دانلود پادکست IELTS Cast

دانلود پادکست IELTS Cast

دانلود پادکست IELTS Cast

دانلود پادکست های IELTS Cast تا سال 2023 – (برای اولین بار در ielts2.com)

پادکست های صوتی و ویدئویی IELTS Cast در زمینه آموزش و آماده سازی علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس، صرفنظر از چند وقفه، سال هاست توسط Ryan Higgins تنظیم و منتشر میشود و در این صفحه جدیدترین اپیسود های این مجموعه همراه با متن تقدیم شما عزیزان میشود. درباره محتوای این مجموعه صوتی در پایان همین صفحه بیشتر صحبت شده است. 

پیشنهاد میکنیم همچنین از مجموعه بزرگ 5000 پادکست صوتی آموزش زبان انگلیسی رایگان در www.ielts2.com با لهجه بریتیش و امریکن حتما بازدید بفرمایید. ضمنا برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

.

دانلود پادکست های IELTS Cast تا سال 2023 همراه با متن – بین زمستان 2015 و تابستان 2023 شامل 90 اپیسود (اختصاصی ielts2.com)

✅ لینک دانلود پارت اول / دانلود پشتیبان تلگرام

✅ لینک دانلود پارت دوم / دانلود پشتیبان تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

شنیدن یک نمونه از این پادکست ها:

محتوای پادکست های IELTS Cast

پادکست های آیلتس کست مستقیما بر روی (1) اصول اولیه مهارت های اصلی آیلتس، (2) توضیح نکته های ضروری برای رسیدن به نمره بالاتر در هر مهارت و (3) تجربیات زبان آموزان موفق دوره های پیشین متمرکز هستند. همچنین در آپدیت های تازه تر به خصوص در سال 2023، بخش جدیدی مربوطه به پاسخدهی سوالات اسپیکینگ آیلتس توسط خود استاد Ryan که یک مدرس انگلیسی زبان هستند اضافه شده و نمونه پاسخ های نمره 9 برای بسیاری از سوالات اسپیکینگ سال های اخیر در دسترس می باشد. از برتری های این مجموعه در دسترس بودن متن تمامی نمونه پاسخ های اسپیکینگ می باشد. 

.

آموزش 16 زمان در زبان انگلیسی

.

دانلود پادکست IELTS Cast – مطالب پیشنهادی:

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

5000 پادکست صوتی آموزش زبان انگلیسی رایگان

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان