جستجو

10 خطای متداول گرامر انگلیسی

10 خطای متداول گرامر انگلیسی زبان آموزان
10 خطای متداول گرامر انگلیسی زبان آموزان

10 خطای متداول گرامر انگلیسی زبان آموزان

افراد با پیش زمینه های فرهنگی و اجتماعی مختلف خطاهای فراوانی در راه رسیدن به سطح مطلوبی از زبان انگلیسی از خود نشان میدهند اما سال ها تجربه مدرسین نشان میدهد گروهی از خطاها بین تمامی زبان آموزان مشترک هست و میتوان فهرستی قابل قبول از تعدادی از آن ها تنظیم کرد تا راهنمای خوبی برای نوآموزان باشد. در این صفحه فهرستی اینچنینی را در قالب یک ویدئو و یک جزوه قابل دانلود در دسترس هست و به صورت متنی توضیحی در این خصوص را مشاهده میفرمایید. 

برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

.

10 خطای متداول گرامر انگلیسی زبان آموزان

 

دانلود ویدئو

.

✅ دانلود pdf متداول ترین 24 خطاهای گرامری زبان آموزان فارسی زبان – (اختصاصی ielts2.com)

دانلود فایل/ دانلود پشتیبان تلگرام

.

10 خطای رایج دستور زبان در بین زبان آموزان

1. خطا در هماهنگی فاعل و فعل(Subject-Verb Agreement): عدم تطابق فاعل و فعل از نظر تعداد و شخص. به عنوان مثال “He go” به جای “He goes”.

2. اشتباه در زمان(Tense): استفاده از زمان فعل نادرست برای بیان مقصود. به عنوان مثال، گفتن “I am going yesterday” به جای “I went yesterday”.

3. جابجا استفاده کردن از صفت‌ها و قیدها: استفاده از صفت‌ها در جایی که قید مورد نیاز است و بالعکس. به عنوان مثال، گفتن “She sings good” به جای “She sings well”.

4. عدم استفاده از حروف تعریف: حذف حروف تعریف (a, an, the) در جایی که ضروری هستند. به عنوان مثال، گفتن “I want apple” به جای “I want an apple”.

5. اشتباه در ترتیب کلمات(Word Order): عدم رعایت ترتیب صحیح کلمات در جمله، به ویژه در جملات سؤالی و منفی. به عنوان مثال، گفتن “You like coffee?” به جای “Do you like coffee?”.

6. استفاده نادرست حروف اضافه: استفاده از حروف اضافه نادرست یا حذف آنها به طور کامل. به عنوان مثال، گفتن “I am in the bus” به جای “I am on the bus”.

7. اشتباه در کلمات همصدا(Homophones): استفاده نادرست از کلماتی که صدای مشابهی دارند اما معانی متفاوتی دارند، مانند “there”، “they’re” و “their”.

8. جملات مستقل با پیوند غلط (Run-on Sentences): نوشتن جملاتی بیش از حد طولانی بدون استفاده از نشانه‌گذاری مناسب یا حروف اضافه برای جداکردن عبارات.

9. به کار بردن 2 منفی در یک جمله(Double Negatives): استفاده از بیش از یک کلمه منفی در یک جمله که نتیجه‌ای مثبت به همراه دارد. به عنوان مثال، گفتن “I don’t know nothing” به جای “I don’t know anything”.

10. استفاده نادرست از ضمایر: استفاده ناصحیح از ضمایر، مانند گفتن “Her can sing” به جای “She can sing”.

به یاد داشته باشید که این اشتباهات در میان زبان آموزان انگلیسی شایع است و با تمرین و توجه، می‌توانید مهارت‌های دستور زبان خود را بهبود ببخشید. مطالعه قواعد دستور زبان، درخواست بازخورد و شرکت در مکالمات می‌تواند به شما در فهم و استفاده بهتر از دستور زبان انگلیسی کمک کند.

.

10 خطای متداول گرامر انگلیسی – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از ابتدای تیرماه…

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در دوره‌های آموزشی پیش آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از ابتدای تیرماه…

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.