سوالات متداول زبان آموزان دوره های آنلاین آیلتس

سوالات متداول زبان آموزان دوره های آنلاین آیلتس

سوالات متداول زبان آموزان دوره های آنلاین آیلتس

سوالات متداول زبان آموزان + فایل های صوتی نحوه استفاده از منابع

در این صفحه کوشش میکنیم به تمامی سوالاتی که ضمن گذران دوره های آنلاین و فشرده آیلتس و دوره های فشرده عمومی زبان انگلیسی/پیش آیلتس  مهندس ابوالقاسمی با نمره 8 آیلتس و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس (دیدن رزومه) برای زبان آموزان پدید آمده پاسخ لازم را ارائه کنیم. امیدواریم با ارائه این مجموعه این پاسخ ها بجز صرفه جویی در زمان، بازده آموزشی بالاتری را در میان زبان آموزان عزیز شاهد باشیم.

.

.

فهرست منابع دوره آیلتس/مقدماتی کجاست؟

فهرست کامل منابع مورد نظر در دوره ای که ثبت نام کردید در کانال تلگرام کلاس در دسترس می باشد. بعد از پرداخت وجه، لینک عضویت در این کانال به صورت خصوصی در تلگرام برای شما ارسال میشود و با کلیک بر روی این لینک میتوانید در گروه عضو شده و منابع را به صورت کامل تهیه و مطالعه فرمایید. 

.

.

آیا باید همه منابع دوره آیلتس/مقدماتی را خریداری کنم؟

بله تمامی فهرست منابع دوره شما مورد نیاز است اما اگر در دوره آیلتس شرکت کرده اید میتوانید ابتدا منابعی که واژه آیلتس در آن ها وجود ندارد را خریداری کنید چون در چند هفته اول تنها با همین منابع سر و کار خواهیم داشت. کتاب هایی همچون Select Readings و Tactics for Listening. در نهایت تمامی منابع معرفی شده مورد نیاز خواهد بود. 

.

.

قبلا مدرک آیلتس 6 یا بالاتر گرفتم. تمامی منابع لازم هست؟

اگر پیش از این مدرک آیلتس 6 یا بالاتر دریافت کرده اید، نیازی به خریداری یا دانلود منابعی که واژه آیلتس در عنوان آن ها وجود ندارد نیست. در فهرست ارایه شده تنها منابعی که واژه آیلتس را دارند تهیه فرمایید. اگر نمره شما از 6 کمتر هست پیشنهاد میکنیم تمامی منابع را تهیه فرمایید.  

.

.

آیا میتوانم منابع را بجای خریدن دانلود کنم؟

بله این امکان وجود دارد که بجای خریداری کتاب ها آن ها را از اینترنت دانلود بفرمایید. 95% منابع در اینترنت هم وجود دارند که لینک تمامی آن ها در کانال تلگرام کلاس به صورت مستقیم در دسترس می باشد.

.

.

کتاب ها را از کجا بخرم؟

به شرط دقت به کیفیت کاغذ و صحافی، کتاب ها را از هر کتابفروشی زبان میتوانید تهیه بفرمایید. در بالای فهرست منابع معرفی شده در کانال تلگرام کلاس یک شماره تلفن همراه ارایه شده که مسئول هماهنگی تهیه و ارسال کتاب هستند و امکان تهیه کتاب توسط ایشان وجود دارد اما اجباری در استفاده از این شماره نیست. دقت بفرمایید کتاب ها نباید حتی 1 کلمه به فارسی داشته باشند و باید آخرین نسخه منتشر شده باشند. 

.

.

من جنرال هستم! آیا همان فهرست منابع را باید خریداری کنم؟

بله زبان آموزان آیلتس جنرال هم همان فهرست زبان آموزان آکادمیک را میبایست خریداری کنند. از نظر تدریس و تمرین تفاوتی در منابع برای ما وجود ندارد. ممکن است بعضی منابع جنرال برای زبان آموزان آکادمیک مناسب نباشد اما برعکس این حالت وجود ندارد و بجز رایتینگ(که کتابی برای آن معرفی نشده) در بقیه مهارت ها زبان آموزان جنرال میتوانند از منابع آیلتس آکادمیک بهره مند شوند.  

.

.

چطور وارد اسکایپ بشوم و کلاس را پیدا کنم؟

برای شرکت در جلسات آنلاین نیاز به نصب نرم افزار اسکایپ بر روی گوشی های همراه یا بر روی کامپیوتر دارید. (بهتر هست بر روی 2 دستگاه نصب کنید اما از 1 اکانت استفاده کنید). اینترنت 3 یا 4g برای کلاس مناسب هست و سرعت خیلی بالا یا حجم زیاد مورد نیاز نیست اما اینترنت شما نباید نوسان داشته باشد. اگر محلی که تشریف دارید برای مثال ایرانسل پوشش خوبی ندارد از همراه اول استفاده بفرمائید اما مطمئن شوید به اینترت مناسبی وصل هستید.

🔴دانلود و نصب ساده اسکایپ برای اندروید و ویندوز (کلیک کنید!)

🔴 آموزش ساخت اکانت در اسکایپ (کلیک کنید!)

🔴بعد از نصب آی دی معرفی شده در کانال تلگرام کلاس را در اسکایپ add بفرمایید و نام کامل و  کلاسی که در آن ثبت نام کردید را اعلام کنید. برای مثال 👈👈👈 ندا یالچینی، کلاس مقدماتی بهمن ماه. بعد از اد کردن نیاز به انجام هیچ کاری نیست و لطفا سوال در این زمینه مطرح نفرمایید. 

.

.

صفحه کلاس من کجاست؟

ابتدا وارد سایت ielts2.com شوید. در نوار بالای سایت به شکلی که در تصویر زیر مشخص هست، ستون دوم با عنوان “صفحه کلاس های آنلاین” دربرگیرنده نشانی تمامی کلاس های آنلاین در حال برگزاری و برگزار شده است. تصویر زیر مربوط به محیط ویندوز است اما در سیستم عامل های دیگر همچون اندروید و ios همین گروه ها با چیدمان متفاوت در دسترس می باشد. روی نام کلاس خود کلیک کنید تا وارد این صفحه شوید. 

سوالات متداول زبان آموزان

سوالات متداول زبان آموزان

.

.

تکالیف جلسه ای که برگزار شد کجا نوشته شده؟

تکالیف کلاس های آیلتس به صورت هفتگی و کلاس های مقدماتی به صورت جلسه به جلسه در صفحه کلاس شما در سایت ielts2.com درج میشود. 

.

سوالات متداول زبان آموزان

سوالات متداول زبان آموزان

.

.

فایل های ضبط شده جلسات قبلی کجاست؟

تمامی جلسات به صورت صوتی ضبط شده و در کانال تلگرام کلاس برای شنیدن یا دانلود در دسترس می باشد. این فایل ها حتی بعد از پایان کلاس حذف نخواهد شد و برای همیشه در دسترس می باشد. 

.

.

رایتینگ را کجا باید بفرستم؟

محل درج رایتینگ صفحه کلاس شما در سایت ielts2.com است. این صفحه در نوار بالای سایت قابل مشاهده هست. صفحه کلاس خودتان را پیدا کنید. اسم کلاس ها کاملا آشکار هست. 

سوالات متداول زبان آموزان

سوالات متداول زبان آموزان

.

 و در بخش دیدگاه های این صفحه بعد از وارد کردن نام کامل(یا اسم کوچک و مخففی از نام خانوادگی) رایتینگ خود را به صورت copy paste وارد بخشی که نوشته شده “به بحث بپیوندید” کنید. دقت کنید ممکن است به دلیل خطا در درج دیدگاه ها نوشته شما از بین برود بنابراین رایتینگ را مستقیما در سایت ننویسید و اول در یک محل دیگر، برای مثال در یک فایل word در داخل کامپیوتر یا تبلت نوشته و بعد از کپی کردن در سایت وارد بفرمایید. 

سوالات متداول زبان آموزان

سوالات متداول زبان آموزان

.

همچنین دقت داشته باشید کلمات ممنوعه که موجب جریمه شدن سایت توسط مقامات قضایی میشود از سوی سایت مسدود است و قابل درج نیست. بنابراین چنین کلماتی را با گذاشتن چندین نقطه از هم جدا کنید و سپس رایتینگ را درج کنید. مثلا S…..e…x مثلا زمانی که در حال نوشتن رایتینگ در مورد مدارس جدا و مختلط هستید. 

.

.

مهلت ارسال رایتینگ چه زمانی است؟

در هر جلسه کلاس های مقدماتی و کلاس های آیلتس یک تاپیک رایتینگ تعیین میشود و تا ساعت 12 روز برگزاری جلسه بعدی امکان ارسال این رایتینگ برای تصحیح کامل وجود دارد. برای مثال اگر کلاس شما روز شنبه برگزار شده است و جلسه بعدی روز 4 شنبه می باشد، رایتینگ تعیین شده در جلسه روز شنبه تا ساعت 12 روز 4 شنبه قابل ارسال هست. اگر تا این تایم به هر دلیل ارسال رایتینگ انجام نشد، رایتینگ عقب افتاده را رها کنید و روی رایتینگ آخرین جلسه تمرکز کنید. بعد از پایان دوره تا 12 ماه زمان خواهید داشت تمامی رایتینگ ها و اسپیکینگ های جا افتاده را برای تصحیح ارسال نمایید.  

.

.

فیدبک رایتینگ من کجا ارسال میشود؟

تمامی فیدبک های رایتینگ در صفحه کلاس خودتان در سایت زیر رایتینگ ارسال شده درج میشود. 

.

.

تصحیح رایتینگ و فیدبک اسپیکینگ من هنوز ارسال نشده!

تصحیح رایتینگ شما در صفحه کلاس معمولا 1 روز پیش از جلسه بعدی کلاس یا در همان روز خواهد بود و بستگی به تایم ارسال شما ندارد. برای مثال اگر روز شنبه کلاس داشتید و کلاس بعدی شما 4 شنبه هست، تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ شما به احتمال زیاد 3 شنبه شب یا 4 شنبه ارسال خواهد شد حتی اگر رایتینگ را همان روز شنبه ارسال کرده باشید.

.

.

تصحیح رایتینگ و فیدبک اسپیکینگ من جا افتاده!

اگر تصحیح رایتینگ و فیدبک اسپیکینگ باقی زبان آموزان ارسال شده و در کانال تلگرام کلاس در این زمینه اطلاع رسانی شده اما شما همچنان فیدبک دریافت نکردید، برای رایتینگ در سایت در زیر رایتینگ Reply و برای اسپیکینگ در تلگرام به صورت خصوصی در تلگرام شخصی مدرس اطلاع رسانی بفرمایید. 

.

.

سوالات اسپیکینگ و جواب های آن ها را کجا باید ببینم؟

5 سوال اول مجموعه 200 سوال و جوابی پارت اول در این صفحه قابل بررسی هست. باقی این سوالات در لینک های پایین همین صفحه با شماره مشخص هستند. 

5 سوال اول مجموعه 50 سوال و جوابی پارت دوم در این صفحه قابل بررسی هست. باقی این سوالات در لینک های پایین همین صفحه با شماره مشخص هستند. 

5 سوال اول مجموعه 300 سوال و جوابی پارت سوم در این صفحه قابل بررسی هست. باقی این سوالات در لینک های پایین همین صفحه با شماره مشخص هستند. 

.

.

پاسخ های اسپیکینگ باید چند ثانیه باشند؟

گرچه در مصاحبه آیلتس برای سوالات پارت اول تنها چند ثانیه زمان وجود خواهد داشت پاسخ های اسپیکینگ پارت اول باید حتما 1 دقیقه درازا داشته باشند چون حالت تمرین دارند و زبان آموز ضمن صحبت کردن مهارت کسب میکند. سوالات پارت دوم باید بی کم و کاست 2 دقیقه باشند و سوالات پارت سوم بین 2 تا 3 دقیقه

.

.

آیا میتوانم برای تمرین اسپیکینگ روی کاغذ بنویسم؟

به هیچ عنوان از کاغذ استفاده نکنید. اگر خیلی ضعیف هستید میتوانید در یکی دو هفته اول فقط و فقط کلید واژه ها و عبارت های کلیدی را روی کاغذ بنویسید اما خیلی زود باید این عادت ترک شود چون سرعت صحبت کردن در آزمون بالاست و نباید عادت به چیزی که در آزمون وجود ندارند بکنید.  

.

.

از چه رکوردری برای ضبط فایل های اسپیکینگ استفاده کنم؟

برای ضبط فایل های صوتی از خود تلگرام و با نگه داشتن انگشت خود بر روی دکمه رکورد استفاده کنید و از رکوردرهایی که فرمت های mp3 یا دیگر فرمت ها را تولید میکنند استفاده نکنید. این فرمت ها حجم سنگینی دارند و هنگام اجرا شدن امکان درج فیدبک بر روی تلفن همراه وجود نخواهد داشت. 

.

.

فایل های اسپیکینگ را کجا باید بفرستم؟

فایل های اسپیکینگ به باید در داخل تلگرام رکورد شوند میبایست مستقیما به تلگرام مدرس ارسال شوند. نشانی تلگرام مدرس این دوره ها https://t.me/PouyaAbolghasemi بوده و زبان آموزان میبایست به همین نشانی و به صورت خصوصی فایل ها را برای تعیین سطح ارسال نمایند. فایل ها را میتوانید به صورت تک تک یا یکجا ارسال بفرمایید.

سوالات متداول زبان آموزان

سوالات متداول زبان آموزان

.

.

مهلت ارسال فایل های اسپیکینگ چه زمانی است؟

در هر هفته کلاس های مقدماتی و کلاس های آیلتس 30 سوال اسپیکینگ برای پاسخگویی و رکورد کردن تعیین میشود. این فایل ها باید به صورت هفتگی ارسال شوند. معمولا بعد از تعیین تکلیف هفتگی، 2 جلسه زمان برای انجام و ارسال هست و پیش از جلسه سوم فایل ها باید ارسال شوند. فایل ها باید به صورت کامل(کلاس های آیلتس هفته ای 30 فایل) ارسال شوند و فیدبک بر روی فایل های ناقص(مثلا فقط 1 یا 2 فایل) ارسال نمیشود. بعد از ارسال کامل مجموعه فایل ها در هر هفته حتما یک پیام با مضمون “ارسال فایل های اسپیکینگ به پایان رسید” برای مدرس ارسال بفرمایید تا هر چه سریعتر فیدبک شما ارسال شود. دقیقا مثل رایتینگ اگر تا این تایم به هر دلیل ارسال رایتینگ انجام نشد، رایتینگ عقب افتاده را رها کنید و روی رایتینگ آخرین جلسه تمرکز کنید. بعد از پایان دوره تا 12 ماه زمان خواهید داشت تمامی رایتینگ ها و اسپیکینگ های جا افتاده را برای تصحیح ارسال نمایید.

.

.

سوالاتم را کجا بپرسم؟

زبان آموزانی که در دوره های آنلاین نام نویسی کرده اند میتوانند سوالات خود را در صفحه کلاس خودشان یا اگر سوال ماهیت خصوصی دارد به صورت خصوصی در تلگرام بپرسند. 

.

.

تمرین های لغات و گرامر را کجا بفرستم؟

تمرین های لغات و گرامر که شامل جمله سازی با لغات جدید و جمله سازی با سرفصل های جدید گرامری هست را باید در صفحه کلاس خودتان در سایت ielts2.com ارسال بفرمایید. 

.

.

چه مواردی باید در گروه اسکایپ ارسال شود؟

اسکایپ تنها محل برگزاری کلاس هست و بعد از پایان کلاس هیچ سوال یا تمرینی نباید در این نرم افزار ارسال شود. 

.

.

آیا میتوانم رایتینگ ها را در اینترنت بررسی و/یا کپی کنم؟

پیشنهاد ما این است که زبان آموزان برای ایده گرفتن و آشنایی با ترکیب های گرامری و لغات سطح بالاتر حتما در اینترنت جستجوهایی در زمینه تاپیک های رایتینگ تعیین شده هفتگی برای نوشتن داشته باشند و تا حد امکان لغات و ساختارهای دستوری مربوطه را از این منابع در رایتینگ خود استفاده کنند. اما کوچکترین کپی مستقیم به صورت بیش از 2 واژه پشت سر هم ممنوع بوده و در صورت انجام چنین عملی زبان آموز هرگز برای رایتینگ مربوطه فیدبک دریافت نخواهد کرد. 

.

.

اگر 1 یا چند جلسه عقب افتادم تکالیف را چکار کنم؟

درصورتیکه به هر دلیل از تکالیف کلاس عقب افتاده تنها تکالیف آخرین جلسه را انجام دهید و در صورتیکه تایمی برای شما باقی ماند نگاهی به سرفصل ها و تکالیف جلسات قبل داشته باشید. اولویت آخرین جلسه و تکالیف آخرین جلسه هست. 

.

.

وقت نمیکنم تمامی تکالیف را انجام دهم. چه کار کنم؟

دقت داشته باشید آزمون آیلتس سخت ترین آزمون تمامی زندگی شماست و به ویژه با توجه به نیاز به مهارت لازم در هر بخش و متکی نبودن به حفظ کردنی ها، اصلا با فشار آزمون های دوران دانشگاه قابل مقایسه نیست. برای تمرین های کلاس که کمترین مقدار تمرین برای یک دوره فشرده آیلتس هستند، دست کم 6 تا 7 ساعت در روز زمان در نظر گرفته شده است تا شرکت کننده در بازه 3 تا 4 ماهه به نمره 6 تا 7 برسد.

این تایم 6 تا 7 ساعت حتی برای افرادی که شاغل هستند قابل فراهم کردن است اما اگر به هر شکل با توجه به شرایط خاص شما این تایم را در دسترس ندارید، میتوانید این دوره را با تمرکز بیشتر بر مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ به پایان برسانید و بعد از این 3 ماه بر روی مهارت های دیگر و به ویژه لغات و گرامر تمرکز کنید. تنها مورادی که با اتمام کلاس دریافت نخواهید کرد تصحیح رایتینگ و فیدبک بر روی ویس ها خواهد بود بنابراین بهتر هست نهایت استفاده از این بخش ها را در طول دوره داشته باشید. 

.

.

حس میکنم سطح کلاس از من بالاتر است. چه کار کنم؟

در این دوره ها بهتر بودن عملکرد دیگر زبان آموزان مانع شما نخواهد بود. کلاس معمولا از سطح بسیار پایه با تکالیف بسیار ساده و نسبتا اندک آغاز میشود و رفته رفته اوج میگیرد. در 8 جلسه اول کلاس های آیلتس منابع بسیار ساده ای تمرین میشوند. تمرکز بیشتری روی منابع داشته باشید یا وقت بیشتری برای مطالعه آزاد کنید. اگر حجم تکالیف طوری هست که اصلا به انجام آن ها نمیرسید کوشش کنید به مهارت های اسپیکینگ و رایتینگ اولویت دهید و دیگر مهارت ها را در حد امکان مطالعه کنید و بقیه تمرین دیگر مهارت ها را به بعد از پایان دوره موکول بفرمایید. 

.

.

تا روز آغاز کلاس چه منابعی را مطالعه کنم؟

زبان آموزان دوره های آیلتس میتوانند تا روز آغاز کلاس تمرین خود را با کتاب های Select Readings Elementary، Oxford Word Skills Intermediate و سوالات اسپیکینگ پارت اول آغاز کنند اما کتاب Oxford Word Skills Intermediate برای زبان آموزان دوره های مقدماتی اجباری نیست. 

.

.

اکانت اسکایپ من با شماره تلگرام من یکی نیست. چه کار کنم؟

اهمیتی ندارد اکانت اسکایپ شده به چه صورت ساخته شده است. فقط آی دی اسکایپ اعلام شده در کانال تلگرام کلاس را اد کنید و منتظر توضیحات و در نهایت تماس کلاس راس ساعت اعلام شده باشید. دقت بفرمایید این آی دی معمولا 1 روز پیش از آغاز کلاس معرفی میشود بنابراین نگران نباشید و در این زمینه سوال نپرسید. 

.

.

اکانت اسکایپ را اد کردم اما اتفاقی نیفتاد. چه کار کنم؟

با اد کردن آی دی اسکایپ مدرس، منتظر ساعت تشکیل کلاس باشید. با اد کردن آی دی هیچ اتفاقی روی نخواهد داد و این کاملا طبیعی هست. 

.

.

اکانت اسکایپ من مشکل پیدا کرده. چه کار کنم؟

صبر کنید و اگر بعد از یکی دو روز مشکل همچنان پابرجا بود یک آی دی جدید بسازید و معرفی کنید. اسکایپ به کیفیت تلگرام نیست و در مجموعه تعداد خطاهای این نرم افزار بالاتر است اما بعد از مدتی خود به خود برطرف میشوند. همچنین همانند تلگرام میتوانید این آی دی را بر روی چند دستگاه داشته باشید و امتحان کنید.

.

.

منابع معرفی شده را چطور باید مطالعه کنم؟

در ادامه فایل های صوتی راهنمای استفاده از تمامی منابع تعیین شده در فهرست منابع برای شنیدن در دسترس می باشد. تمامی زبان آموزان موظف هستند دست کم یکبار این فایل های صوتی را با دقت بشنوند چرا که محتوای آن ها در کلاس تکرار نخواهد شد:

.

.

نحوه استفاده درست از منابع آیلتس

.

مهارت ریدینگ را از کجا و چگونه باید آغاز کنم؟ – Select Readings

.

.

مهارت لیسنینگ را از کجا و چگونه باید آغاز کنم؟ Tactics for Listening

.

.

مهارت اسپیکینگ را از کجا و چگونه باید آغاز کنم؟ (به روز رسانی 1398)

.

200 نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس با جواب (part 1)

.

دایره لغات را چطور میتوانم گسترش دهم؟ – کار با کتاب Oxford Word Skills

.

بخشی که برای درج جمله سازی در این فایل اشاره میشود(نوار کناری با زمینه زرد رنگ) در حال حاضر در دسترس نیست و برای سادگی کار جمله ها را در صفحه کلاس خودتان درج بفرمایید.

.

دانش دستور زبان را چطور بالا ببرم؟ (به روز رسانی 1398)

.

سرفصل های گرامر کتاب Cambridge Grammar for IELTS

.

.

مهارت رایتینگ را از کجا و چگونه باید آغاز کنم؟

.

آموزش صوتی گام به گام نحوه نوشتن رایتینگ آیلتس Task 2 (رادیو ielts2)

.

انجام تمرین برای افزایش سرعت خواندن! (به روز رسانی 1398)

.

جستجوی عبارت ها در دیکشنری لانگمن و گوگل! (به روز رسانی 1398)

دانلود نسخه اندروید و ویندوز دیکشنری Longman Contemporary

.

بهترین راه حفظ کردن لغات جدید! (نسخه قدیمی!)

 

.

تمرین با فهرست 20 خطای متداول گرامری زبان آموزان ایرانی (به روز رسانی 1398)

.

23 خطای متداول گرامری زبان آموزان ایرانی

.

.

انجام تمرین های مربوط به کالوکیشن های ضروری

….

.

.

آموزش تمرین با کتاب Essential Words for IELTS (به روز رسانی 1398)

.

دانلود کتاب Essential Words for IELTS

.

.

آشنایی کلی با جزئیات آزمون آیلتس، مراحل ثبت نام، اعتبار و آزمون های آزمایشی

.

توجه: دانلود و نصب Longman Contemporary Dictionary برای تمامی زبان آموزان کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین الزامی میباشد. این دیکشنری را از پیوند زیر دانلود و نصب فرمایید:

دانلود دیکشنری پیشرفته Longman Contemporary کم حجم برای اندروید

.

.

سوالات متداول زبان آموزان – بیشتر بخوانید

1000 ویدئوی آموزش زبان انگلیسی

.

دانلود 5000 پادکست آموزش زبان انگلیسی

سوالات متداول زبان آموزان

بزرگترین مجموعه منابع گرامر زبان انگلیسی و آیلتس

.

دیدگاه ها

28
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
12 Comment threads
16 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
11 Comment authors
Arman. Moridمیثم محمودیفهیمه صلبیبهاربنیامین Recent comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
Arman. Morid
میهمان
Arman. Morid

درود بر استاد گرامی برای معرفی منابع و آموزش های عالی، شما سپاسگزارم

میثم محمودی
میهمان
میثم محمودی

با درود و وقت بخیر من چند تا سوال داشتم: 1- برای لیسنینگ چهارتا منبع معرفی کردید، آیا برای شروع ابتدا باید سری tactics رو تموم کرد بعد سراغ real و listen here رفت و در نهایت سراغ open forum رفت؟ 2- کتابهای tactics رو اول تمرین ها رو حل میکنیم و بعد میریم گوش میکنیم و ترسنکریب رو دنبال میکنیم و دراخر بعد شنیدن هرجمله استاپ میکنیم و سعی میکنیم اون جمله رو تکرار کنیم و این تکرار رو چندبار انجام بدیم؟ 3- برای لغات، ابتدا باید لغات کتاب آکسفورد ورد اسکیلز رو خوند حفظ کرد و برای هر… بیشتر بخوانید

فهیمه صلبی
میهمان
فهیمه صلبی

سلام وقت بخیر، ازاینهمه سوال اسپیکینگ کدام سوالها رو باید بفرستیم؟

بهار
میهمان
بهار

سلام
منابعی که برای آزمون معرفی کردید مربوط به سالهای گذشته میشن و قدیمی هست مطالب، آیا برای امسال سال 2021 هم کارایی دارند این منابع؟

بنیامین
میهمان
بنیامین

درود برشما.وقتتون بخیر.ببخشید یک سوالی از خدمتتون داشتم.برای پیدا کردن معنی لغت باید حتما از دیکشنری های انگلیسی استفاده کرد؟یعنی کلا باید دیکشنری فارسی رو گذاشت کنار؟
چون برای خودم یکذره دشوار هست ازتون پرسیدم.
ممنون از شما.

پوریا
میهمان
پوریا

1. To conclude , i believe that we shoud try keeping people healthy so that they enjoy their life without any major problems.Longer life expectancy is .
beneficial

2. Clearly we all have a respobsibility to keep our cities sound and safe. People and goverments can do a lot to encourage drivers to consider alternatives to driving.

3. In conclusion , posing ahigher tax on fast food industry does not seem to work .if the government selects to do this, it may contribute to poverty and families face more hardship.

۳ رایتینگ درمورد نتیجه گیری . 🙏

پوریا
میهمان
پوریا

سلام استاد ‌ .در کتاب oxford word skills .intermediate درس ۹ . تمرین ۵.سوال ۱:
She is one of my ancestors/ relatives; she was born in 1880
جواب صحیح ancestor هست . اولا چرا دومی صحیح نیست ؟ ثانیا فرد ممکن است تا حالا زنده باشد . .طبق توضیح معانی این دو لغت .

maryam
میهمان
maryam

some people prefer to live in a big city. First of all there are better work situations in big cities. People can achieve work positions in different places or use teleworking in these works. Secondly people who lives in large modern cities have so many facilities like health center. There are thousands of hospitals and care centers. On the other hand, there are people who believe it is better to live in small towns. First of all there is less pollution in small towns. Air pollution is not a big problem and environment always clean. Secondly people have less stress… بیشتر بخوانید

Zahra Sadoughi
میهمان
Zahra Sadoughi

The picture is consists of tow maps of an island in different times probably that shows the changes which are made in order to facilitate the tourism. In the first map there isn’t any facility for the tourists who want to stay there for a while and enjoy the sea and the nature of the island and in the a second one we can see changes like the reception that is located in the center of the island and it is connected to the restaurant in the north by a vehicle track and also there are made accommodations in the… بیشتر بخوانید

Najmeh Amani
میهمان
Najmeh Amani

All of us will experience the golden time of our lives. Although some people believe that they felt more satisfaction when they were teenagers. There are some people including me think that adulthood is better in spite of further duties.

شیرین
میهمان
شیرین

سلام استاد عزیز.فرمودین 30 مورد اسپیکینگ براتون ارسال کنیم برای تصحیح و چند مورد رو تصحیح نمیکنید.درست متوجه شدم؟

admin
میهمان
admin

اطلاع رسانی درباره دیر شدن فیدبک اسپیکینگ و رایتینگ