جستجو

آشنایی با انواع لهجه استرالیایی

آشنایی با انواع لهجه استرالیایی
آشنایی با انواع لهجه استرالیایی

آشنایی با انواع لهجه استرالیایی

یکی از مهم ترین لهجه هایی که شرکت کنندگان در آزمون آیلتس با آن روبرو میشوند لهجه های بریتیش و استرالیایی هست. در پست های جداگانه درباره این لهجه ها و کانال های رادیویی اینترنتی با این لهجه ها قبلا صحبت کردیم. در این پست نگاهی دقیق تر به انواع لهجه های متداول در این کشور و به خصوص 3 نوع Cultivated, Broad و General خواهیم داشت. 

برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

.

آشنایی با انواع لهجه استرالیایی – Cultivated, Broad و General

 
دانلود فایل

.

ویژگی های لهجه استرالیایی

لهجه استرالیایی یکی از انواع لهجه‌های انگلیسی است که در استرالیا صحبت می‌شود. این لهجه دارای ویژگی‌های خاصی است که آن را از سایر لهجه‌ها متمایز می‌کند. برخی از ویژگی‌های لهجه استرالیایی عبارتند از:

1. تلفظ حرف “R”:
– در لهجه استرالیایی، حرف “R” در آخر کلمات و بعد از حروف صدادار معمولاً تلفظ نمی‌شود. به جای آن، حرف “R” به صورت یک صدای واکالت تلفظ می‌شود. به عنوان مثال، کلمه “car” به جای تلفظ “کار”، به صورت “کا” تلفظ می‌شود.

2. تلفظ حروف صدادار:
– حروف صدادار در لهجه استرالیایی ممکن است با تلفظ متفاوتی نسبت به لهجه‌های دیگر تلفظ شوند. به عنوان مثال، حرف “a” در کلماتی مانند “dance” به جای تلفظ “دنس”، به صورت “دانس” تلفظ می‌شود.

3. تلفظ حروف صامت:
– برخی از حروف صامت در لهجه استرالیایی تلفظ نمی‌شوند یا تلفظ خیلی ضعیفی دارند. به عنوان مثال، حرف “t” در کلماتی مانند “water” به جای تلفظ “واتر”، به صورت “وا’ر” تلفظ می‌شود.

4. استفاده از اصطلاحات و عبارات خاص:
– لهجه استرالیایی شامل بسیاری از اصطلاحات و عبارات خاص است که در سایر لهجه‌ها استفاده نمی‌شوند. برای آشنایی بیشتر با این اصطلاحات و عبارات، می‌توانید به منابع آموزشی مربوط به لهجه استرالیایی مراجعه کنید.

.

✅ دانلود pdf متداول ترین اصطلاحات عامیانه(Slang) استرالیایی

لینک دانلود / دانلود تلگرام

.

آشنایی با انواع لهجه استرالیایی – لینک های پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

اطلاعات عمومی آیلتس

دانلود TPO 1-74

دانلود TPO 1-74 سایت www.ielts2.com در سال 1395 یکی از اولین سایت های ارایه کننده نسخه دانلود رایگان نرم افزار

بیشتر بخوانید
error: Content is protected !!