pdf پاسخ تشریحی سوالات ریدینگ کمبریج آیلتس 5 تا 18

pdf پاسخ تشریحی سوالات ریدینگ کمبریج آیلتس 5 تا 18

تحلیل سوالات ریدینگ کمبریج آیلتس 5 تا 18

pdf پاسخ تشریحی سوالات ریدینگ کمبریج آیلتس 5 تا 18

تمامی تست های ریدینگ کمبریج آیلتس همراه با پاسخنامه ارایه شده اند اما بعضی از این تست ها به اندازه ای دشوارند که حتی با دانستن پاسخ درست دلیل و راه رسیدن به این پاسخ برای بسیاری از زبان آموزان گرامی ممکن نیست و وجود یک پاسخ تشریحی و تحلیل مناسب و به خصوص دلیل درست نبودن دیگر گزینه ها در موارد چند گزینه ای یا مواردی که واژگان دیگری در متن بسیار نزدیک به پاسخ صحیح وجود دارند احساس میشود. در اینجا یک مجموعه بسیار ارزشمند و کامل از کمبریج آیلتس 5 تا 1 8 برای دانلود رایگان در فرمت pdf در دسترس شما عزیزان می باشد. دیگر منابع و تحلیل های ویدیویی را میتواند در کانال های تلگرامی درج شده در این صفحه دنبال و دریافت بفرمایید.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2Books) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود رایگان فایل pdf مجموعه پاسخ های تشریحی به سوالات ریدینگ کمبریج آیلتس جلد 5 تا 18

لینک دانلود / دانلود پشتیبان در تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

نمونه پاسخ تشریحی کمبریج آیلتس 18 مهندس ابوالقاسمی

دانلود فایل ویدیویی/ دانلود پشتیبان در تلگرام / دانلود جلد 18 ام کمبریج / مجموعه کامل ویدیوهای تحلیلی ریدینگ آیلتس

.

توضیحات کلی درباره ریدینگ های سری کتاب های کمبریج آیلتس

سری کتاب های کمبریج آیلتس تا سال 2024 شامل 18 جلد می‌باشد که هر جلد شامل 4 ریدینگ تست می‌باشد. این کتاب‌ها برای آمادگی داوطلبان آزمون آیلتس در قسمت ریدینگ ساخته شده‌اند.

هر ریدینگ تست شامل 40 سوال می‌باشد و به صورت متنی با طولی بین 200 تا 300 کلمه ارائه می‌شود. موضوعات متن‌ها متنوع هستند و شامل موضوعات اجتماعی، فرهنگی، علمی و… می‌باشند.

هر ریدینگ تست در سه بخش ارزیابی می‌شود:

1- تعیین مفهوم: در این بخش، داوطلب باید مفهوم عمومی متن را درک کند.

2- تشخیص جزئیات: در این بخش، داوطلب باید جزئیات مهم و اطلاعات کلیدی را از متن استخراج کند.

3- تفسیر و تحلیل: در این بخش، داوطلب باید توانایی تفسیر و تحلیل متن را داشته باشد و به سوالاتی که مبتنی بر تفسیر و تحلیل متن هستند پاسخ دهد.

این کتاب‌ها به عنوان یک منبع آموزشی کامل و جامع برای آمادگی داوطلبان آزمون آیلتس در قسمت ریدینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین، تست‌های موجود در این کتاب‌ها به صورت شبیه‌سازی شده با آزمون واقعی آیلتس هستند که به داوطلبان کمک می‌کند تا با نحوه پرسش و پاسخ در این آزمون آشنا شوند.

.

پاسخ تشریحی سوالات ریدینگ کمبریج آیلتس – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18