جستجو

دانلود ویدیوهای سایمون آیلتس

دانلود ویدیوهای سایمون
دانلود رایگان ویدیوهای آیلتس سایمون

دانلود رایگان ویدیوهای آیلتس سایمون با زیرنویس

استاد سایمن(Simon) که در ایران سیمون یا سایمون نامیده میشود، اگزمینر سابق آیلتس و یکی از قدیمی ترین مدرسان آیلتس به شمار میرود که در فضای اینترنت دارای وبسایت با مطالب آموزشی بوده و در گذشته از مهمترین منابع آنلاین آیلتس به شمار می آمده است و امروز هم از نظر کیفیت و دقت در آموزش و کامل بودن در زمره بهترین خودآموز های تصویری و سمپل های تسک 1 و 2 رایتینگ آیلتس جای میگیرد.

در این صفحه از سایت www.ielts2.com این مجموعه ویدیویی به همراه تمامی کتاب ها و آموزش های دیگر از این مدرس را به صورت رایگان در دسترس خواهید داشت. این مجموعه جزئی از فهرست گلچین بهترین منابع آیلتس در سال 2024 به همراه توضیحات دقیق صوتی و لینک دانلود هست. پیشنهاد میکنیم حتما نگاهی به این فهرست داشته باشید.

.

دانلود ویدئوهای سایمون – خودآموز 4 مهارت آیلتس + کتاب ها

دانلود آموزش 4 مهارت / دانلود آموزش آیلتس جنرال / زیرنویس فارسی / دانلود تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

مزایا و معایب آموزش های ویدیویی سایمون

همانطور که اشاره شد ویدیوهای خودآموز سایمون همچنان در فهرست بهترین منابع آیلتس در سال 2024 ما جای دارد و با گذشت سال ها و افزوده شدن آموزش هایی از دیگر مدرسان بزرگ آیلتس مثل استاد لیز، رایان و Jay که در ادامه آموزش های آن ها را هم در دسترس خواهید داشت، نام سایمون همچنان در صدر هست.

از بزرگترین برتری های این مجموعه ویدیویی میتوان به کامل بودن آموزش ها اشاره کرد. تدریس های ایشان یک روند کاملا منطقی دارد و در تعداد مشخصی ویدیو کوشش میکنند مثلا آموزش های مربوط به تسک 1، تسک 2 را به طور کامل تکمیل کنند و چیزی از قلم نیندازند. این آموزش ها برای قرار گرفتن در اینترنت طراحی نشده و بیشتر یک پکیج و خودآموز آیلتسی در هر 4 مهارت به شما میرود.

در مورد سمپل های رایتینگ و جزوه های ایده پردازی هم کیفیت کار بسیار بالاست. ضمن دور بودن از جمله ها و عبارت های عجیب و مهجور، سایمون کوشش کرده رایتینگ هایی کاملا حرفه ای با رعایت تمامی اصول و سنجه های نمره دهی منجمله CC، TA، GR و L ارایه دهد و تنها به گنجاندن لغات دشوار در رایتینگ بسنده نکند.

از معایب آموزش ها شاید بتوان به محدود بودن توضیحات در مهارت های لیسنینگ و ریدینگ و عدم وجود آموزشی در خصوص گرامر و لغات اشاره کرد. یک خودآموز ویدیویی گرامر آیلتس و یک جزوه دسته بندی کننده موضوعی لغات آیلتس یا خودآموزهای تصویری میتوانست یک مکمل عالی برای این مجموعه ارزشمند باشد.

.

دانلود کل ویدئوهای آموزش آیلتس استاد Liz

✅ دانلود مجموعه کامل 44 ویدئو آموزش آیلتس Liz هر چهار مهارت آیلتس با حجم 1.9 گیگابایت:

لینک دانلود / دانلود پشتیبان تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

دانلود رایگان کل ویدئوهای آموزش آیلتس Ryan

دانلود سری ویدیوی آموزشی آیلتس رایان (Ryan)

دانلود مستقیم در  3 پارت (19 + 15 + 50 ویدئو)

لینک دانلود بخش اول / لینک دانلود بخش دوم / لینک دانلود بخش سوم

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

دانلود رایگان کل ویدئوهای آموزش آیلتس Jay – به روز تا سال 2023

دانلود ویدئوهای IELTS Jay از E2Language

دانلود مجموعه ویدئوهای Writing Task 2
دانلود مجموعه ویدئوهای Writing Task 1
دانلود مجموعه ویدئوهای Listening و Reading
دانلود مجموعه ویدئوهای Speaking
دانلود مجموعه ویدئوهای IELTS Tips

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

جزوه آیلتس سایمون

جزوه های آیلتس سایمون که در سال های گذشته توسط بعضی آموزشگاه ها از ایران خریداری شد و سپس در کانال تلگرام ایشان به صورت رایگان در دسترس قرار داده همچنان در دسترس هستند. اما به نظر میرسد جزوه های جدید دیگر خریداری نمیشوند و رایگان هم در دسترس نیستند. 

جزوه های ایلتس سایمون شامل جزوه سمپل های تسک 1، سمپل های تسک 2، و جزوه های ایده پردازی هست که به ترتیب در لینک های زیر برای دانلود رایگان در دسترس هستند:

IELTS Writing Task 1 - Band 9.0 Collection_Simon .pdf - 1.6 MB
IELTS Writing Task 2 Samples_Simon.pdf - 1.1 MB
Simon-Writing-Task2-Samples.pdf - 257 KB
Simon.Ideas.for.Writing.www.ielts2.com.pdf - 576 KB
Simon.Ideas.for.Writing.www.ielts2.com.rar - 471 KB 

.

ویدیو رایتینگ سایمون

سایمن رویهمرفته 3 مجموعه ویدئویی در زمینه رایتینگ آیلتس آکادمیک و جنرال دارد. این ویدئوها آموزش این مهارت را به صورت گام به گام و بسیار ساده فهم از سطح پایه انجام داده و بسیاری از زبان آموزان آن را مفید و کارآمد ارزیابی کرده اند. این 3 مجموعه ارزشمند  در لینک های بالای همین صفحه در دسترس هستند.

.

ویدیوهای سایمون با زیرنویس فارسی

به تازگی یک مجموعه از زیرنویس های فارسی از یکی از سایت های آموزش آیلتس فارسی زبان برای این مجموعه آماده شده که در اینجا لینک دانلود آن را در دسترس شما قرار میدهیم. بعد از دانلود ویدیوها و دانلود زیرنویس ها، می بایست هر زیرنویس را در پوشه همان فایل ویدیوی قرار داده و ترجیحا نام فایل ویدیویی و نام زیرنویس یکسان باشد. در پایان از تنظیمات پلیر بخش زیرنویس را فعال کنید تا نمایش داده شود.

✅ دانلود مجموعه زیرنویس های فارسی ویدیوهای سایمون

.

دانلود مجموعه کتاب های رایتینگ سایمون

از این مدرس و اگزمینر سابق آیلتس چند جلد کتاب در زمینه رایتینگ آیلتس جنرال و آکادمیک به صورت رایگان در دسترس هست. برای دانلود مجموعه کتاب های رایتینگ سایمون میتوانید از این لینک ها در کانال تلگرام ما استفاده بفرمایید. اگر موردی هست که جا افتاده بفرمایید تا به این مجموعه اضافه شود. 

✅ دانلود 4 کتاب سمپل و توضیح رایتینگ از اگزمینر آیلتس (سایمن): https://t.me/ielts2download/129

✅ دانلود 20 سمپل رایتینگ تسک 2 آیلتس نمره 8 از اگزمینر آیلتس(سایمن): https://t.me/ielts2download/130

.

آشنایی با سایت سایمون آیلتس

دانلود رایگان ویدیوهای آیلتس سایمون
سایت سایمون آیلتس

آدرس سایت قدیمی سایمن که بیش از 10 سال در زمینه آیلتس در آن فعالیت داشته این نشانی(https://www.ielts-simon.com) هست اما این سایت از مارچ 2020 آپدیت نمیشود و این اگزمینر پیشین آیلتس فعالیت خود را در سایت دیگری ادامه میدهد.

سایت سایمون آیلتس در حال حاضر این نشانی(https://ielts-simon.study) هست اما به نظر میرسد بدون ثبت نام که به صورت پرداخت دوره ای هم هست امکان استفاده از بخش های مختلف آن وجود ندارد. 

این منظره نباید برای زبان آموزانی که سالهاست که محتوای رایگان و حتی تصحیح رایگان اسپیکینگ و رایتینگ های خود عادت دارند منظره جذابی باشد بنابراین در حال حاضر به مطالب قدیمی ایشان که دست کم 2 سال از انتشار آن ها میگذرد(از سال 2022) محدود خواهید بود. 

.

دانلود ویدیوهای سایمون – همراه باشید

در اینجا در خصوص محتوا و دانلود ویدیوهای سایمون آیلتس صحبت کردیم. کانال دانلودی تلگرام (https://t.me/ielts2official) و گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما همراه شما تا رسیدن به هدف در آزمون آیلتس

  

  

17 پاسخ

 1. با سلام
  ببخشید من یک سوال درباره ویدیوهای رایتینگ تسک دو سایمون داشتم. توی ویدیوها سایمون اعلام می کنه که یک متن جدا رو دانلود و پرینت کنیم که مربوط به ویدیوهای خودش هست. اما اون متون توی فایلهایی که اینجا هست موجود نیست. ممکنه راهنمایی بفرمایید؟ چون اون فایلها حاوی مطالب خوبی هست از جمله لغات کلیدی و تمرین و غیره.
  ممنون

   1. من هم همین درخواست را دارم. در قسمت speaking سایمون یک فایل برای درس اول پارت یک (مثالهایی برای پارت یک) و یک فایل نیز برای درس دوم تسک دوم رایتینگ (کلمات و عبارات مربوط به introduction) دارد که اگر لطف کنید و قرار بدهید در سایت بسیار سپاسگزار خواهم بود.

    از توجه و لطف شما متشکرم

 2. با سلام و عرض تشکر از شما

  در هنگام دانلود ویدئوهای رایان part3 بخش دو و سه با پیغام
  The requested URL /RyanVideosPart3Section2.www.ielts2.com.rar was not found on this server.
  روبه رو میشوم. ایا لینک اشکال دارد؟

  با تشکر
  س.م

 3. سلام ممنون از مطالبتون که در اختیار همه قرار دادید، لطفا لینک دانلود ورک شیت های سایمون رو بررسی بفرمایید، ظاهرا مشکلی هست! چون بعد از دانلود ، اکسترکت نمیشن و ارور میده که فایل آسیب دیده هست و یا فورمتش مشکل داره و باز نمیشه !

  1. درود به شما دوست گرامی

   به درخواست شما فایل Worksheet دانلود و بازگشایی شد و مشکلی دیده نشد!

   اگر مشکلی دارید از سمت شما و به احتمال زیاد به روز نبودن نرم افزار Winrar شماست.

  1. درود.

   در مجموعه جدید فقط یک لینک قرار دادیم که یکجا همه ویدیوها رو میتونید دانلود بفرمایید.

 4. سلام و با تشکر از سایت خوبتون.من ویدویوهای سایمون را دانلو کردم و هیچکدام باز نمیشود موقع اکسترکت کردن اجرا خطا میدهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از ابتدای تیرماه…

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در دوره‌های آموزشی پیش آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از ابتدای تیرماه…

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.