جستجو

دانلود رایگان پادکست های Rock N’ Roll English

دانلود رایگان پادکست های Rock N' Roll English
دانلود رایگان پادکست های Rock N’ Roll English

دانلود رایگان پادکست های Rock N’ Roll English

پادکست های صوتی راک ان رول انگلیسی توسط 2 مدرس زبان انگلیسی بریتانیایی با سبک خاص و لهجه زیبای بریتش منتشر میشوند و طرفداران و دنبال کنندگان زیادی هم دارند. جدیدترین برنامه های ایشان را میتوانید در سایت خودشان با نشانی (https://www.rocknrollenglish.com/blog) دنبال بفرمایید اما در سایت www.ielts2.com همراه با هزاران پادکست آموزشی دیگر میتوانید مجموعه ای از برنامه های ایشان را به صورت مستقیم و رایگان دانلود بفرمایید. اگر شنیدن پادکست جزء عادت های شماست حتما از مجموعه 5000 پادکست آموزش زبان با لهجه بریتیش و امریکن برای دانلود رایگان بازدید بفرمایید. 

.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2Books) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود رایگان 15 فایل از مجموعه پادکست های Rock N’ Roll Podcast با لهجه بریتیش با حجم 239 مگابایت:

لینک دانلود مستقیم / دانلود پشتیبان تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

شنیدن یک نمونه از مجموعه پادکست های صوتی Rock N’ Roll سال 2023:

دانلود این فایل

.

درباره مجموعه آموزش زبان انگلیسی Rock N’ Roll English

پادکست های Rock n’ Roll English یک مجموعه از پادکست های آموزشی زبان انگلیسی هستند که به صورت هفتگی و با لهجه بریتیش منتشر می شوند. این پادکست ها توسط دو معلم زبان انگلیسی، مارتین و دنی، تهیه و تدوین می شوند و برای کمک به یادگیری زبان انگلیسی برای افرادی که به موسیقی علاقه دارند، طراحی شده اند.

پادکست های Rock n’ Roll English شامل مصاحبه های کوتاه با هنرمندان موسیقی راک و رول، بحث در مورد تاریخچه و فرهنگ راک، و نکات جالب درباره زبان انگلیسی هستند. این پادکست ها با استفاده از لغات و عبارات رایج در زبان انگلیسی، به کاربران کمک می کنند تا مهارت های خود را در زبان انگلیسی بهبود بخشند.

پادکست های Rock n’ Roll English شامل قسمت هایی با عناوین مختلف هستند، از جمله:

– “Rock n’ Roll English”: یک برنامه کلی درباره زبان انگلیسی با موضوعات مختلف، از جمله مسافرت، خرید و غذا خوردن.
– “The Rock n’ Roll English Quiz”: یک برنامه کوئیز درباره زبان انگلیسی که به کاربران کمک می کند تا مهارت های خود را در زبان انگلیسی بهبود بخشند.
– “The Rock n’ Roll English Show”: یک برنامه درباره موسیقی راک و رول با مصاحبه هایی با هنرمندان، تاریخچه های راک و رول و نکات جالب درباره آن.

پادکست های Rock n’ Roll English به عنوان یک منبع عالی برای یادگیری زبان انگلیسی برای علاقه مندان به موسیقی راک و رول، بسیار مفید هستند. این پادکست ها به صورت رایگان در دسترس هستند و می توانید آنها را در سایت های پخش پادکست یا برنامه های مشابه پیدا کنید.

.

دانلود رایگان پادکست های Rock N’ Roll English – مطالب پیشنهادی

دانلود 100 داستان کوتاه انگلیسی

دانلود 100 خودآموز ویدئویی رایگان زبان انگلیسی

دانلود 1000 پادکست صوتی آموزشی زبان انگلیسی

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

اطلاعات عمومی آیلتس

دانلود TPO 1-74

دانلود TPO 1-74 سایت www.ielts2.com در سال 1395 یکی از اولین سایت های ارایه کننده نسخه دانلود رایگان نرم افزار

بیشتر بخوانید
error: Content is protected !!