جستجو

دانلود مجموعه Passport to English

دانلود مجموعه Passport to English
دانلود مجموعه Passport to English

دانلود مجموعه Passport to English

مجموعه ویدئوهای آموزشی مصاحبه آیلتس با نام Passport to English توسط Australia Network ارائه شده و به آموزش و بررسی تمامی نکته های ارزشمند مورد نیاز زبان آموزان و علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس در روز مصاحبه آزمون اسپیکینگ میپردازد. دیدن دست کم یک بار این ویدئوهای آموزشی به تمامی زبان آموزانی که به گونه های مختلف (آموزشگاهی، خصوصی و خودآموز) خود را برای آزمون آماده کرده اند پیشنهاد میشود.

همراه با این مجموعه پیشنهاد میکنیم حتما از مجموعه گلچین شده بهترین منابع آزمون آیلتس به صورت خودخوان pdf بازدید بفرمایید.

.

✅ دانلود کامل مجموعه ویدیویی Passport to English – مجموعا 21 ویدئوی آموزشی از مصاحبه پارت اول، دوم و سوم آیلتس

لینک دانلود / دانلود پشتیبان تلگرام

 

گذرواژه این فایل: www.ielts2.com

.

درباره این مجموعه

مجموعه Passport to English یک مجموعه کتاب درسی برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان مبتدی تا متوسط ​​است. این مجموعه شامل کتاب‌های مخصوص مهارت‌های شنیداری، تلفظ، خواندن، نوشتن و مکالمه است که به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند.

ویژگی‌های اصلی Passport to English شامل:

1. تمرینات و فعالیت‌های تعاملی: این مجموعه شامل تمرینات و فعالیت‌های تعاملی است که به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت‌های مکالمه و شنیداری خود را بهبود بخشند.

2. فایل‌های صوتی: هر کتاب شامل فایل‌های صوتی برای تمرینات شنیداری است که به دانشجویان کمک می‌کند تا تلفظ و فهم خود را بهبود بخشند.

3. تمرینات نوشتاری: این مجموعه شامل تمرینات نوشتاری است که به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت‌های نوشتاری خود را بهبود بخشند.

4. موضوعات واقعی: Passport to English از موضوعات واقعی و جذاب برای تمرین استفاده می‌کند تا دانشجویان را به طور مفید و عملی در زبان انگلیسی آموزش دهد.

5. راهنمای استفاده: هر کتاب دارای راهنمای استفاده جامع است که به دانشجویان کمک می‌کند تا به طور بهینه از منابع آموزشی استفاده کنند.

با استفاده از Passport to English، دانشجویان می‌توانند به طور سازماندهی و سرگرم‌کننده زبان انگلیسی را یاد بگیرند و مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند.

.

دانلود مجموعه Passport to English – همراه باشید

کانال دانلودی تلگرام (https://t.me/ielts2official) و گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما راهنمای شما عزیزان و پاسخگوی سوالات در مسیر آیلتس خواهد بود.

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

اطلاعات عمومی آیلتس

دانلود TPO 1-74

دانلود TPO 1-74 سایت www.ielts2.com در سال 1395 یکی از اولین سایت های ارایه کننده نسخه دانلود رایگان نرم افزار

بیشتر بخوانید
error: Content is protected !!