آموزش نوشتن اعداد در لیسنینگ آیلتس 1980s و 0.07

آموزش نوشتن اعداد در لیسنینگ آیلتس

آموزش نوشتن اعداد در لیسنینگ آیلتس

آموزش نوشتن اعداد در لیسنینگ آیلتس

مجموعه ویدئوهای آموزشی Study English به آموزش چهارچوب کلی و نکات کلیدی زبان انگلیسی و آزمون آیلتس میپردازند. در این فیلم آموزشی به نحوه نوشتن و به زبان آوردن اعداد در زبان انگلیسی پرداخته میشود. در بخش لیسنینگ آزمون آیلتس همواره یک یا شمار بیشتری از اعداد شنیده میشوند که یا مربوط به تاریخ، زمان، فاصله یا سن هستند و یا مربوط به شماره حساب یا تعداد چیزی. به هر حال ناآشنایی با نحوه گفتن برای مثال 1980s یا دسیمال ها برای نمونه 0.07 میتواند مشکل آفرین باشد و این افراد به سادگی نمره از دست خواهند داد. با نگاه کردن این فیلم آموزشی خواهید توانست اطلاعات مناسبی در این زمینه کسب کرده و با تکمیل اطلاعات خود با دیگر منابع نمره این بخش را به سادگی بدست آورید.

برای دانلود هزاران منبع به روز آیلتس و زبان انگلیسی در کانال های دانلودی ما در تلگرام به نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) همراه باشید.  

.

آموزش نوشتن تاریخ و عدد در لیسنینگ آیلتس

.

آموزش لیسنینگ آیلتس لیز، تمرین با عدد

.

نکاتی درباره عدد و تاریخ در لیسنینگ آیلتس

در بخش لیسنینگ آیلتس، ممکن است با تاریخ و عدد در سوالات مواجه شوید. برای اینکه بهتر بتوانید این سوالات را پاسخ دهید، باید به چند نکته توجه کنید:

1. تمرکز بر تفاوت ها: در بخش لیسنینگ، شما ممکن است با تاریخ ها و اعدادی که مربوط به تفاوت های زمانی هستند، مواجه شوید. برای مثال، ممکن است بخواهید تفاوت بین دو رویداد را تشخیص دهید یا تاریخ یک رویداد را پیدا کنید. در این صورت، به دقت به تفاوت های زمانی توجه کنید و به تفاصیل به آن ها پاسخ دهید.

2. استفاده از تلفظ صحیح: در بخش لیسنینگ، تلفظ صحیح تاریخ ها و اعداد بسیار مهم است. برای اینکه بتوانید صحیح پاسخ دهید، تمرین مکرری برای تلفظ صحیح اعداد و تاریخ ها انجام دهید.

3. استفاده از تمرینات شنیداری: برای بهبود درک و شنیداری خود در مورد تاریخ ها و اعداد، تمرینات شنیداری را انجام دهید. به موسیقی، پادکست ها یا فایل های صوتی که درباره تاریخ ها و اعداد صحبت می کنند گوش دهید و سعی کنید آن ها را با دقت بفهمید.

4. استفاده از تکنیک های حافظه: برای بهتر حفظ کردن تاریخ ها و اعداد، از تکنیک های حافظه مانند ساختن عبارات جالب یا استفاده از تصاویر ذهنی استفاده کنید. با استفاده از این تکنیک ها، می توانید بهتر اطلاعات را به خاطر بسپارید.

5. تمرین و تکرار: برای بهبود درک و استفاده از تاریخ ها و اعداد، تمرین مکرری انجام دهید. سعی کنید تاریخ ها و اعداد را در جملات مختلف استفاده کنید و به تمرین های متنوعی بپردازید.

با توجه به این نکات و تمرین مداوم، می توانید در بخش لیسنینگ آیلتس با سوالات مربوط به تاریخ و عدد موفق باشید.

.

آموزش نوشتن اعداد در لیسنینگ آیلتس – بیشتر بخوانید:

آموزش تکنیک های لیسنینگ آیلتس، آشنایی Signpost ها یا واژگان راهنما

فیلم آموزش نکته های لیسنینگ آیلتس، پر کردن جای خالی + Labeling a Chart/Diagram

لغات کلیدی در لیسنینگ آیلتس IELTS Listening Keywords

آشنایی با انواع ۶ سوال متداول لیسنینگ آیلتس

تکنیک های لیسنینگ آیلتس