جستجو

تحلیل پاراگراف رایتینگ آیلتس نمره 9

تحلیل پاراگراف رایتینگ آیلتس نمره 9
تحلیل پاراگراف رایتینگ آیلتس نمره 9

تحلیل پاراگراف رایتینگ آیلتس نمره 9

نگارش یک پاراگراف نمره 9 همیشه با چالش هایی برای زبان آموزان و شرکت کنندگان در آزمون آیلتس همراه هست و یکی از این دلایل ناهماهنگی شیوه های رسیدن به این نمره در منابع متفاوت هست. در اینجا با بهره گیری از یکی از سمپل های نمره 9 سری کتاب های کمبریج کوشش شده به بررسی و تحلیل دقیق این موضوع پرداخته شود.

آموزش پیش رو توسط مهندس ابوالقاسمی مدرس آیلتس با 10 هزار ساعت تجربه تدریس و نمره 8 رایتینگ در آزمون رسمی تنظیم شده است. آموزش های دیگر را میتوانید در این نشانی دنبال بفرمایید. 

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

دانلود فایل

رایتینگ بررسی شده در این پادکست: 

تحلیل پاراگراف رایتینگ آیلتس نمره 9
.

تحلیل پاراگراف رایتینگ آیلتس نمره 9

.

برای به دست آوردن نمره 9 در تسک 2 رایتینگ آیلتس، باید به ویژگی های زیر توجه کنید:

1. موضوع: باید به درستی موضوع را درک کنید و به طور دقیق به سوال پاسخ دهید. همچنین باید نظر شخصی خود را با استدلال منطقی و قوی توجیه کنید.

2. ساختار: باید از ساختارهای مناسب جملات و پاراگراف ها استفاده کنید. باید جملات را به طور صحیح ساختاردهی کنید و از انواع جملات پیچیده و ساده استفاده کنید. همچنین باید از انواع کلمات ربط و عبارات مفید برای اتصال ایده ها استفاده کنید.

3. واژگان: باید از واژگان مناسب و گسترده استفاده کنید. باید از لغات تنوع بخشی استفاده کنید و از مترادف ها و عبارات جانبی استفاده کنید تا به تنوع و غنای لغات خود بپردازید.

4. گرامر: باید از قواعد گرامری صحیح استفاده کنید. باید جملات را به طور صحیح ساختاردهی کنید و از انواع زمان ها و قاعده های گرامری استفاده کنید.

5. تنظیم و سازماندهی: باید متن خود را به طور منطقی و جمع و جور سازماندهی کنید. باید پاراگراف ها را به طور مناسب تنظیم کنید و از انواع عبارات مفید برای اتصال ایده ها استفاده کنید.

6. تنوع: باید از تنوع در استفاده از جملات، واژگان و ساختارها استفاده کنید. باید از انواع جملات پیچیده و ساده استفاده کنید و از لغات تنوع بخشی استفاده کنید.

7. ساختار پاراگراف: باید پاراگراف ها را به طور صحیح ساختاردهی کنید و از عبارات مفید برای اتصال ایده ها استفاده کنید. هر پاراگراف باید یک موضوع و ایده مرکزی داشته باشد و تمام جملات در پاراگراف باید به این موضوع مرتبط باشند.

8. طول متن: باید متن خود را به طور مناسب طولانی کنید. باید حداقل 250 کلمه بنویسید تا بتوانید نمره 9 بگیرید.

با توجه به این ویژگی ها و تمرین منظم، می توانید نمره 9 در تسک 2 رایتینگ آیلتس را به دست آورید.

.

تحلیل نمونه رایتینگ نمره 9 آیلتس تسک 2

دانلود ویدئو

.

تحلیل رایتینگ آیلتس – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

اطلاعات عمومی آیلتس

دانلود TPO 1-74

دانلود TPO 1-74 سایت www.ielts2.com در سال 1395 یکی از اولین سایت های ارایه کننده نسخه دانلود رایگان نرم افزار

بیشتر بخوانید
error: Content is protected !!