عبارت ها و کلمه های کلیدی IELTS Writing Task 1

IELTS Vocabulary for Writing

عبارت ها و کلمه های کلیدی در بخش نخست رایتینگ آیلتس (IELTS Writing Task 1) بیش از هر بخش دیگر حالت از پیش تعریف شده، ثابت و پایدار دارد و متاسفانه حتی زبان آموزانی در سطح بالایی از دانش زبان انگلیسی هم بدون آشنایی با این عبارت ها و واژه ها از یک سو و آشنایی با استراتژی و راهکار نگارش این بخش نمیتوانند نمره بالایی بدست بیاورند.

بهترین راهکار برای مسلط شدن و چیره دستی بر واژگان و عبارت های کلیدی این بخش برای بدست آوردن نمره ای بهتر در رایتینگ آیلتس آکادمیک و جنرال میتواند (1) جستجو در اینترنت و یافتن وبسایت های ارائه کننده این دست اطلاعات و (2) دانلود کتاب های رایتینگ خوب در این زمینه یا خریداری آن ها از کتابفروشی ها باشد.

در زیر به بخشی از این عبارت ها اشاره کرده و در ادامه  بهترین کتابها را معرفی میکنیم.

A gradual increase

A steady rise

A slight fall

A market difference

A temporary leveling out

A very slight rise

///

Over a thirty-year period

Between 1979 and 2009

A general trend

A slow and steady increase

It remained fairly constant

In contrast

Despite periodic fluctuations

It rose steadily

These only leveled out temporarily

By 2008 the price had risen by more than 300%

بهترین کتابهای منبع رایتینگ آیلتس  IELTS Writing Task 1

شوربختانه برعکس فراوانی منابع و جزوه های رایتینگ آیلتس در بخش 1 و 2 و معرفی شدن پی در پی این منابع از سوی افراد وقرار داده شدن آن ها برای دانلود از سوی وبسایت های ارائه کننده منابع، بهترین منابع رایتینگ آیلتس هرگز برای دانلود اسکن نشده و در دسترس زبان آموزانی که بصورت آنلاین بدنبال آن ها میگردند نمیباشند.

بهترین منبعی که بنا به تجربه و مقایسه منابع مختلف آزمون های آیلتس و تافل میتواند معرفی کرد کتاب IELTS Maximise  درزمینه IELTS Writing نوشته اقای علیرضا معمارزاده هست که تسک 1 و 2 آزمون های آیلتس آکادمیک و جنرال بصورت کامل در آن توضیح داده شده و نمونه های حرفه ای و بسیار خوبی برای پرسش های مختلف در آن در دسترس زبان آموزان می باشد. همچنین کلمه ها و عبارت های کاربردی و تکراری این تسک ها به ویژه برای زبان آموزانی که بدنبال نمره بالای 7 در آزمون آیلتس هستند در این کتاب بصورت فهرست وار آورده شده است که از این نظر منحصر به فرد است.

در اینجا برگه آخر این کتاب که به توضیح منابع به کار رفته در آن اختصاص یافته را میبینید. این منابع بهترین منابع رایتینگ آیلتس در هر دو بخش 1 و 2 آیلتس جنرال و آکادمیک به شمار میروند.

Best Sources of IELTS Writing Task 1 and 2 IELTS Maximizer

بیشتر بخوانید:

فهرست بهترین منابع آیلتس

منابع پیش آیلتس Pre IELTS

آموزش گام به گام رایتینگ آیلتس Task 2

برنامه ریزی روزانه نوشتن رایتینگ IELTS TOEFL Writing

توصیه ها و نکته های مهم رایتینگ آیلتس Task 2

دانلود ۱۰۰ نمونه رایتینگ آیلتس essay بهمراه جواب

دانلود جزوه سوال و جواب رایتینگ آیلتس جنرال (نامه نگاری)

کلاس های خصوصی رایتینگ آیلتس و تافل

دیدگاه ها

Comments are closed.