دانلود ویدیوهای Keith Speaking Academy

دانلود ویدیوهای Keith Speaking Academy

ویدیوهای Keith Speaking Academy

دانلود ویدیوهای Keith Speaking Academy (برای اولین بار در ielts2.com)

Keith Speaking Academy یکی از آموزنده ترین و پرطرفدارترین پادکست های ویدئویی در فضای مجازی در زمینه مهارت اسپیکینگ آیلتس به شمار میرود که توسط Keith، اگزمینر سابق آیلتس تنظیم و در قالب ویدئوهای کوتاه آموزشی و لایو های ویدئویی در یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی در دسترس هست. در این صفحه میتوانید مجموعه بزرگی از 211 ویدئو از ایشان را به صورت رایگان دانلود بفرمایید. 

برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

.

✅ دانلود ویدیوهای Keith Speaking Academy شامل 211 ویدئو (اختصاصی ielts2.com)

دانلود پارت 1 / پارت 2 / پارت 3 / پارت 4 / پارت 5 / پارت 6 / پارت 7 / پارت 8 / پارت 9 / پارت 10 / پارت 11 / پارت 12 / پارت 13 / پارت 14 / دانلود پشتیبان تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

برتری های این مجموعه ویدئویی

بدون شک از مهم ترین برترین های این مجموعه یکی قابل اعتماد و صحیح بودن اطلاعات ارایه شده توسط Keith هست چرا که ایشان خود از اگزمینرهای آیلتس بوده اند و بیش از هر کس دیگری با معیارها، باید ها و نباید ها و خطاهای متداول کاندیداها و لغات و گرامر تاثیرگذار آشنایی دارند. به باور ما از دیگر عوامل برتری این مجموعه میتوان به لهجه زیبای بریتیش ایشان و تلفظ صحیح و آهنگ کاملا طبیعی در تمامی جمله های بیان شده اشاره کرد که بجز جذابیت این مجموعه، خود ویدئوها را به یک منبع خوب لیسنینگ آیلتس تبدیل کرده است. 

.

درباره Keith، مدرس این دوره ها

مدارک ایشان به استناد وبسایت شخصی کیت به نشانی (https://keithspeakingacademy.com) عبارتند از MSc Digital Education (UK) Trinity Diploma TESOL (UK) BA French and Business Studies (UK)و Certificate in English Language Teaching CELTA (UK)

ایشان در حال حاضر در اسپانیا زندگی میکند و از سال 2017 به صورت آنلاین مشغول تدریس هستند. کیت ادعا میکند تاکنون به 40 هزار زبان آموز تدریس کرده و کانال یوتیوب ایشان بیش از 3 میلیون دنبال کننده دارد. اطلاعات بیشتر را میتوانید در نشانی درج شده در وبسایت شخصی ایشان دنبال بفرمایید.

.

دانلود ویدیوهای Keith Speaking Academy – مطالب پیشنهادی:

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

5000 پادکست صوتی آموزش زبان انگلیسی رایگان

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان