دانلود pdf کتاب The Easy Way to IELTS Writing Module

دانلود pdf کتاب The Easy Way to IELTS Writing Module

دانلود pdf کتاب The Easy Way to IELTS Writing Module

دانلود pdf کتاب The Easy Way to IELTS Writing Module

کتاب های زیادی در زمینه آموزش اصول و نکته های رایتینگ آیلتس نوشته شده که یکی از آن ها کتابچه یکی از مدرسان ایرانی ساکن کانادا به نام سرکار خانم ارغوان قاجار هست که در این صفحه در دسترس شما عزیزان میباشد. دسته بندی اطلاعات و چیدمان و ارایه توضیحات به خوبی انجام شده و میتواند در کنار دیگر آموزش ها راهنمای خوبی برای شما باشد. 

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود pdf کتاب The Easy Way to IELTS Writing Module

لینک دانلود / دانلود تلگرام

.

نگاهی به محتوای این کتاب

دانلود pdf کتاب The Easy Way to IELTS Writing Module دانلود pdf کتاب The Easy Way to IELTS Writing Module

.

درباره کتاب The Easy Way to IELTS Writing Module

کتاب “The Easy Way to IELTS Writing Module” یک منبع آموزشی آیلتس است که به شما در آمادگی برای بخش نوشتاری یا رایتینگ آزمون IELTS کمک می کند. این کتاب روش های موثر و آسان برای نوشتن مقالات، نامه ها و گزارش ها را آموزش می دهد.

این کتاب 100 صفحه ای همچنین نکات و راهنمایی های مفیدی برای بهبود مهارت های نوشتاری خود می دهد که شامل چگونگی تنظیم فرمت Essay ها، استفاده از واژگان مناسب و اصطلاحات، تنظیم زمان برای نوشتن و ویرایش متن، و تکنیک هایی برای بهبود توان رساندن منظور ایجاد و جریان منطقی در نوشته هاست.

علاوه بر این، کتاب “The Easy Way to IELTS Writing Module” شامل نمونه سوالات و پاسخ های نمونه است که به شما کمک می کند تا با ساختار و سبک نوشتاری مورد انتظار در آزمون IELTS آشنا شوید. همچنین، این کتاب تمرینات و تمرینات عملی برای تقویت مهارت های نوشتاری شما فراهم می کند.

پیشنهاد میکنیم همراه با این کتاب نگاهی به ویدئوهای خودآموز رایتینگ آیلتس از 4 استاد برتر بین المللی آیلتس داشته باشید. تمامی این آموزش ها به صورت رایگان برای دانلود در این صفحه در دسترس می باشند. 

.

دانلود کتاب آموزشی IELTS Writing – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان