دانلود رایگان IELTS Podcast با متن

دانلود رایگان IELTS Podcast با متن

دانلود رایگان IELTS Podcast با متن

دانلود مجموعه IELTS Podcast سال 2023 با متن – (برای اولین بار در ielts2.com)

IELTS Podcast یکی از موفق ترین پادکست های آموزش آیلتس در فضای مجازی و موسس و مجری آن Ben Worthington یک مدرس زبان انگلیسی بریتانیایی است و به همراه Ellen Gwendolyn به تولید محتوای و به خصوص پادکست های آموزشی آیلتس می پردازند. درباره IELTS Podcast در پایان همین صفحه بیشتر صحبت کرده ایم. 

پیشنهاد میکنیم همچنین از مجموعه بزرگ 5000 پادکست صوتی آموزش زبان انگلیسی رایگان در www.ielts2.com با لهجه بریتیش و امریکن حتما بازدید بفرمایید. برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

.

دانلود مجموعه آموزشی IELTS Podcast سال 2023 همراه با متن – بهار و تابستان 2023 شامل 80 اپیسود (اختصاصی ielts2.com)

✅ لینک دانلود پارت اول / دانلود پشتیبان تلگرام

✅ لینک دانلود پارت دوم / دانلود پشتیبان تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

شنیدن یک نمونه از این پادکست ها:

درباره مجموعه آموزشی IELTS Podcast

پادکست های ارائه شده در مجموعه IELTSPodcast موضوعات مختلفی مرتبط با آزمون IELTS را پوشش می دهند، از جمله راهبردها برای هر بخش (شنیداری، خواندن، نوشتن و اسپیکینگ)، نکات مدیریت زمان در آزمون آیلتس، افزایش دایره لغات و تکنیک های بهبود عملکرد کلی. از موارد متمایز کننده این مجموعه، گفتگو با افراد موفق در آزمون آیلتس و پذیرفته شدگان در دانشگاه های برتر جهان پس از موفقیت در آزمون آیلتس از سراسر جهان هست.

پادکست ها در قالب فایل های صوتی قابل دانلود به همراه متن در دسترس هستند، این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند در هر زمانی آن ها را گوش داده و یاد بگیرند. همچنین میتوانید برای شنیدن سمپل های تازه تر در این نشانی عضو شوید. 

.

آموزش 16 زمان در زبان انگلیسی

.

لینک های پیشنهادی:

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

5000 پادکست صوتی آموزش زبان انگلیسی رایگان

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان