جستجو

دانلود کتاب Reading (دکتر معمارزاده)

کتاب زبان آیلتس ماکسیمایزر ریدینگ دکتر معمارزاده

دانلود PDF کتاب IELTS Maximizer Reading دکتر معمارزاده

سری کتاب های کمک آموزشی آیلتس دکتر معمارزاده با نام Maximiser در مهارت رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ سال‌ها از منابع زبان آموزانی بوده که به صورت خودآموز در حال تمرین برای امتحان آیلتس هستند. با توجه به درج لینک‌های دانلود این سری کتاب‌ها در تمامی سایت‌های دانلود فارسی زبان، این کتاب‌ها را در کانال تلگرام دانلودی در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم.

این کتاب در فهرست بهترین منابع آیلتس خودخوان جنرال و آکادمیک pdf ما برای سال 2024 جای دارد. برای بررسی این فهرست و دانلود این منابع صفحه مورد نظر را دنبال بفرمایید.

دانلود PDF کتاب IELTS Maximizer Reading دکتر معمارزاده

لینک دانلود PDF کتاب Reading Maximiser / لینک دانلود پشتیبان تلگرام

لینک دانلود PDF کتاب Speaking Maximiser/ لینک دانلود پشتیبان تلگرام

لینک دانلود PDF کتاب Writing Maximiser/ لینک دانلود پشتیبان تلگرام

نگاهی به محتوای این کتاب:

دانلود کتاب IELTS Maximizer Reading دکتر معمارزاده
برای اندازه بزرگ روی عکس کلیک کنید.

درباره کتاب ریدینگ دکتر معمارزاده

کتاب “IELTS Maximizer Reading” نوشته‌ی دکتر محمد حسین معمارزاده، یک منبع بسیار معتبر و مفید برای آمادگی و بهبود مهارت Reading در آزمون IELTS می‌باشد. این کتاب به صورت جامع و جزئی به تمام جنبه‌های مربوط به مهارت Reading در آزمون IELTS پرداخته است و با ارائه راهنمایی‌ها، نکات، تمرین‌ها و مثال‌های عملی به شما کمک می‌کند تا این مهارت را بهبود بخشید و در آزمون به عملکرد بهتری برسید.

در این کتاب، دکتر معمارزاده به تحلیل و توضیح انواع سوالات مختلف مربوط به Reading در آزمون IELTS می‌پردازد و راهکارهای مناسب برای حل هر نوع سوال را ارائه می‌دهد. همچنین، با ارائه تمرین‌های عملی و مثال‌های واقعی، شما را به چالش کشیده و باعث پیشرفت شما در این مهارت خواهد شد.

به طور کلی، کتاب “IELTS Maximizer Reading” به شما کمک می‌کند تا با استفاده از روش‌های مناسب، تمرین‌های مؤثر و نکات قابل استفاده، مهارت Reading خود را تقویت کنید و بهترین نتیجه را در آزمون IELTS بگیرید. این کتاب مناسب برای داوطلبانی است که قصد دارند در آزمون IELTS به عملکرد بالاتری دست یابند و به صورت جامع و جزئی با این مهارت آشنا شوند.

بنابراین، اگر به دنبال یک منبع کامل و مفید برای بهبود مهارت Reading در آزمون IELTS هستید، کتاب “IELTS Maximizer Reading” اثری است که به شما کمک خواهد کرد.

لینک های پیشنهادی – همراه باشید

کانال دانلودی تلگرام (https://t.me/ielts2official) و گروه آیلتس (https://t.me/ielts2Group) ما راهنمای شما عزیزان و پاسخگوی سوالات در مسیر آیلتس خواهد بود.1402

  

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید

  

error: Content is protected !!

بهترین زمان برای یادگیری...

فرصت را از دست ندهید و در کلاس‌های نیمه خصوصی آیلتس ثبت نام کنید. شروع کلاس‌ها از هفته اول مردادماه با 20% تخفیف

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید و اخبار آیلتس 2 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.