دانلود Udemy Mastering IELTS Writing Task 2 Band +7

دانلود Udemy Mastering IELTS Writing Task 2 Band +7

دانلود Udemy Mastering IELTS Writing Task 2 

دانلود Udemy Mastering IELTS Writing Task 2 Band +7

در این صفحه یکی دیگر از مجموعه های ویدیویی ارزشمند یودمی در زمینه آموزش تسک دوم رایتینگ آیلتس را برای شما در دسترس قرار داده ایم. آموزش های یودمی برای بسیاری از زبان آموزان و مدرسان سودمند بوده است و امیدواریم شما هم تجربه خوبی داشته باشید. در مجموعه زیر 7 ساعت آموزش ویدئویی به همراه زیرنویس در دسترس می باشد. 

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود مجموعه کامل ویدئویی Udemy Mastering IELTS Writing Task 2 – Achieve Band 7+ in 7 Hours شامل 7 ساعت آموزش ویدئویی به همراه زیرنویس انگلیسی مجموعا به حجم 1.8 گیگابایت:

لینک دانلود مستقیم

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

درباره مجموعه IELTS Writing Task 2 Band +7

این مجموعه آموزشی Udemy Mastering IELTS Writing Task 2 Band +7 برای کسانی که قصد دارند در آزمون آیلتس شرکت کنند و نمره بالاتری در بخش نوشتاری کسب کنند، طراحی شده است. این مجموعه شامل فیلم های آموزشی، تمرینات و نکات مفید برای نوشتن مقالات آکادمیک در بخش نوشتاری آزمون آیلتس است. این مجموعه به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های نوشتاری خود را بهبود بخشند و نمره بالاتری در آزمون آیلتس کسب کنند.

.

آموزش رایتینگ آیلتس – نوشتن پاراگراف های اصلی

دانلود مجموعه آموزش های ویدئویی آیلتس

.

دانلود Udemy Mastering IELTS Writing – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان