهاجرتم بیشتر روی شرکت در قرعه کشی بلیط لاتاری حساب باز کردم اما متاسفانه چون انگلیسیم فول نیست امید اینکارم ندارم.
  لطف میکنید اگه نظر این بنده حقیر و سر و پا تقصیر هم پاسخ بدید.
  پیشاپیش ممنون و خدا خیرتون بده.

  • admin    admin

   درود به شما دوست گرامی

   خوشبختانه با کمک اینترنت سایت هایی که منابع رایگان در دسترس قرار میدن به سادگی میتونید تقریبا رایگان تمامی منابع رو در اختیار داشته باشید و از این نظر هزینه زیادی نخواهید داشت.

   روش هایی برای تقویت مکالمه وجود داره که نیازمند صحبت با همکلاسی یا دوست(partner) نیست و شخصا همه تمرین ها رو انجام میدید و با تمرین روزانه مکالمه رو تقویت میکنید البته بدون شک نسب به کلاس زمان بیشتری لازم خواهید داشت.

   در آخر برنده شدن در لاتاری و انجام کارها نیازی به زبان انگلیسی نداره و دوره های زبان (گویا با تخفیف یا رایگان!) در آمریکا برگزار میشود.

   بنابراین بیشتر مساله تلاش هست و اون هم به صورت فردی و هزینه زیادی هم برای شما نخواهد داشت و اگر اهل تلاش باشید میتونید در این زمینه کاملا موفق باشید.

 • سلام من زبان هیچی بلد نیستم میتونم کلاس های ایلتس ثبت نام کنم و از نمره ۱ شروع کنم

 • آتنا    آتنا

  سلام من زبانم در حد صفر نیست ولی خیلی خوبم نیست آیا می تونم در دو سال نمره مورد نیاز برای تحصیل در کشور های دیگه رو بگیرم

  • admin    admin

   درود

   بسته به خیلی از عوامل جواب ممکن هست که مثبت باشه.

   تایم آزاد، مدرس، شیوه تدریس، مقدار مطاله واقعی شما، استعداد و عوامل دیگه.

 • با سلام ، با توجه به اینکه بنده شهرستان هستم ، آیا شما کلاس آنلاین هم دارید و اگه دارید بنده چطور میتونم ثبت نام کنم؟

 • رضا    رضا

  سلام و خسته نباشید استاد
  برای کنکور زبان تخصصی اطلاع دارین چه منابعی به صورت خودخوان مناسبه؟
  باتشکر

  • admin    admin

   درود به شما

   متاسفانه در این زمینه اطلاعی ندارم.

 • ایا میتوانم با ۵ یا ۶ ساعت در روز و با کمک مدرس خصوصی ایلتس ۵ رو ۶ ماهه بگیرم؟

  • admin    admin

   درود

   اگر سطح شما پایین نباشه و مدرس هم به کارش مسلط باشه بله شدنی هست.

 • سلام خدمت شما.من قصد مهاجرت به کانادا رو داذم و به ایلتس ۵ نیاز دارم زبان خوب نیست ایا میتوانم باروزی ۲ ساعت ۵یا ۶ ماهه ایلتس بگیرم؟

  • admin    admin

   درود

   دوره پیش آیلتس و مقدماتی رو میتونید با این مقدار مطالعه بگذرونید اما دوره های آیلتس خیلی جدی تر هستند و باید دست کم روزانه ۶ ساعت مطالعه داشته باشید.

 • زهرا    زهرا

  سلام من میخوام مهماندار بشم اما سه سال دارم تا مدرسم تموم شه انگلسی تا ۸ ترم رفتم اما بعد ول کردم
  به نظر شما اگرتابستان ۹۸ شروع کنم میتونم مهمانداری برم

  • admin    admin

   درود

   گرچه من اطلاع دقیقی از این دوره ها ندارم ولی فکر نمیکنم غیر ممکن باشه. با یک دوره چند ماهه میتونید آماده بشید.

 • سلام. من مدرک دیپلم زبان دارم از اموزشگاه.میخواستم بدونم کلاس امادگی ایلتسم چقد طول میکشه؟

  • admin    admin

   درود به شما

   بسته به فشرده بودن این دوره بین ۴ ماه تا ۱ سال میتونید به نمره ۶ تا ۷ برسید.

 • با چه روشی بصورت خودخوان از سطحی که از مبتدی هم پایین تر هست در کوتاه ترین زمان ممکن آیلتس بگیرم برای اقامت نیاز دارم و مدرکم را خیلی سریع میخوام لطفا بگید هر مهارت را چطور تقویت کنم در شهر ما آموزشگاه زبان وجود نداره به تازگی وکالت قبول شدم و قصد اقامت گرفتن دارم

  • admin    admin

   درود

   بهترین راه دوره های فشرده آیلتس هستند و خوشبختانه دوره های زیادی هم به صورت آنلاین برگزار میشن که کیفیت بالایی دارند.
   یک نمونه از این دوره ها که خود ما برگزار میکنیم رو میتونید اینجا ببینید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   یا با مشاور تماس بگیرید و اطلاعات لازم رو دریافت کنید. ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

 • محسن    محسن

  سلام
  من دانشجوی حقوق هستم . برای مهاجرت نیاز به بالاترین سطح زبان دارم.
  زبانم در حد این هست که فیلمی رو تماشا میکنم بیشتر کلمات رو میفهمم ولی در صحبت کردن و جایگزای کلمات ضعیف هستم . و از ان جا که مشغله درسی دارم وقت کلاس رفتن رو ندارم
  از شما میخوام کمک کنید در این که بنده چه راهی رو برم ک در زمان کم بتونم به بهترین بازدهی برسم
  ممنونم
  یا حق

  • admin    admin

   درود

   البته هدفتون رو مشخص نکردید که آیا مدرک آیلتس یا تافل مد نظرتون هست یا زبان انگلیسی به طور کلی.

   در مجموع اگر به دنبال نتیجه گرفتن هستید باید در یک دوره شرکت کنید. اگر زمان برای شما مطرح نیست میتونید فهرست منابع پیش آیلتس رو تهیه کنید و مطالعه بفرمایید:
   https://ielts2.com/منابع-پیش-آیلتس-pre-ielts/

 • مهدی    مهدی

  سلام خسته نباشید من الان سطحb2هستم و چقدر طول میکشه که به ایلتس۶برسم

  • admin    admin

   درود به شما

   لطفا فایل صوتی همین صفحه رو بشنوید توضیح کامل داده شده در این زمینه.

 • زهرا    زهرا

  سلام ببخشید من دیپلم هنری دارم ۱۹ سالمه و میخوام الان شروع کنم برا مهمانداری هواپیما میخوام..باید تافل بگیرم؟؟

  • admin    admin

   درود

   متاسفانه از مدرک مورد نیاز مهماندارهای هواپیما بی اطلاع هستم ولی خیلی بعید میدونم مدرک تافل نیاز داشته باشند چون سطح تسلط مهماندارها به زبان انگلیسی در پروازهای بین المللی اون چیزی که شاهد بودم در حد intermediate آموزشگاه هاست.

 • زهرا    زهرا

  سلام ببخشید امروز رفتم تعیین سطح شدم گفتن سطح american english file 2هستی
  میخواستم بدونم این سطح چقدر با مدرک ایلتس فاصله داره ؟
  چقدر طول میکشه تا بتونم اماده ازمون ایلتس بشم
  ممنون میشم ازپاسخگیتون 💥

  • admin    admin

   درود

   بسته به اینکه چقدر تایم آزاد داشته باشید و چقدر بخواین فشرده کار کنید از ۳ ماه تا چند سال با نمره ۶ آیلتس فاصله دارید.

 • سلام استاد من الان دارم تو اموزشگاه کتاب امریکن فایل استارتر می خونم چقدر طول می کشه که بتونم امتحان ایلتس بدم خیلی ممنون. very good.

  • admin    admin

   درود

   اگر به صورت ترمیک پیوسته کار کنید حدودا ۶ ماه تا ۱ سال طول میکشه به سطح پیشرفته برسید و بعد در یک دوره ۴ تا ۶ ماهه آیلتس میتونید به یک نمره خیلی خوب آیلتس برسید.

   البته اگر هدف شما مدرک آیلتس در زمان بسیار سریع هست نباید این مسیر رو طی کنید و باید با باز کردن تایم برای مطالعه در دوره های فشرده آیلتس از سطح پایه شرکت بفرمایید.

   مثل این دوره که خود ما برگزار میکنیم:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

 • مهدی    مهدی

  با سلام
  کلاس حضوری فوق فشرده دارید؟

  • admin    admin

   درود

   خیر ما دوره های حضوری برگزار نمیکنیم.

 • سلام استاد
  من دانشجوی ترم یک ارشد هستم، و سطح زبانم هم در همون حد پایه هست. میخواستم بدونم برای گرفتن مدرک FCE اگر در اموزشگاه های زبان ثبت نام کنم و کلاس ها فشرده نباشه، چه مدت طول میکشه تا مدرک FCE رو بگیرم؟!

  • admin    admin

   درود

   متاسفانه با محتوای این آزمون آشنا نیستم و تدریس نکردم. در مورد آیلتس و تافل اگر پرسشی هست بفرمایید در خدمتتون هستم.

 • salar    salar

  سلام خسته نباشید من دانش اموز کلاس دهم هستم برای نمره ایلتس به ۷ برسه چه قدر زمان نیاز داریم در ضمن زبانم خیلی پایه است

  • admin    admin

   درود

   لطفا این فایل صوتی رو بشنوید:

 • Parsa    Parsa

  سلام خسته نباشید
  من دانش اموز سال دهم الان هم دارم در اموزشگاه FCE می خونم می خام بدنو اول اینکه باید چی کار کنم تا به نمره ۷ ایلتس برسم و از چه منابعی استفاده کنم؟

 • ندا    ندا

  سلام و خسته نباشید
  من یک سوال داشتم راجع به این که آیا speaking و listening در امتحان باید حتما به لحجه‌ی British باشد !؟

 • سلام وقت بخیر
  من سربازم و تا فروردین طول میکشه و بعدش میخوام واسه ایلتس ثبت نام کنم ،تو این مدت میخوام یه کتاب بهم معرفی کنید که یه کم امادگی پیدا کنم .(من دیپلم تجربی دارم و چندباری کنکور دادم و زبانم هم بد نیست و برا تقویتش هم فیلم زبان اصلی هم زیاد میبینم ) حالا نمیدونم سطحم پایه است یا صفر ..
  من شهرستانم و برا کلاسها نمیتونم شرکت کنم ایا سطح کیفیت کلاسهای خصوصی با انلاین تفاوت داره ؟
  هزینش چقد میشه؟
  من از فروردین تا شهریور میتونم مدرک ایلتس ۶-۶/۵ بگیرم ؟
  ممنون میشم پاسخ بدید ..

 • سلام وقت تان بخیر من توضیحاتی درباره آیلتس و تافل می خواهم و دوست دارم در کلاس های زبان شرکت نمایم لطفا آموزشگاه های مناسب را معرفی کنید و من کلاس های متوسطه اول هفتم و هشتم کمی در حد الفبا ولغت و احوال پرسی بلدم چطور میشود به آنها بگوئیم کمی بلد هستیم

  • admin    admin

   درود

   ما از کارکرد آموزشگاه ها بی اطلاع هستیم ولی پیشنهاد میکنم از دوستانی که قبلا در آموزشگاه ها شرکت کردند و راضی بودند پرسش بفرمایید.

   همچنین بعضی گروه های آیلتس در تلگرام هستند که هزاران نفر در آن ها عضو هستند و این اعضا میتوانند به شما کمک کنند.
   از این صفحه میتوانید این گروه های تلگرامی را پیدا کنید:
   https://ielts2.com/بهترین-کانال-آموزش-آیلتس-در-تلگرام/

 • سلام استاد من در کانون درس میخوانم و الان ترم ad2 هستم و ترم بعد درسم تمام میشود..بعد از تمام شدن ترم های کانون باید به کلاس های ielts بروم.میخواستم بپرسم ترم های ielts چقدر طول میکشد؟؟

  • admin    admin

   درود

   بسته به اینکه بخواین به صورت فشرده بخونید یا غیر فشرده میتونه از ۳ ماه تا ۱ سال متفاوت باشه.

 • با سلام
  بنده ۳۳ ساله دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری هستم.از لحاظ سواد انگلیسی در سطح مبتدی می باشم وهم اکنون باتوجه این که شاغل و متاهل هم می باشم و زمانی برای رفتن به کلاس را ندارم می خواهم به صورت خود خوانی شروع به یادگیری زبان برای امتحان آیلتس و تافل بکنم
  از شما استاد گرامی خواهشمند است اینجانب را راهنمایی کرده و بفرمایید از کجا و کدام منابع را استفاده کنم تا هرچه سریعتر به نتیجه رسیده و کمترین هزینه در وقت خود با توجه به شرایط کنونی را داشته باشم.
  باتشکر

 • Faride    Faride

  سلام استادمن از Race شروع کردم تو کانون و هیچ وقت نیوفتادم واز نظر دبیرام دانش اموز top هستم و هر روز یک ساعت و شاید هم بیش تر زبان میخونم واز اون جایی که تا به اینجا برسم خیلی زحمت کشیدم دلم نمیاد رها کنم ولی از ترم high دوبار خوندم تا پاس کنم و الان high2بودم افتادم و باید دوباره بخونم و کتبی کم میارم کلاسیام بالای ۸۵ و دانش اموز پایه دهم هستم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

  • admin    admin

   درود.

   عذر میخوام متوجه سوال شما نشدم. چون مشخصا سوالی مطرح نکردید.

 • Faride    Faride

  سلام استاد خسته نباشید من دانش اموز سال دهم هستم واز وقتی که اومدم high هر ترم رو دوبار دارم میخونم و کتبی رو کم میارم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • admin    admin

   درود

   منظورتون از کتبی کدوم بخش هست؟؟ فقط ریدینگ؟

 • سلام استاد. من این ترم که تموم شد اولین ترمم تو اموزشگاه بود و تو تعیین سطح elementry 3 تشخیص دادن و ترم تموم شد. من ۲۲ سالم هست. سوالم این هست که با روزی ۲ ساعت مطالعه منظم و مرتب تا ۶ سال دیگه میشه به نمره ایلتس ۷ و یا ۸ رسید؟
  برنامه من اینه (به جز مطالعه ی بخش های ضروری یعنی مطالعه ی کتاب های اموزشگاه:
  ۱٫مطالعه روزانه ریدینگ و مطالب مرتبط ۲٫ هر روز گوش دادن اهنگ های انگلیسی ۳٫ تمرین اسپیکینگ (میزنم تو یوتیوب ielts band 7 و یه سری ویدیو هایی میاره که توش سوالات رو میپرسن و من میزنم ویدیو متوقف بشه و سعی میکنم من جواب سوالا رو بدم.) جدا از این سعی میکنم تو کلاس بیشتر اکتیو باشم. ۴٫هر روز گوش دادن یک سری مطالب انگلیسی (اوایل با هندزفری و بعد از یه مدت که راه افتادم کم کم لول صدا رو کم میکنم و بعد از یه مدت که حرفه ای شدم میخوام فقط فایل های با کیفیت پایین و محیط شلوغ گوش بدم تا بیشتر تقویت بشه.

  ممنون میشم راهنمایی کنید. این راهکار ها خوب هستن؟
  برای رایتینگ هم باید بگم خودم خیلی انگلیسی مینویسم رایتینگ خوب هست نسبتا.

  ممنونم از شما.

 • masuomeh    masuomeh

  منظورتون اینه که توی این مدت کوتاه شدنی نیست?

 • masuomeh    masuomeh

  سلام من ۲۰ساله هستم سال ۹۸می خوام کنکور بدم ورشته دندان پزشکی بخونم وبعد از دوترم به انگلستان مهاجرت کنم زبان پایه ام بد نیست ولی به ایلتس۷نیاز دارم بعد از کنکور ۹۸می تونم اقدام کنم وتا ۳ماه تمام وقتم ازاده ایا میشه تو این زمان ایلتس ۷بگرم

  • admin    admin

   درود

   متاسفانه بسیار بعید هست چنین چیزی.

 • ناصر    ناصر

  من فقط می خواستم از شما تشکر کنم،کلا من ۱ درصد در دیدگاه ها شرکت می کنم و شغلمم مرتبط با اینترنت ولی واقعا شخص که فایل صوتی را ضبط کرده بود بسیار خوب و مسلط توضیح داد و به نظر من عملش خیرخواهانه بود.اجرش با خدا

  • admin    admin

   پیروز باشید دوست گرامی

   همینکه زمان گذاشتید و فرمودید نشانه بزرگواری شماست.

 • حسین    حسین

  سلام من ۱ سال و کمی بیشتر زبان کار میکنم آموزشگاه بریتیش کنسول میرفتم میخوام بدونم الان اگه از سطح A2 برم B1 به صورت خود آموز چقدر میتونه مفید باشه ؟
  البته میخوام بعد کلاس آیلتس رو توی یکی از دانشگاهای خارجی بردارم ولی میخوام وقتی ازم تست میگیرن نشون بده من سطحم B1 است.
  و از سطح B2 شروع کنم به خوندن.

  • admin    admin

   درود

   اکر قصد دارید سریعتر به هدف برسید بهتر هست خودخوان نباشه.

 • سجاد    سجاد

  سلام
  من ۳۰ ساله و لیسانس مترجمی هستم و البته دانشجوی ارشد زبان هم (سال ۹۱) بودم ولی بدلیل مشغله کاری استعفا دادم.حدود ۵ سال بصورت کامل از زبان دور بودم و سه ماه پیش تعیین سطح در موسسه آفرینش دادم که سطحم رو upper intermediate گفتن و درحال حاضر هم همونجا کلاس میرم اما واقعیتش سطح کلاس و پیشرفت مطالب راضی کننده نیست برام و اینکه خیلی زمان میبره.البته من از لحاظ اسپیکینگ دچار ضعف زیادی هستم
  با توجه به اینکه کارمند هستم و نهایتا روزی ۴ الی ۵ ساعت فرصت خوندن دارم حدودا چقدر زمان میبره به نمره تمام مهارت ها ۷ و لیسنینگ ۸ برسم؟

  • admin    admin

   درود

   باید ببینید با چه سیستمی قصد رسیدن به این نمره ها رو دارید. خصوصی، آموزشگاهی یا خودخوان. بدون شک زمان متفاوت خواهد بود. ولی رویهمرفهته برای نمره ۷ زمان روزانه ۴ تا ۵ ساعت کم هست.

 • صفری    صفری

  سلام
  من دانشجوی سال اخر مهندسی از شریفم و امسال قصد اپلای کردن دارم و تا اخر اذر باید ازمون ایلتس رو شرکت کنم و نمره حداقل ۶٫۵ رو کسب کنم.
  سطح زبانم اصلا بالا نیست در حد کنکور و کتابای دانشگاه هستم.
  ولی خب باید قبل ۴ ماه دیگه بتونم حداقل ۶٫۵ رو کسب کنم، ممنون میشم به من راهنمایی بدید چون باید زودتر شروع کنم و خیلی نگرانم که نرسم.
  باتشکر

  • admin    admin

   درود به شما

   با توجه به تایم شما باید دوره های خصوصی یا دوره هاییکه به صورت فشرده هستند رو شرکت کنید.

   برای دوره های آنلاین ما میتونید با این شماره در تماس باشید: ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

 • سارا    سارا

  سلامسایت خیلی خوبی دارید

 • سلام و وقتتون بخیر….
  من باید تا شش ماه دیگه آیلتس ۷ بگیرم و خیلی زمانم محدوده و کلا وقتم آزاده و میتونم روزی ۱۶ ساعت وقت بذارم…امروز یکی دوبار با مشاورتون تماس گرفتم و تلفن رو برنداشتن… میخوام از دوره هاتون بدونم..هزینه ش و اینکه آیا مقدوره تو این زمان که بشه در شش ماه . منی که شاید الان بزرو بتونم بگم آیلتس ۴ میشم به سطح ۷ برسم …کارم خیلی فورس هست و عجله دارم …ممن.ن میشم هر چی سریعتر راهنماییم کنید…

  • admin    admin

   درود به شما

   مشاور ممکنه گاهی به اندازه ای سرشون شلوغ باشه که بعضی تماس ها رو نرسند جواب بدهند ولی موظف هستند تمامی شماره ها رو دوباره تماس بگیرند و ممکن هست شما در دسترس نبوده باشید. دوباره تماس بگیرید حتما پاسخگو خواهند بود.

   در مورد کلاس ها باید عرض کنم سطح کنونی شما هم بسیار با اهمیت هست. در یک دوره ۳ ماهه میتونید نهابتا ۱٫۵ تا ۲ نمره افزایش رو توقع داشته باشید. ولی در ۶ ماه میتونید از سطح پایه هم به نمره ۶٫۵ تا ۷ برسید مشروط به اینکه زمان مطالعه شما کافی باشه. بسیاری از بچه ها بعد از ماه اول به اندازه قبل مطالعه ندارند. باید ثابت قدم باشید ولی با تلاش زیاد هر چیزی ممکن هست به ویژه در کلاس های ما چون سرویس ها و توجه ویژه ای برای زبان آموزان سختکوش داریم.

 • نگین    نگین

  سلام،من۱۵سالمه و میخوام تو دو ماه زبان انگلیسی رو به طور کامل یاد بگیرم و بتونم آیلتس بگیرم.سطحممintermediateهست.به نظر شما روزی چند ساعت بخونم میتونم زبانو به طور کامل فولشم؟

  • admin    admin

   درود به شما

   بهترین کار استارت زدن کار با یک آموزشگاه خوب هست. تحقیق کنید در اطراف منزل شما چه آموزشگاه های خوبی وجود دارد و کار رو آغاز کنید. شیوه خودخوان کار نکنید چون زمان و انرژی شما رو به هدر میده.

 • نیما    نیما

  سلام به اوستاد گرامی اقا من اول دبیرستانم همئن ۱۰ دارم میرم ۱۱ و من توی دهم اسپیکینگ که معلم میگیرع از ۸ شدم ۲ و زبان از ۱۲ نمرس اونم ۳یا ۴ شدم و من زبانو تجدید شدم چون معلمون هم سخت گیر بود ولی راهنمایی مشکل نداشتم و هیچ اموزشگاه زبانی هم نرفتم توی دو سه سالی که فقط دارم میتونم زبانمو خوب کنم و بتونم در خارج از کشور تحصیل کنم چون موقعیت ش رو دارم ولی زبانم خوب نیست

  • admin    admin

   درود

   فکر میکنم معلم خصوصی برای شما مناسب باشه اگر پول کافی دارید.

   اگر نه با یک آموزشگاه از سطح کاملا پایه باید استارت بزنید ولی اگر تلاش کنید به نتیجه میرسید شک نکنید. هر چقدر سطح شما بالاتر بره لذت بیشتری میبیرید و میتونید کم کم خودتون منابع بیشتری رو جدا از کلاس مطالعه کنید.

   در ۲ سال امکانپذیر هست ولی ساده نیست.

 • milad    milad

  مهندس ابولقاسمی
  سلام خسته نباشید

  من چند روزیه که با وبسایتتون آشنا شدم .. خود بنده دانشجو سال سوم کارشناسی هستم و قبلا حدود ۴ سال و نیم کلاس زبان میرفتم ( از اول راهنمایی تا دوم دبیرستان) ولی خب تقریبا ۲ سال آخر کلاس زبان عملا هیچی به دانشم اضافه نشد و کاملا فرسایشی بود و بعد از اون هم. یک بار و یک ترم مجتمع فنی تهران (دو سال پیش) رفتم و سطح منو intermidiate گفتن ولی کلاسش اصلا سطح خوبی نداشت و دیگه ادامه ندادم..

  کتاب هایی که قبلا کار کردم.
  کل سری interchange و کل سری Parade و یک سری کتاب english result بود و ۲ سری هم کتاب Summit

  الان با یکسری مهارت های دست و پا شکسته مواجه هستم و صحبت کردن هم کاملا معمولیه ..

  بنابرشرایط الانم میخواستم هم مهارت هام رو ببرم بالا. چون برای مثال در خوندن مقاله به زبان اصلی و فهمیدنش وقت خیلی زیادی از من میگیره

  ویس هاتون رو هم گوش کردم البته

  میخواستم نظرتون رو بدونم که دقیقا چه برنامه ای مناسبمه

  البته بحث ۶ ساعت روزی که گفتید در حال حاضر شاید به سختی بتونم ۶ ساعت رو پر کنم

  • admin    admin

   درود به شما

   سطح فعلی شما برای استارت کلاس های آیلتس یا زبان انگلیسی سطح پیشرفته خوب هست ولی مهم تر از همه زمانی هست که باید خالی کنید. اگر آیلتس مد نظر شماست باید ۶ ساعت رو آزاد کنید اگر زبان انگلیسی مد نظر شماست ۴ تا ۶ ساعت. هر چقدر تلاش بیشتری کنید نتیجه بهتری میگیرید!!!

   • سلام به من پیشنهادادن اقدام کنم واسه کانادا دوره ۲ساله.زبانم خیلیییی سطحه پایینه.۷ماه وقت دادن واسه زبان.هزینش ۱۰تومن گفتن.نمیدونم میتونم تواین زمان آیلتس بخونموامتحان بدم؟!!خونه دارم .ارشد مدیریت.یه دختردارم

    • admin    admin

     درود

     اگر سطح شما خیلی پایین هست ۷ ماه برای مثلا نمره ۷ تنها در صورتی شدنی هست که شما تایم ۱۰۰% آزد داشته باشید. در غیر اینصورت میتونه برای شما با خطر قبول نشدن همراه باشه.

 • سرا    سرا

  با سلام
  من سطح زبان خیلی پایینی دارم و در شهرستان هم زندگی می کنم. الان شرایطی برام پیش امده که برای دکترا خارج کشور بورس بشم لطفا کمکم کنید چیکار کنم در ضمن بفرمایید از پایه شروع کنم چقرر طول می کشه مدرک بگیرم و چطور شروع کنم چون نمی تونم برای کلاس تهران بیام. لطفا حداکثر هزینه ها را هم بفرمایید و ایا اینکه تضمینی هست ردش شما جواب بدهد

  • admin    admin

   درود

   کلاس های ما به صورت آنلاین برگزار میشوند و نیازی به ساکن بودن در تهران برای بهره مند شدن از اونها نیست.

   برای آشنایی با این دوره ها لینک زیر را مطالعه بفرمایید و سپس با مشاور تماس بگیرید دقیق راهنماییتون میکنند: ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد محترم…
  من تمام وقتم آزاده تا ۵ ماه دیگه و در واقع باید تا آذرماه آیلتس ۷.۵ بگیرم…از نظر بودحه متاسفانه نمیتونم در هیچ کلاس یا دوره ای شرکت کنم…شرایط مالی خوبی ندارم و یک بورسیه برام اومده که نیاز به مدرک آیلتس دارم…در ضمن من قبلا حدود ۴ ترم زبان رفتم . سه ترم ترمیک و بعد رها کردم و بعدش یک ترم دوره پیش آبلتس رفتم که بخاطر اینکه با شرایط کاریم جور نبود رها کردم…استعداد و علاقه خوبی به یادگیری زبانهای خارجه دارم…آیا بنظرتون من میتونم تا ۵ ماه دیگه این نمره آیلتس رو بگیرم اونم بصورت خودخوان؟
  و اینم بگم من پشتکارم خیلی خوبه… و میتونم تا روزی ۱۴ ساعت بخونم
  ممنون میشم پاسخ بدید ….

  • admin    admin

   درود.

   من نمره بالای ۶ را به صورت خودخوان منطقی و واقع گرایانه نمیبینم. در عمل شما مجبور خواهید بود برای شرکت چندین باره در آزمون بسیار بیشتر از کلاس های آیلتس هزینه کنید.

   د قت بفرمایید کسانی که ۴ تا ۶ بار در آزمون آیلتس شرکت کرده اند هم هرگز در آغاز کار تصور نمیکردند کار به این تعداد بکشد بنابراین هوشیارانه عمل بفرمایید.

   ضمنا هزینه کلاس های ما (برای مثال) فقط ۱ میلیون تومان هست و بدون شک کلاس های ارزان دیگری هم وجود دارد بنابراین تاکید و پافشاری برعدم شرکت در کلاس نداشته باشید چون نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت به باور من.

   با آرزوی پیروزی برای شما

 • محمد    محمد

  سلام.ببخشید من‌ برای‌مهاحرت باید آیلتس ۴.۵‌داشته باشم.خیلی نمره‌بالایی نیست.با توجه به اینکه‌سطح زبانم‌خیلی پایینه به نظرتون در چه مدت زمانی میشه به این‌نمره‌رسید؟و نکته دیگه اینکه‌شهر ما مدرس آیلتس خوبی نداره..چطور میتونم‌از خدمات موسسه‌شما استفاده‌کنم؟

  • admin    admin

   درود به شما

   اگر ۶ ساعت در روز مطالعه داشته باشید ۳ ماهه میتونید به این نمره برسید. دقت کنید در نهایت دوره های آیلتس و امتحان آیلتس به ضرر کسی هست که نمره پایین تری نیاز داره چون شما ۷۰% چیزهایی که داوطب نمره ۵ یا ۵٫۵ باید بدونه رو نیاز دارید برای نمره ۴٫۵

   شرایط کلاس های ما رو میتونید اینجا بخونید و بشنوید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   و شماره مشاور برای راهنمایی کاملا حرفه ای: ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

 • Mina    Mina

  سلام و خسته نباشید
  من ایران زندگی نمیکنم و قصد دارم ایلتس امتحان بدم ولی سطح زبانم خیلی بالا نیست البته همون حرفی که خودتون میدنین چون دیگران میگن خوبه و من همه کارهامو خودم انجام میدم متاهلم و بچم خیلی کوچیکه وقصد دارم ٢ سال دیگه اقدام کنم واسه دکترا یعنی زمان دارم چطوری میتونم کلاسهای انلاین از راه دور با شما داشته باشم ؟و راهنمایی کنین چه کتابهایی رو شروع کنم مثلا کتاب basic tactis for listening رو گوش کردم کاملا متوجه میشم من تقریبا شنیداریم خوبه چون تو محیط همه انگلیسی صحبت میکنن
  لطفا راهنماییم کنین وب سایت یا شماره ای که بتونم با شما در ارتباط باشم و فعلا از چه کتابهایی شروع کنم؟

  • admin    admin

   درود به شما دوست گرامی

   اگر قصد شرکت در کلاس های ما رو دارید نباید با منابع کار کنید چون برای ما مهمه هست منابع به شیوه ا ی که خودمون مشخص میکنم تمرین و تمام بشوند.

   شرایط کلاس های ما رو میتونید اینجا بخونید و بشنوید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   و شماره مشاور که به صورت کاملا حرفه ای راهنمایی میکنند این کلاس مناسب شما هست یا خیر: ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

 • استاد عزیز سلام
  تشکر میکنم بابت انتشار فایل صوتی .
  بنده ۳۳ ساله هستم و قصد گرفتن ielts برای دوره تحصیلی دکترا برق ودر آینده مهاجرت را دارم.همان طور که فرمودید اکثر زبان آموزان سطح زبان خودشون رو دست کم میگیرن وبنده هم از این قاعده مستثنی نیستم (سطح زبانم ضعیف هست ولی متون تخصصی رشته ام را در حد متوسطی متوجه می شوم ). قصد یادگیری از سطح مبتدی و با کلاس های نیمه خصوصی را دارم علی رغم متاهل وشاغل بودن و پدر بودن شرایط خوبی رو برای مطالعه دارم البته انگیزه بالا ، بازه زمانی هم برایم تا دوسال مد نظر است (تا زمان ازمون جامع دکترا) مشکل بنده این هست که با توجه به اقامت در شهرستان ساری استاد خوبی را سراغ ندارم و سر در گم هستم که ایا از کلاسهای نیمه خصوصی آموزشگاههای معروف استفاده کنم یا در پی یافتن استاد خوب در شهر محل اقامت باشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و احیانا اگر در شهر نامبرده استاد مورد تاییدی سراغ دارید معرفی بفرمایید .استاد عزیز سلام
  تشکر میکنم بابت انتشار فایل صوتی .
  بنده ۳۳ ساله هستم و قصد گرفتن ielts برای دوره تحصیلی دکترا برق ودر آینده مهاجرت را دارم.همان طور که فرمودید اکثر زبان آموزان سطح زبان خودشون رو دست کم میگیرن وبنده هم از این قاعده مستثنی نیستم (سطح زبانم ضعیف هست ولی متون تخصصی رشته ام را در حد متوسطی متوجه می شوم ). قصد یادگیری از سطح مبتدی و با کلاس های نیمه خصوصی را دارم علی رغم متاهل وشاغل بودن و پدر بودن شرایط خوبی رو برای مطالعه دارم البته انگیزه بالا ، بازه زمانی هم برایم تا دوسال مد نظر است (تا زمان ازمون جامع دکترا) مشکل بنده این هست که با توجه به اقامت در شهرستان ساری استاد خوبی را سراغ ندارم و سر در گم هستم که ایا از کلاسهای نیمه خصوصی آموزشگاههای معروف استفاده کنم یا در پی یافتن استاد خوب در شهر محل اقامت باشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و احیانا اگر در شهر نامبرده استاد مورد تاییدی سراغ دارید معرفی بفرمایید .

  • admin    admin

   درود به شما

   متاسفانه جایی یا کسی را خارج یا حتی داخل تهران سراغ ندارم

   اما اگر شما از کیفیت کلاس های حضوری رضایت ندارید میتونید کلاس های آنلاین خصوصی یا گروهی رو شرکت کنید.

   کلاسی که خود ما برگزار میکنیم شرایطش به این ترتیب هست:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

   و شماره مشاور که به صورت کاملا حرفه ای راهنمایی میکنند این کلاس مناسب شما هست یا خیر: ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

 • زینب    زینب

  سلام من انیمیشن zootopia را دانلود کردم ولی زیرنویس نداره

  • admin    admin

   درود

   دوست گرامی تمامی انیمیشن های سایت ielts2.com با زیرنویس انگلیسی هستند. لطفا در صفحه ای که دانلود کردید پیام بدید تا توضیحات لازم به شما ارایه شود.

 • زهرا    زهرا

  سلام من دیپلم زبان دارم و ایلتس بالای ۸ میخام به نظرتون چه کلاسی با چند ماه و روزی چند ساعت میتونم به این نمره برسم.

  • admin    admin

   درود

   بدون شک فاصله زیادی وجود داره. اگر تایم شما آزاد باشه برای بین ۷ تا ۱۰ ساعت مطالعه میشه در ۱ سال به این نمره رسید یا دست کم به ۷ تا ۷٫۵ چون ممکنه شخص به شخص متفاوت باشه.

   اگر وضعیت مالی شما خوب هست کلاس های خصوصی با استادی که خودش آیلتس داشته باشه و بچه های دوره های قبلی ایشون نمره آیلتس ۶ تا ۷ داشته باشند میتونه گزینه خوبی باشه.

   در غیر این صورت آموزشگاه هایی که انحصارا آیلتس کار میکنند گزینه بعدی هستند. از آموزشگاه ها بطور کل انتظار کیفیت بالا نداشته باشید. کیفیت متوسط رو به پایین خواهد بود و در نهایت تلاشی که میکنید و زجری که شما میکشید نتیجه خواهد داد.

 • سلام بنده ۱۶ ساله هستم ساکن یزد من چندی کلاسو ول کردم و در کلاس های گروهی یا عمومی میخوام ثبت نام کنم یکم وسواس و ایده ال گرایی جودمو گرفته و من بسیار علاقه مند به زبان های دیگر مث فرانسوی -المانی-عربی-هستم و با تمام وجود مشتاق یادگیریم اما به دلیل وجود برخی از مشکلات مالی و ضربه به من فقط میخواهم دوباره به اکادمی های مختلف سر بزنم و انگلیسی را از سر بگیرم شما بهترین روش یادگیری و البته گرفتن ایلتس و تافل رو چه \شنهاد میکنید درضمن دوستانی که تجربه دارند! پاسخ معتبر بدهند .

  • admin    admin

   درود

   اگر منظور شما دوره های حضوری در شهر یزد هست که بنده اطلاعی در این زمینه ندارم. باید تحقیق بفرمایید در این شهر بهترین آموزشگاه ها کدام هستنند و کدام آموزشگاه خروجی بهتر دارد. ضمنا میتوانید در دوره های آنلاین هم شرکت داشته باشید که هم ما و هم دیگر همکاران این دوره ها را ارائه میکنند.

   از شیوه تدریس و منابعی که آموزشگاه ها در شهر یزد به کار میگیرند بی اطلاع هستم و بنابراین امکان مقایسه وجود ندارد.

 • سلام استاد بزرگوار
  من ۳۱ سالمه و برای مهاجرت استرالیا نیاز به آیلتس ۷ دارم تا پایان فروردین ۹۸ . شاغل هستم و روزانه حداکثر ۲ ساعت وقت برای خوندن زبان دارم و البته که در خوندن هم خیلی کندم چون سطح زبانم پایینه ، مطالب شما رو خوندم و با مشاورتون صحبت کردم ایشون فرمودن با روزی ۳ ساعت که از مهر شروع کنم میتونم دوره های آنلاین شمارو دو بار شرکت کنم ولی میخاستم آمادگی برای اون دوره ها پیدا کنم چون اسمش ۳ ساعت هست اما کارهای جانبیش بیشتر طول میکشه ( مثل نوشتن فلش کارت لغت) و اینکه استادی میخاستم که پایان ۳ ماه ( تیر تا مهر) چک بشم و در طی این مسیر تا مهر منو همراهی کنه .
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین هم راجع به منابعی که پیش از دوره شما مطالعه کنم و هم راجع به استاد راهنما… عذر میخام طولانی شد ، ممنون و موفق تر باشین .

  • admin    admin

   درود به شما

   مشاور ما با سابقه مستقیم ۱۰ ساله در تدریس زبان انگلیسی و آیلتس به درستی بازه زمانی را ۶ ماهه تعیین کرده اند. باید توجه داشته باشید کلا روزی ۳ ساعت برای رسیدن به آیلتس زمان مناسبی نیست و ریسک شما بالا خواهد بود. حتی افراد شاغل هم روزانه تا ۶ ساعت میتوانند زمان برای مطالعه آزاد کنند و اگر این زمان برای شما ازاد نیست بهتر هست اصلا دوره ای را استارت نزنید تا تایم شما آزاد شود.

   اگر اصرار به آغاز دوره هست و قرار نیست تغییری در برنامه شما اتفاق بیفتد و تایمی باز شود همونطور که به شما اعلام شده باید در دو دوره شرکت بفرمایید. بدلیل بسیاری از مشکلاتی که زبان آموزان با استفاده نادرست از منابع با اونها روبرو میشوند از تمامی زبان آموزان درخواست میکنیم پیش از استارت کلاس هیچ منبعی رو مطالعه نکنند اما میتونید از کتاب های زیر کار رو استارت بزنید:

   Select Readings
   Oxford Wordskillsintermediate

   • بسیار سپاسگزارم آقای ابوالقاسمی

    • admin    admin

     خواهش میکنم.

 • Habib    Habib

  با سلام و خسته نباشید خدمت آقای ابوالقاسمی
  من ٣٠سال سن دارم متاهل و شاغل هستم
  مدرک فوق دیپلم مترجمی زبان انگلیسی دارم ولی ۴سالی هست از زبان فاصله گرفتم در دوران دانشگاه هم آموزشگاه زبان رفتم از استارتر شروع کردم تا uper intermadiate
  سطح زبان من الان تقریبا رو به بالاست ولی نیاز دارم قبل از شروع دوره های ایلتس یه مرور کلی روی جنرال زبانم داشته باشم
  سوال من اینه که شما کلاسی در خصوص مرور کلی روی جنرال زبان و شروع کلاس های ایلتس به صورت خصوصی میتونید داشته باشید

  • admin    admin

   درود

   خیر متاسفانه ما تصمیم گرفتیم یک سرویس هم تراز با کلاس های خصوصی و حتی بهتر از اون رو در قالب کلاس های نیمه خصوصی آنلاین ارائه کنیم بنابراین کلاس خصوصی جداگانه برای بچه ها نداریم.

   همچنین باید خدمتتون عرض کنم که وضعیت شما برای کلاس هایی که ما داریم بسیار مناسب هست و میتونید انتظار نمره خوبی داشته باشید.

 • سلام و عرض ادب من ۳۱ سال سن دارم وقصد مهاجرت دارم زبان من معمولی رو به پایین هست دریک اموزشگاه ثبت نام کزدم که بصورت فشرده ۶ ماه مدرک آیتلس رو بگیرم. همه بهم میگن که فشرده نرو وبصورت ترمیک برم. بصورت فشرده هفته ای ۳ جلسه هرجلسه ۳ ساعت میشه. سوالم اینه که من میتونم طی ۶ ماه مدرک آیتلس رو بگیرم با نمره قبولی؟

  • admin    admin

   درود

   فقط با در گرفتن زمان کلاس ها نمیشه اظهار نظر کرد. کیفیت کلاس ها و برنامه ریزی و البته سواد مدرس بسیار با اهمیت هست. به صورت تظری میشه گفت بله ولی در عمل باید اطلاعات بسیار دقیقی داشت.

 • رضا    رضا

  سلام خدمت شما ممنون از فایلی که گذاشتین برای راهنمایی- دو تا سوال داشتم – ۱- کسی که شاغل چطور باید عمل کنه و ظرف چند ماه به نتیجه میرسه؟۲- ایا داش اموزان با سن بین ۱۳ تا ۱۶ هم متونن در دوره ایلتس شرکت کنند و روزی چند ساعت باید درس بخونن با توجه به اینکه درس های دیگه هم دارن

  • admin    admin

   درود به شما

   ۱٫ در فایل این مورد توضیح داده شده. میتونید ۵ ماه به بالا رو در نظر بگیرید. گرچه تعدادی هستند که در کمتر از ۵ ماه هم به نتیجه میرسند. البته شما نمره مورد نظرتون رو هم مشخص نکردید که موضوع مهمی هست.

   ۲٫ تصور میکنم دست کم باید ۱۶ سال رو داشته باشید ولی مطمئن نیستم. باید با یکی از مراکز رسمی برگزاری آزمون آیلتس تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند. ضمنا برای تعداد ساعت مطالعه و موارد دیگه باید با مدرس تون صحبت بفرمایید.

 • شبنم    شبنم

  سلام من زبانم زیاد خوب نیس،خیلی ازش فاصله گرفتم،قصد مهاجرت هم دارم،مطالب بالارو خوندم گفتین ک سطح مبتدی هم باشیم با ۱ یا ۲ سال زمان در آموزشگاه میتونیم مدرک ایلتس بگیریم!میخام بدونم واقن با یکی ۲ سال زمان میشه مدرکشو گرف؟خیلیارو دیدم ک ۳ ۴ سال زمان برده براشون

  • admin    admin

   درود.

   البته شما به نمره ای اشاره نکردید. بله اگر روزانه ۶ ساعت زمان بگذارید بدون شک میشه. از سطح پایه در کلاس های فشرده میتونید در ۵ تا ۶ ماه هم مدرک ۶ آیلتس رو بگیرید ولی ۶ ساعت یا بیشتر در روز زمان لازم هست.

   از نظر شدنی بودنش نگران نباشید شدنی هست. باید ببینید شما اون آدم هستید یا خیر.

 • Sepideh    Sepideh

  سلام خسته نباشید من تو زمینه لیسنینگ و درک مطلب خیلی قوی هستم و تمام فیلما رو با زبان اصلی میبینم و متوجه میشم و تو نحوه کاربرد هم خوبم ب نظرتون اگه شرکت کنم نتیجه ای مطلوبی میگیرم ؟

  • admin    admin

   درود

   پیشنهاد میکنم اگر منظورتون امتحان آیلتس هست به این موارد اکتفا نکنید و خودتون رو با تست زدن بسنجید.

 • وحید    وحید

  جناب مهندس سلام بنده ۲۷ سالمه و دارای مدرک فوق لیسانس هستم. و قصد اپلای کردن واسه ۲۰۱۹ یا نهایتا ۲۰۲۰ رو دارم. سطح زبانم هم مبتدی و خیلی معمولی و ضعیف هست. من توضیحات شما رو در مورد سه شیوه خود خوان و معلم خصوصی و اموزشگاه رو گوش دادم و کاملا هم موافق با نظر شما هستم. ولی مشکلی که بنده دارم اینه که الان حین خدمت سربازی هستم و از شهر و خونه خودمون خیلی دورم. ولی خب وقت ازاد زیاد دارم. من از شما ی برنامه زبانی میخواستم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که من چه منابعی رو فعلا مطالعه کنم تا پایان خدمت؟؟ ایا امکانش هست که بتونم طی یک الی دو سال مدرک زبانم رو بگیرم با این شرایط؟؟

 • سلام
  بنده سطح advanced 1 کانون زبان هستم
  میخواستم بدونم برای آیلتس ۷ یا بالاتر چقدر زمان لازمه حدودا

  • admin    admin

   درود

   اگر به نمره های خوب امتحان ها رو پاس کنید احتمالا میتونید با کمی تمرین با کتابهای آیلتس خودتون رو در سطح نمره ۶ بدونید. برای رسیدن به نمره ۷ هم با توجه به خیلی از عوامل بین ۲ تا چند ماه زمان نیاز خواهد بود.

 • درود بر اقای ابولقاسمی عزیز
  استاد بنده ۲۴ سال دارم و دارای مدرک دانشگاهی و البته بی کار هم هستم((به دلیل تایم ازاد عرض کردم)).به دلیل مورد مهاجرتی که برام پیش اومده خیلی سریع احتیاج به گرفتن مدرک ۶٫۷ تا ۷ ایتلس دارم
  اگر بخوام سطح خودمو به نمره ۱ تا ۱۰ بگم به نظرم
  لیسینینگ ۶٫۵—رایتینگ ۴–اسپیکینگ۴-ریدینگ ۶٫۵
  خودمو در این حد میدونم البته احتمال کمتر هم هست مطمعنا نظر شما چیه ؟؟ با توجه به علاقه ی نسبی که دارم به زبان و همین مورد مهاجرت که مجبوری هست به نظرتون چه مدت زمانی لازمه برای رسیدن به اون نمره؟؟

  • admin    admin

   درود به شما رامین عزیز

   اگر سطح شما رو پایه در نظر بگیریم و پشتکار داشته باشید میتونید در یک بازه زمانی ۳ تا ۵ ماهه به این نمره برسید. البته رسیدن به نمره ۷ کار بسیار دشواری هست.

   پیشنهاد میکنم شرایط کلاس های ما رو در فایل صوتی راهنما بشنوید:
   https://ielts2.com/دوره-آنلاین-غیر-حضوری-آیلتس/

 • سلامُ با عرض خسته نباشید. من سطح زبانم در حد پایه هست. چند وقت پیش تبلیغ نرم افزار زبان بدون توقف (Nonstop English) رو دیدم. طبق گفته تهیه کننده های نرم افزار ُ بعد از استفاده از این نرم افزار و بعد از گذشت ۲ ماه به سطح آیلتس ۶ می رسم. نظر شما در مورد استفاده از این نرم افزارها چیه؟ با تشکر

  • admin    admin

   درود.

   چنین چیزی امکان نداره از نظر من. حتی با بهترین کلاس های خصوصی و بهترین مدرس ها هم اما و اگر زیادی وجود داره چه برسه به نرم افزار.

   بهترین کار شرکت در یک کلاس مناسب هست. از نظر بودجه شما و از نظر مورد تایید بودن کسی که شما شخصا میشناسید. تبلیغات رو توجه نکنید.

 • سلام
  وقتتون به خیر
  من سطحم خیلی جالب نیست
  میخوام از پایه و اصولی شروع کنم به خوندن و آیلتس با نمره ی ۷و نیم میخوام
  امکانش هست راهنماییم کنید که کدوم آموزشگاه مناسبه ؟

  • admin    admin

   درود

   من از برنامه کاری و بازده آموزشگاه ها بی خبرم ولی کلا کیفیت آموزشگاه ها رو متوسط تا ضعیف میدونم.

   میتونید با گوگل کردن اسم ها روپیدا کنید. وضعیت آموزشگاه های آیلتس ممکنه کمی بهتر باشه ولی بار هم در کل بازده پایین هست و تمامی تلاش رو خود شما باید داشته باشید.

 • سارا    سارا

  سلام
  یه سوال داشتم تافل و ایلتس خیلی با هم فرق دارن؟ مثلا اگه از منابع ایلتس استفاده کنیم کلا نمیتونیم نتایج خوبی برای تافل بگیریم؟

  • admin    admin

   درود

   بدون شک منابع با هم متفاوت هستند.

   خیر در مهارت اسپیکینگ و رایتینگ برای مثال، بدون تمرین با منابع تافل امکان رسیدن به نمره بالا وجود نخواهد داشت.

 • سلام.
  من ۱۶ سالمه و میخواهم برای ادامه تحصیل قبل از ۱۸ سال مهاجرت کنم. و به مدرک ایلتس نیاز دارم

  من ۴ ترم زبان رفتم و اشنایی نسبی دارم در حد سوال و جواب های ساده
  من یک سال و نیم وقت دارم میتونید راهنماییم کنید کدام راه را انتخاب کنم
  ایا میتونم با رفتن به آموزشگاه در بازده زمانی یک سال و نیم نمره ۶ ایلتس بگیرم؟؟
  اگه جواب بدید ممنون میشم

  • admin    admin

   درود.

   بله میتونید در این زمان آیلتس بگیرید ولی اصلا کار ساده ای نیست و باید از همین الان کار رو شروع کنید.

   به نظر من بهترین کار دوره های آیلتس و پیش آیلتس هست نه دوره های ترمیک آموزشگاهی و اینکه باید زمان شما برای تمرین آزاد باشه.

 • محمد    محمد

  با عرض سلام و درود
  من ۲۷ سالمه و شاغل هم هستم. از تیر ماه میخوام استعفا بدم و نهایتا یک سال بتونم سر کار نرم و وقتم رو کامل برای زبان صرف کنم. فوق لیسانس دارم و زبانم در حد تحصیلات دانشگاهیه و برای اپلای به تافل ۱۰۰ نیاز دارم. با توجه به این شرایط به نظر شما در کدوم دوره هاتون شرکت کنم تا بیشترین بازدهی رو در این مدت(نهایتا یک ساله) برای رسیدن به تافل ۱۰۰ داشته باشه. ترجیحا دوره های حضوریتون؟
  و اینکه کلاس خصوصی رو هم امکانش هست بیام آموزشگاه چون در منزل شرایطش رو ندارم؟
  با تشکر

 • الهه    الهه

  وقت بخیر🌺🙏🏻
  من تصمیم دارم که خارج از کشور ادامه تحصیل بدم و حداقل تا یک سال آینده نهایت تا دو سال وقت امتحان آیلتس دارم و الان در سطح مبتدی هستم و میخواستم بدونم در این مدت میتونم خودم رو برسونم و راهکاری هست که پیشنهاد بدید و من تمام وقتم رو می خواهم صرف خواندن زبان کنم🙏🏻

  • admin    admin

   درود

   بهترین کار شرکت در یک دوره فشرده هست که تلاش شما رو سمت و سو بده

 • مینا    مینا

  با عرض سلام و احترام
  ببخشید استاد سوالی داشتم اینکه من در زبان مبتدی هستم و میخواهم در ۶ ماه تافل به نمره ۹۰ به بالا برسونم تا بتوانم فاند تحصیلی بگیرم. آیا ممکنه؟ ممکن هست راهنمایی بفرمایین چطور پیش برم

 • عرض سلام خدمت استاد گرامی قبلا خدمت شما ومشاور محترمتون هم گفته بودم که قصد دارم مهر ماه اینده ایلتس بدم وایلتس ۷ ودر صورت امکان ۷ونیم میخوام بگیرم
  زبانم متوسط رو به پایین هست ریدینگ بد نیست ولی اسپیکینگ ورایتینگ ولیسنینگ اصلا جالب نیست
  قصد شرکت در کلاس های نیمه خصوصی انلاین شما رو دارم
  و اگر تابستان یعنی اواسط خرداد یا اوایل تیر ماه کلاس داشته باشید خوبه
  واز شما خواستم کتاب یا منبعی اگر هست تا شروع کلاس ها مطالعه کنم فرمودید بگذارم کتاب ها دست نخورده باشند
  حالا با توجه به دایره لغات ضعیفم دارم ۵۰۴ واژه و۴۰۰۰ هزار واژه رو مطالعه میکنم به اضافه گوش دادن وخواندن داستان ها واخبار ومستند زبان اصلی تا شروع کلاس ها با شما
  ایا این شیوه صحیح هست یا پیشنهاد دیگری دارید
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • admin    admin

   درود

   ما هر ماه کلاس داریم.

   میتونید با کتاب های زیر کار رو استارت بزنید.

   Tactics for listening
   Oxford Wordskills Intermediate
   Select Readings Elementary

 • سلام
  امیدوارم حالتون خوب باشه

  میشه لطفا موسساتی که آزمون آزمایشی آیلتس رو برگزار میکنن بفرمایید کدوم خوبه از نظر شما که من ثبت نام کنم؟
  و اینکه در چه سطحی خوبه که آزمون آزمایشی شرکت کنیم
  تشکر

  • admin    admin

   درود به شما امین عزیز

   من شخصا در آزمون های آزمایشی آیلتس آفرینش شرکت کردم که اون هم مربوط به سال ها پیش هست.

   اما اگر بخوام بر پایه تجربه ها و گزارش هایی که بچه ها از مراکز مختلف داشتند راهنمایی و پیشنهاد کنم باید بگم پروشات بیشترین امتیاز رو داشته و انتقاد هایی به آفرینش و بیان برتر وارد هست. ضمنا دوستانی که در ایرسافام امتحان داشتند ترجیح دادند در همین مرکز هم آزمایشی بدند که رضایت داشتند.

   البته هر مرکز دیگه ای رو هم میتونید انتخاب کنید و تجربه خودتون رو اینجا بازتاب بدید که دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنند.

 • سلام
  من به تازگی به سطح low intermediate رسیدم و کتابهای touch stone 1و ۲ رو خوندم همینطور active میخوام برای مهاجرت اقدام کنم و باید لیسن ۸ و مابقی رو ۷ بگیرم حالا میخوام بدونم با این سطح زبان آیا میتونم به نمره دلخواهم برسم یا باید سطح زبانم رو به سطح بالاتر برسونم مثلا upper intermediate و بعد در کلاسهای ایلتس شرکت کنم.
  منطورم اینگه با این سطح گرامر میتونم در آزمون نمره بیارم یا نه

 • Mahta    Mahta

  سلام من ۱۵ سالمه و فقط در سطح کتاب های مدرسه میدونم البته چند سالی کلاس رفتم ولی بعد ول کردم و چیزی ازشون یادم نیست خواستم ببینم من می تونم ۳ ساله ایلتس بگیرم جون نگرانم بادرسا ی مدرسه وقت نکنم روزی چند ساعت بخونم

  • admin    admin

   درود

   برای شما جای نگرانی نیست البته توجه داشته باشید اگر روزانه ۶ ساعت مطالعه بفرمایید با یک کلاس حرفه ای میتونید در ۶ ماه هم به مدرک برسید.

 • ندا    ندا

  سلام خسته نباشید من کشوری که می‌خوام برم نیاز به مدرک آیلتس یا تافل نداره ولی باید زبانم رو قوی کنم چون تمام کلاس ها به زبان انگلیسی هست سطح زبان خودمم متوسط رو به پاینه به نظرتون چه مدت زمان می‌بره که من بتونم سر کلاس بشینم و کامل صحبت استاد رو متوجه میکنم

  • reza    reza

   میخوای بری روسیھ ؟

  • admin    admin

   درود

   بسته به اینکه چقدر زمان بخواین بگذارید پاسخ میتونه بین ۶ ماه تا ۱ ماه متفاوت باشه. باید ببینید چقدر زمان تمرین و تلاش دارید و چقدر هم استعداد دارید در این زمینه.

 • میخواستم بگم من کلاس نهم دبیرستانم و آشنایی نسبی بازبان انگلیسی دارم هزینه کلاس های خصوصی و فشرده گرفتن مدرک زبان ۳ تا ۶ ماه چقدره و به چه روشی میتونید به من که در استان اصفهانم آموزش بدید با تشکر فراوان از شما

 • نغمه    نغمه

  سلام خسته نباشید من ۳۱ سالمه و اصلا از زبان چیزی متوجه نمیشم و در حد همون مدرسه و دانشگاه اطلاعات دارم که اونم خیلی ضعیفه اگر بخوام آیلتس با نمره ۷ داشته باشم در حدود یک سال میشه به نظرتون؟؟ اینکه مکالمه هم بتونم انجام بدم؟ و میزان هزینش به صورت کلی چقدر میشه ممنون

 • سلام .خسته نباشید.میخواستم بگم من به طور خوداموز زبان میخونم و الان حسابی از خود اموزیی خسته شدم از مباحث گرامر زمانهای معلوم،زمانهای مجهول،جملات شرطی، صفتها(تفضیلی ،عالی و…) ،قیدها ،حروف اضافه،جملات سببی، حروف تعیین معینی و نامعینی،روبلدم.خواستم بگم این حد دانستن برای گرامر کافی هست یا نه؟ وسطح من الان چی هست؟.و اگه در کلاسهای خصوصی شما شرکت کنم چند وقته به نتیجه میگیرم.ممنون تشکر

  • admin    admin

   درود به شما

   ما کلاس خصوصی برگزار نمیکنیم ولی این سطح برای استارت کلاس های نیمه خصوصی ما مناسب هست چون شما دانش پایه رو دارید. برای این منظور میتونید با شماره زیر تماس بگیرید راهنماییتون کنند.

   ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

 • Asal    Asal

  سلام وقتتون بخیر…
  کتاب هایی که گذاشتید واسه دانلود بنده دانلود کردم ولیدپسورد میخواد…چه پسوردی باید واردکنم؟

  • admin    admin

   درود.

   هر جایی که به مشکلی برخوردید همونجا مطرح بفرمایید. در این صفحه کتابی برای دانلود وجود نداره.

   پسورد بازگشایی همه فایل ها زیر فایل نوشته میشه که بصورت زیر هست بدون فاصله

   www. ielts2 .com

 • عباس    عباس

  سلام درابتداازشماکمال تشکررادارم ک ب ملت کمک میکنین خداخیرتون بده،،،دوم من الان سی ودوسالمه،،زبان انگلیسیوتادوم دبیرستان همش نوزده وبیست بوده نمره هام،،،میخاستم بدونم الان من اگه بخام ادامه بدم بایدازچ سطحی بشینم سرکلاس؟وایامن میتونم همین الانم امتحان های تافل یاایلیتس روقبول بشم؟؟؟درکل سطح سوادانگلیسیم ب شرطی ک تادوم دبیرستان قدیم یاحداکثردیپلم عالی بوده باشه الان در چ سطحی محاسبه میشه؟؟؟؟ممنونم اگه منوراهنمایی کنین؟؟؟درضمن من درهمه ی مواردزبان لیسینینگ،ریدینگ،،،اسپیکینگ،وحتی گرامر درسطح بالایی بودم،،،،بازم ممنونم منتظرجوابتون هستم،،،مرسی،،،یاعلی

  • admin    admin

   درود به شما دوست گرامی

   سپاس از نظر مثیت شما به سایت.

   به نظر میشه سطح شما پایه هست و میشه در سطح نمره ۳ تا ۴ آیلتس در نظر گرفت.

   کسانی که تا پایان دبیرستان رو خوب گذروندند میتونن دوره های آیلتس و تافل رو شروع کنند و در کمتر از ۶ ماه در سیستم فشرده تموم کنند برای نمره ۶ تا ۷

   بهترین راه این هست که تعیین سطح بشوید و سطح خودتون رو از یک استاد آیلتس یا تافل بپرسید

   در اینجا نحوه تعیین سطح رایگان توضیح داده شده:
   https://ielts2.com/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/

  • عباس    عباس

   مجدداسلام استادگرامی،،،ممنونم ازجوابتون،،ببخشیداگه من امتحان ایلتس یاتافل روقبول بشم مدرک دیپلم زبان بهم داده میشه یانه؟؟؟درضمن چون من قبلاتوهیچ اموزشگاهی نرفتم ایابایستی ازاول بایدبشینم سرکلاس های اولیه زبان؟؟؟اگه لطف کنین روشنم کنین دعاتون میکنم ؟؟؟بخداکلی سردرگمم،،،من زبانم واقعاعالیه وواقعاعلاقه هم دارم ب این درس دوست دارم بتونم خودم مدرسش بشم ،،میشه دقیق بهم بگین چیکاربایستی کنم باتوجه ب اطلاعاتی ک بهتون دادم ؟؟؟خیلی خیلی ممنونم ازتون،،،یاعلی

 • سلام من ۲۰سالمه اززبان انگلیسی فقط حروف الفباشو بلدم دوران مدرسه معلما دلشون ب حالم سوخت نمره دادن تا رسیدم دانشگاه الان میخوام زبانو از صفر یاد بگیرم تابرسم ب اونجا ک مثل زبان مادریم حرف بزنم خونمون استان اذربایجان غربیه شهرستان ارومیه فکر زبان افسردم کرده میش منو بگین ازکجا شروع کنم اموزشگاه خوب سراغ دارین ارومیه من نگران وقت نیستم ۱۰سالم فرصت دارم ?????

  • admin    admin

   درود به شما

   نه متاسفانه من سراغ ندارم ولی منابع زیادی هست که میتونید استفاده کنید. اگر سطح شما خیلی پایین هست بهترین کار اینه که یک آموزشگاه رو استارت بزنید تا دست کم با پایه زبان آشنا بشید بعدش میتونید با شیوه خودخوان یا آموزشگاهی کار رو ادامه بدید.

   ضمنا دوره های آنلاین هم از اون زمان میتونه به شما کمک کنه.

 • سلام خسته نباشید.من برای مهاجرت به استرالیا به مدرک ایلتس ۶ نیاز دارم و سطح اشنایی با زبانم هم از سطح پایه پایین تره خودم فکر کنم در حدود صفر قبلا هم کلاس نرفتم.برای مهاجرت مدرک ایلتسی که از ایران .گرفته باشی رو استرالیا قبول نمیکنه.میخوام برای یه دوره ۶ ماهه اموزش زبان برم مالزی ماهیانه ۸۰ ساعت اموزش داره خواستم ببینم به نظر شما امیدی واسه ی این که نمره قبولی بگیرم وجود داره یا نه

  • admin    admin

   درود.

   در مورد پذیرش آیلتس ایران در استرالیا من چنین چیزی نشنیدم احتمال زیاد اشتباه میکنید.

   ولی بدون شک این دوره و دوره های مشابه میتونه به شما کمک کنه ولی از نظر مالی فشار زیادی به شما میاره.

 • وحید    وحید

  با سلام ببخشید من الان یک سالی میشه در مشهد آموزشگاه میرم و کتاب های تاچست وان رو میخونم
  ولی در مکالمه یکمی ضعیف هستم و تقریبا نیاز های روزمره رو میتونم بگم و یا چیز های ضروری
  و روزی هم ب طور متوسط یک ساعت مطالعه دارم
  خواستم بهم بگید با این شیوه تا چه مدت دیگه ب تافال یا ایلتس میرسم

  • admin    admin

   درود به شما

   اگر آزمون های آیلتس یا تافل مد نظر شما هست باید با کلاس های آیلتس پیش برید. در کلاس های ما که آنلاین هم برگزار میشه از همین سطح میتونید استارت بزنید:
   https://ielts2.com/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3/

   دوره های دیگه رو باید با خود مدرسان در تماس باشید. اگر هم از نظر زمانی عجله ای ندارید میتونید ابتدا دوره های ترمیک رو ۶ ماه تا ۱ سال ادامه بدید و بعد در کلاس های آیلتس غیر فشرده شرکت کنید که احتمالا پروژه ۲ سالی طول میکشه.

 • Amin    Amin

  سلام میخواستم بپرسم بهترین مرکز آموزشی دوره های آیلتس در اصفهان از نظر شما کدام مرکز می باشد ممنون از راهنمایی شما

 • با سلام بنده الان تاپ ناچ ۱bهستم میخواستم بدانم کی میشود تا بتوانم تافل امتحان دهم ؟ و این که راجب تافل اینترنتی که میگن زیاد خوندم اما متوجه نشدم که این امتحان چجوریه یعنی پشت کامپیوتره ؟ تصویریه؟ چجوریه ؟ ممنون

  • admin    admin

   درود

   در دوره های فشرده حدود ۳ تا ۵ ماه طول میکشه

   در زمینه تافل کامپیوتری در اینترنت جستجو بفرمایید.

 • غزل    غزل

  سلام خسته نباشین مطلبى که گذاشتید عالى و بسیار مفید بود
  من ١۵ سالم هست زبان خوب هستش و میتونم صحبت کنم اما الان میخوام که تافل رو بگیرم
  چجورى میتونم کلاس های خصوصى شمارو شرکت کنم
  و اینکه من ایران نیستم
  و وقت ازادى هم دارم یعنى میتونم تایم زیادی رو بخونم
  امکان اموزش خصوصى ولى انلاین رو دارید؟

  • admin    admin

   درود و سپاس

   ما کلا دوره های غیر حضوری نیمه خصوصی داریم در حال حاضر ولی برای آزمون آیلتس نه تافل. برای آزمون تافل پیشنهاد میکنم گوگل بفرمایید.

 • Minet    Minet

  سلام و تشکر از وبسایت بسیار خوب تون. مطالب آموزشی شما بسیار جامع و مفید بوده. تشکر

  • admin    admin

   سپاس از شما

 • sara    sara

  سلام. خسته نباشید..من علاقه زیادی به زبان انگلیسی دارم ولی متاسفانه به دلیل مضیقه مالی و منطقه ای که در آن زندگی میکنم هیچ وقت نتونستم برم دنبال علاقه ام.ارشد علوم تربیتی دارم.و زبانمم در حد همون دانشگاه هست.میخواستم بصورت خودخوان ادامه بدم و مدرک آیلتس بگیرم.آیا امکانش هست؟

  • admin    admin

   درود

   بنا به توضیحاتی که ارایه شده بله امکانش هست. البته کلاس های غیر حضوری آنلاین با شهریه دانشجویی و سرویس بسیار خوب رو هم میتونید شرکت بفرمایید.

   • سلام و وقت بخیر خدمت شما اساتید محترم

    ببخشید من هم همین شرایط رو دارم…خودتون چنین دوره ای رو برگزار میکنید؟

 • کاوه    کاوه

  سلام و وقت بخیر .. من میخواستم بدونم تو سن و سال من (۳۶) با مدرک فوق لیسانس اپلای کردن برای خارج از کشور دیر نیست یعنی میخوام بدونم همچین موردی در بین دانش آموختگان کلاس های شما بوده .. دوم اینکه من که تو تهران نیستم چه جوری میتونم به طور فشرده از کلاس های شما بهره مند بشم .. مرسی

  • admin    admin

   درود

   به هیچ عنوان دیر نیست و تعداد قابل توجهی در سن بالای ۴۰ سال هم در بین زبان آموزان و هم بین همدوره های های خود من در دانشگاه در کشور سوئد در همین سن بوده اند و ضمنا این افراد معمولا موفق ترین افراد هم هستند.

   کلاس های آنلاین غیر حضوری رو میتونیم در خدمتتون باشیم.

   با این شماره در تماس باشید یا در تلگرام پیام بدید ممنون.

   ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

   • Faride    Faride

    سلام استاد خسته نباشید من دانش اموز پایه دهم هستم واز وقتی اومدن high هر ترم رو دارم دوبار میخونم و کتبی رو کم میارم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

 • مرسا    مرسا

  سلام من قصدمهاجرت به المان وبدبه استرالیابرای زندگی ..بایدمدرک زبان داشته باشم …ایلتس میخوام هرچه سریع ترمدرک و بگیرم وبرم …چه مدتی طول میکشه تامدرک و بگیرم وبرای ثبت نام اموزشگاه بایدبگم درچه سطحی قراره یادبگیرم لطفاراهنماییم کنید برای مدت وثبت نام .تشکر

  • admin    admin

   درود

   با این شماره در تماس باشید
   ۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷