جستجو

دانلود کتاب IELTS Target band 7

دانلود کتاب IELTS Target band 7
دانلود کتاب IELTS Target band 7
دانلود کتاب IELTS Target band 7

دانلود کتاب IELTS Target Band 7: How to Maximize Your Score 

کتاب IELTS Target Band 7 با نام کامل IELTS Target Band 7 -IELTS Academic Module How to Maximize Your score از کتاب های آموزشی پایه و نسبتا قدیمی (2006) نوشته Simone Braveman میباشد. این کتاب بجز شناساندن آزمون آیلتس به خواننده به ارائه راهکارها یا استراتژی هایی برای هر یک از انواع پرسش های مهارت ریدینگ و لیسنینگ اقدام کرده که میتواند راهگشای مشکل بسیاری از زبان آموزان به ویژه زبان آموزان با سطح بالاتر باشد.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود رایگان pdf کتاب IELTS Target band 7

لینک دانلود / دانلود تلگرام

download Foto

 

 

گذرواژه این فایل: www.ielts2.com

.

دانلود کتاب IELTS Target band 7 -محتوای کتاب

دانلود کتاب IELTS Target band 7

.دانلود کتاب IELTS Target band 7

.

درباره کتاب IELTS Target band 7

کتاب “IELTS Target Band 7: How to Maximize Your Score” توسط Simone Braverman نوشته شده است و یک منبع آموزشی برای آمادگی آزمون IELTS است. این کتاب به شما راهنمایی های مفصلی درباره نحوه بهبود نمره خود در آزمون IELTS ارائه می دهد.

کتاب “IELTS Target Band 7” شامل راهنمایی ها و تمرین هایی است که به شما کمک می کند تا مهارت های لازم برای انجام آزمون IELTS را بهبود بخشید. این کتاب به شما نکات و تکنیک های مفیدی برای هر یک از چهار ماژول آزمون IELTS، یعنی Listening، Reading، Writing و Speaking، ارائه می دهد.

در بخش Listening کتاب، شما با نوع سؤالات مختلف در این بخش آشنا می شوید و راهنمایی هایی درباره تقویت مهارت شنیداری خود در این بخش دریافت می کنید. همچنین، تمرین هایی برای بهبود توانایی شما در تشخیص جزئیات، تفسیر نکات اصلی و تشخیص نظرات و نگرش ها ارائه می شود.

در بخش Reading کتاب، شما با راهنمایی ها و تمرین هایی که به شما کمک می کنند تا مهارت خواندن خود را بهبود بخشید، آشنا می شوید. این تمرین ها به شما کمک می کند تا توانایی خواندن و فهمیدن جزئیات، تفسیر معنای کلمات و جملات، و استنباط نکات اصلی را بالا ببرید.

در بخش Writing کتاب، راهنمایی ها و تمرین هایی برای بهبود مهارت نوشتاری خود در آزمون IELTS در اختیار شما قرار می دهد. شما با نمونه هایی از سؤالات نوشتاری آزمون IELTS آشنا می شوید و راهنمایی های مفصلی برای نوشتن یک مقاله، نامه یا گزارش به شما داده می شود. همچنین، نمونه هایی از نوشته های دیگر دانش آموزان نیز در کتاب قرار دارد تا بتوانید ایده ها و استراتژی های مختلف را در نوشتن خود به کار ببرید.

در بخش Speaking کتاب، شما با راهنمایی ها و تمرین هایی که به شما کمک می کنند تا مهارت صحبت کردن خود را در آزمون IELTS بهبود بخشید، آشنا می شوید. این بخش شامل سؤالات مختلفی است که معمولاً در بخش Speaking آزمون IELTS پرسیده می شود و راهنمایی هایی برای پاسخ دادن به این سؤالات نیز در کتاب قرار داده شده است. همچنین، نمونه هایی از صحبت های دیگر دانش آموزان نیز در کتاب قرار دارد تا بتوانید استراتژی های مختلف را در صحبت کردن خود به کار ببرید.

کتاب “IELTS Target Band 7: How to Maximize Your Score” یک منبع کامل و جامع برای آمادگی آزمون IELTS است و به شما کمک می کند تا مهارت های زبان انگلیسی خود را در تمامی بخش های آزمون بهبود بخشید.

.

آموزش رایتینگ ایلتس سایمن، تسک 1 با دو ویژوال 

دانلود مجموعه آموزش های ویدئویی آیلتس

.

نمره 9 اسپیکینگ آیلتس پارت سوم – ویدئوی رسمی idp

دانلود مجموعه آموزش های ویدئویی آیلتس

.

دانلود کتاب IELTS Target band 7 – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

  

  

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از ابتدای تیرماه…

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در دوره‌های آموزشی پیش آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از ابتدای تیرماه…

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.