جستجو

گرامر رایتینگ آیلتس نمره 7

گرامر رایتینگ آیلتس در نمره 7
گرامر رایتینگ آیلتس در نمره 7

گرامر رایتینگ آیلتس در نمره 7

گرامر در مهارت رایتینگ آزمون آیلتس اهمیت بسیاری دارد، زیرا صحت و دقت در استفاده از ساختارهای گرامری در رساندن منظور بسیار مهم است و عملا تمامی بخش های دیگر مثل استفاده درست لغات در رایتینگ، ارایه یک پاسخ منطقی به سوال مطرح شده، انسجام در پاراگراف و بین پاراگراف ها را هم تحت تاثیر قرار میدهد. در اینجا آموزشی برای عزیزان در نظر گرفته ایم تا مشخص کنیم گرامر رایتینگ آیلتس به طور کل و مشخصا برای نمره 7 شامل چه موارد و ویژگی هایی هست. در این زمینه پیشنهاد میکنیم حتما کتاب مرجع Cambridge Grammar for IELTS از انتشارات کمبریج را دانلود بفرمایید. 

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

گرامر رایتینگ آیلتس در نمره 7

 

دانلود فایل

.

گرامر رایتینگ آیلتس در نمره 7

برای کسب نمره 7 در قسمت رایتینگ آیلتس، نیاز است که از ساختارهای گرامری پیچیده تر استفاده کنید. در زیر، به برخی از سرفصل های گرامری که ممکن است در کسب نمره 7 در نظر گرفته شوند اشاره کرده و مثال هایی ارائه میکنیم:

1. جملات شرطی نوع 3 (Third Conditional):
مثال: If I had studied harder, I would have passed the exam. (اگر من بیشتر درس خوانده بودم، نمره قبولی گرفتم.)

2. زمان ماضی نقلی Past Perfect:
مثال: By the time I arrived at the party, everyone had already left. (زمانی که رسیدم به مهمانی، همه‌ی رفته بودند.)

3. استفاده صحیح از زمان‌های مختلف:
مثال: I have been living in London for five years. (پنج سال است که در لندن زندگی می کنم.)

4. جملاتی با Modal ها:
مثال: You should consider the environmental impact before making a decision. (باید قبل از تصمیم گیری، تأثیرات محیطی را در نظر بگیرید.)

5. استفاده از اصطلاحات آکادمیک و مناسب:
مثال: Many people turned a blind eye to the corruption scandal. (بسیاری از مردم چشم خود را بر روی فساد بستند.)

6. استفاده از لغات و عبارات رسمی و آکادمیک:
مثال: Nonetheless, it is essential to consider the potential drawbacks. (با این حال، ضروری است که معایب محتمل را در نظر بگیریم.)

7. جملات پیچیده با استفاده از عباراتی با ساختارهای هماهنگ و سازگار:
مثال: Not only did I enjoy the film, but it also made me reflect on the complexities of human nature. (نه تنها از فیلم لذت بردم، بلکه مرا مجبور کرد تا در مورد پیچیدگی‌های طبیعت انسانی تأمل کنم.)

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که استفاده از این ساختارها گرامری تنها نیست. باید متونتان را به طور کلی بهبود بخشید، با تمرین متنوع حرفه‌ای شوید و موارد گرامری مربوطه را در متن خود به کار ببرید. به طور کلی، تلاش کنید تا گرامرهای پیچیده‌تر را با استفاده از منابع آموزشی و تمرینات بیشتر تقویت کنید.

.

7 گام تا نمره هفت رایتینگ آیلتس – ویدئوی رسمی IDP

دانلود ویدئو

.

گرامر رایتینگ آیلتس در سطح نمره 6

گرامر در قسمت رایتینگ آزمون آیلتس اهمیت بسیاری دارد، چرا که صحت و دقت در استفاده از ساختارهای گرامری 25% نمره رایتینگ را تشکیل میدهد و در رساندن منظور که 25% دیگر نمره هست تاثیر دارد. در اینجا به برخی از جنبه‌های گرامری که می‌توانند تأثیر قابل توجهی در نمره رایتینگ آیلتس داشته باشند، اشاره می‌کنیم:

1. استفاده صحیح از زمان‌ها: استفاده دقیق و مناسب از زمان‌های مختلف مانند حال ساده، گذشته ساده، آینده ساده، حال استمراری، گذشته استمراری و زمان‌های دیگر بسیار مهم است.

.

2. کاربرد درست جملات شرطی: در صورت استفاده از جملات شرطی، باید در نوع معقول و بدون اشتباه بیان کنید در صورت برقرار شدن یک شرط، عملی دیگر اتفاق می‌افتد. مثلا در صورت کمک دولت فلان مشکل برطرف میشود یا در صورت در پیش گرفتن یک رویکرد خاص، نتیجه مشخصی مورد انتظار خواهد بود. 

.

3. استفاده صحیح از افعال Modal: فعل‌های Modal مانند can، could، will، would، must، should و may برای بیان قابلیت، توصیه، اجبار، احتمال یا درخواست‌ها به کار می‌روند. استفاده صحیح و مناسب از آنها در نوشتن ضروری است.

.

4. ساختارهای شرطی خاص: در برخی از جملات، استفاده از ساختارهای شرطی (Conditionals) مانند Zero Conditional، First Conditional، Second Conditional و Third Conditional نمره را افزایش می‌دهد.

.

5. استفاده درست ضمایر و اسم‌ها: استفاده صحیح از ضمایر شخصی، ضمایر اشاره، ضمایر ملکی و مفرد و جمع بودن اسم‌ها در جملات مهم است.

.

6. به کار بردن درست حروف اضافه: استفاده صحیح از حروف اضافه برای بیان موقعیت زمانی، مکانی و ارتباطات دیگر در جملات از اهمیت بالایی برخوردار است.

.

7. استفاده از اصطلاحات و عبارات آکادمیک: استفاده از اصطلاحات و عبارات آکادمیک، متناسب با رایتینگ آکادمیک، می تواند تنوع و غنای لغات را نشان دهد و نمره را افزایش دهد.

.

گرامر رایتینگ آیلتس در نمره 7 – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.