جستجو

دانلود رایگان کتاب IELTS Plus 3 2 1

دانلود رایگان کتاب IELTS Plus 3 2 1 با فایل های صوتی
دانلود رایگان کتاب IELTS Plus 3 2 1 با فایل های صوتی

دانلود رایگان کتاب IELTS Plus 3 2 1 با فایل های صوتی

کتاب مرجع IELTS Plus 3 با نام کامل IELTS Practice Tests Plus 3 دربرگیرنده نکات و 7 سری تست دشوار آیلتس بوده و یکی از منابع بسیار خوب برای آمادگی آزمون آیلتس به شمار می آید. کتاب “IELTS Plus 3” یکی از منابع آموزشی خودآموز مورد استفاده برای آمادگی آزمون آیلتس و مهارت‌های مختلف آیلتس از جمله شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را پوشش می‌دهد.

همچنین جلد های 1 و 2 این کتاب هم برای علاقمندان گرامی همراه با فایل های صوتی در دسترس قرار داده شده که امیدوارم سودمند باشد. (تاریخ انتشار اولیه این نوشته 24 دسامبر 2015 می باشد)

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود رایگان کتاب IELTS Plus 3 به همراه فایل صوتی 

لینک دانلود کتاب / دانلود فایل صوتی / دانلود پشتیبان تلگرام

گذرواژه: www.ielts2.com

.

✅ دانلود رایگان کتاب IELTS Plus 2 به همراه فایل صوتی 

لینک دانلود کتاب و فایل صوتی / دانلود پشتیبان تلگرام

گذرواژه: www.ielts2.com

.

✅ دانلود رایگان کتاب IELTS Plus 1 به همراه فایل صوتی 

لینک دانلود کتاب و فایل صوتی / دانلود پشتیبان تلگرام

گذرواژه: www.ielts2.com

.

درباره کتاب IELTS Plus 3

کتاب “IELTS Plus 3” یک منبع آموزشی برای آمادگی آزمون IELTS (سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی) است. این کتاب توسط بسیاری از مدرسان آزمون IELTS به عنوان یک منبع معتبر و قابل اعتماد مورد استفاده است.

کتاب “IELTS Plus 3” شامل چهار ماژول اصلی آزمون IELTS، یعنی Listening (شنیداری)، Reading (خواندن)، Writing (نوشتن) و Speaking (صحبت کردن) است. هر ماژول به طور جداگانه در کتاب پوشش داده شده است و در هر قسمت، تمرین ها و مثال های متعددی برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی در هر ماژول ارائه می شود.

بخش Listening کتاب شامل تمرین هایی است که به شما کمک می کند تا مهارت شنیداری خود را درک کنید و با نوع سؤالات مختلف در این بخش آشنا شوید. همچنین، تمرین هایی برای بهبود توانایی شما در تشخیص جزئیات، تفسیر نکات اصلی و تشخیص نظرات و نگرش ها ارائه می شود.

بخش Reading کتاب شامل تمرین هایی است که به شما کمک می کند تا مهارت خواندن خود را بهبود بخشید. در این بخش، متن های مختلفی از جمله مقالات، گزارش ها و متون غیرداستانی ارائه می شود و سؤالات مربوط به آنها نیز در کتاب قرار دارد. این تمرین ها به شما کمک می کند تا توانایی خواندن و فهمیدن جزئیات، تفسیر معنای کلمات و جملات، و استنباط نکات اصلی را بالا ببرید.

بخش Writing کتاب شامل تمرین هایی است که به شما کمک می کند تا مهارت نوشتاری خود را بهبود بخشید. در این بخش، نمونه هایی از سؤالات نوشتاری آزمون IELTS ارائه شده است و راهنمایی های مفصلی برای نوشتن یک مقاله، نامه یا گزارش به شما داده می شود. همچنین، نمونه هایی از نوشته های دیگر دانش آموزان نیز در کتاب قرار دارد تا بتوانید ایده ها و استراتژی های مختلف را در نوشتن خود به کار ببرید.

بخش Speaking کتاب شامل تمرین هایی است که به شما کمک می کند تا مهارت صحبت کردن خود را در آزمون IELTS بهبود بخشید. این بخش شامل سؤالات مختلفی است که معمولاً در بخش Speaking آزمون IELTS پرسیده می شود و راهنمایی هایی برای پاسخ دادن به این سؤالات نیز در کتاب قرار داده شده است. همچنین، نمونه هایی از صحبت های دیگر دانش آموزان نیز در کتاب قرار دارد تا بتوانید استراتژی های مختلف را در صحبت کردن خود به کار ببرید.

کتاب “IELTS Plus 3” یک منبع جامع و کامل برای آمادگی آزمون IELTS است و به شما کمک می کند تا مهارت های زبان انگلیسی خود را در تمامی بخش های آزمون بهبود بخشید.

.

استفاده از کتاب IELTS Plus 3 

دوستان عزیز این کتاب به باور ما یک راهنمای بسیار خوب برای زبان آموزانی هست که در حال حاضر در سطح نمره 6 آیلتس قرار دارند اما هدف ایشان نمره های 7 و بالاتر آیلتس هست. نکات بسیار خوبی همراه با تست های این کتاب تدریس شده که میتواند دقیقا مواردی باشد که شما را از رسیدن به نمره مورد نظر بازداشته بنابراین پیشنهاد ما این است که بجای تست زدن و شمردن پاسخ های درست، تمرکز زیادی روی همین نکته ها و تحلیل تست ها داشته باشید و تا بررسی کامل یک تست به پایان نرسیده تست بعدی را آغاز نکنید. 

همانطور که اشاره کردیم سطح این کتاب بالاتر از تست های کمبریج است (گرچه بعد از گذر سال ها تست های کمبریج امروزه بدون شک کمی سخت تر از 10 سال گذشته هستند) و ممکن است با سطح همین کتاب برابری کنند. به هر جهت اگر به نتیجه دلخواه نرسیدید ناامید نشوید و با آرامش و تمرکز بیشتر کار را ادامه بدهید یا اگر واقعا خودتان را در سطح این کتاب نمیدانید با کتاب های ساده تر مثل New Insight into ielts (لینک دانلود این کتاب) تمرین کنید و بعد از چند هفته به این کتاب بازگردید. 

یکی دیگر از نقاط قوت این کتاب سمپل های رایتینگ فوق العاده این کتاب هست که در پاسخنامه در پایان کتاب در دسترس هستند. حتما روی این سمپل ها تمرین کافی داشته باشید چون به باور من از بهترین های موجود در بین تمامی کتاب ها و منابع آیلتس هستند. 

.

آموزش رایتینگ ایلتس سایمن، تسک 1 با دو ویژوال 

دانلود مجموعه آموزش های ویدئویی آیلتس

.

نمره 9 اسپیکینگ آیلتس پارت سوم – ویدئوی رسمی idp

دانلود مجموعه آموزش های ویدئویی آیلتس

.

دریافت رایگان کتاب IELTS Plus 3 – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.