جستجو

دانلود کتاب Ace The IELTS به زبان انگلیسی بهمراه برگردان فارسی

دانلود کتاب Ace The IELTS به زبان انگلیسی و فارسی
دانلود کتاب Ace The IELTS به زبان انگلیسی و فارسی

دانلود کتاب Ace The IELTS به زبان انگلیسی و فارسی

کتاب Ace the IELTS با نام کامل Ace The IELTS: IELTS General Module – How to Maximize Your Score” نوشته Simone Braveman به شناسناندن چهارچوب کلی آزمون آیلتس و تمامی نکته های مورد نیاز برای رسیدن به نمره مناسب در آیلتس میپردازد. در این کتاب بجز آموزش چگونگی سنجش چهار مهارت اصلی، به انواع تکنیک های تست زنی، انواع دام ها در تست های ریدینگ و لیسنینگ، استراتژی ها، شگردها و تکینک های سودمند نیز پرداخته میشود.

همچنین برای دانلود بهترین منابع آیلتس آکادمیک و جنرال حتما از صفحه مربوطه در همین سایت بازدید بفرمایید.

 

✅ دانلود pdf کتاب Ace The IELTS به زبان انگلیسی

دانلود نسخه انگلیسی کتاب / دانلود ترجمه فارسیدانلود تلگرام

.

معرفی و نگاهی به محتوای کتاب

کتاب “Ace The IELTS: IELTS General Module – How to Maximize Your Score” یکی از کتاب‌های معروف و مفید برای زبان‌آموزانی است که قصد دارند آزمون آیلتس را با موفقیت قبول شوند. این کتاب به صورت جامع و کامل به تمامی بخش‌های آزمون آیلتس پرداخته و راهنمایی‌های مفیدی برای بهبود عملکرد در هر بخش ارائه می‌دهد.

در ادامه، توضیحاتی در مورد محتوای اصلی و نکات کلیدی کتاب “Ace The IELTS” ارائه شده است:

1. مقدمه به آزمون آیلتس: این بخش شامل توضیحات کلی در مورد ساختار و نحوه برگزاری آزمون آیلتس است.

2. بخش Listening (شنیداری): کتاب Ace The IELTS به شما راهنمایی‌های مفید و تمرین‌های عملی برای بهبود مهارت شنیدار در آزمون آیلتس ارائه می‌دهد.

3. بخش Reading (خواندن): این بخش شامل تمرین‌ها و راهنمایی‌هایی برای تقویت مهارت خواندن و درک مطلب در آزمون آیلتس است.

4. بخش Writing (نوشتن): در این بخش، به شما نکات و تکنیک‌های مفید برای نوشتن تست Writing در آزمون آیلتس آموزش داده می‌شود.

5. بخش Speaking (صحبت کردن): کتاب به شما راهنمایی‌ها و تمرین‌های عملی برای بهبود مهارت صحبت کردن در آزمون آیلتس ارائه می‌دهد.

6. تست‌ها و تمرینات عملی: کتاب  شامل تست‌ها و تمرینات عملی برای ارزیابی و تقویت مهارات شما در هر چهار بخش اصلی آزمون آیلتس است.

“Ace The IELTS” یک منبع بسیار مفید و جامع برای زبان‌آموزان است که به دنبال بهبود عملکرد خود در آزمون آیلتس هستند. این کتاب با ارائه راهنمایی‌ها، نکات، تمرینات و تست‌های عملی، به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت و با اطمینان به آزمون آیلتس بپردازید و نمره خوبی کسب کنید.

.

معرفی بهترین منابع خودآموز آیلتس pdf

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد بهترین منابع خودآموز آیلتس آکادمیک و جنرال در صفحه ای جداگانه در همین سایت دسته بندی و معرفی شده اند و برای دانلود رایگان در دسترس می باشند. کتاب Ace The IELTS کوشش کرده زبان آموزان را با چهارچون آزمون و مهارت های آن آشنا کند. تنوع منابع باعث میشود بسیاری از زبان آموزان دچار سردرگمی شوند و البته اطلاعات غلطی که هر روزه به فضای مجازی اضافه میشود هم در کنار این فراوانی منابع باعث آشفتگی و استرس بیشتر بسیاری از زبان آموزان هست. امیدواریم این مجموعه به شما در تصمیم گیری بهتر برای انتخاب منابع آیلتس کمک کند.

.

کتاب Ace The IELTS – همراه باشید

کانال دانلودی تلگرام (https://t.me/ielts2official) و گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما راهنمای شما عزیزان و پاسخگوی سوالات در مسیر آیلتس خواهد بود.

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.