استراتژی ریدینگ آیلتس – اول خواندن متن یا سوال

استراتژی ریدینگ آیلتس - اول خواندن متن یا سوال

استراتژی ریدینگ آیلتس – اول خواندن متن یا سوال

استراتژی ریدینگ آیلتس – اول خواندن متن یا سوال

زمان در ریدینگ آیلتس با حدود 2800 لغت در متن و 40 سوال تنها 60 دقیقه است بنابراین بدون داشتن یک استراتژی خوب و البته تمرین کافی نمیتوان به تعداد زیادی از سوالات پاسخ درست داد. خواندن متن پیش از نگاه کردن به سوالات یکی از روش هایی بوده که همیشه توسط مدرسان پیشنهاد شده اما بسیاری از زبان آموزان در شرایط واقعی آزمون این روش را بسیار زمان بر و غیر عملی براورد کرده اند. 

گروه دوم مدرسان بر این باور هستند که بهتر است ابتدا نگاهی به سوالات داشت و در ادامه به صورت هدفمند تر به خواندن متن پرداخت. در عمل هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارند و مهم تر از آن اینکه یک روش برای تمامی زبان آموزان که مشخصا در سطح های مختلف هستند و بدنبال نمره های مختلفی هم هستند جوابگو نیست. در این ویدئوی حدودا 7 دقیقه ای کوشش شده تمامی نکته های مربوط به این موضوع و بهترین استراتژی برای هر گروه توضیح داده شود. 

.

ویدئویی که با توضیحات کامل در این زمینه توسط مهندس ابوالقاسمی با نمره 8 آیلتس و 15 هزار ساعت تجربه تدریس رکورد شده را در کانال آپارات ایشان بررسی بفرمایید:

.

همین ویدئو در اینستاگرام. برای طرح سوالات از بخش کامنت ها استفاده بفرمایید:

 

 

.

نسخه پشتیبان این ویدئو در کانال تلگرام مهندس ابوالقاسمی. این کانال از سال 1395 در حال ارایه مطالب آموزشی رایگان می باشد: 

https://t.me/ielts2com/7634

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از