دانلود رایگان کتاب 3000 Structured Tests با پاسخنامه

دانلود رایگان کتاب 3000 Structured Tests با پاسخنامه

دانلود رایگان کتاب 3000 Structured Tests

کتاب 3000 Structured Tests با پاسخنامه

این کتاب دربرگیرنده تست های گرامری هدفمند طبقه بندی شده است که در چند سطح به زبان آموزان ارایه میشود. هر تست یک نکته و سرفصل گرامری مشخص را هدف گرفته و در قالب تست آموزش میدهد. گرچه این کتاب را میتوان به صورت خودخوان مطالعه کرد، بهتر هست مدرسی در دسترس باشد تا پاسخ درست یا دلیل غلط بودن دیگر گزینه ها را توضیح دهد. 

تمامی این منابع به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود رایگان pdf کتاب 3000 Structured Tests همراه با پاسخنامه

دانلود کتاب / دانلود پاسخنامه / دانلود تلگرام

.

نگاهی به محتوای این کتاب

.

.

کتاب “3000 Structured Tests” می‌تواند به عنوان یک منبع اصلی برای تمرینات زبان انگلیسی استفاده شود و به شما کمک می‌کند تا با نوع سوالات از پیش تعیین شده در آزمون های مختلف بیشتر آشنا شوید. استفاده پیوسته و تمرین با تست های این کتاب می‌تواند مهارت های زبانی شما را در بخش گرامر بهبود بخشد و شما را در آزمون های مهم زبان انگلیسی مثل آیلتس و تافل بهتر آماده کند.

تست های هدفمند و تاپیک محور این کتاب به شما این امکان را می‌دهد تا استراتژی‌های مختلفی برای پاسخگویی به سوالات آزمون به دست آورید و با قواعد دستوری زبان انگلیسی هم بیشتر آشنا شوید. به طور کلی، استفاده از “3000 Structured Tests” می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت های زبانی خود را بهبود بخشید و برای آزمون های زبان انگلیسی خود آماده شوید.

.

کتاب 3000 تست هدفمند – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان