جستجو

دانلود کتاب IELTS Speaking 8.5 Master Plan  

دانلود کتاب IELTS Speaking 8.5 Master Plan  
کتاب IELTS Speaking 8.5 Master Plan

دانلود کتاب IELTS Speaking 8.5 Master Plan  

کتاب “IELTS Writing Masterclass 8.5” نوشته Marc Roche یک کتاب آموزشی بخش اسپیکینگ آیلتس هست. این کتاب شامل نکته ها و استراتژی هایی برای اسپیکینگ آیلتس، لغات کاربردی در آزمون رسمی منجمله بیش از 100 تمرین برای اسپیکینگ ایلتس هست. همچنین نمونه ای از صفحات و محتوای داخلی این کتاب و توضیحاتی کلی درباره آن ارایه شده است.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود pdf کتاب IELTS Speaking Master Plan 8.5 نوشته Marc Roche 

لینک دانلود / دانلود تلگرام

.

محتوا کتاب IELTS Speaking 8.5 Master Plan  

دانلود کتاب IELTS Speaking 8.5 Master Plan  

.دانلود کتاب IELTS Speaking 8.5 Master Plan  

.دانلود کتاب IELTS Speaking 8.5 Master Plan  

.

درباره کتاب IELTS Speaking Master Plan  

این کتاب یک منبع آموزشی جامع برای آمادگی در بخش مکالمه آزمون IELTS است. این کتاب به دانشجویان ارائه راهنمایی‌ها، تکنیک‌ها و تمرین‌های مفیدی برای بهبود مهارت مکالمه انگلیسی در آزمون IELTS می‌کند. در زیر به طور کامل با جزئیات برخی از موارد مهم این کتاب آشنا می‌شویم:

1. ساختار بخش Speaking IELTS: این کتاب به شما کمک می‌کند ساختار و قالب این بخش از آزمون IELTS را درک کنید. این شامل محدوده سوالات مکالمه، انواع گفتگوها (مانند معرفی خود، توصیف تصاویر، بحث در مورد موضوع، بحث در مورد نظر) و تکنیک‌های مناسب برای هر یک از این انواع مکالمه است.

2. راهنمایی‌های برای بهبود مهارت‌های مکالمه: این کتاب راهنمایی‌های عملی برای بهبود مهارت‌های مکالمه شما ارائه می‌دهد. از جمله، تمرین در مورد تقویت تلفظ، بهره‌گیری از واژگان مناسب، سازماندهی ایده‌ها و پاسخ‌دهی به سوالات به صورت مناسب.

3. تمرینات مکالمه: در طول کتاب، تمرینات مکالمه در بخش Speaking IELTS وجود دارد. این تمرینات شامل گفتگوهای پیشرفته، تمرینات نقش‌آفرینی، اصلاح خود و تمرینات خلاقانه می‌باشد. این تمرینات به شما کمک می‌کنند تا مهارت مکالمه خود را تقویت و بهبود دهید و مطمئن تر و خودمانی‌تر به سوالات مکالمه آزمون IELTS پاسخ دهید.

4. استراتژی‌های آزمون: این کتاب راهنمایی‌هایی در مورد استراتژی‌های موفق برای مواجهه با بخش مکالمه آزمون IELTS ارائه می‌دهد. این شامل مهارت‌های مدیریت زمان، درک سوالات، تنظیم استارت و خاتمه مکالمه و رفع نگرانی‌های احتمالی می‌باشد.

5. نمونه سوالات و پاسخ‌ها: این کتاب به شما نمونه‌هایی از سوالات مکالمه در آزمون IELTS و پاسخ‌های مثبت و قابل قبول آنها را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از این نمونه‌ها برای درک بهتر ساختار پاسخ‌های مناسب و تمرین کردن آنها استفاده کنید.

این کتاب یک منبع قدرتمند است که در آمادگی شما برای بخش مکالمه آزمون IELTS به شما کمک می‌کند. با مطالعه این کتاب و تمرین‌های موجود در آن، مهارت‌های مکالمه خود را تقویت و اعتماد بیشتری به خود پیدا کنید و به راحتی و با موفقیت در آزمون IELTS در بخش Speaking عملکرد خوبی داشته باشید.

.

کتاب IELTS Speaking 8.5 Master Plan – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از ابتدای تیرماه…

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در دوره‌های آموزشی پیش آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از ابتدای تیرماه…

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.