یادگیری لغات تازه آیلتس با ایمیل روزانه

Essential Words for IELTS

در کنار بسیاری از روش های در تماس قرار گرفتن با واژگان تازه و ضروری زبان انگلیسی به ویژه واژگانی که در سطح پیشرفته قرار دارند و مناسب آزمون های آیلتس و تافل هستند میتوان به دریافت روزانه واژگان در صندوق پست الکترونیکی یا e-mail اشاره کرد.

اگر از آن دسته از زبان آموزان هستید که هر روز ای میل خود را نگاه میکنید این روش میتواند برای شما واقعا سودمند باشد. گرچه تعداد وبسایت هایی که این سرویس را ارائه میدهند کم نیست ولی وبسایت دیکشنری شناخته شده مریم وبستر(Merriam Webster) یکی از خوش نام هاست!

روال کلی کار از این قرار است که با وارد کردن ای میل خود در این بخش وبسایت هر روز یک واژه تازه که در بخش word-of-the-day معرفی میشود را در صندوق پستی خود خواهید خواند.

این روش بسیار سریع و کوتاه بوده و از آنجایی که فرد معمولا در زمان نگاه کردن ای میل های تازه خود در آرامش به سر میبرد شانس آموختن یک واژه تازه برای وی بیشتر خواهد بود و از آنجایی که میل چک کردن یک عادت همیشگی و روزانه است، پس از مدتی تعداد واژگانی که با این روش با آن ها در تماس قرار خواهید گرفت واقعا چشمگیر خواهند بود.

 به گونه ای که در زیر دیده میشود برای هر لغت انتخاب یک تعریف (Definition) و یک یا چند مثال از متون و منابع واقعی(غیر آموزشی) انگلیسی آورده میشود.

Merriam webster word of the day

بیشتر در http://www.merriam-webster.com/word-of-the-day/

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از