دانلود کتاب Common Mistakes at IELTS Intermediate

دانلود کتاب Common Mistakes at IELTS Intermediate

دانلود کتاب Common Mistakes at IELTS Intermediate

دانلود کتاب Common Mistakes at IELTS Intermediate

اشتباهات تکراری زبان آموزان و شرکت کنندگان آیلتس سبب شده بسیاری از مدرسان به فکر تدوین جزوه ها و کتاب هایی در این زمینه بیفتند. یکی از این منابع کتاب Common Mistakes at IELTS از انتشارات کمبریج است که توس خانم Pauline Cullen یکی از مشهورترین مولفین آیلتس طراحی شده است. همچنین به تمامی عزیزان پیشنهاد میکنیم فهرست بهترین منابع Self Study آیلتس آکادمیک و جنرال را در همین زمینه بازدید نمایند. این فهرست شامل بهترین کتاب ها به تفکیک 4 مهارت همراه با توضیحات مدرس می باشد.

.

✅ لینک دانلود pdf کتاب Common Mistakes at IELTS سطح Intermediate و Advanced

سطح Intermediate / سطح Advanced

.

درباره کتاب های Common Mistakes at IELTS

کتاب “Common Mistakes at IELTS” نوشته Pauline Cullen از انتشارات کمبریج یک منبع بسیار مفید برای زبان‌آموزانی است که قصد دارند به آزمون IELTS آماده شوند. این کتاب به صورت جامع و دقیق، اشتباهات رایجی که زبان‌آموزان در هر یک از مهارت‌های Listening, Reading, Writing و Speaking در آزمون IELTS مرتکب می‌شوند، شناسایی و تصحیح می‌کند.

در این کتاب، Pauline Cullen به طور خلاصه به بررسی اشتباهات رایج در هر یک از مهارت‌های ذکر شده می‌پردازد و راهکارهایی برای جلوگیری از این اشتباهات و بهبود عملکرد زبان‌آموزان ارائه می‌دهد. هر فصل از کتاب شامل تمرین‌ها، تست‌ها و فعالیت‌های عملی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را تقویت کرده و بهبود بخشند.

از آنجا که این کتاب از انتشارات معتبر و معروف کمبریج منتشر شده است، مطمئناً محتوای آن با استانداردهای بالای آموزش زبان این ناشر سازگار است و به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا با مفاهیم و نکات کلیدی آزمون IELTS آشنا شده و عملکرد خود را بهبود بخشند.

با مطالعه و تمرین با کتاب “Common Mistakes at IELTS” نوشته Pauline Cullen، زبان‌آموزان می‌توانند به صورت کامل آمادگی خود را برای آزمون IELTS افزایش داده و به نتایج مطلوبی دست یابند.

.

دیگر منابع در زمینه خطاهای رایج گرامری 

اما بجز Common Mistakes IELTS یکی از دیگر منابعی که میتوانید به خوبی از آن در این زمینه استفاده کنید فهرست 24 خطای رایج گرامری زبان آموزان ایرانی هست که در صفحه مشخص شده با مثال های متعدد برای دانلود در دسترس هست. از دیگر کتاب ها در این زمینه میتوان به کتاب Common English Mistakes Explained از خانم ریچل میچل نویسنده معروف کتاب های آموزش آیلتس نام برد. از دیگر کتاب های دسته بندی کننده اشتباهات رایج در زبان انگلیسی کتابی هست با عنوان 200 اشتباه گرامری در زبان انگلیسی که به صورت رایگان برای دانلود pdf در دسترس هست.

در پایان اگر در سطح پیشرفته زبان انگلیسی هستید همچنین جزوه 33 خطاهای متداول در Clause ها را به شما پیشنهاد میکنیم.

.

دانلود کتاب خطاهای متداول در آیلتس – همراه باشید

کانال دانلودی تلگرام (https://t.me/ielts2official) و گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما راهنمای شما عزیزان و پاسخگوی سوالات در مسیر آیلتس خواهد بود.