جستجو

تماشای ویدیو مصاحبه آیلتس نمره 7

مصاحبه آیلتس در سطح نمره 7

دانلود ویدیو مصاحبه آیلتس نمره 7 میتواند نبود الگو یا همسانی برای بخش اسپیکینگ یا مصاحبه آیلتس که به سردرگمی و هراس بسیاری از زبان آموزان از این بخش از آزمون آیلتس انجامیده است را برطرف نماید. خوشبختانه فیلم های گوناگونی در این زمینه در دسترس است که زبان آموزان نا آشنا با این آزمون می‌توانند با بازبینی آن ها خود را با چهارچوب کلی آزمون و بایدها و نبایدهای آن آشنا نمایند. در زیر چنین ویدئویی را خواهید یافت. به نمره اسپیکینگ آیلتس در هر یک از این بخش ها دقت فراوانی داشته باشید.

همچنین در خصوص آزمون آیلتس در مهارت اسپیکینگ پیشنهاد می‌کنیم دانلود گلچین منابع self study آیلتس را بازدید کنید.

نمره 9 اسپیکینگ آیلتس پارت سوم – ویدئوی رسمی IDP

دانلود مستقیم ویدئوهای نمره 6، 7 و 8 اسپیکینگ آیلتس با کیفیت بالا به حجم 37 مگابایت:

download Foto

گذرواژه این فایل: www.ielts2.com

چه فاکتورهایی بر IELTS Speaking Score تاثیرگذار هستند؟

نمره اسپیکینگ آیلتس توسط اگزمینر بر اساس چهار فاکتور اصلی ارزیابی می‌شود. این چهار فاکتور عبارتند از:

1. روانی و هماهنگی (Fluency and Coherence): در این قسمت، آزمونگر نحوه جریان و پیوستگی گفتار شما را ارزیابی می‌کنند. به عبارت دیگر، میزان روانی و هماهنگی در بیان افکار و ایده‌های شما در طول مکالمه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

2. واژگان (Vocabulary): در این بخش، آزمونگر نمره شما را بر اساس دامنه و تنوع واژگان استفاده شده در گفتارتان تعیین می‌کنند. استفاده از واژگان مناسب و گسترده در زمینه‌های مختلف می‌تواند به افزایش نمره شما کمک کند.

3. دستور زبان (Grammar): در این بخش، آزومنگر نمره شما را بر اساس صحت و دقت دستور زبان و ساختار جملات تعیین می‌کنند. استفاده صحیح از ساختارهای گرامری و دستور زبان مناسب می‌تواند به بهبود نمره شما کمک کند.

4. تلفظ (Pronunciation): در این بخش، اگزمینر نمره شما را بر اساس تلفظ صحیح و قابل فهم کلمات و جملات تعیین می‌کنند. تلفظ صحیح و قابل فهم می‌تواند به افزایش نمره شما در بخش اسپیکینگ کمک کند.

بنابراین، برای بهبود نمره اسپیکینگ آیلتس، می‌توانید بر روی بهبود روانی و هماهنگی، گسترده کردن دامنه واژگان، استفاده صحیح از دستور زبان و بهبود تلفظ خود تمرکز کنید.

اگر در زمینه تعیین نمره آیلتس در اسپیکینگ و همچنین رایتینگ تسک 1 و 2 نیاز به اطلاعات بیشتری دارید حتما از مطلب جداگانه با عنوان جدول رسمی نمره دهی آیلتس بازدید بفرمایید.

جمع بندی و سخن پایانی

در اینجا درباره نمره اسپیکینگ آیلتس و معیارهای تعیین آن صحبت کرده و نمونه هایی ویدیویی در سطوح مختلف در دسترس شما عزیزان قرار دادیم.  در کانال دانلودی تلگرام (https://t.me/ielts2official) ما میتوانید هزاران منبع برای این مهارت آیلتس دانلود کرده و در گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما تمرین های هفتگی اسپیکینگ و فیدبک روی سمپل ها را تجربه نمایید.

  

  

6 پاسخ

    1. درود.

      در فرمت فشرده هست باید با نرم افزار به روز رسانی شده Winrar باز کنید. اگر آشنایی ندارد لطفا از کسی که در این زمینه اطلاعات کافی دارد کمک بگیرید.

  1. سلام.ببخشید چرا این فایلها باز نمیشن .همش رمز عبور میخوان.لطفا رمزش و بگید

  2. سلام. خیلی سایت خوبی دارید. متشکرم. دارم مطالعه میکنم در صورت ابهام خدمتتون مزاحم خواهم شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.