دانلود pdf لغات دسته بندی شده آیلتس وبسایت Magoosh

 

دانلود pdf لغات دسته بندی شده آیلتس وبسایت Magoosh

دانلود pdf لغات دسته بندی شده آیلتس وبسایت Magoosh

دانلود لغات دسته بندی شده آیلتس وبسایت Magoosh

یکی از مهم ترین موضوعات در زمینه آیلتس بحث لغات هست و منابع گوناگون تا کنون کوشش کرده اند واکنشی به این نیاز اساسی داشته باشند. یکی از شیوه های خلاقانه در این زمینه دسته بندی موضوعی صد ها و یا شاید هزاران لغت هست که به نظر میرسد یادگیری و نظم دادن روند بازبینی و مرور آن ها را برای زبان آموزان ساده تر کند. در این صفحه از سایت www.ielts2.com دانلود رایگان تمامی منابعی دسته بندی کننده موضوعی لغات آیلتس در دسترس عزیزان می باشد. اما در صفحه پیش رو یکی از منابع معتبر در این خصوص را به شما تقدیم میکنیم. 

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2Books) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

دانلود جزوه لغات آیلتس دسته بندی شده موضوعی وبسایت Magoosh

✅ دانلود جزوه 37 صفحه ای لغات آیلتس با دسته بندی موضوعی از وبسایت مرجع Magoosh

لینک دانلود/ دانلود تلگرام

.

آشنایی با وبسایت مگوش(Magoosh)

وب‌سایت Magoosh یک پلتفرم آموزش آنلاین است که در زمینه آموزش آزمون‌های استاندارد مانند آزمون GRE، آزمون GMAT، آزمون TOEFL و سایر آزمون‌های رایج مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وب‌سایت تلاش دارد تا امکان دسترسی به منابع و آموزش‌های باکیفیت را برای دانشجویان و داوطلبان این آزمون‌ها فراهم نماید.

محتوای ارائه شده توسط Magoosh شامل تمرین‌های آزمون، ویدئوهای آموزشی، سوالات تستی و منابع آموزشی دیگر است. این منابع اغلب از سوالات و موارد واقعی آزمون‌ها الهام می‌گیرند و به دانشجویان کمک می‌کنند تا با شرایط و نحوه برگزاری آزمون‌ها آشنا شوند و بتوانند بهترین عملکرد ممکن را در آزمون‌ها ارائه دهند.

به طور کلی، Magoosh با ارائه منابع آموزشی متنوع و متناسب با نیازهای دانشجویان و داوطلبان آزمون‌ها، به آنها کمک می‌کند تا با موفقیت در آزمون‌های مورد نظر خود عمل کنند.

.

دانلود pdf لغات دسته بندی شده آیلتس – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان