جستجو

معرفی چند منبع برای لیسنینگ آیلتس

سوالات ساده تر سطح مقدماتی لیسنینگ آیلتس
معرفی منبع لیسنینگ آیلتس
معرفی منبع لیسنینگ آیلتس

معرفی منبع برای لیسنینگ آیلتس

در اینجا چند منبع از بهترین های لیسنینگ آیلتس را به شما عزیزان معرفی کرده و امیدواریم با تمرین این کتاب‌ها با محتوای استاندارد و نزدیکی که به آزمون اصلی دارند به خوبی با فرمت و شکل سوالات لیسنینگ آیلتس آشنا شده و در آزمون عملکرد قابل قبولی داشته باشید. این منابع برای سطح آیلتس در نظر گرفته شده اند. برای سطح پیش آیلتس و مقدماتی (A1 و A2) لیسنینگ انگلیسی این صفحه را بازدید بفرمایید.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

معرفی چند منبع لیسنینگ آیلتس به همراه لینک دانلود

در اینجا چند منبع برای تقویت مهارت لیسنینگ در آزمون آیلتس را معرفی می‌کنیم:

1. کتاب “Cambridge IELTS سری 1 تا 18: این کتاب‌ها شامل آزمون‌های واقعی آیلتس هستند و شما را با ساختار و نحوه پرسش‌های لیسنینگ آشنا می‌کنند. (لینک دانلود)

2. “IELTS Trainer” از انتشارات Cambridge: این کتاب شامل تمرینات و آزمون‌های لیسنینگ است که به شما کمک می‌کند تا با سبک پرسش‌های آزمون آشنا شوید. (لینک دانلود)

3. “Official IELTS Practice Materials” از انتشارات Cambridge: این منبع شامل آزمون‌های قبلی آیلتس است که به شما ایده‌ای از نوع سوالات و نحوه پاسخگویی می‌دهد. (لینک دانلود)

4. “IELTS Listening Recent Actual Tests” از IELTS Material: این کتاب شامل آزمون‌های لیسنینگ واقعی آیلتس است که به شما کمک می‌کند تمرین کنید و مهارت‌های لیسنینگ خود را بهبود بخشید. (لینک دانلود)

5. “Barron’s IELTS Superpack” نوشته Dr. Lin Lougheed: این مجموعه شامل کتاب‌ها و سی‌دی‌های آموزشی است که به شما در تقویت مهارت لیسنینگ کمک می‌کند. (لینک دانلود)

6. “IELTS Listening Strategies: The Ultimate Guide with Tips, Tricks and Practice on How to Get a Target Band Score of 8.0+ in 10 Minutes a Day!” نوشته Rachel Mitchell: این کتاب شامل راهکارها و ترفندهایی برای بهبود مهارت لیسنینگ در آزمون آیلتس است. (لینک دانلود)

امیدواریم این منابع در تقویت مهارت لیسنینگ آیلتس برای شما سودمندی لازم را داشته باشند. 

چند منبع لیسنینگ آیلتس – مطالب پیشنهادی

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.