جستجو

دانلود کتاب High Impact IELTS

دانلود کتاب High Impact IELTS
دانلود کتاب High Impact IELTS

دانلود کتاب High Impact IELTS

کتاب High Impact IELTS در 9 فصل به توضیح کامل تمامی شگرردهای لازم در تمامی مهارت های آیلتس(ریدینگ و لیسنینگ، رایتینگ و اسپیکینگ) میپردازد. برای مثال در بخش رایتینگ مهارت هایی همچون brainstorming، planning نوشتن پاراگراف و بهبود آن و همچنین پرت نشدن از تاپیک های رایتینگ و همانند اینها آموزش داده شده و تمرین میشود. در این بسیاری از نکته های مورد نیاز برای رسیدن به یک نمره بالا در آیلتس آموزش داده میشود و کتابی کامل به شمار میرود.

همچنین پیشنهاد میکنیم فهرست بهترین منابع آیلتس که در آن تمامی منابع برای دانلود رایگان در دسترس هستند را بازدید بفرمایید.

.

دانلود مستقیم این کتاب 226 صفحه ای با حجم 85.6 مگابایت با کیفیت بالا:

download Foto

 

گذرواژه این فایل: www.ielts2.com

.

دانلود فایل های شنیداری این کتاب با حجم 111 مگابایت:

download Foto

 

گذرواژه این فایل: www.ielts2.com

.

درباره این کتاب

کتاب “High Impact IELTS” یک منبع آموزشی برای آمادگی در آزمون IELTS است که توسط Kaplan تهیه شده است. این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت‌های چهارگانه زبان (شنیداری، خواندن، نوشتن و گفتاری) را بهبود بخشند و آمادگی لازم برای قبولی در آزمون IELTS را کسب کنند.

“High Impact IELTS” شامل تمرینات و فعالیت‌های گسترده‌ای است که به دانشجویان کمک می‌کند تا با ساختار آزمون IELTS آشنا شوند و مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند. این کتاب شامل تمرینات تستی، فعالیت‌های تقویت مهارت‌های گرامری و واژگانی، مطالب مربوط به موضوعات مختلف و راهنمایی‌های استراتژیک برای حل سوالات آزمون IELTS است.

به طور کلی، “High Impact IELTS” یک منبع جامع و کاربردی برای آمادگی در آزمون IELTS است که با تمرینات و فعالیت‌های گسترده، دانشجویان را در رسیدن به اهداف زبانی خود کمک می‌کند. این کتاب مناسب برای داوطلبانی است که قصد دارند در آزمون IELTS شرکت کرده و نمره خوبی کسب کنند.

.

دانلود کتاب High Impact IELTS – همراه باشید

کانال دانلودی تلگرام (https://t.me/ielts2official) و گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما راهنمای شما عزیزان و پاسخگوی سوالات در مسیر آیلتس خواهد بود. 

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

اطلاعات عمومی آیلتس

دانلود TPO 1-74

دانلود TPO 1-74 سایت www.ielts2.com در سال 1395 یکی از اولین سایت های ارایه کننده نسخه دانلود رایگان نرم افزار

بیشتر بخوانید
error: Content is protected !!